Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα αρτζι

το χερι ποναει αλλα οχι τοσο πολυ οσο τις προυγουμενες ημερες.....οσον αφορα τον σπυρακο τιποτα!!!!!

μηπως να παω και σε αλλον γιατρο???μηπως του λειπει καμια ορμονη??

ακουσα τις προαλλες για ενα παιδακι που ξερω....δεν ετρωγε και αυτο και κανανε εξετασεις και του λειπει μια ορμονη!!!

βεβαια ο δικος μου και βαρος παιρνει και υψος ενω το παιδακι αυτο οχι

τι λετε??? να παω και σε αλλον???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΜΑΜΑ!!! :-*:YMHUG:

Τι κάνετεεε? Σήμερα θα πάμε να δουμε τον παιδότοπο… :|

Βένι καλά είναι η Αννα, ελπίζω ότι θα την δω τα Χριστούγεννα που θα ανέβω Ξάνθη, θα πάμε και μέχρι Αλεξανδρούπολη. Ναι είναι καταπληκτική κοπέλα και αυτή με βοήθησε πολύ όταν γέννησα.. :x

Προχωράει το θέμα με τον Καναδά κορίτσια μου, το θέμα είναι ότι θα φύγει ο μπαμπάς μας και εμείς δεν ξέρω πότε… :roll:

ΑΦΡΟΔΙΤΗΗΗΗ??? Εισαι οκ?

Τωρα που είπες Σισσάκι για χαρακτηριστικό λαών, το ξέρετε ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο γονίδιο που το έχουμε μονο εμείς και οι Τουρκοι ? Γαμώ? χαχα :shock:

φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera .

me thn natural hmouna kai egw polu filh ,akoma otan tha mpei gia ligo tha mou stilei pm .

kaih manoula3 xathike :( alla kai authn otan mpenei mou dinei to paron .

shmera an prolabw (twra ksipnisa) tha paw sto elena na dosw thn auxenikh kai to pap-a ston giato kai na to doume ligo giati ponaw apo xthes .

pantos gia to gonidio me tous tourkous den ekplisome katholou .kai apo fetos eida ta pragmata diaforetika gia thn sxesh metaksi mas .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως εισαι Αφροδίτη μου? Περάσαν τα νευράκια? Μην στεναχωριέσαι βρε χαζό, φυσιολογικά πράγματα ειναι αυτα!

Η Αντριάννα (manoula3) μπαίνει στο άλλο ποστ με τις μανουλες του 2008 που ειμαι και εγώ...

για πες, γιατι απο φέτος είδες διαφορετικά τα πράγματα με του Τουρκους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο λουκας τρωει???? η ρεα ειναι καλυτερα??? εχω χασει επεισιδια

Ο Λουκάς τρώει αλλά τα ζώα μου αργά!!!! το δε μπουμπουκάκι καλά είναι, ζωηρεύει μέρα με την μέρα!!! :roll::roll::roll:

το ξέρετε ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο γονίδιο που το έχουμε μονο εμείς και οι Τουρκοι ? Γαμώ? χαχα :shock:

ποιό είναι αυτό το γονίδιο? :o

Καλημέρα συμπεθέρα , Αφρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ως ποντια ρνουμαι να δεχντω πως εχω κοινο γονιδιο με τους τουρκους...

Σα λαο τους συμπαθω πολυ..σαν καθημερινο λαο εννοω απλους ανθρωπους..αλλα οταν ακουω για Τουρκους...γινομαι τουρκος...χαχαχαχα!!!

Αφροδιτακι μουυυυ γλυκο..ηρεμισεεεε!!!!!

Να σου πω την αμαρτια μου εμας οι καυγαδες μας ανανεονουν..γινομαστε πιο δυνατοι σαν ζευγαρη μερα..αλλιως σκεψου..γυο ζωρια της φωτιας και να μη μαλλωνου..αδυνατον..

