Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

χαχα!

Επηρεασμένο άραγε απο που???

Βέβαια δεν θα το έχω κουνήσει μέχρι να κλείσει το τρενάκι αλλά εντάξει...

Ας ελπίσουμε ότι θα πάμε και εμείς ενα ταξιδάκι.. στην άλλη άκρη του Ατλαντικου! χεχε

Φιλάκιαααα

Ευχαριστώ που το ανοιξα εγώ.. it's my first one..

Κανονικά θα έβαζα τίτλο για περισσότερες γέννες αλλά εχουνε καιρό ακομη τα κορίτσια μας!!!

:YMHUG::-*ΤΟΥΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Ανεβείτε!!! [smilie=sign17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο το νέο μας τρενάκι!!! Έρη περίμενα να το ανοίξεις για να γραψω εδώ!

Μπράβο τέλεια σούπερ!!! Ανοίχτηκε ο δρόμος!

Νατασσούλα τα έχω πάρει με όλους και με όλα, αλλά τις έκανα και τις χρημ/σεις μου και ησύχασα!

Πάω σπίτι μου! Θα τα πούμε απο κει! Εφτιαξα τηγανια χοιρινή. Με πιλάφι ή πατατούλες να την φάω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάσθηκα, άντε αυτό το τρενάκι είναι και το γενεθλιακό!!!! μην ξεχνιόμαστε!!! :roll::roll::roll::roll:

Σισσιώ τηγανιά πάει μόνο με πατάτες, κατ΄εμέ!!!! :roll::roll: μμμμμμμ χρόνια έχω να φάω και πιο συγκεκριμένα από το 1992!!!!!! :o:o:? που έφαγα στην Κοζάνη!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Έρη και γω αυτόν τον τίτλο είχα σκεφτεί αλλά έτσι όπως πάει το τρενάκι νομίζω οτι δε θα προλαβαίναμε να γεννήσουμε στο 24!

Καλό μήνα βρε!

Τί κάνετε;

Εμείς μια χαρά! Η Ειρήνη κοιμάται προς το παρόν και στις 4.30 έχουμε κολύμπι.

Σήμερα πήγαμε τελικά στο Παπανικολάου και πήραμε το κιτ για τα βλαστοκύτταρα. Στο γυρισμό μπήκα στα Sprider να βρω καμια φόρμα παντελόνι για την κλινική και ήταν όλες μια μάπα...

Για το Ζάρα με βλέπω πάλι!

Θου δεν πήγα γιατί είχε άδεια ο μπαμπάς. Αύριο θα πάω σίγουρα.

Χρύσα άδικα τσαντίζεσαι. Εγώ διαφωνώ μαζί σου. Μπορεί πολύ απλά καμία να μην ήξερε κάτι παραπάνω για τον γιατρό που ρώτησες. Ας είναι και γνωστός, δεν έχει σημασία...

Εγώ πάντως ειλικρινά δεν παραπονιέμαι για το mammy. Το έχω συνηθίσει... Έτσι είμαστε , τί να κάνουμε;;; Τραλαλιμ τραλαλομ

Λίνα καλώς μας ήρθες.

Ελπίζω σύντομα να ξεκουραστείς και συ και το Σοφάκι...

Νατασούλα που θα βρεθείτε την Πέμπτη;;

Μιαμ μιαμ η σαλάτα σου!

Σισσιώ χαλαρααααααααα....

Χεστους ρε, σιγά μη σκάσεις κίολας!

Αναστασία τί να σου πω μανούλα...

Δύσκολη περίπτωση ο Σπυράκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epibibazome .

ax kai na pigena ena taksidaki .....esto kai kontino .

ebala gia nani ton tzoutzouko .

opoia mporei kai bohthaei kala kanei kai to kanei .

egw milisa prosopika ,o kathenas exei kai ta oria tou ,exw analothei para ma para polu kairo ,exw perasei tragilafikes katastaseis edw mesa (tis palies kales epoxes ) kai den niothw pia opos palia "etimh na bohthisw -shmbouleusw tous pantes ",opou pisteuw oti mporwn na dosw kati to dinw alla den eimai opos palia ......e to polu to kir eleison to bariete kai o papas leei h parimia .

kai kakos kanoun pou den psaxnoun eite edw eite se ala foroum ta palia themata .

den ginete na dinonte kathe fora oi idies apantiseis ,se kathe idio kenourgio thema blepw kai ligoteres giati apla poses fores na grapseis ta idia kai ta idia ?????????? na kaneis etimes apantiseis kai na tis exeis na tis kaneis paste ???????? opoios kaigete psaxnei den perimenei to mana apo ton ourano .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι

δηλαδή Έρη τέλος τα ψέματα φεύγετε είναι σίγουρο??????????

