Μετάβαση σε περιεχόμενο

lete na exei ginei to thavma k na mhn to exw parei xampari??


titina21

Recommended Posts

ναι μωρουδενια μου αυτο εκανα δεν ασχοληθηκα.αυτο ειπα παραπανω μαλλον δεν το καταλαβες!μην επιτιθεσαι αμεσως εκτος αν εισαι η δικηγορος της...απλα ειπα οτι με κουρασε να διαβαζω συνεχεια με τοσες μερες καθυστερηση αν θα κανει η οχι χοριακη αυτο ειναι ολο γι αυτο και δεν ασχοληθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μωρουδενια μου κατα διαστηματα τυχαινουν πολλες περιπτωσεις εδω που μας δουλευουν ψιλο γαζι με τον καιρο θα το δεις,για αυτο τα παλαιοτερα κοριτσια με το δικιο τους εν μερη υποψιαζοντε οταν βλεπουν ιστοριες να τραβαν τοσο πολυ...

βρε τιτινακι μου κανε κ εσυ μια χοριακη!!!εχουν δικιο τα κοριτσια αν εισαι εγκυος πρεπει να πας οπωσδηποτε στον γιατρο να σε καθοδηγηση,κ αν παρεις αρνητικη απαντηση δεν πειραζει τον αλλο μηνα ξανα προσπαθεια!!!αν μη τι αλλο αν συνεχιστη κ αλλο παλι πρεπει να σε δει ο γιατρος μηπως ειναι κατι ορμονικο!

κ πανω απο ολα κοριτσια κ απο τις δυο μεριες ψυχραιμια μην μαλωνεται ειναι κ χριστουγεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά έγινε η εξέταση ή όχι;

Βρε Τιτίνα πάρτο απόφαση και κάνε αν δεν έκανες ακόμα.

Ή θα μάθεις τα ευχάριστα και θα έχεις ένα παραπάνω λόγο να χαίρεσαι αυτές τις γιορτές ή θα προσπαθήσεις για να έρθει γρήγορα το μπεμπάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΗΣΕΙΣ?ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ?Κ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ Κ ΧΟΡΙΑΚΕΣ.Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΤΕΣΤ Κ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΝΑ 2ΦΟΡΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pote prolabate kale k ta grapsate ola afta??? :?:

katarxin na pw pws eimai oligon ti sokarismeni....yparxoun edw mesa kopeles pou apla mas apasxoloun xwris na yparxei logos???lene psemmata,mas koroideboun???k an nai eseis pws to kserete??tis gnwrizete prwsopika?

ypostirizw tin titina k an einai kati pseftiko apo afta pou mas leei afto dn einai diko mou thema!egw mpika edw giati oles ligo poly mas apasxolei to idio thema!to paidi!!alles einai manoules...alles egkyoules...alles prospathoun...i kathemia exei ti diki tis empeiria k einai kalo na tis moirazomaste giati pairnoume kouragio k antallazoume apopseis!!!alla oxi k na tsakwnomaste tetoies meres... :roll:

thewrw pws prepei na gnwrizoume poly kala ti symbainei prin katigorisoume kapoion i afisoume kati na aiwreite xwris na isyxei...

apla etsi pragmatika ginete thema xwris logo k isws alli einai afti pou thelei na asxoloumaste mazi tis!!!de petame bombes k febgoume....

as kleisei loipon afto to thema k as elpisoume sti titina mas na pane ola kala!!!!!! :):):)

mwre titinaki mou..... ;) kane mas k esy to xatiri k kane mia xoriakoula.. :oops:

tha eimaste EDW oses theloume na mathoume gia sena!!!!filia k sorry gia to megalo post!!!!!!

kales giorteeeeeeeeeeeeees!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

θεωρω απολυτα φυσιολογικο να υπαρχει ενα ποστ με 13 σελιδες με ευχες για μια νεα εγκυμοσυνη, η με ευχες για να ξεπεραστει μια ασχημη καταληξη η μια αρνητικη ειδηση..

