Μετάβαση σε περιεχόμενο

θεουλη μου σε ευχαριστω


Recommended Posts

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Mε το καλο !!!!! Ολα να πανε καλά σου ευχομαι!!

Και υστερα σου λεει οτι δεν υπάρχει Αι Βασιλης ;)

Μπραβο κοριτσι μου, ολα τα καλα απο εδω κ περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχηθηκα κ σε στο αλλο post αλλα θα στα πω κ εδω...επισημα!

Με το καλο,καλη εγκυμοσυνη κ να γεννησεις ενα γερο μωρο!!!!!!!!!Απολαυσε αυτους τους 9 μηνες..θα ειναι οι καλυτεροι της ζωης σου...να προσεχεις τον εαυτο σου,να μην κουραζεσαι κ να εισαι ηρεμη!

Πηρες το καλυτερο δωρο για φετος απ'τον Αι Βασιλη...μαλλον ησουν πολυ καλο παιδι ολη τη χρονια..ε...;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχχ κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ ..οντως πηρα το καλυτερο δωρακι απ τον αι-βασιλη..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες κ οτι επιθυμει η καθεμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κι ενα υγιεστατο μωρακι!!!!μπραβο μαιρουλα!!!χαρηκα πολυ πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΧΧΜΜΜΜΜΜ Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΡΘΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε παλιοMerykal θα σε σκοτωσω(μετα απο 9 μηνες βεβαια γιατι τωρα εχεις το μικρο μπιζελι στην κοιλια σου)!!!!!!!

Ειδες που οοοολα πηγαν καλα και οτι απλα ηθελε τον χρονο του το θεμα;;;; Χμμμμμμμ σαν να μου φαινεται γουρλιδικο το καινουργιο σπιτι κ ο <επισκεπτης> του ;););):lol::lol::lol:

Ευχομαι να περασεις τους καλυτερους μηνες της ζωη σου κ να κανονισουμε να κλεινουμε ιδιες μερες ραντεβου στον Λευτερη! :D:D:D:D:D

Φιλια πολλα πολλα (οχι σε σενα πλεον,αλλα στην κοιλια σου) :lol::lol::lol:

Ααααα εχεις καταλαβει βεβαια οτι δεν εχω αξιωθει να βαλω καρτα στο κινητο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merycal μου δεν μπορείς να φανταστείς ποσο χάρηκα για σένα. Νομίζω πράγματι το νέο σπίτι σου ήταν γουρλίδικο και ίσως το γεγονός ότι είχες τόσα πράγματα να κάνεις με το σπιτι ήταν το ιδανικό για σένα ώστε να μην προλαβαίνεις να σκεφτεσαι πως ήθελες μωράκι τόσο πολύ.

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη:-)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!! :D Ευχομαι ολοψυχα να σας πανε ολα καλα!Η Παναγια να σας προστατευει!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!Απολαυσε την με την ψυχη σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxxaxaxa sas eyxaristw polu koritsia gia tis euxes sas...xtes to eida gia prwth fora k htan aplaaaaaaa teleia...o antreas mou eixe to xamogelo ths crest kai egw epishs..24 dekembrioy tha akousoume kardoula!!!!!!!!!anupomonw toosssssooooooooo polyyyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες η μετακόμιση Merykal;;;;;;; Εξαφανίστηκες από το πόστ και μας την έσκασες τη βόμβα!!!! Και έλεγα και εγώ "πολύ ησυχία έχει πέσει".

Και ποιά θα μας επιβλέπει τώρα στο πόστ, που εμείς έχουμε ξεφύγει τελείως;;;; =))=))=))=))

Χαλάλι σου βρε!!!

Πλάκα κάνω...

Σοβαρά τώρα.... συνεχίστε να χαμογελάτε παιδιά, γιατί αυτή είναι η αρχή μιας καινούργιας ζωής: μιας καινούργιας ζωής για σας και μιας καινούργιας ζωής, μέσα σου :x:x:x:x

Με το καλό να ακούσεις και την καρδούλα του :x:x:x:x Τι ωραία Χριστούγεννα που θα είναι αυτά για σας!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Καλή συνέχεια, Καλές Γιορτές και να περνάς να μας βλέπεις πότε-πότε... [smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Merykal !!!!!!!!! Καλύτερο δώρο για τα Χριστούγεννα δεν θα μπορούσες να ζητήσεις,ε? Ν έχεις μία πολή καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!1 :x \M/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...