Λινάκι θα σου φτιάξω ότι θέλεις αυτό που αρέσει στους φιλου μας είναι κοτόπουλό με σάλτσα μουστάρδας

και χοιρινό με διάφορα λαχανικά και κρασί στη γάστρα

Χρύσα ο γυναικολόγος στο ΙΚΑ Ευόσμου είναι απαράδεκτος :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η τηγανιά μ'αρεσει όπως και να ειναι κρασάτη, λεμονάτη, ειναι τέλεια λεμονάτη με κολιανδρο σε σπόρους.. Σοτάρεις το κρέας μαζί με το κόλιανδρο. ειναι σούπερ!

Καλέ Αργυρούλα γιατι δεν κάνεις τηγανιά? Κάντην με μοσχάρι αν δεν τρώτε χοιρινο. Με ελαιόλαδο όμως για να ισσοροπήσεις τα κορεσμένα λιπαρά του κρέατος.. Και δεν χρειάζεται να το πνίξεις στο λάδι...

Νατασσάκι καλή φάση το κολύμπι.. Ζηλεύω!

Αφρο θα σε πάω εγώ ταξιδάκι βρε.. κοντινό.. μέχρι την Κουντουριώτου χαχα...

οχι ρε χωρίς πλάκα, θα σας πάρω μια μέρα να πάμε κανα Σούνιο τουλάχιστον, ή καμιά Ραφήνα να φάμε καλαμαράκια γιαμ γιαμ...

Αχ! Για περισσότερες μάσες έπρεπε να το πω... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pigenemas esu giati apo ton kwsta den blepw prokoph ....einai kourasmenos !!!! :o:evil::evil::evil::evil:

poses fores tou exw pei gia sounio ,idra ,esto sthn barh alla pou .....prin ton manwlh pigename ,meta manoli epoxh kati ginotan,hrthe tora kai to DNT kai to deutero kai bariete kai os to periptero na paei :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλξ η τιγανια μου αρεσει σε σουβλακι στα καρβουνα..μνιαμμμμμμμ

Παιδια δεν εξρω..εγω θελω να απανταω σε οσα ξερω...

Απλα ειλικρινα μου εκανε εντυπωση...

δεν το περιμενα..οχι γι ατο δικο μου θεμα..που σας ειπα στην τελικη μπορει να μη με χωνευουν..αλλα αυτη ειναι η ουσια φορουμ μαν και αυτο..

και στο Παρεντσ που εψαξα εκτος απο καποιες αοριστολογιες τελικα το θεμα που εβαλε η κοπελα πριν απο μενα κατεληξε σε διαμαχη μεταξυ καποιας που δουλευε στο Παπαγεωργιου και ελεγε τα χειροτερα και στις υπολοιπες που δεν τους αρεσε αυτο και κατεληξε παλη κουτσομπολιστικο

Θυμαμαι και τοτε στο Γεννεσης..μου ειχαν απαντησει η Βενη η Λενα η Θου...και δε με ηξεραν καν τοτε ειχα πολυ λιγα ποστ ..και για το δικο μου προβλημα με τον θηλασμο παλη τα ιδια - λιγα - ατομα μου ειχαν απαντησει..ε βεβεια μετα επρηξα τη λαλα στα ΠΜ..να ειναι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι ήθελα να απαντήσω στη Νατασούλα στο προηγούμενο τρενάκι και το ξέχασα! Πρέπει να το ξαναδιαβάσω!!!!!

Παναγιώτα εμένα μου είπαν να πίνω πολλά υγρά για να αυξηθεί το αμνιακό υγρό. Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω. Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να πίνω περισσότερο νερό και η επόμενη εξέταση ήταν ΟΚ.