παλη καλα που ο αντρας μου με αγαπαει τρελα..αλλος αμα ηταν θα το ειχαμε διαλυσει προ πολλου..ναι ναι τους δικου μας καυγαδες εγω τους ξεκιναω ΠΑΝΤΑ!!!!..και αμα εδω αδικο..βγαινω και απο πανω...χιχιχι...ειμαι Λεων με Αιγοκερω...χαχαχα..η Τοξοτι..δεν θυμαμαι

Βενη εγω διαφονω με την λογικη αστο νυστικο θα φαει..διαφονω και καθετα μαλιστα..και απο τα λιγα πραγματ απου διαφονονω τοσο πολυ...ειμαι της σχολης αμα δεν τρωει..ψαξε να βρεις τροπους να φαει εστω και λιγο..ο καθενας με τον τροπο του...

Αναστασια μου περατσικα ρε συ...πωπω..πρεπει να υποφερεις....

Σηγα μην ελειπε του Σπυρου η αυξητικη ορμονη....μια χαρα ειναι το παλικκαρακι μας...θα φαει..που θα παει..μετα θα γινει σαν τον Χ..ολη μερα νιαμ νιαμ...

αφου δε τρωει που κει που μην εχεις παραπονο...

χτες ειχαμε επισκεψεις στην πεθερα..ενας συγγενεις τους..η δικη τους η εγγονη 1,5 μηνα μικροτερη του Χ δεν τρωει τιποτα απολυτως εκτος απο γαλα...

Και ειναι στιγμε ςπου λεω..ας μη κοιμαται..ας ξυπναει..ας μας ταλαιπωρει..ας φτιαχνω τσαγια κλπ..ειναι πτοριμοτερο αυτο..παρα το να μην τρωει.

Τα φιλια μου σε ολες..Αρτζ αν υποψιαστω πως εχετε 3 μετρα χιονη..θα πεθανωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να πω και τα δικά μας: :roll:

σήμερα έχουμε -7!!! και χιονίζει, καινούργιο χιονάκι...χθες πήγαμε μια βόλτα με το αυτοκίνητο και ευτυχώς οδηγούσε ο άντρας μου - γιατί δεν θα άντεχα την κριτική! το χειρότερο πράγμα: να οδηγώ και δίλπα να κάθεται ο άντρας μου ή ο αδελφός μου!!!! - και το αυτοκίνητο γλίστρησε, ευτυχώς η αντίδραση ήταν γρήγορη!!! γενικώς οι δρόμοι είναι πεντακάθαροι, αλλά μερικοί παράδρομοι, που δεν έχουν καθαρισθεί έγιναν παγοδρόμια με τις χαμηλές θερμοκρασίες!!!!....πάω να κλείσω τα παράθυρα και συνεχίζω......

θα συμφωνήσω με την Γιώτα, όσον αφορά στα θέματα του φόρουμ, παλιά έβλεπες δεξιά ένα θεματάκι, μία απορία, τώρα βλέπεις μόνο το "μανούλες του...." ή "εγκυούλες του...", στις οποίες εγώ δεν μπορώ να μπω αφού δεν είμαι έγκυος, αν όμως υπάρχει κάποια ερώτηση γίνεται εκεί και έτσι η δική μου εμπειρία δεν μπορεί να βοηθήσει καμμιά!!!

επίσης πιστεύω ότι κάθε λαός έχει τους καλούς του και τους κακούς του, και αυτό το καταλαβαίνεις μόνο όταν κατοικείς σε κάποια χώρα και γνωρίσεις τους ανθρώπους από κοντά!!!.....δεν νομίζω δλδ ότι στην Ελλάδα είναι μόνο καλοί, υπάρχουν και κάποιοι που έχουν έρθει Ελλάδα, γνώρισαν "κακούς" 'Ελληνες και έβγαλαν το συμπέρασμα....

δυστυχώς οι πολιτικές αποφάσεις μιας χώρας είναι ικανές να επηρεάσουν την άποψη των άλλων για την χώρα.......αυτούς που δεν συμπαθώ ακόμη και αν συναντήσω "καλούς" είναι οι γείτονές μας και οι υπερατλαντικοί!

πάντως αν ήμουν Ελλάδα και πήγαινα στο εξωτερικό, με μετάθεση για λίγα χρόνια, δεν θα έκανα παρέα Έλληνες!!!

