Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσιω και εγω αυτης της αποψης ειμαι...γι'αυτο στο σπιτι μου δεν θα βρεις πατατακια γαριδακια σκατουλακια κλπ πιστευ πως αμα δεν βλεπει ενα παιδι του ςγονεις του να τρωνε δεν θα ζηταει να φαει ουτε αυτο

οπως επισης ακομα και αν σε δει..αμα του δοσεις να δοκιμασει χωρις ιστερις του στιλ απαγορευετε να τ φας αυτο παλη δεν θα λυσσαξει.

Αφρο κουκλι ο Μανωλιος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw koritsia .

ax o mikros mou bgazei kenourgia xougia .

ekei pou etrwge monos tou tora den trwei kai prepei na ton taizw egw gia na faei !!!

olh mera ton kinigaw me ena pironi :evil:

bariete na faei monos tou kai an de to thimithw egw autos den to thimate ....mono an ton kopsei megalh lorda

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω καθισα κ σας διαβαζα και πονεσαν τα ματια μου!!!!

ποσες σελιδες γραψατε καλε??????

μπεμπουλης καταλαβαινω οτι μπορει να νιωθεις ασχημα αλλα οτι κ να γινει εσυεισαι η μαμα του, ξερει οτι τον αγαπας, μη σκεφτεσαι τοσο ασχημα πραγματα.. εισαι πολυ αξια μανα και κανεις οτιειναι καλυτερο για το παιδι σου!! μη στεναχωριεσαι, στο κατω κατω το μπαμπα του θελει οπως ειπαν κ προηγουμενως τα κοριτσια!!!

χαχαχαχαχ χρυσα φοβερος ο μικρος!!!!!

σισσιωωωω τι κανεις??? πως ειναι η μικρη?

μαριαιωαννα εισαι κουκλαρα!!!!!!! ουαου!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω ακομα λιγο μεχρι τα 30... αλλα 3 χρονια κ 2 μηνες :D:D

αργυρουλα σταματα να μας λες οτι ολα ειναι ασπρα!!!!!!! ζηλευω απιστευτα!!!!

κ μην τυχον κ μας ξαναβαλεις φωτο!!!!

επισης με τον αντρα μου μιλαμε πολλες φορες τη μερα, τουλαχιστον 8! σημερα ηδη εχουμε μιλησει 5 φορες!!

μα δε μπορει χωρις εμενα το παλικαρι μου!!!! :D:D:D

κ εδω ο καιρος ειναι αστα να πανε... το πρωι ξεκινησα απο θεσσαλονικη με 3 βαθμους εφτασα στο χωριο με -1 και οταν γυρνουσα ειχε 19!!! οτι ναναι!!!

καλα ρε θουλη τι λες??? κεγω εξψ φρενων θα ειχα γινει!!! αλλα συνεννοηθηκατε αλλα κανουν???

τι φαγανας ομως!!! τρωει κ στο σπιτι κ τσακιζει κ την κρεμα!!! :lol::lol::lol:

αχ αφροδιτη τι γλυκουλης!! κ ο δικος μου αν με χτυπησει κατα λαθος κ κανω καμια φωνη ερχεται κ μαγκαλιαζει κ με χαιδευει κ μου λεει απαω μαμα (αγααω μαμα) :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε ερη κανε εσυ την τουρτα!! αφου εισαι χρυσοχερα!!!

ερη ΠΟΣΑ????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock: καλε παρτε μας μαζι!!!!

αναστασακο χρονια πολλα για την μικρη κουκλιτσα σου!!! να εισαστε παντα μια αγαπημενη κ ευτυχισμενη οικογενεια!!!!

νατασαλαβι πως πας? καλε ειδα στον υπνο μου οτι με πηρες τηλεφωνο οτι γεννας και ξυπνησα αλαφιασμενη!! δεν ημουν σιγουρη αν ηταν πραγματικοτητα η ονειρο!! :lol::lol::lol: μετα θυμηθηκα οτι δεν εχω το τηλ σου!! αφου να φανταστεις ετρεχα να βρω τα κλειδια του αυτοκινητου κ σκεφτομουν πω ρε γαμωτο που θα βρω παρκιν στο γαληνο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθερα μου!!!!!!!!!!!!!!