Χτες είχαμε ξενύχτι και γενικά είναι πολύ πολύ ανήσυχη το τελευταίο 24ωρο. Λέτε να μην έχω γάλα;;;;;

Πάλι κλαίει. Πάω να της δώσω συμπλήρωμα... από το άλλο βυζί. Αφού τα έχω δύο, να μη τα χρησιμοποιήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριιιιζικο!!!Αφου το ανοιξε η Ερη θα ειναι γεματο νοστιμες ιδεες,πολλα ταξιδια αλλα κ χιουμορ!Ελπιζω!!!!

Ελευθερια,παιδι μου!Τι μου κανεις?Καλα?!Φευγεις τελικα?Μακαρι να οργανωθειτε γρηγορα!

Οι σαλατες τελευταια δεν μ ε "θελουν"!Μα...Πως ειναι δυνατον να αποτυχεις σε μια σαλατα? 8-}

Αηδια τις κανω!Οποτε...Νατασουλα κ εγω θα ερθω! :lol:

Τι κανει η ξανθομαλλουσα?Ο υπνος της?

Λινακι μου σχολασες..!

Μια χαρα βρε ειναι το χρ δεντρο για δωρο!

Κ αν δε σε βολεψε το μεγεθος γτ δεν πηγες να το αλλαξεις?! :lol: Δε νομιζω πως θα ειχε προβλημα η κυρια!

Αν με ειχες γνωρισει τοτε θα το αλλαζαμε!

(αρχισες παλι να λες το παιδι σου,απιδι! :)):)) )

Νατασα εγω θα διαφωνισω μαζι σου! :P

Γιατι δλδ πρεπει να αποδεχομαστε μια κατασταση που δε μας αρεσει?

Οκ...Εχεις :P δικιο πως πολλες δεν ξεραμε τον γιατρο(εγω πιστευα πως η Λενα βοηθησε αρκετα)

αλλα σε αλλα θεματα οπως αυτα που λετε(θηλασμος κλπ) ειναι χαζομαρα να

αφηνουμε την κατασταση να διαιωνιζεται...Δε σε ενοχλει αυτη η "μαστιγα" του νερομεμεδογαλακτος κ

της δενεχωγαλατιτιδας?Το δεν χορταινει το παιδι μου?Το δεν πρεπει να το παιρνω αγκαλια κ 1000 αλλα τετοια?

Εγω γενικως ειμαι ανθρωπος στριμμενος κ ιδιορρυθμος και μ'αρεσει να δινω σημασια...Δεν μπορω να πω

οτι δε θα απαντησω κ πως δε με νοιαζει!Οπως με βοηθησαν ετσι θα βοηθησω!

Ασχετο αλλα...Δινω(η μαλλον προσπαθησα να δωσω γτ το φτυνει)

ενα σιροπι στην Αννυ...Νομιζω πραγματικα οτι εχει κατι σε εξταση μεσα!

Ντουρασελ μιλαμε!Το ησυχο παιδακι μου εγινε ραπερ!Κ με θελει κ παρεα να ραπ-αρουμε!

(Λενα την ματιασες )

Και ολο κουλαμαρες!Ξερετε πως κοιμηθηκε?Στην αγκαλια μου,καθιστη ενω της τραγουδουσα κατι για μαιμουδες(δικη μου συνθεση! =)) )

Ποιος?Η τσαχπινα η αυπνη!

Πολυ βηχα...Μηπως να παω στο γιατρο?Η μανα μου με εχει πρηξει...

Κ εγω τηγανια εφαγα σημερα..>Με πατατες κ κρασι(ολα μαζι στην κατσαρολα ομως)

Τωρα δε θυμαμαι τι αλλο διαβασα στο προηγουμενο αλλα

ξυθηκατε! :lol:

Τραλαλιμ τραλαλομ που λεει κ η Νατασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κακουργα Αθηνα..αφινει το παιδι νυστικο...

γιατι δε βγαζει βρε με το θυλαστρο να του δωσεις..αφου το βλεπεις..δε σε θελει λεμεεεεε

Ασε που θα το κανεις παχυσαρκο ετσι συχνα που το ταιζεις..Ωραριο ειπαμε..τα μωρα τρωνε ανα 3ωρο πως το λενε.....

