Μετάβαση σε περιεχόμενο

lete na exei ginei to thavma k na mhn to exw parei xampari??


titina21

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια! τι κανετε?

τιτινα μου μονο μια χωριακη θα σου διωξει καθε αμφιβολία!

εχω εκανα μετα απο 8 μερες καθυστερηση χθες το πρωι χοριακη. στις 6:30 θα επαιρνα τα αποτελεσματα και στις 4 μου ρθε περιοδος! η χοριακη 0,1! ουτε καν 0,2 βρε αδερφε! ετσι για αλλαγη! κολλημενη στο 0,1!

θερμομετρηση εκανα πρωτη φορα αυτο σε αυτο το κυκλο και ακομα και σημερα 2η μερα περιοδου 37,1 εδειξε!

μην στεναχωριεσαι παντως και μην επιρεαζεσαι! δουλευα σε γυναικολογο καποτε και ειχα ακουσει τα παντα! αρνητικα τεστ και θετικη χοριακη ακομα και 36,6 και εγκυμοσυνη!

ολα ειναι σχετικα!

ευχομαι σε ολες να αποκτησουν αυτο που επιθυμουν! και μην ακουτε τιποτα!

καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος! ολα ειναι σχετικα! ακομα και με περιοδο μπορει να ειναι καποια εγκυος!!!

η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

re titina movu!!!!!!!!!!!!!!!!den me prosexeis otan milaw???????????????????? :lol::lol::lol:

'sou pa pws adiathetisa auto ton mina egw!!!Savvato adiathetisa kai twra teliwnei kiolas!!!!!!!opote egw apo ton allon mhna pali... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique mariniw???pws sou hrthe??? :P:P:P:P argi giati gelas????kai giati egrapses prin fwskolos den mmporw na katalavw akoma...x+m mou alitheia sou exei simvei ayto??arnhtiko test kai thetikh xwriakh?koita na deis telika ola mporun na symvoun!!!!ti na pw makari na mou symvainei kai emena kat tetoio........ :shock::shock::shock::shock:

ελα μου ντε πως μου ηρθε και μενα αυτο το πραγμα.....που εισαι βρε κελλυ;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poia kelly???????bourique den se katalavainw katholou lypamai.....mwroudenia mou sorry....ksexastika!!!!!den peirazei pame gera gia ton epomeno mhna koritsia as einai poio tyxeros gia emas!!!!!!!!!!!!!!thessalonikh86 ontws exeis dikio kathe organismos telika einai teleios diaforetikos!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι θελει να ασχολειστε με το αν θα κανει χωριακη η οχι

θελει γενικοτερα να ασχολειστε μαζι της

τοχουμε ξαναδει το εργο..

κ ειναι κουραστικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε κορίτσια λάθοςφεν ήθελα να δημιουργήσω αναστάτωση....λάθος γνώμη έχετε σχηματίσει και λυπάμαι πολύ γιαυτό....δεν θα ξαναγραψω τίποτα μέχρι να πραυματοποιθει το όνειρο μου ..να είσαστε καλά σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που μου δείξατε....και συγνώμη για την αναστάτωση...δεν θα σας ξαναενοχλησω....εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία να χαίρεστε τα θαυματακια σας και σε όσες προσπαθούν ππως εγώ να τους έρθουν γρήγορα σπορακια στην κοιλίτσα τους....καλές γιορτές να έχετε

Φιλικα...χριστινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε κορίτσια λάθοςφεν ήθελα να δημιουργήσω αναστάτωση....λάθος γνώμη έχετε σχηματίσει και λυπάμαι πολύ γιαυτό....δεν θα ξαναγραψω τίποτα μέχρι να πραυματοποιθει το όνειρο μου ..να είσαστε καλά σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που μου δείξατε....και συγνώμη για την αναστάτωση...δεν θα σας ξαναενοχλησω....εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία να χαίρεστε τα θαυματακια σας και σε όσες προσπαθούν ππως εγώ να τους έρθουν γρήγορα σπορακια στην κοιλίτσα τους....καλές γιορτές να έχετε

Φιλικα...χριστινα

μην ασχολεισαι γλυκια μου. εσυ θα κανεις αυτο που θελεις οταν το θελεις. και θα γραφεις οτι θελεις οποτε θελεις.