ε δε θεωρω φυσιολογικο να υπαρχει θεμα με 13 σελιδες που να παρακαλανε μια κοπελα να παει να κανει τεστ η χωριακη!! δυσκολευομαι να πιστεψω οτι μια κοπελα που υποψιαζεται οτι ειναι εγκυος απο τον προηγουμενο μηνα και εβαλε το ποστ 12 δεκεμβριου φοβαται τοσο πολυ μια αρνητικη χωριακη!!

το ιδιο πραγμα εχει ξαναγινει ουκ ολιγες φορες.. με τον ιδιο τροπο, μια καθυστερηση, ενα αρνητικο τεστ κ μετα αρνηση να παει να κανει χωριακη..

και ναι jannolino εχουν υπαρξει μελη (και μαλιστα πολυ ενεργα) που ελεγαν ψεματα για εγκυμοσυνες, αποβολες, θετικες χωριακες κλπ απλα για να τραβηξουν την προσοχη.. εψαξα να βρω τα σχετικα θεματα αλλα δυστυχως (μαλλον επειδη αναβαθμιστηκε το σαιτ) δε μπορεσα να τα βρω..

μωρουδενια αυτο ακριβως λεω οτι ειναι το προβλημα... οτι ο καθενας λεει οτι θελει! μπορει επισης καποιος να εχει κ 2 ενεργους λογαριασμους!

εσυ γιατι συγχιστηκες τοσο? γιατι την υπερασπιζεσαι με τοσο σθενος κ το τραβας ετσι? τοσο πολυ την αγαπησες και ενδιαφερεσαι πραγματικα οπως η ιδια ειπες? απο τις 10 φορες που μιλησατε?

κ τελος ειναι ενα δημοσιο φορουμ, ο καθενας τα γραφει, ο καθενας τα διαβαζει, ο καθενας λεει την αποψη του..

με αυτα που διαβασα τα συμπερασματα που ηθελα τα εβγαλα.. δεν υπαρχει περιπτωση να γραψω κατι παραπανω.. οσες θελετε να αναρωτηθειτε αν εχω δικιο η αδικο.. καντε το!

καλες γιορτες σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

θεωρω απολυτα φυσιολογικο να υπαρχει ενα ποστ με 13 σελιδες με ευχες για μια νεα εγκυμοσυνη, η με ευχες για να ξεπεραστει μια ασχημη καταληξη η μια αρνητικη ειδηση..

ε δε θεωρω φυσιολογικο να υπαρχει θεμα με 13 σελιδες που να παρακαλανε μια κοπελα να παει να κανει τεστ η χωριακη!! δυσκολευομαι να πιστεψω οτι μια κοπελα που υποψιαζεται οτι ειναι εγκυος απο τον προηγουμενο μηνα και εβαλε το ποστ 12 δεκεμβριου φοβαται τοσο πολυ μια αρνητικη χωριακη!!

το ιδιο πραγμα εχει ξαναγινει ουκ ολιγες φορες.. με τον ιδιο τροπο, μια καθυστερηση, ενα αρνητικο τεστ κ μετα αρνηση να παει να κανει χωριακη..

και ναι jannolino εχουν υπαρξει μελη (και μαλιστα πολυ ενεργα) που ελεγαν ψεματα για εγκυμοσυνες, αποβολες, θετικες χωριακες κλπ απλα για να τραβηξουν την προσοχη.. εψαξα να βρω τα σχετικα θεματα αλλα δυστυχως (μαλλον επειδη αναβαθμιστηκε το σαιτ) δε μπορεσα να τα βρω..

μωρουδενια αυτο ακριβως λεω οτι ειναι το προβλημα... οτι ο καθενας λεει οτι θελει! μπορει επισης καποιος να εχει κ 2 ενεργους λογαριασμους!

εσυ γιατι συγχιστηκες τοσο? γιατι την υπερασπιζεσαι με τοσο σθενος κ το τραβας ετσι? τοσο πολυ την αγαπησες και ενδιαφερεσαι πραγματικα οπως η ιδια ειπες? απο τις 10 φορες που μιλησατε?

κ τελος ειναι ενα δημοσιο φορουμ, ο καθενας τα γραφει, ο καθενας τα διαβαζει, ο καθενας λεει την αποψη του..