Ασχετο αλλα οι αλλες κουκλες πως αντιδρουν στο θεμα..ξερω πως δεν εχεις πολυ χρονο αλλα οποτε εχεις πες μας δυο λογακια..για να ξερουμε τι μας περιμενει δηλαδη...

Ο χαμος που γινοταν παλια με ατομα τα οποια διμηουργουσαν συνεχεια εντασεις δεν γινετε πια..και πανω που ειπα πως Ωπα..τελεια ειμαστε εδω...εγω στεναχωριεμαι..παιδια..

γιατι θα συμφωνισω μεν πως υπαρχουν κοπελες που πραγματικα δεν θελουν να θηλασουν και δεν θελουν καν να δουν τα λαθη που κανουν...το βλεπω και στο θεμα διατροφης...

καμια φορα μονο η λαλα απανταει..αλλα και αυτη βαρεθηκε μαλλων να εξηγει σε στενοκεφαλους καποια πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Παλιοτρικαλιωτισσα εχω κανει μπάνιο!!! :lol::lol::lol::lol: Ελα μη φυγετε!!παιξτε με και εμενα!!!!!Δε βρομαωωωωωωωω!!!! ;));));));))

Αθηνα σουπερ βλεπω τα πάτε.Μπραβο κοριτσαρα μου.Μου δινεις κουραγιο!!!!Και εμενα μου ειπε συχνη ενυδατωση.

Κτ = καισαρικη τομη λοιπόν!!!!!!!ΜΜΜμμ [smilie=icon_smurfin.gif] [smilie=icon_smurfin.gif] [smilie=icon_smurfin.gif] Που να το καταλαβω η στρουμφιταααααα!!!

Δε μου ανεφερε κατι για καισαρικη.Στις 9/12 θα με ξαναδει .Παντως ειναι γιατρος που δεν πιεζει τα πραγματα αν δε δει κατι πολυ ανησυχητικο.ΝΑ σκεφτειτε μια φιλη μου 37+, πρωτο παιδι και με ινσουλινη τη ξεγεννησε φυσιολογικα.

Ρε Αργυρουλα τι καιρο εχετε εκει ρε!!!Βλεπω ειδησεις .Πολυ χιονιας.

Επισης, σορρυ κιολας, αλλα τι κουλτουρα ειναι αυτη που εχουν οι Γερμανοι.Αν εχουν;;;

Απο τα κιλα κρινουν την εξυπναδα του παιδιου;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Και εμεις εχουμε αφησει αυτους τους νταβατζηδες να μας ελεγχουν.Τοσο χαϊβανια!!!!!!!Γκρρρρρρρρρρ!!!!!

Ερη μου πολυ χαρηκα με τις εξελιξεις σας!!!!

Ρε κοριτσια τι γελιο εριξα με τα βυζια και τα τραβηγματα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μετα με τα μπινελικα της Σισσιώς.Να΄στε καλα.Το΄χα τοσο αναγκη.

Νατασα μου περιμανω τηλ ε;;; :)]:)]:)]

Αυριο ερχεται η μανα μου.Αντε να κοιμηθω λιγακι ρε κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai re xrusa meta apo tosa edw mesa kobei to mati ,poia thelei kai pia den thelei kai apla anigei thema gia na to aniksei .....nai tha asxolithw alla mono ekei pou blepw oti thelei .

oxi mono se auto to thema alla gennika se ola .

panagiwta epanerxome ksipnise o mikros .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου μη στενοχωριεσαι βρε κοριτσακι μου!!!

Στο θεμα θηλασμου εχει παρα πολλα παλια ποστ να διαβασει μια κοπελα.Εγω απο παλια ποστ ειχα βοηθηθει παντως.

Επισης παιζουν και πολλα πμ και πολλες κοπελες μπαινουν και στο τρενακι και ρωτανε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τι σιρόπι της δίνεις? Κοιτα τον βηχα πρέπει να τον προσέξεις, βασικά θα πρέπει να διασφαλίσεις καλή οξυγόνωση του παιδιού. εχει και κλειστή μυτούλα?