γι αυτο δεν ειμαστε εδω ρε κοριτσια? να λεμε το πονο μας και να βοηθάει η μια την αλλη?

τι ακυρα ειναι αυτα που κανετε χριστουγεννιατικα!

στο κατω κατω οποιος εχει περασει καταστασεις με τεστ και χοριακες φαβαται να παει κατευθειαν!

οποια απο εσας δεν το χει περασει ας το σεβαστει! δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε κανεναν.

οποιος δεν θελει δεν γραφει! ειναι απλο!

τιτινα μου ακαθεκτη!!! εμεις ειμαστε εδω και περιμενουμε νεα σου!!!

ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thessaloniki mou den nomizw na eipame k tipota kako..Aplws mporei auti i ka8isterisi na ferei k arnitika apotelesmata, an tixon k einai egkios prepei na tin dei ginaikologos..K oso k gia to an den ta perasame kaneis mega la8os..Auti tin stigmi sou milaw egw pou gia 2 xronia prospa8ousa gia ena mwraki me polles 8erapeies, e3etaseis,4i spermategxiseis/topo8etiseis k 1 e3wmitrio gia na kataferw na eimai twra egkios..K to simantiko me apeires arnitikes xoriakes..Sou euxomai oti kalitero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

symfwnw apolyta me ti thessaliniki86 titina!

kai pragmatika k egw den mporw na katalabw ti einai ola afta.... :?

kai egw exw diabasei katastaseis poly kourastikes pou dn exei ousia to diko mou sxolio!to prospernaw k dn asxoloumai!apla den grafw k de diabazw!den epitithomai se afti pou exei to thema!!!!

titina mou parakolouthousa to thema alla twra ithela na sxoliasw k na sou pw na mi ptoeise!!!! :)

eimaste kapoies pou theloume na mathainoume nea sou!!!!efxomai na mpeis k na diabaseis ta sxolia mas k na mathoume k pws eisai!!!an de ksanampeis afto to xrono sou efxomai na erthei to bebe sou oso pio grigors ginete!na exeis kales k xaroumenes giortes!esy k olos o kosmos!!!!!

a oso gia empeiries k arnitikes xwriakes de tha pw kati giati kathe anthrwpos ta blepei diaforetika,ta zei diaforetika k ta antimetwpizei diaforetika!!!!dn antexoume oloi ta idia!afto pou g mena einai golgothas gia kapoia alli isws einai ligotero epwdino gia diaforous logous!

andria me to kalo na genniseis k na kratiseis to glykitato mwraki sou!!!!

sorry an kourasa!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titina ti les kalh mou????????????

poion kourases???????Emas pantws mas endiaferei ti tha ginei...

kai ama goustareis tha kaneis xoriakh kai an den goustareis den tha kaneis!!!!ouf ti skas gia anoisies?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mhn dineis simasia se anousia pragmata!!!koita apla thn parth sou kai osous se agapame kai noiazomaste PRAGMATIKA kai den kanoume to xavale mas!!!!

ante filakia!!!kai mpes na mas peis neaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα μου παρακολουθώ εδώ και μέρες την αγωνία σου...λίγο πολύ όλες έχουμε περάσει απ'το στάδιο της αναμονής και σε καταλαβαίνουμε. Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη περίμενα 21 μέρες (3 εβδομάδες καθυστέρηση - δεν περίμενα να είμαι έγκυος) πρίν βρώ το θάρρος να κάνω τεστ εγκυμοσύνης. Στην δεύτερη πάλι περίμενα αλλά αυτή τη φορά επειδή ήμουν πιο υποψιασμένη περίμενα μία εβδομάδα και μετά έκανα τεστ. Αυτό που θέλω να πώ είναι πως σε καταλαβαίνω που διστάζεις να κάνεις χοριακή. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να πάρεις το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο της ζωής σου...Θα περιμένουμε να μάθουμε νέα!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι θελει να ασχολειστε με το αν θα κανει χωριακη η οχι

θελει γενικοτερα να ασχολειστε μαζι της

τοχουμε ξαναδει το εργο..

κ ειναι κουραστικο..