με αυτα που διαβασα τα συμπερασματα που ηθελα τα εβγαλα.. δεν υπαρχει περιπτωση να γραψω κατι παραπανω.. οσες θελετε να αναρωτηθειτε αν εχω δικιο η αδικο.. καντε το!

καλες γιορτες σε ολες!

:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki egw gia ton mono logo pou thn yperaspizomai einai giati eida pws h kopela apogoiteutike kai den ksanampike na mas pei ta nea ths...kai exei kai ton pono ths an einai h oxi egkios...exei 2 arnitika test sto xeri ths...giati na thn piezoume ki allo me tis ypopsies mas?????

den exei kanenas logo na kathetai na asxoleitai kai na leei psemata...

kai esy pou to kses an autes oi periptwseis pou eleges...htan ontws psemata h' oxi?

thelw na pw..pws kanenas den kserei PRAGMATIKA ti einai psema...kai ti oxi...

tha theles na peis kati esy h idia...kai egw pou tha to thewrhsw paralogo na arxizw na lew...ti makakies mas les kopela mou kai tetoia???

tha sareze esy na exeis to zori sou kai egw na se koroideyw?den nomizw...! :roll::roll::roll:

opote as eimaste pio prosektikes...kai otan den exoume apodeikseis gia kati as mhn to katakrinoume...

ALLO YPOPSIA KAI ALLO SIGOURIA GIA KATI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLY OLA TA KORITSIA POU EINAI DIPLA MOU KAI ME STHRIZOUN...SAS EYXARISTW MESA APO THN KARDIA MOU!!!!!!!!!GIA OLES AYTES POU KOROIDEVOUN KAI GELOUN ME THN KATASTASH MOU....DEN XERW TI NA PW PRAGMATIKA.....EXW PESEI APO TA SYNEFA....KAI DEN MPORW NA KATALAVW TON LOGO GIA TON OPOIO YPARXEI AYTH H EPITHESH PROS EMENA....EGW DEN MPHKA SE AYTO TO FORUM GIA NA KOROIDESW KAMIA SAS!!!!KAI EPISHS EIDA KAI ENA POST ME TITLO "EIMAI EGYOS H OXI?"KAI PRAGMATIKA DEN MPORW NA TO XONEPSW OTI GINETE AYTH H KOROIDIA MPROSTA STA MATIA MAS...PRAGMATIKA NTREPOMAI GIA LOGARIASMO TOUS!!!!

Telika ti egine kopela mou?????????pires kanena testaki akoma??????????

xoriakh apo deutera tha kaneis..etsi?? :D

filakia kai kala Xristougenna se olessss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:DΚαλησπερα σε ολες και χρονια πολλα!! Λυπαμαι αλλα για μενα αυτο το θεμα απ τη στιγμη που ανοιξε, ηταν το πιο εκνευριστικο και κουραστικο θεμα που εχω δει ως τωρα στο φορουμ και γενικα ηταν αυτο που λεμε πολυ σουσουρο για το τιποτε! Πολυ ανωριμοτητα, επιπολαιοτητα και ελλειψη σοβαροτητας στον τροπο διαχειρισμου μιας καταστασης οπως μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη, που δικαιολογειται ειτε απο το νεαρο της ηλικιας (αλλα και παλι οχι απαραιτητα) ειτε απο σκοπιμοτητα αδιαφορου αιτιολογιας. Απ την αρχη και αν προσεξετε εισπραταμε περιγελο, που εκφραζοταν απο χαχανα που γελοιοποιουν μια τοσο ομορφη αν υφισταται κατασταση. Δεν ξερω αν οφειλεται στις ορμονες μου, ο εκνευρισμος που εχω για το συγκεκριμενο θεμα και την εξελιξη του παντως ετσι το αισθανθηκα και ηθελα κι εγω να το εκφρασω! Επισης πολυ κουραστικη -και συγνωμη αν παιρνει η μπαλα και ανθρωπους ενδιαφεροντες- ειναι και η μη χρησιμοποιηση της ελληνικης γλωσσας!! Ελληνες ειμαστε και παμε να ξεχασουμε τα ελληνικα! Και παλι αν ημουν καυστικη διευκρινιζω πως μαλλον θα φτανε οι ορμονες μου που χορευουν τρελα. Χρονια πολλα σε ολες!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia ναι εχουμε διαπιστωσει οτι καποια μελη λενε ψεματα γι αυτο το λεμε κιολας.ειχαμε στην αρχη υποψιες που τελεικα κατεληξαν να ειναι αληθινες!εγω μαλιστα μιλουσα πολυ με μια κοπελα και δεν ειχα καταλαβει καν οτι μου ελεγε ψεματα και οταν μαθευτηκε δεν ξαναμπηκε!παντος μου φαινεται περιεργο που και εσυ την υποστηριζεις τοσο πολυ λες και την ξερεις προσωπικα...δεν βλεπω να μπαινει εκεινη να δινει απαντησεις αλλα μπαινεις εσυ να την υποστηριζεις!για πες μας λοιπον εκανε χοριακη η τεστ τελεικα?γιατι εσυ τα ξερεις καλυτερα και απο την ιδια!!!!