Τι σαλάτα δεν σου βγήκε? Εγώ όπως σας είπα κάνω δίαιτα! Οπότε και εγώ τώρα ταράζω τις σαλάτες..

Αθηνά μου ειναι ανησυχη δηλαδή πεινάει? Την θηλάζεις και ηρεμεί? Σας ευχομαι να ηρεμίσετε..

Χρυσα μου κ εγώ στεναχωριέμαι γι ακάποια πράγματα εδω μέσα.. Ας πουμε επεσα σε ποστ που λέγανε για συνάντηση εδώ στην Αθηνα και απάντησαν μονο 2 κορίτσια..

Τωρα για τις εντάσεις που λές εγώ δεν τις πρόλαβα...

Παναγιώτα ειναι καλός ο γιατρός σου ? Που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα εξαρτατε με τι αφρολουτρο εκανες μπανιο..αμα δεν ειναι με αρωμα καρυδα εγω δε σε παιζω!!!!

Δε νομιζω ρε να σου κανει ΚΤ...ολα καλα θα πανε θα δεις.

Σας ειπα εμενα δε με νοιαζει..εγω θα βρω αυτο που θελλω..ειναι μια απο τις ικανοτητες που εχω και το αφεντικουλι μου εκτιμαει σε μενα..χιχιχιχιιχιχι..

και τις πληροφοριες που ηθελα τις βρηκα..

απλα ειναι πως να το πω...δε μου αρεσει αυτο...

Τεσπα...\οπως ειπε και η Αφρο αυτη που θελει θα βρει τον τροπο να το μαθει..παντως ρε συ..η πρωην ξανθια..νομιζα οτι στα καλοκαιρινα μωρακια αυτο το ειχα κανει...τελικα ειμαι ξανθια εκ πεποιθισεως!!!!...χαχαχαχα..να εισαι καλα ρε Αφρο!!!!

Ερη εμεις γι'αυτο τις συναντησεις τις κανουμε οφ τηε ρεκορντσ...χιχιχιχι..

για τις εντασεις..δεν εχασες και τιποτα πιστεψε με..αντιθετα κερδισες ψυχικη ηρεμια...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς συμπεθέρα? :roll:

Ότι στις 3 δεκ το τρενάκι κλείνει ένα χρόνο ταξιδιού!!!! :ymparty::ymparty:8-}[smilie=blob6.gif]

Ρε Αργυρουλα τι καιρο εχετε εκει ρε!!!Βλεπω ειδησεις .Πολυ χιονιας.

Επισης, σορρυ κιολας, αλλα τι κουλτουρα ειναι αυτη που εχουν οι Γερμανοι.Αν εχουν;;;

Απο τα κιλα κρινουν την εξυπναδα του παιδιου;;;;;; :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

όχι ρε συ δεν είπα ποτέ αυτό, μάλλον παρεξηγήθηκα!!!! :-?

εμείς εδώ στα δυτικά έχουμε λίγο χιόνι και περιμένουμε πιο πολύ σήμερα το βράδυ, αλλά έχουμε -6 βαθμούς και θα γίνει -12!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια δηλαδη δεν εχεις επικοινωνησει καθολου με την παιδ;;;Ουτε τηλεφωνικα;;;Παρτην ρε.

Παναγιωτα μου φυσικα κ του εχω μιλησει...Αλλιως δεν θα εδινα σιροπι!

Αλλα ισως πρεπει να την ακουσει..Χουρχουριζει εντονα...Θα περιμενω κ σημερα(2-3μερες ειπε να πιει σιροπακι) κ μαλλον αυριο θα παω...Ετσι λεω τουλαχιστον!

Ερη το σπιροπεντ της δινω(ειπαμε,προσπαθω!)Οταν ηρεμει αναπνεει καλα,αλλα βηχει που κ που..

Μαρουλι,τονος,παξιμαδι,λαδι,λεμονι,μουσταρδα....Δεν εβαλα κ τιποτα περιεργο αλλα ηταν μπλιαχ...

Ισως δεν μου "πηγαινουν" τα μη πολυθερμιδικα τελικα! :lol:

Ελα βρε Χρυσα μου...Οταν οι συναντησεις γινονταν "σε κοινη θεα" ηταν ακομη πιο ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...