τστστστστστ τι είναι αυτά πού λές? απαπαπαπαπα....να δούμε θα ανοιχθεί και 2ο επεισόδιο? 8-}8-}8-}:ymapplause::ymapplause:, είμαστε στις 15 σελ., μέχρι τις 100 ουουυυυυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thessaloniki mou den nomizw na eipame k tipota kako..Aplws mporei auti i ka8isterisi na ferei k arnitika apotelesmata, an tixon k einai egkios prepei na tin dei ginaikologos..K oso k gia to an den ta perasame kaneis mega la8os..Auti tin stigmi sou milaw egw pou gia 2 xronia prospa8ousa gia ena mwraki me polles 8erapeies, e3etaseis,4i spermategxiseis/topo8etiseis k 1 e3wmitrio gia na kataferw na eimai twra egkios..K to simantiko me apeires arnitikes xoriakes..Sou euxomai oti kalitero!!

καλησπερα! προς θεου δεν θελω να παραξηγηθω ουτε να θιξω καποιον απλα η φραση "θελουν να ασχολουνται μαζι της"με εκανε τουρκο!!!

ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε εδω και θελουμε το ιδιο πραγμα!!!

σεβομαι τις προσπαθειες ολων εδω μεσα!! εξαλλου κακα τα ψεμματα αν θελαμε επιστημονικες γνωμες θα πηγαιναμε ολη μερα στους γιατρους!

συμπαρασταση ζηταμε η μια απο την αλλη και μια φιλικη συμβουλη!!!

ας μην αποπερνουμε κανεναν!!!

και παλι συγγνωμη αν παραξηγηθηκα!!! εξαλλου αν ηταν ολα ευκολα για μας δεν θα ειμασταν εδω!!!

φιλια και ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYGNWH KIOLAS...ALLA PWS KAPOIES KATAKRINOUN KAI EMPAIZOYN THN TITINA??e?????????

PWS????????????EXETE STOIXEIA OTI EINAI PSEMATA AYTA KAI EMPEZETE????

EINAI AMARTIA NA KATAKRINEIS KAPOION XWRIS NA KSEREIS TIPOTA!!!

SAS PARAKALW AS SOVAREUTOUME KAI AS SEVASTOUYME LIGO TON SINANTHRWPO MAS!!!

AYTA STIS KOPELES POU KATAKRINOUN KAI GELAN!!!

EYXARISTOUME KAI KALES GIORTES!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLY OLA TA KORITSIA POU EINAI DIPLA MOU KAI ME STHRIZOUN...SAS EYXARISTW MESA APO THN KARDIA MOU!!!!!!!!!GIA OLES AYTES POU KOROIDEVOUN KAI GELOUN ME THN KATASTASH MOU....DEN XERW TI NA PW PRAGMATIKA.....EXW PESEI APO TA SYNEFA....KAI DEN MPORW NA KATALAVW TON LOGO GIA TON OPOIO YPARXEI AYTH H EPITHESH PROS EMENA....EGW DEN MPHKA SE AYTO TO FORUM GIA NA KOROIDESW KAMIA SAS!!!!KAI EPISHS EIDA KAI ENA POST ME TITLO "EIMAI EGYOS H OXI?"KAI PRAGMATIKA DEN MPORW NA TO XONEPSW OTI GINETE AYTH H KOROIDIA MPROSTA STA MATIA MAS...PRAGMATIKA NTREPOMAI GIA LOGARIASMO TOUS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLY OLA TA KORITSIA POU EINAI DIPLA MOU KAI ME STHRIZOUN...SAS EYXARISTW MESA APO THN KARDIA MOU!!!!!!!!!GIA OLES AYTES POU KOROIDEVOUN KAI GELOUN ME THN KATASTASH MOU....DEN XERW TI NA PW PRAGMATIKA.....EXW PESEI APO TA SYNEFA....KAI DEN MPORW NA KATALAVW TON LOGO GIA TON OPOIO YPARXEI AYTH H EPITHESH PROS EMENA....EGW DEN MPHKA SE AYTO TO FORUM GIA NA KOROIDESW KAMIA SAS!!!!KAI EPISHS EIDA KAI ENA POST ME TITLO "EIMAI EGYOS H OXI?"KAI PRAGMATIKA DEN MPORW NA TO XONEPSW OTI GINETE AYTH H KOROIDIA MPROSTA STA MATIA MAS...PRAGMATIKA NTREPOMAI GIA LOGARIASMO TOUS!!!!