απαραδεκτος ο πεθερος!!!!!! ενταξει ειπαμε να τα κακομαθαινουν τα παιδια, αλλα αυτο το να σε αγνοουν και να σου λενε εεε κ εγω παιδια μεγαλωσα κ ξερω με ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βγαινω απο τα ρουχα μου δηλαδη!!!!!

κ ο αναστασης ανεοκατεβαινει σκαλια.. ανεβαινει μονος του αλλα οταν κατεβαινει κρατιεται απο το καγκελο..

επικινδυνα ειναι τα σκαλια... δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, ετσι κ αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να μη μαθει να ανεβοκατεβαινει σκαλια!! εγω προσωπικα δε μπορω να τον εμπιστευτω να ανεβει η να κατεβει χωρις να τον κοιταω...

ενα κοριτσακι στη γειτονια μας ηταν γυρω στα δυο (εγω ημουν μικρη) πηγε να κατεβει τα σκαλια, μπερδευτηκε, επεσε, χτυπησε το σβερκο του κ εμεινε στον τοπο!!! :shock::shock::shock: καλυτερα αργυρουλα να αργησουν λιγο να ανεβκατεβαινουν μονα τους παρα να τρεχεις! το κακο μια φορα γινεται..

γιωτα μου τι κανετε????????

κοιτα δε μπορουν να δινουν οτι θελουν... πρεπει να ενημερωνεται ο γονιος.. αν εσυ πχ κανονιζες να τρωει κατι συγκεκριμενο (οπως ειχε συννενοηθει η θουλη) κ ανακαλυπτες οτι ετρωγε κατι αλλο?? κ αν ειχε αλλεργια? καταλαβαινω οτι δε μπορουν να ειναι πολυ ευελικτοι με το θεμα του φαγητου γιατι ειναι πολλα παιδακια κ δε μπορουν να τρωνε ολα διαφορετικα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μεσα σε ολα ταλλα ξεχασα να σου πω......

ο μικρος ειναι τελειος!!!!!!!!!! καλε τι ομορφα παιδια εχουμε?????????????? φτου μας!!!

ο μικρος ειναι λιγο καλυτερα, βηχει ακομα, ευτυχως οχι τοσο οσο πριν, η μυτη ακομα τρεχει, πυρετο δεν κανει αλλα χτες εκανε διαρροια.. σκετο νερο.. μαλλον τον πειραξε η αντιβιωση.. θα δειξει..

σημερα παλι μπουρδελο ηταν το σχολειο.. δε μπορω αλλο.... τους εχω ΣΙΧΑΘΕΙ ολους τους..

χτες πηγαμε κ κλεισαμε το αμαξι!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eides lena ola kouklia einai .

se sy kai apo kati filous daskalous auto akouw sinexia ,polu mourmoura kai den antexoun tous sinaderfous tous :?

ti amaksi ? poso ?

kaloriziko kai kalotaksido .pote tha to exete sta xeria sa s? ti xrwma ?

polles erwtiseis e? xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μπραβο στον Αναστασ....το κουκλι μο πολυ ταλαιπωρια ρε συ με αυτη τη παλιοαρρωστια!!

Ασε και η κουνιαδα μου - χτες μιλησαμε- μου λεει αστα να πανε...

τα παιδια ερχονται αδιαβαστα στο σχολειο και αυτος που καθετε για το ολοημερο δεν κανει τιποτα, τα εχει και ζωγραφιζουν και αυτος παιζει παιχνιδια στο νετ...λεει γαι τα λευτα που παιρνει και που καθετε πολυ ειναι- και οι γονες κανουν παραπονα που τα παιδια δεν εχουν καλους βαθμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekei pou etrwge monos tou tora den trwei kai prepei na ton taizw egw gia na faei !!!

Μαλλον ο γιος σου πρεπει να κοψει τις κακες παρεες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ωπααααααααααα Αργυρω!!!!Μολις ειπε η βικυ "τι κουκλος ο Μανωλιος" αμεσως να τσεκαρεις τι κανει η νύφη σου. [smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

Α πα πα πα!!!Λαρισαια πεθερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε τι τελεια ταινια αυτη με τα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!

πηραμε το χιουνται το ι30 σε κοκκινο μεταλλικο χρωμα

βγαινει μετρητοις 13800 κ θα το εχουμε αρχες γεναρη!!!

