Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!!!!!!!!!!!

μα οοολο τρω..μα ολο.... :D

καταρχην να πω οτι δε εχω μπαταρια για το λαπ τοπ οποτε ολα γρηγορα..

ο μικρος ξυπνησε στις 7.20 παλι τον θηλασα κ επαιζε με τη μηαχη του αθορυβα...

κ κατα της 8+ του γυρναω τη πλατη να κοιμηθω..μπαςςς κ κοιμηθω δηλλ

ε κ τον πηρε ο υπνος κ τι ωρα ξυπνησε????????????????????????

10.30 παρακλαω :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ολε!!!!!!!!!!!!!!1\\

το θεμα ειναι οτι αυτο κανει..για μεεεεεεεεεεεερες χανει υπνο καθε με ρα κ απο λιγο κ μετα απο πολυυυυ καιρο τον αναπληρωνει η στο βραδινο υπνο η με χτυπαει 3 ωρα το μεσιμερι...(ουτε νεογεννητο τοσο)

ε να το βρασω αυτο..καλυτερα καθε μερα να κοιμαται :D

σημερα πολλες δε εδωσαν το παρον.νατασουλα.αργι κτλ..

φιλια πολλα σε ολες...

α χρυσα μηπως λεω μηπως εχεις υπερβολικα πολλα πραγματα??????????? :D:D

συμπεθερα μπραβο το ειρηνακι μου...ευχομαι να μη κολλησες..

αναπνοες κανε απο το στομα καλεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είστε μαζόχες?!?!? :oops::oops::oops:

Σιγά μην κάτσω να δω θρίλερ και μετά να κάνω να κοιμηθώ δύο μήνες!!! (Τόσο κάνω να κοιμηθώ κανονικά! Αλήθεια! ) :oops::oops::oops:

Χρυσάκι σε πειράζω! :lol::lol::lol:

Γεια σου ρε Θου!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σισσιω..τα φιλια μου...

καλε ξεχασα να σας πω...

στολισαμε χθες το δεντρο...σουυυυυυυυυυυυυυπερρρ

το ανεβασα πανω στη παππουτσοθηκη γιατι δε χοραει πουθενα αν κ ενα μετρο :lol::lol::lol::lol:

κ κλαμα ο μικρος....

αλλα το καταχαρηκε... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχει τίποτα καλό η tv??

Τελικά έβαλα λάδι στο μαλλί επέμενα στις άκρες που ήταν πολύ ξερές και

κάπως σαν καμμένες και έγιναν πολύ ωραία!! Μιλάμε άλλαξαν όψη

Είχα κι ένα άγχος μην πάω αύριο στη δουλειά σαν λαδοπόντικας αλλά οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω εγω μεχρι να μεινω εγκυος τρελαινομουν για θριλερ σατανικα με παιδακια κλπ κλπ

τωρα ουτε καν!!!!!!!!!! με τιποτα δε μπορω να δω ουτε μια σταγονα αιμα να πεφτει!!!! τρελαινομαι!!!!

επισης δεν εχω καταλαβει ακριβως σε ποιο θεμα αναφερεστε, αλλα ουτε εγω μπορω να διαβαζω τετοιες ειδησεις.. οκ να το δω μια δυο αλλα μετα δε μπορω να το βλεπω γραμμενο ΠΑΝΤΟΥ!! ειδικα εκεινη τη βλακεια με τη μαμα και το σεντονι.....

θουλαρα μια χαρα το δεντρακι σας!!!! εγω ακομα δεν εχω βαλει τα στολιδια κ το εχει ριξει ηδη δυο φορες!! επισης φετος δε θα βαλω μπαλες, αλλα κατι αρκουδακια αγιοβασιλακια χιονανθρωπακια κ ελπιζω να μηγινει πολυ κιτς!!!! αλλα ειμαι σιγουρη οτι στη θουλαρα θαρεσει!!!! :lol::lol:

ο μικρος πολυ βηχαρε κοριτσια... πολυ βηχα, δε μπορω εχω αγχωθει... ετσι εβηχε κ περσυ που ειχε μπει στο νοσοκομειο κ δε μπορω... λεω να τον παω αυριο το αργοτερο μεθαυριο να τον δει η παιδιατρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!

πρωι πρωι και παλι....δεν εχω κοιμηθει καθολου το βραδυ λογω βηχα!!!