O THEOS NA TOUS SYGXWRESEI MATIA MOU! :D

ESY NA SAI KALA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρακολουθησα σχεδον απο την αρχη το ποστ και εμπαινα να δω αν εκανε χοριακη να μαθω τα ευχαριστα νεα της.ηθελα να της στειλω μυνημα να της πω γιατι δεν κανει επιτελους χοριακη εφοσον ολες οι κοπελες αυτο τις λενε αλλα δεν μπηκα στην διαδικασια αυτη.απλα εμπαινα στο ποστ της να δω τι εγινε τελεικα και δεν εβλεπα κανενα αποτελεσμα και χωρις να υποψιαστω τιποτα κουραστηκα να διαβαζω οτι "θα" παει να κανει χοριακη!μεχρι που διαβασα κατι για την μαρινιω και σκεφτηκα λες?ολα μπορει να παιζουν...βεβαια δεν μπορω να πω τιποτα με σιγουρια αλλα ολο αυτο ετσι οπως γινεται και αληθεια να ειναι δυσκολευεσαι να το πιστεψεις.εγω εχω παρει πολλες αρνητικες χοριακες ,πολλα αρνητικα τεστ αλλα αν εχω καθυστερηση θα παω να κανω χοριακη για να ξερω αν ειμαι η οχι εγκυος.ναι θα φοβομουν μηπως δω παλι αρνητικο αλλα θα το επαιρνα..ο καθε ανθρωπος λειτουργει διαφορετικα ομως!απλα εχουμε δει πολλα εδω μεσα και γι αυτο ειμαστε μερικες λιγο καχυποπτες!εγω δεν θα πω αν ειναι αληθεια η οχι οσα μας λεει απλα θα πω οτι με κουρασε...γι αυτο και επελεξα να μην της γραψω κατι αλλα τωρα ειδα που εξελιχθηκε ετσι και ειπα να πω την γνωμη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ...ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΖΕΙ?

ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Πως είναι τα μωράκια σας;; 
    • Ε τότε μια χαρά κοπέλα μου. Είναι και μεγάλο παιδάκι και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Όλα θα πάνε καλά! Κι εσένα μια χαρά θα είναι οι μικρές σου!
    • Είναι μεγάλο παιδάκι πλέον μια χαρά σε βοηθάει τώρα θα βοηθάει και με το μωρο μετά σίγουρα θα θέλει να το φροντίζει.. αφού το λέει και στον κόσμο από μόνη του το παιδί είναι περιμενει αδερφάκι θα πάει καλά το θέμα 🥰 εμενα την λέω που είναι το νινί έρχεται σηκωνει την μπλούζα λέει τατο (να το 😂) δίνει φιλάκια στην κοιλιά μου τέτοια πολλές φορές έρχεται και από μόνη της και δείχνει την κοιλιά λέει νινί αλλά ακόμα δεν έχει καταλαβει τι έρχεται 😂
    • Άντε ωραία αφού το ζητούσε το αδερφάκι σίγουρα θα το θέλει εντάξει στην αρχή μπορεί να ειναι λίγο απότομο μέχρι να βρούμε τα πατήματα μας αλλα είναι λογικό και για εμάς θα είναι απότομο με δυο παιδεία ξαφνικά  ααα είσαι τυχερη που κάθετε στο αμαξι εμείς δίνουμε μάχη 😅 Ελπίζω σιγά σιγά που θα μεγαλώσει να στρώσει αυτό  Δεν είναι μικρό το ταξίδι με το αμαξι + καράβι αλλα τουλάχιστον αφού έχετε και καμπίνα θα περναει καλύτερα η ώρα  Ναι πήγα για την εξέταση να τελειώνει έτσι και αλλιώς το παραπεμπτικό ήταν μέχρι και την άλλη βδομαδα όποτε βόλεψε τον αντρα μου να με φέρει σήμερα 
    • Γενικά λέει σε όποιον συναντάμε ότι η μαμά μου είναι έγκυος, παρόλο που είναι ξεκάθαρο πια🤣🤣 κ δείχνει γενικά να το περιμένει. Δεν θα έλεγα ότι μιλάει κ συνέχεια γι'αυτο, ίσως το αναφέρει 1 φορά τη μέρα, αλλά γενικά έχει κατανοήσει την κατάσταση κ με βοηθάει σε διάφορα. Εντάξει είναι κ 7 χρόνων πια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...