Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AAAA Αφρο εσενα ειναι χουλιγκαν κανονικοτατος!!!!!

ιιιιιι...ακου εκει τι κανει....

εγω σιδερονω...θα τελειωσω - επιτελους- τη στοιβα σημερα....και θα αρχισω να ετοιμαζω την επομενη..,

Εφαγα πελμενι...και βαρυνα

Ουτε εγω θα στολισω καλε..

εβαλα κατι δεντρακια ΧΔρυσαφι με μπαταρια στην εταζιερα στο σαλονι..και σκαλφαλωσε και το πηρε..και το μασουλαγε και το αγκαλιαζε...πυγολαμπιδα εγινε..να λειπει!!!

θα στολισει η γιαγια κατω..ας τον κινηγαει αυτη..εγω δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν πολλα που γραψατε!!! Εριξα μια βιαστικη ματια, αδυνατον να τα διαβασω ολα!!

Ερη σου εστειλα μνμ...Κερατσινι ειναι τελικα το παρτυ?? Αχου μωρε παρα πολυ μακρια...κριμα...θα τον εφερνα τον Σεμπουλη αν ηταν λιγο πιο κοντα..Ουτε που πεφτει δεν ξερω το κερατσινι..

Γωγωωωωωωωωω..τι κανεις?? Κρατουσα τον Σεμπ κ αρχισε να φιλαει τη μικρη φωτο της Ιωαννας στο προφιλ σου λεγοντας νινακι νινακι!! Καλε τι γινεται με τον πεθερο??? Ο αντρας σου τι λεει για ολο αυτο?? πως αντιδρα???

Χρυσα χρυσα!!!! Σε εχασα κ σενα! πως παει??

Παναγιωτα! να χαιρεσαι τον Νικολα σου κ συντομα θα κρατας κ το δευτερο!!

Καλε ποιαν ξεχασα??? Αργυρουλα εσενα ξεχασα!!!

Σισιω εμεις εχουμε ελιες στην Κρητη αλλα δεν παω ουτε με σφαιρες να μαζεψω...παει ο πατερας μου με την αδερφη του, μαζευουν κ βγαζουν γυρω στον ενα τονο λαδι...Σκεφτομαι αν πεθανει ο πατερας μου να τις πουλησω...τι να τις κανω..δεν ειμαι των αγροτικων....

Αφροδιτη δεν στολιζεις δενδρο?? Εγω ανυπομονω! Ειναι ο μονος λογος που χαιρομαι που παω Αθηνα κ ας το χαρουμε το δεντρο μονο 10 μερες αφου μετα παμε διακοπες...Θα στολισω αληθινο (εντολη του δανου!!!) κ ανυπομονω να βαλει ο Σεμπ τις μπαλες, θα βαλουμε φωτακια, θα παρω διακοσμητικα για τα παραθυρα κ θα του δωσω κ εκεινουν να βαζει κ ας τα διαλυσει! να το χαρει θελω!Θα φτιαξω κ gluckvine, αλλα με το δανεζικο τροπο κ ενα γλυκο με πουτιγκα ρυζιου παραδοσιακο δανεζικο..θα ερθει η αδερφη μου, ο ανιψιος, οι γονεις μου, θα φαμε, θα πιουμε το κρασι! Θα το χαρει ο Σεμπουλης κ ας τα διαλυσει ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γραψατε βρε κεβεζούδες!? (πολυλογουδες στα ποντιακα!) ειναι αδυνατον να σας διαβάσω όλες ,η μικρη αποκοιμηθηκε στο πάτωμα ,την πήγε ο Γ μέσα...το στεφάνι μου εκανε ενα δωρακι στον εαυτο του σήμερα...το ps3 με το γκραν τουρισμο το 5...γκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Φτου μου να ντρεπομαι!

Παναγιωτα σου ευχηθηκα για τον Νικολα???Οχι.. :oops:

Να τον χαιρεσαι καλη μου!Οτι επιθυμεις να το εχει! :-*

Νατασα ειστε καλυτερα εε?Σας σκεφτομουν!

Ρε κοριτσια καμια φορα διαβαζω πραγματα 10 φορες τα ιδια...!

Ουφ!Χασιμο χρονου!

Παω να δω το νησι...Ελπιζω σημερα να ειναι ωραιο γτ αλλιως θα το παρατησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που 'σαι ρε Γιώτα! Πτώμα η Κωνσταντίνα;;;

Ωραίος ο Γ!!! 400 ευρώ δωράκι!!!

Η Ειρήνη κοιμάται αγκαλιά με ένα πακέτο καλαμάκια.

:shock::shock::shock:

Από το πρωί που τα πήρε από το s/m δεν τα έχει αφήσει. Μέχρι και μπάνιο μαζί κάνανε. Έφαγε μεγάλο κόλλημα!!!

τσαχπινομάμα καλά είναι η Ειρήνη! Εγώ δεν είμαι και τόσο. Με κόλλησε το σκατό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γεια να πω..δε ειμαι κ στα κλυτερα μου..δε αναγνωριζω τον εαυτο μου ωρες ωρες...

τεσπα..

νατασα σε πηρα 2 φορες το πρωι αλλα εσυ ελειπες..ηθελα να σε ρωτησω τι κανει η ειρηνη..