ασταματητος βηχας αφου ποναει η πλατη και το στηθος μου απο την ενταση που ειχε

την εβγαλα στο σαλονι να αφησω τον αντρα μου να κοιμηθει και ειδα οοοοοοοοοολα τα εργα που ειχε στην τηλ.

οσο ημουν ορθια ηταν καλα μολις ξαπλωνα αρχιζε....οποτε εκανα και δουλειες...απλωσα και τα ρουχα,διπλωσα καποια που ειχα αφησει....περασε ωραια η βραδυα :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

τωρα σαν πτωμα που ειμαι ετοιμαζομαι να φυγω παω λαικη και ικα(εκει θα περασω πολλες ωρες)

ειναι να περασουμε επιτροπη για τον σπυρο,να παρω 2η γνωμη παιδιατρου για την διατροφη του μικρου και να δω αν εχει ορθοπαιδικο να μου γραψει φυσικοθεραπειες.

γενικως εχω τρεξιμο τωρα και το απογευμα λογοθεραπεια του μικρου.......ουφφφφφφφφφ μολις τελειωσω θα ερθω να την πεσω για υπνο....αν τα καταφερω

φιλουνιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!Μαλλον χειμωνιασε γιατι χθες για πρωτη φορα κοιμηθηκα με πυτζαμες!!! :mrgreen: (μεχρι τωρα κοιμομουν με φανελακι)

Αναστασια μου περαστικα σου ευχομαι!!!!Ολα καλα να πανε με την επιτροπη και να μην ταλαιπωρηθεις πολυ.

Γιωτα καλη δουλιτσα.

Χρυσα ειδα οτι τον πηρες το γιατρο.Πως εισαι σημερα;;;

Ρε κοριτσια ουτε εγω καταλαβα για πιο θεμα λέτε. :?

Σας αφηνω προς το παρον.Καλη δουλεια σε ολες (γραφειου ή χωραφιού).Φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Παναγιώτα να χαίρεσαι τον Νικόλα σου, Χρόνια του Πολλά να είναι πάντα ευτυχισμένος

ΣΚ δεν μπόρεσα να μπώ καθόλου, Σάββατο όλη μέρα έκανα δουλειές και μαγείρευα και το απόγευμα στολίσαμε. Η Έλενα όλη τη ώρα είναι στο δέντρο και κουνάει τιε μπάλες περα δόθε και τις κάνει καλό καλό και γίνεται από πάνω μέχρι κάτω στην χρυσόσκονη. Πάντως ακόμα δεν έχει πέσει οπότε είμαστε σε καλό δρόμο :lol::lol::lol::lol:

Χθές είχα κόσμο στο σπίτι 12 άτομα στο άσχετο χωρίς να περιμένω κανέναν αλλά περάσαμε πολύ ωραία

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια και μαμάδες θα επανέλθω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Παναγιώτα μου σήμερα έχουμε δουλειά γραφείου! Το παίρνω απόφαση! Είμαι μια μαμόθρευτη Αθηναία!! :lol::lol::lol: Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Όπως επιθυμεί να το δεις και καλή λευτεριά! :lol:

Θα επανέλθω! Να κάνω και καμια δουλειά!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

το δικό μας δέντρο έπεσε μια φορά, εκνευρίστηκα και δεν ξαναπήγαν, η μικρή δλδ πάει πιάνει τις μπάλες......πάντως στο στολισμό ήταν υπόδειγμα, μας έφερνε τις μπάλες, έβαλε και μία, στόλισε και το παράθυρό της, υποτίθεται θα κοιμόταν μεσημέρι, δεν άκουγα τίποτα, πάω να δω και την βλέπω πάνω στην κορυφή της πολυθρόνας να προσπαθεί να βγάλει τα στολίδια από το παράθυρο και να τα βάλει αλλού!!!! :shock::shock::shock:

όταν της βάζω την πάνα θέλει να να της φιλάω και τα μπούτια!!!! :o:o:o:o , αυτό άρχισε όταν μια φορά είχε χτυπήσει λίγο το μπουτάκι της και το φίλησα και από τότε θέλει να της φιλάω και τα 2!!!! και μετά μου δίνει να φιλάω και της κούκλας!!!! :o:o:o:o:o:o:o:roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά ν αχαίρεσαι τον Νικόλα σου, υγιής να είναι πάνω από όλα και ευτυχισμένος! :x