θα το παιρνω εγω!! ο τολης θα παιρνει το δικο μου που ειναι πιο μικρο αφου δουλευει μεσα στη θεσσαλονικη!!! :D:D:D

αφρο πραγματικα δε μπορω αλλο... ενω μαρεσει τοσο πολυ η δουλεια μου, τη λατρευω, λατρευω τα παιδια, δε μπορω αλλο τσακωμους φωνες ηλιθιοτητα... δε μπορω πραγματικα...

χρυσα το ολοημερο ειναι μια τεραστια αποτυχια... τεραστια ομως..

ελαχιστοι κανουν δουλεια εκει.

καλε παναγιωτα!!! τι κανεις?? το νινι τι λεει, βολευεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Λενα μου!!Καλοριζικο το αμαξι σας!!!!

Καταβολευτηκε δε λες τπτ.

ρε σεις γιατι θεματα τσακωνονται;;Δεν εχετε καθορισει απο την αρχη της χρονιας αρμοδιοτητες κτλ.αχ μη μου λες τετοια και θελω να παω στην πρωτοβαθμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελεια!!!!Διαβασα πολυυυυυυ περιληπτικα(κ φυσικα εχασα πολλα)

αλλα στις τελευταιες 2 σελιδες μου εκανε περιληψη η δασκαλιτσα μας!!!! :ymparty:

Σας ευχαριστω τοοοοοοοοοοοοοσο(με το συμπαθειο) πολυ για τις ευχες σας για την Αννυ μου!!!!

Με κανετε χαρουμενη κ με βαζετε πιο πολυ στο κλιμα της γιορτης!

Εγω το μονο που εκανα ειναι αυτο το "κεικ" και της πηρα κ ενα δωρο(λιτλ πιπλ που ολο τα ακουγα αλλα δεν τα εβρισκα γτ δεν ηξερα οτι ειναι φισερ πραις! :oops: )

Ανοιξατε μηπως καινουριο τρενακι?

Καλοριζικο Λενακι!!Να το κανετε πολλα χμ σε εκδρομες

με τα μωρα σας!(εεε σε λιγους μηνες θα ειναι 2!)

Θα συνεχισω σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiwta ti ginete ,einai h mama sto spiti kai mpeneis sinexeia ? :-p:-p:-p:-p

pantos egw exw paratirisei oti kalitera ta pernaei me agorakia ths hlikias tou para me koritsakia ...ton skiazoun ligo :lol::lol::lol: mono me thn maria (ths koumparas mou ) kathete mia xara kai paizei (twra pia )

lena mia einai h lish ....mhn kaneis dialima ,mine mesa sthn taksh :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι...πολυτελεια η ταινια..πολυ μ'αρεσαν ειδικα στην αρχη που κοπαναει το ενα το αλλο..χιχιχ..αλαλ και στο τελος με τον τραγο..πολυ γελιο

Κοριτσια σορυ που σας πριζω αλλα με επιασε παλη ενας φοβος περιεργος..

φοβαμαι να γενισω σε ιδωτικη κλινικη...φοβαμαι να γεννισω σε δημοσιο νοσοκομειο..φοβαμαι γεικα..τι σκ@τ@ με επιασε δεν ξερω

Λενα τα χιουνται βγηκαν πολυ καλα αμαξακια..αντε ρε το καινουριο θα παρεις ..χιχιχι..τον εριξε ςτον Τολη παλη!!! Καλοριζικο..καλοταξιδο..θελλω κερασμα κανονισε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται καλε!!!Τωρα τους εχω κοιμησει κιόλας!!!!!Μη μου πειτε οτι με βαρεθηκατε!!!! [smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif]:lol::lol:

Αχ σε λιγο καιρο ουτε μια φορα τη βδομαδα δε θα μπαινω!!!!!!

Δεν ανοιγουμε καινουριο τρενο ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σορυ που σας πριζω αλλα με επιασε παλη ενας φοβος περιεργος..

φοβαμαι να γενισω σε ιδωτικη κλινικη...φοβαμαι να γεννισω σε δημοσιο νοσοκομειο..φοβαμαι γεικα..τι σκ@τ@ με επιασε δεν ξερω

Μωρη τρελοποντια και που θα γεννησεις????Στο χωραφι;;;;

Ελα ρε. Τις ιδιες φοβιες εχουμε ολες μας αλλα υπερισχυει η λογικη.

Ολα καλα θα πανε.Τι στο καλο;;;Με καρδιοτακογραφο και γιατρο και μαια και προσωπικο και παιδιατρους τι θα συμβει πια;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...