μαιμουδακι συμφωνω απολυτα σε οσα λες :-bd:-bd:-bd:-bd

δεν υπαρχει λογος να τσακωνομαστε και πιστευω οτι δεν το κανουμε.υπαρχουν απλα πολλες διαφορετικες αποψεις...δεν μου αρεσει ομως να μας κοροιδευουν μερικες, να μας θεωρουν οτι ειμαστε χαζες και οτι μπορουμε να χαψουμε οτι μας πλασαρουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια για όνομα του θεού ας σταματήσει αυτός ο πόλεμος μέρες που είναι. ...δεν εχω μπει να κοροθδεψω κανέναν και δεν βρίσκω κανέναν λόγο. Να το κάνω....δεν μπορώ να καταλάβω τι κέρδος θα είχα πραγματικά.....όσες με πιστεύετε καλώς για τις υπόλοιπες δυστοιχος δεν ξέρω τι να κάνω....εχω στεναχωρεθει αφάνταστα με αυτό το θεμα....ασ έχουμε. Καλές γιορτές και ο καινουργιος χρονος να μας φέρει ότι επιθυμούμε και πάνω από όλα υγεία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ΕΛΕΟΣ τετοιες μερες.αν θελει να λεει ψεμματα ας λεει.αλλα δεν μπορουμε να κρινουμε κανεναν ουτε θετικα αλλα ουτε αρνιτικα αν δεν τον γνωριζουμε.δεν εχετε να ασχολιθιτε με τιποτα αλλο.εσεις προβληματα δεν εχετε.εδω καταστρεφομαστε σαν χωρα καθε μερα κλεινουν μαγαζια υπαρχει τοση φτωχεια τοση πεινα και εσυ καθεστε και μαλωνετε για το αν λεει μια κοπελα ψεμματα η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως αγαπητη/ε η φτωχεια , η δυστυχια και τα μαγαζια που κλεινουν ειναι μια κατασταση που υφισταται και ουτε εγω, ουτε εσυ μπορουμε να κανουμε κατι. Ειμαστε απλως θεατες. Να μιζεριασω γιατι? Θα αλλαξει κατι? Αφου δεν εξαρταται απο μενα. Και εγω δεχτηκα απο σενα κριτικη αρνητικη αυτη τη στιγμη, χωρις να με ξερεις. Αρα ολοι λοιπον "κρινομαστε" απο τους αλλους αναλογα μ αυτα που λεμε και κανουμε. Και φυσικα, προβληματα προσπαθουμε να μην εχουμε. Θα επρεπε? Η ζωη ειναι καλη και την βλεπουμε αισιοδοξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστιχως δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεω γιατι απο οτι καταλαβενω δεν σε αγκιζει η κριση.εμενα που με αγκιζει,επετρεψε μου να εχω αλλη αποψη.ολοι εχουμε προβληματα ειτε εμεις ειτε κοντινοι μας ανθρωποι και αλλα εχουν τη λυση τους αλλα οχι αλλα προτιμω να σκεφτομαι αν τα παιδια μου ειναι καλα στην υγεια τους και τι θα γινουν οταν μεγαλωσουν στη χωρα που ζουμε αν θα μου γυρισει καλα ο αντρας μου καθε φορα που πηγενει σε μια φωτια διαμερισματος που πιδαει απο μπαλκονι σε μπαλκονι απο το να νευριαζω και να σκευτομαι αν μια κοπελα λεει ψεμματα που δεν με αφορα στο κατω κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φιλική συμβουλή

Τα μάτια μου έχουν δει πολλά εδώ μέσα.