Συμπεθέρα τι είναι -4? καλοκαιράκι!!!....εμείς χθες είχαμε 2 βαθμούς καλοκαίρι δλδ, τώρα έχουμε 0...., χιόνισε όμως χθες και το ανανέωσε!!!!! :roll::roll:

εγώ ποτέ δεν έβλεπα θρίλερ, μου αρέσουν οι κωμωδίες.....ο άντρας μου θέλει να βλέπει αλλά επειδή δεν βλέπω εγώ, δεν βλέπει και αυτός....είδε όμως σε uncut version το Χάνιμπαλ!!!! :o

Αναστασία το γεγονός ότι δεν απάντησαν πολλές μανούλες στο ποστ σου ίσως είναι επειδή τό έβαλες ΠΣΚ και πολλοί είναι αυτοί που δεν μπαίνουν αυτές τις μέρες!!!!....επίσης είναι δύσκολο και κρίσιμο θέμα πώς να φερθείς στο παιδί κ.λπ., επίσης άλλες δεν έχουν τόοοοοοοοσο μεγάλα παιδιά!!!!

πάντως τα ΣΚ τα θέματα χάνονται ειδικά αν κάποιος δεν απαντήσεις τέλος!!!.....εγώ είχα βάλει ένα άρθρο σχετικό με την διατροφή του παιδιού και ενώ είχε κάποιες προβολές, δεν απάντησε κανείς, να πει "ενδιαφέρον" ή όχι ή..... ή ....ή..... και έτσι χάθηκε!!!!

πάμε σχολείο......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Παναγιωτα να χαιρεσαι τον ΝΙκολα!!..Να τον δεις οπως επιθμεις να ειναι γερος δυνατος υγυεις να κοιμαται τα βραδια!!!

Δεν ειμαι καλα σημερα...

ξυπνησα και ξερασα παλη σαλια..το μισω αυτο..ολα αυτα στον Χ τα ειχα πολυ αργοτερα

Αιματακι δεν ειδα καθολου αλλα τωρα καθομαι γραφω και ειμαι ετοιμη να τα ξαναβγαλω.

Καλα η πεθερα το εχει δεσει κομπο οτι θα ειναι κοριτσι...ε ρε γλεντιααααα..καημενη και αυτη..χαρα που θα το εχει.

Σισσιω περιμενουμ ενεα απο την ΑΓροτισσα

Αρτζ φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! :D

Καταρχήν... συμπεθερούλα μου, να χαιρόμαστε το Νικολάκη σου!!! :ymparty:

Χρόνια του πολλά, καλά κι ευλογημένα!!! Να 'ναι πάντα γερός, δυνατός, χαρούμενος και να κάνει τη κορούλα μου πολύ ευτυχισμένη!!! :)) Να ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!! Και με το καλό να έρθει ο αδερφούλης του στον κόσμο... με κανένα πόνο!!!!!! :x

Αναστασία, πολλά πολλά περαστικά! Και εύχομαι να ξεμπλέξετε γρήγορα με τις ΙΚΑ-δουλειές!!! :-*

natasoula, Argi, Σισσιώ, savropinguine, Cesilia και σ' όλο το τρενάκι... Καλημέρα!!! :YMHUG:

Χθες η μέρα ήταν εντελώς αναποδιασμένη και το κερασάκι στη τούρτα ήρθε το απόγευμα... :-s Προφανώς φαίνεται ότι αποκτήσαμε έναν γείτονα σα τον mr Heckles των FRIENDS!!! (βλέπετε FRIENDS? Θα καταλάβετε!!!) X( Ο κύριος που μένει από κάτω, ήρθε στις 6 το απόγευμα, να μου πει ότι κάνουμε ΕΚΩΦΑΝΤΙΚΟΥΣ θορύβους, σα να σκάνε έπιπλα στο πάτωμα, εδώ και μία ώρα και επιτέλους πρέπει να σεβαστούμε το γεγονός ότι μένει κάποιος από κάτω. Ήμουν στο σπίτι, μόλις μισή ώρα και ήμουν ΣΥΝΕΧΕΙΑ στη κουζίνα, αγκαλιά με τη μικρή, ακούγαμε Χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια στο laptop πολύ σιγά, τόσο που νανουρίστηκε και ξεράθηκε στην αγκαλιά μου... Του εξήγησα ότι δεν ήμουν ΚΑΝ στο σπίτι μία ολόκληρη ώρα και δεν περπατούσα ΚΑΝ.......... :shock::shock::shock: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Υπάρχει και προηγούμενο με τον συγκεκριμένο, ο οποίος σημειωτέον, βάζει συχνά-πυκνά τη μουσική στη διαπασόν, μεθάει και τραγουδάει στις 4 τα ξημερώματα.... Και δεν του έχουμε κάνει παρατήρηση ποτέ!!!! X( ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ........ Και αυτό που με τρομοκρατεί είναι ότι απ' τον κακό γείτονα δεν ξεφεύγεις!!! :?