πάω να καθαρίσω το πεζοδρόμιο και να ρίξω και λίγο αλάτι......!

θα ρίξω και μια ματιά στις σαλάτες σου συμπεθέρα.....άντε και την καινούργια χρονιά Καναδή!!!! :roll::roll:

Καλέ η Γωγώ μετακόμισε? Λένα έχεις κανένα νέο της? πώς τα πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέεεεεεεεεεεεεεεεεεεερααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε ολα τα expressoκόριτσα....

τι κανετε μανούλες

εγκυούλες και μη?

Αφρο? ευχομαι καλυτερα!!!

καλημερα Αrgi,Βενη τι ομορφη η φωτο του Αβαταρ σου,Ερη σματς....

Αναστασια το χερι καλα?,Χρυσα οι αναγούλες?

Νατασσες σεφ και γεμιστη

Τσαχπινομαμά η μικρή μας?

Ιουλία ...Λενακι....

χμμμμ ξεχνάω και αλλες....

φτου μου #-o:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η φωτό είναι από τον κήπο μας, όπως βλέπετε χιονίζει!!!

και η άλλη φωτό, άσχετη με το θέμα απλά την βρήκα, είναι όταν ήμουν έγκυος στην κοπέλα μου!!! 2,5 μήνες πριν γεννήσω!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Όλες χαμένες σήμερα;

Έκανα τις δουλίτσες μου το πρωί στο γραφείο και τώρα κάθησα να σας διαβάσω.

Μάζευα εχθές, γιατί σημερα φεύγουμε για το χωριό, πάλι!

Καθόλου δεν ήθελα να φύγω. :evil::evil::evil:

Αργυρούλα τί τέλεια που χιονίζει!! Ζηλέυω...!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δωσω κ εγω το παρον!!Πολλα γραψατε βρε παιδια..καταρχας να σχολιασω το λινκ της Μαριας Ιωαννας..Το διαβασα, το ηξερα ηδη..Απλα να πω πως ολα αυτα ειναι λιγο πολυ γνωστα αλλα κανεις δεν αντιδρα..Για τον αντικαπνιστικο νομο ηξεραν να διαμαρτυρηθουν για τα σοβαρα ολοι το βουλωνουν κ σκυβουν κεφαλι..Οποτε για μενα αυτη η χωρα εχει ξοφλησει κ δεν ασχολουμαι πλεον..απλα μετραω τους μηνες να φυγουμε...

Οσο για τους αλλους λαους...Προσωπικα ποτε δεν ηθελα να παντρευτω ελληνα..παντα με ξενους γκομενους ειχα (κ ελαχιστους ελληνες) κ συνειδητα ηθελα να παντρευτω με βορειο ευρωπαιο η Καναδο..Ενας Καναδος που συζουσαμε κοντα ενα χρονο στο Μοντρεαλ δεν κατεληξε σε γαμο κ πηρα τον Δανο καποια χρονια μετα :lol:

Να σας πω τωρα τον πονο μου...Βρε κοριτσια δεν ξερω πολυ κοσμο με παιδακια στην Αθηνα (παρα μια φιλη μονο που μενει Κορωπι)..Κ θελω παιδακια να κανει παρεα ο Σεμπ εστω μια φορα την εβδομαδα...Θελει καμια σας να γνωριστουμε κ να παιξουν λιγο τα παιδια μας?? Θελει καποια τον Σεμπ για φιλο, εεε εεεεε???? :?::?: Αν ειναι να κανονισουμε μεχρι να φυγω απο Ελλαδα...θα μας συμπαθησετε, ειμαστε βολικοι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η φωτό είναι από τον κήπο μας, όπως βλέπετε χιονίζει!!!

και η άλλη φωτό, άσχετη με το θέμα απλά την βρήκα, είναι όταν ήμουν έγκυος στην κοπέλα μου!!! 2,5 μήνες πριν γεννήσω!!! :)

τι όμορφο τοπίο!!!!

αχ ζηλεψα!!!

πρεεπι να εχεις πολυ ομορφο

σπιτακι...

