Μετάβαση σε περιεχόμενο

lete na exei ginei to thavma k na mhn to exw parei xampari??


titina21

Recommended Posts

Κορίτσια καλύτερα να μην ασχολούμαστε πλέον με την κοπέλα αυτή. Άλλωστε έχει εξαντληθεί το θέμα στο προηγούμενο topic. Αν λέει ψέματα τότε πραγματικά την λυπάμαι γιατί είναι κρίμα να ζεις μέσα σε ένα τέτοιο ψέμα. Αν πάλι λέει αλήθεια τότε εύχομαι για το καλό του μωρού της να πάει σε κανένα γιατρό πρωτού είναι πολύ αργά.

Κανένα νεότερο απο καμία μας έχουμε; Εγώ περίμενα χθες ... δεν άντεξα και έκανα ένα τεστάκι αλλά αρνητικότατο! :evil: Μέχρι στιγμής βέβαια δεν μου έχει έρθει αλλά νομίζω ότι αρχίζω να νιώθω τα κλασικά πονάκια οπότε μάλλον τζίφος η κατάσταση. Αν είναι να έρθει ας έρθει το συντομότερο γιατί αυτή η αναμονή και μετά καπάκι απογοήτευση είναι ότι χειρότερο. :cry: Αν δεν έρθει και αύριο λέω να ξανακάνω ένα τεστάκι και μετά αν είναι να πάω για χοριακή. Ας ελπίσουμε ότι θα έχω μόνο ευχάριστα αύριο ... :ympray: :YMPRAY: :ympray:

madi symfwnw mazi sou!!den exw tipota me ti titina oute exoume milisei pote oute ti kserw....me kalypses plirws!!!!!

sou efxomai na eisai egkyos k na exeis ena polyyyy mikro sporaki sti koilitsa....na mas peis mono efxarista k na pairnoume meta k emeis seira me dikes dou efxes pou ebelpistoume na piasoun!!!!!!

kali epityxia apo emena k abrio to mesimeri tha mpw na dw nea sou... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kali epityxia apo emena k abrio to mesimeri tha mpw na dw nea sou... :):):)

Έκανα χοριακή τελικά σήμερα δεν άντεξα, αλλά τζίφος ... :( ... 0,10!

Μια από τα ίδια για πολλοστή φορά. Πάμε για άλλα λοιπόν! Τουλάχιστον ξέρω τι μου γίνεται και δεν ελπίζω άδικα. Καλή επιτυχία στις επόμενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA DEN TO PISTEVWWWWWWWWWWWWW TO EKANA PRIN LIGO TO TEST!!!!!!!!!!!!!!!!

KAI MANTEPSTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TETIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D:D:D:D:D:D

DEN MPORW NA TO PISTEPSWWWWWWWWWWWWWWWWWWW DEN MPORWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ,ΜΙΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSIA MOU EYXARISTW PAAAAAAAAAAAAAAAARA POLY!!!!!!!DEN MPORW NA TO PISTEPSW AKMA....TO KALYTERO DWRO!!!!!!THA PAW AYRIO GIA XORIAKH!!!!!mAKARI NA PANE OLA KALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ENTOMETAXY TO TEST TO CLEAR BLUE...EXEI VGEI H ORIZONTIA GRAMMH PLY LIGO AXH ALA H ATHETH POU STHN OUSIA EINAI KAI AYTH POU EXEI SHMASIA EINAI ENTONH ENTONH!!!tHA SAS EVAZA FWTO ALLA DEN XERW PWS NA VAZW!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax makari na pane ola teleia!!!!!!!!!!!!exw trelatheiiiiiiiiiiiiii sas lew den mporw na to syniditipoihsw re koritsiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se oles fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na min agxwnese den ginete..Egw mpika ston 5o mina k pali agxwnoume :D .. Ipomoni k na prospa8oume na skeftomaste mono 8etika..Gi'auto se pio palio mou minima se 4ilopiesa na kaneis test (k eixa logokri8ei) giati oso ka8isteras mporei na epiferei arnitika apotelesmata..Avrio pigene k ola 8a pane mia xara!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα κράτα και μια πισινή!Μην το δένεις σκοινί κορδόνι!

Μόνο η χοριακή δείχνει 100%!

Μπορεί να μην είσαι!Πότε βγαίνει θετικό, πότε αρνητικό!Της ίδιας μάρκας έκανες τεστ;

Σορυ αν στο λέω λίγο αυστηρά αλλά για να μην απογοητευτείς αύριο σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mexri twra oses fores kai na exw kanei test arnhtiko exei vgei pote thetiko kai oute kan axno thetiko!!!!!!!!eixa kanei ena alla htan mallon nwris otan to ekana kai vghke arnhtiko!!!!!!!!makari ola na pane kala ayrio!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trellenomai to lew allh mia foraaaaaaaQ!

kataxarhka milameee :D:D:D:D:D

mpravo glykia mou!!!me to kalo!!!kai aurio na mas peis kai monades xoriakhs..

koita emena mia fora sto asxeto pou pername profilakseis eixa kanei test kai eixe deiksei thetiko!fantazese poso agwnia eixa giati den to thelame,..kai telika htan pseudes thetiko!

alla den lew oti to idio tha isxysei kai se sena!!!

apla lew ti mou tyxe ;)

filia polla perimenoume neakia souuuuuuuuuuuu :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τιτινα διαβαζω ποσο καιρο και περιμενα τελικα την καταληξη επιτελους εκανες τεστ μακαρι το + που σου εδειξε το τεστ να ειναι εγκυρο :)

Σου ευχομαι καλή επιτυχια και με ενα υγιες μωρακι.

Περιμενουμε και νεα σου απο την χοριακη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα. Είχα κάνει κι εγώ το τεστ που έκανες εσύ και είχε ακριβώς την ίδια εικόνα με αυτή που έχεις βάλει. Τώρα έχω έναν αγόραρο 2 χρονών. Με το καλό κοπέλα μου. Σίγουρα θα έχεις θετικά νέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...