Μην υποτιμάτε αυτά που διαβάζετε από τα κορίτσια

που είναι παλιότερα μέλη.

Κρατήστε μικρό καλάθι

Κάτι άλλο

Ο χώρος εδώ είναι λίγο άσχετος (ειδικά το συγκεκριμένο Thread) να συζητήσουμε για την κρίση

Ωστόσο δε βλέπω να κάνει και κάποιος τίποτα.

Τα λέμε εδώ ή και στο FB και συνεχίζουμε να βουλιάζουμε τους καναπέδες μας :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε ειναι ο καταληλος χωρος για να υπαρχουν τετοιες κοντρες και να λεγονται τετοια πραγματα.αυτο που λεω και καμια δεν καταλαβενει ειναι οτι με αφηνει αδιαφορη αν λεει ψεμματα η οχι γιατι ειναι ενα απρωσοπο φορουμ που οι περισσοτερες δεν γνωριζομαστε καν και συμβουλευουμαι και συμβουλεβομαστε μεσα απο αυτο.οποτε η καθεμια μπορει να πει οτι της ερθει στο κεφαλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! :D Οι δυσκολες συνθηκες γυρω μας στα οικονομικα κυριως, υπαρχουν δεν το αμφισβητει κανεις και ισχυουν λιγο πολυ για ολους. Και μενα καλη μου Μαρια με εχουν επηρεασει στο βαθμο που γινεται γιατι το παιδακι μας ειναι καθ οδον και ακομη δεν μας "επιβαρυνει" οικονομικα και ουτε σκεφτομαι να σου πω την αληθεια αυτη την επιβαρυνση. Χαιρομαι που θα εχω το μωρο μου. Εχω μεγαλωσει με λιγα (οχι ομως στερημενα) και δεν εχω απαιτησεις ιδιαιτερες. Με λυπει που καποιοι δεν εχουν να φανε και το βλεπουμε συχνα στους δρομους. Τα πραγματα αλλαζουν καθημερινα και οχι προς το καλυτερο. Ειναι φανερο πως οχι μονο δεν υπαρχει κρατος να νοιαζεται για εμας αλλα το αντιθετο υπαρχει σκοπιμοτητα αφανισης μας. Προσωπικα δεν ειμαι αδιαφορη για ο,τι συμβαινει γυρω μου, αλλα γνωριζω πως δεν εχω δυναμη να αλλαξω κατι στο συνολο. Μαζι με τον αντρα μου θα διαφυλαξουμε και θα προστατεψουμε την οικογενεια μας, οσο μπορουμε. Και νομιζω καθενας αυτο θα κανει. Συγγνωμη αν κουρασα, δεν ηθελα να προσφερω "συννεφια" στη μερα αλλα ετσι μου βγηκε σημερα η διαθεση. Και για να κλεισω θα σου ευχηθω κοπελια απο τη Θεσσαλονικη να χαιρεσαι τα γλυκα παιδακια σου και να υπαρχει υγεια για ολους, ειναι το σημαντικοτερο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLY OLA TA KORITSIA POU EINAI DIPLA MOU KAI ME STHRIZOUN...SAS EYXARISTW MESA APO THN KARDIA MOU!!!!!!!!!GIA OLES AYTES POU KOROIDEVOUN KAI GELOUN ME THN KATASTASH MOU....DEN XERW TI NA PW PRAGMATIKA.....EXW PESEI APO TA SYNEFA....KAI DEN MPORW NA KATALAVW TON LOGO GIA TON OPOIO YPARXEI AYTH H EPITHESH PROS EMENA....EGW DEN MPHKA SE AYTO TO FORUM GIA NA KOROIDESW KAMIA SAS!!!!KAI EPISHS EIDA KAI ENA POST ME TITLO "EIMAI EGYOS H OXI?"KAI PRAGMATIKA DEN MPORW NA TO XONEPSW OTI GINETE AYTH H KOROIDIA MPROSTA STA MATIA MAS...PRAGMATIKA NTREPOMAI GIA LOGARIASMO TOUS!!!!
ολως τυχαια ειδες και το επιμαχο θεμα!!!!!!!!!! :lol: τι να πω....εγω να δεις πως ντρεπομαι για λογαριασμο τους!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sas pw ti alitheia bre koritsia exei parei poly megali ektasi ti thema k legonte synexeia ta idia pragmata apo diaforetika stomata!!safws k exoume dimokratia k o kathenas mporei na leei tin apopsi tou!!oso gia ta psemmata pou exoun pei k alla meloi de kserw ti tous efxaristi na zoun mesa se ena tetoio psemma!