παναγιωτα σε πηρα κ σενα να σε ευχηθω για το νικολα σου..χρονια σας πολλα..με το καλο να ερθει το αδερφακι του νικολα...να τον χαιρεσε κοριτσαρα...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ptoma den les tpt Natassa ,ante pote tha se piasoun oi ponoi?thelo na sarantiseis g na se doume otan erthoume!!! k tis 3 ,i mallon k tous 4 sas!!! panagiota kale na xairesai to palikaraki sou!!!!

nai k g na tholosei ta nera mou pire ena kinito me 2 krtes sim,na min troo leei aktinobolia...

thouli fonakses tou mikrou?ela more oloi vgainoume ektos eaftou....ena logo parapano esu pou exeis k tis ormones tis egkumosinis!filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

έχω την πρωτιά σήμερα!!!! :lol: \:D/

Αφρο και εγώ γέλασα με τα καλαμαράκια σου!!!! :lol::lol::lol:

Αμαν Καλε ποιαν ξεχασα??? Αργυρουλα εσενα ξεχασα!!!

δεν πειράζει εμένα όλοι με ξεχνάνε!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax auta ta xristougena den tha ta katalaboume .

dentro de tha stolisoume ....fobame ton mikro ...

gluka den tha paroume oute tha kanoume ...egw eimai egkios(kai den helw a paxinw) kai o kwstas kanei idikh diaita

xioni den tha doume ,sto xwrio den tha pame ....tragoudakia den bazoume na paiksoun ...agios basilhs den uparxei gia ton manwlh ospou na katalabei ....

ara giortes den kanoume :(:(:(:(

Αφρο πολύ απογοήτευση, γιατί? εγώ έχω την εντύπωση ότι το παιδί σου σε ακούει αν του εξηγήσεις δλδ δεν είναι ανεξέλεγκτος (όπως λένε εδώ! :evil: ).....αν δεν βάλεις δέντρο, βάλε ένα καράβι, στόλισε το υπόλοιπο σπίτι και μίλησέ του για τον Άγ. Βασίλη, βάλε και κάπου κάλτσες χριστ. για να γεμίσουν με δώρα κ.λπ.,......και η δικιά μου πάει αλλά μόλις της αναφέρω την λέξη "κούνια" φεύγει μακρυά!!!, έχω βάλει και τις κάλτσες στο δέντρο, αφού δεν έχουμε τζάκι!!!...............

ο δικός σου είναι πιο ταραξίας από την δικιά μου? :?:

όσο για τα γλυκά μην πάρεις, παχαίνουν μόνο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφομαμαδες!!!

τι κανετε..εγω οχι και τοσο καλα...

εκτος που ξερνουσα τη νυχτα...ο μικρο κοιμηθηκε μαζι μας μετα απο παααρα πολυ καιρο και δεν κοιμηθηκα εγω με αποτελεσμα να νυσταζω

παλη ξερασα σαλια αλλα ΟΚ το προτιμω απο το να ξερναω γεννικα

Τι κανετε εσεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κοριτσακια... υπομονή! Υπομονηηηηη υπομονήηηηηηηη!!!

Καντε υπομονη κι ουρανός θα γίνει πιο φωτεινοοοοος!!! Ευτυχως που δε με ακούτε να τραγουδάω, γιατί θα ξαναξερναγατε!! :lol::lol::lol:

Δεν έχω χειρότερο απο τον εμετό! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::((:((:((:((

Στη δική μου εγκυμοσύνη δεν ξέρασα ούτε μια φορά! Δεν έτρωγα τίποτα! Είχα αφαγία, ιλίγγους και καούρες! #-o#-o

Ψέμματα!! Ξέρασα μια φορα στον 8ο μήνα! Είχα φάει τόσο κόκκορα κοκκινιστό με χιλοπίτες και μυζήθρα που δεν ξέρω και γω που το χώρεσα!! :@):@):@):@):@) Ή μάλλον δεν το χώρεσα και άρχισα να το βγάζω! :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..Αφρο καλο!!

Σισσιω πολυ γελασα..με τις φωνιτικες σου χορδες...και με τον κοκκορα κρασατο...

πειτε κανενα νεο ρε παιδια που πηγαν ολοι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti tous hthela tous kourampiedes ,ti tous hthela ????e???

eixe ferei prin mhnes h pethera mou ena kuti me kourampiedes karbalis ...den eixane liksei ....kai omos me therisan :(:(:(:(:(:(

ax na nystazw kai na ksernaw ,ksipnise kai omikros kai eprepe na ton balw gia upno kai na mou erxete na kserasw panw tou ........

ax akoma den niothw kala to stomaxi mou .....

neo neo ...ti neo na sou pw .....o kwstas etrexe xthes na mou brei mitrikh gia ton stathero upologisth pou einai xalasmenos edw kai pollous mhnes .....einai palioutsikos kai den ebriske mitrikh pou na pas kanei .

makari na einai auto to problima mhn agorazoume kai epeksergasth .....

thelw na paiksw sims epitelous exoun bgei tosa ex .....tha mou pite tora me ton manwlh pws tha mporesw ....e tha brw tropo .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

έμεινα σπίτι σήμερα καλύτερα είμαι δεν έχω πονοκέφαλο

η μικρή είναι μια χαρά δεν έχει πυρετό, τη γλιτώσαμε την αντιβίωση :)

sims τι μου θύμισες... θέλω κι εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...