μην μιλησω για την εγκυουλα

στην φωτο...αχ γιαιτ ξεσηκωνομαι

οταν βλεπω κοιλιτσες.... ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελει καποια τον Σεμπ για φιλο, εεε εεεεε???? :?::?: Αν ειναι να κανονισουμε μεχρι να φυγω απο Ελλαδα...θα μας συμπαθησετε, ειμαστε βολικοι :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

πολλά θέματα στο καινούργιο τρενάκι μας, μήπως επιεδή είναι επετειακό? :D:D:D

Η Έλενα τα τελευταια βράδυα κοιμάται πάλι μαζί μας, ευτυχώς δοκίμασα αυτό με τον ξαπλωτό θηλασμό που δεν πρέπει να αλλάζω πλευρό και σώθηκα. Ευχαριστώ πολύ κούκλες. Το γέλιο είναι με τη Έλενα το 1ο βράδυ που μου ζητούσε να αλλάξει στήθος και δεν σηκώθηκα ώς συνήθως και έκανα αυτό που μου είπατε δεν το κατάλαβε ότι της έδινα το άλλο και τσατίστηκε και μου τραβούσε το μαξιλάρι να το βάλω στην πλάτη του κρεβατιού και να σηκωθώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία ευπρόσδεκτη στο σπίτι μου όποτε θέλεις όπως και όλες οι υπόλοιπες κοπέλες

Για το σιροπάκι που δεν πίνει έχω να προτείνω κάτι αλλά είναι λίγο βάρβαρο :(:(

Αν καταφέρεις να της το βάλεις στο στόμα και απλά δεν το πίνει, της κλείνεις την μύτη για 1 δευτερόλεπτο και αναγκαστηκά για να πάρει αναπνοή θα το καταπιεί και θα ανοίξει το στόμα. Βάρβαρο το ξέρω αλλά εγώ είχα σοβαρό πρόβλημα με τον Μιχάλη και ήταν ο μόνος τρόπος να πιεί σιρόπι. Η Έλενα πάλι ακριβώς το αντιθετό αν δεί μπουκάλι με σιρόποι τρέχει στο συρτάρι και μου φέρνει την σύριγγα για να της δώσω και μετά κάνει και μμμμμμμμμμμμ............ και ζητάει κιάλλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είπαμε με την Λένα την επόμενη βδομάδα να κανονίσουμε καφεδάκι για κεντρο Δευτέρα η Τετάρτη που είναι κλειστά τα μαγαζιά για να μην γίνεται πανικός. Τι θα λέγατε να βρεθούμε χωρίς παιδιά να το ευχαριστηθούμε μια φορά?? Παίζει τέτοιο ενδεχόμενο? :?:?:?

Εμείς 11-12 Δεκέμβρη κανονίσαμε να πάμε Δραμα στην Ονειρούπολη

Αφροδίτη τι πονάκια? ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό περιμένουμε νέα σας

Σας φιλώ γλυκά μια προς μια :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο οτι δεν παντρευτηκες Έλληνα Φραν έκανες την κίνηση ματ! Μακάρι να είχα και γω τη γνώση... :lol::lol::lol:

Τωρα στο οτι σκύβουμε το κεφάλι στα σημαντικά και το παίζουμε ψευτόμαγκες εκεί που μας παίρνει ή όταν "απειλούν" τις δήθεν ελευθερίες μας θα συμφωνήσω.

Δε συμφωνω όμως στο οτι είναι γνώρισμα των Ελλήνων αυτο. Οι Ιταλοί δηλαδή τί πρεπει να πουν; Η στη Γερμανία και στην Αγγλία δε γίνονται τα ίδια; Αναφέρω χώρες στις οποίες θυμάμαι πρόσφατα οτι έσκασαν σκάνδαλα (μη με ρωτήσεις τί σκανδαλα. Δε θυμάμαι. :oops: )

Πότε έρχεστε Αθήνα; Ο Σεμπ είναι μια χαρά παιδάκι! Έχουε γνωριστεί εξάλλου και έχουμε... συμπαίξει! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ειμαι τοσο χαλια..ξυπνησα χαλια..δε εχω διαθεση για τιποτα..