k egw exw mperdeftei ligo me ola afta pou legonte!!k oso legonte edw k meres dld i titina akoma dn exei na mas pei kati!apla ypostirizei ton eafto tis!!pou kathe mia tha to ekane afto alla o logos gia ton opoio ekane to thema akoma dn exei diefkrinistei!!!as elpisoume na einai kala k na einai telika egkyoula!!den exw na pw kati allo giati k egw arxizw ligo na kourazomai me oli afti ti katastasi!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ τώρα το είδα αυτό το θέμα. Άδικα χαλάτε τις καρδιές σας γιατί αποτέλεσμα δεν υπάρχει. Και εγώ νευριάζω πάρα πολύ όταν καταλαβαίνω ότι κάποιες εδώ λένε ψέματα. Σε αυτήν την περίπτωση δεν ξέρω αν η συγκεκριμένη κοπέλα λέει ψέματα ή όχι πάντως αν έχει πολλές ημέρες καθυστέρηση και δεν έχει κάνει χοριακή ή ένα δεύτερο τεστ προς τα εκεί κλείνει το θέμα. Νοήμον άνθρωπος που μπαίνει σε ένα τέτοιο site και διαβάζει για προβλήματα για παλλίνδρομες κτλ δεν αφήνει και τόσο καιρό για να πάει σε γιατρό. Εκτός αν η κοπέλα είναι τόσο αφελής και το αφήνει στην τύχη. Πάντως από κοπέλες που ξέρω που προσπαθούν και θέλουν να κάνουν παιδί κάνουν τεστ σοριδον. Εδώ είμαστε για να βοηθάμε η μία την άλλη μην το ξεχνάμε και αν δεν μας αρέσει go και σε άλλο θέμα. Απλά καμιά φορά ανάβουν τα αίματα και μας αρέσει χιχιχιχιχι δείτε το από την αστεία πλευρά.

Αυτιά και μύτες.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!

Και τα κορίτσια που αμφισβητούν δεν είναι τρελές ούτε κακιές απλά υποψιασμένες και καλά κάνουν...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλύτερα να μην ασχολούμαστε πλέον με την κοπέλα αυτή. Άλλωστε έχει εξαντληθεί το θέμα στο προηγούμενο topic. Αν λέει ψέματα τότε πραγματικά την λυπάμαι γιατί είναι κρίμα να ζεις μέσα σε ένα τέτοιο ψέμα. Αν πάλι λέει αλήθεια τότε εύχομαι για το καλό του μωρού της να πάει σε κανένα γιατρό πρωτού είναι πολύ αργά.

Κανένα νεότερο απο καμία μας έχουμε; Εγώ περίμενα χθες ... δεν άντεξα και έκανα ένα τεστάκι αλλά αρνητικότατο! :evil: Μέχρι στιγμής βέβαια δεν μου έχει έρθει αλλά νομίζω ότι αρχίζω να νιώθω τα κλασικά πονάκια οπότε μάλλον τζίφος η κατάσταση. Αν είναι να έρθει ας έρθει το συντομότερο γιατί αυτή η αναμονή και μετά καπάκι απογοήτευση είναι ότι χειρότερο. :cry: Αν δεν έρθει και αύριο λέω να ξανακάνω ένα τεστάκι και μετά αν είναι να πάω για χοριακή. Ας ελπίσουμε ότι θα έχω μόνο ευχάριστα αύριο ... :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...