Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυτη η φορα ηταν η δικη μου!!!!!!Επιτελους!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας και απο δω!!!!!!!Καποιες φυσικα ξερετε ηδη οτι ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!Το χω ηδη γραψει στο θεματακι μας...

Εφοσον καναμε υπερηχο και ειναι ολα καλα ηρθε η στιγμη να γραψω κ γω επιτελους σε αυτο το ποστ..

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Παναγια και η Αγ.Ειρηνη και η Αγ.Αννα και ο Αγ.Στυλιανος ακουσανε τις προσευχες μου και τα καταφεραμε!!!!!!!!!!!

Εχουμε ενα μωρακι που μεγαλωνει κανονικοτατα και ειναι μια χαρα!!!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενη,συγκινημεη,μουδιαμενη..ακομη δεν το χω πιστεψει...ομως ειναι αληθεια..Μετα απο 3 χρονια και απο πολλους γιατρους και εξετασεις ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν μπορω να σας πω μην εχετε αγχος..δεν γινετε το ξερω...δεν μπορω να σας πω μην στεναχωριεστε..κ αυο δεν γινετε το ξερω..

Μπορω να σας πω ομως να μην το βαλετε κατω..να παλεψετε..να κανετε οτι χρειαζεται...Και να Πιστεψετε οτι θα γινει πραγματικοτητα!!!

ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι και απο εδω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Δεν χορταίνω να στα λέω!

Ετσι είναι όποιος επιμένει νικά!

Καλή εγκυμοσύνη μέσα απο την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς και χάρηκα πάρα πολύ!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σου για την δυναμη που ειχες ...

Σου ευχομαι να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου ....την γεννα σου ...

και σε λιγους μηνες το μωρακι που τοσο πολυ ηθελες ...

απο καρδιας να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου και για την υπομονη σου και για την επιμονη σου.Μακαρι να σου μοιασουμε κι εμεις που ταλαιπωρούμαστε αρκετο καιρο και να ερθει και σε εμας ετσι αναπαντεχα!!!Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου μπραβο! Αξιζουν οσες προσπαθειες κι αν γινουν για εναν τετοιο σκοπο!! Κι σ εμας σχεδον 3 χρονια εκανε για να μας επισκεφτει ο πελαργος και φυσικα τα συναισθηματα που βιωνουμε ειναι απεριγραπτα! :) Με εναν πονο να εχεις στα χερια σου ενα γερο μπεμπακι! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστωωωω ολες παρα πολυ και την καθε μια ξεχωριστα!!!!!!!!!!!!!!Οσες εχετε μωρακια να τα χαιρεστε και οσες προσπαθειτε πολυ συντομα να ειστε κ σεις εδω!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m an k s euxithika xana, den mporousa na leipw ap to themataki s kopela m:)

sigxaritiria katerinaki m kai ola ma ola na kilisoun teleia k omala!

kai na exeis mia iremi k teleiomini egkimosini kai se ligous mines na kratiseis to mwraki s stin agkalia s!

oti kalitero k kali sinexeia kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα συγχαρητήρια!!!!!!!!! Χάρηκα πάαααρα πολύ με τα ευχάριστα νέα σου γιατί ξέρω πόσο έχεις προσπαθήσει!!! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κατερινακι!!!!!!

Θυμαμαι που τα λεγαμε στο θεμα μας πριν καποιους μηνες!! Ηρθε η σειρα σου λοιπον να γινεις

μανουλα!!! Ευχομαι να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυμη με ενα υγιεστατο μωρακι!! Καλη συνεχεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ! ΖΗΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!! ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι συγχαρητήρια και από εδώ, μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι τα καλύτερα.

εύχομαι σύντομα να βρεθώ στη θέση σου...

φιλάκια Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ παρα πολυ!!!! Σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!

Χελονιτσα μου σου ευχομαι να σαι η επομενη κοπελα μου!!!!!

Κοριτσακια ακομη δεν το χω πιστεψει...νομιζω πως τα λεω για καποια αλλη..Ανυπομονω για τους υπερηχους,ανυπομονω να αρχισει να φουσκωνει η κοιλια μου γενικα εχω μια ανυπομονησια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιωωωωωωωω!!!!!!!!!!!το ειχα δει οτι εισαι εγκυουλα...

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...