Ήμουν που ήμουν άσχημα ψυχολογικά, με τις διάφορες μικροαναποδιές της ημέρας, έχω που έχω τις ορμόνες μου να χορεύουν σα τη Shakira, ήμουν και μόνη μου, πέρασα το υπόλοιπο της ημέρας κλαίγοντας!!!!!!!! :?:?:?

ANYWAY.... Καλημέρα μας λοιπόν και πάρτε μια ιδέα απ' το γείτονά μου...

"Υοu make noise and you disturb my cats!!"

"But you don't have cats!"

"I COULD have cats!!!!!!!"

To θέατρο του παραλόγου σε όλο του το μεγαλείο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

o mikros exthes epaikse me ton kwsta ths eris kai koimithike olo to bradu ....shmera stis 8 ksipnise me pire sto dwmatio tou kai koimithikame akoma mia wra .

panagiwta mou a xerese ton nikola .me to kalo na geniseis kai na exeis ena polu kalobolo mwro ....toksotaki :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαμα!

Παναγιώτα μου να χαιρεσαι τον ζουζουνο σου! Να είναι πάντα ένας ευτυχισμένος άνθρωπος! Πως πας γενικά ξεκουράζεσαι?

Μαρια, Αναστασία, περαστικά σας!

Λενα να τον πας στον παιδίατρο. Στο τηλέφωνο μίλησες?

Χρυσα μου εμένα με ενδιαφέρει Ο Κώστας μου να είναι ευτυχισμένος όντας οξυδερκής και αλληλέγγυος.

υποτίθεται θα κοιμόταν μεσημέρι, δεν άκουγα τίποτα, πάω να δω και την βλέπω πάνω στην κορυφή της πολυθρόνας να προσπαθεί να βγάλει τα στολίδια από το παράθυρο και να τα βάλει αλλού!!!! :shock::shock::shock:

όταν της βάζω την πάνα θέλει να να της φιλάω και τα μπούτια!!!! :o:o:o:o , αυτό άρχισε όταν μια φορά είχε χτυπήσει λίγο το μπουτάκι της και το φίλησα και από τότε θέλει να της φιλάω και τα 2!!!! και μετά μου δίνει να φιλάω και της κούκλας!!!! :o:o:o:o:o:o:o:roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Την αγαπώ!!! Καλημέρα συμπεθερούλα μου γλυκειά!

Οριστε κ μια φωτό απο χθες το απόγευμα που ήρθε η Αφροδίτη με τον Μανώλη σπίτι..!manolakis.JPG[/attachment:3726m638]

Οπως βλέπετε ο δικός μου ξεκίνησε τα καμώματα.. εμπαινε μέσα στο άδειο κουτί των παιχνιδιών του και ελεγε νανι...

Καπου εδώ θα είμαι, καλημέρα!

post-4408-13873935682369_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη το σχολικο των Little people το εχουμε και εμεις!!!

χαχαχα

πολυ μου αρεσε ο γιος σου..ειναι πολυ φατσαααααα!!!!!!

Για τον δε Μανωλιο...δεν εχω λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα Μητσακι!!! :lol::lol::lol::lol: Τελεια τον περιεγραψες το γειτονα!!!!!Ακου τον mr Heckles!!!!!

Θυμασαι το επεισοδιο με την μαϊμού;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ερη μου τι φοβερη φωτο ρε συ!!!Ο Κωστας μοιαζει να σκεφτεται "Αμαν πια, με ξεθεωσε ο Μανωλης!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ και παλι κοριτσαρες μου!!!!Αχ Αφρο μου, ναι τοξοτακι και καλοβολο να ειναι!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...