ειμαι μες τη μιζερια..δε ξερω γιατι..\αισθανομαι τοοσο κουρασμενη..λες κ με βγαινει η κουραση

απο της 7,30 ξυπνια

ξυπνησε ο μικρος 3.30 κ ηθελε γαλα..φυσικα δε του εδωσα..στα παλια δε ξαναγυριζω...

βενι αν ειχα ενα παιδι που επρεπε να παριε βαρος κ γω δε θα το αφηνα νηστικο..

αλλα τωρα που ο θοδωρης πλεον τρωει ναι αν δε θελει αν φαει αυτο που του προσφερω θα μεινει νηστικος..

τις προαλλες δε ηθελε φρουτα..ε εφαγε λιγο κ το εστειλα νηστικο..

προχθες δε ηθελε να πλυνει δοντια για να φαμε κ λεω αν δε φας δε τρως..ε μολις ειδε οτι το εννουσα αμεσως ανοιξε στομα

αναστασια καλη επιτυχια..

γιωτα σημερα κανετε προκληση?καλη επιτυχια..

σορυ δε γραφω αλλα..δε ειμαι στα καλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμείς μια φορά χρειάστηκε να δώσουμε σιροπάκι στην μικρή και ήταν αδύνατο, στην αρχή άνοιξε το στόμα για να βάλει το κουταλάκι μέσα, αλλά μόλις κατάλαβε περί τίνος πρόκειτε σχεδόν το έβγαλε....την επομένη μόλις είδε το κουτάλι, μακρυά....έτσι της δώσαμε με την σύριγγα, σφράγισε το στόμα και δεν το άνοιγε με τίποτα!!!! :o ....άντε και της έβαλες την σύριγγα θα το καταπιεί όμως ή θα το φτύσει?!!!! :?

Θούλη καλή ξεκούραση....! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε συμφωνω όμως στο οτι είναι γνώρισμα των Ελλήνων αυτο. Οι Ιταλοί δηλαδή τί πρεπει να πουν; Η στη Γερμανία και στην Αγγλία δε γίνονται τα ίδια; Αναφέρω χώρες στις οποίες θυμάμαι πρόσφατα οτι έσκασαν σκάνδαλα (μη με ρωτήσεις τί σκανδαλα. Δε θυμάμαι. :oops: )

ρε συ ξέρεις πόσα σκάνδαλα γίνονται εδώ?! τι επειδή δεν γίνονται γνωστά παραέξω? υπάρχει χώρα που να είναι τέλεια? δεν νομίζω, μα δεν θα ήταν και φυσιολογικό!!!! να μην γίνονται όμως μόνο σκάνδαλα!!!!

Στο οτι δεν παντρευτηκες Έλληνα Φραν έκανες την κίνηση ματ! Μακάρι να είχα και γω τη γνώση... :lol: :lol: :lol:

για να το κάνεις αυτό θα πρέπει να είσαι άνθρωπος που δέχεται την κουλτούρα κάποιου άλλου λαού και μπορεί να συμβιβασθεί με αυτή! αν δεν μπορείς να το κάνεις τότε επιλέγεις κάποιον της ίδιας κουλτούρας, όπως λέει και η παριμοία "παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλωμένο!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι απλά πήζω.

Συμπεθέρα τι τέλειο το σκηνικό στον κηπο σας!!! Και τι τέλεια κοιλίτσα! Και εγώ λατρέυω να βλέπω κοιλίτσες! :D

Ταο Ταο μου περαστικά... απο τις ορμόνες της εγκυμοσύνης θα ειναι!

Φραν και εμείς εδώ είμαστε βρε ακομη! Αν εισαι εδώ στο πάρτι του μικρού, ελάτεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι!! Ψαχνω πληροφοριες για τα γεννετικα τροποποιημενα τροφιμα κ την βιοποικιλοτητα, αυριο θελω να κανω ενα επιπλεον μαθημα κ θα τους μιλησω για αυτα..κ ας ειναι εκτος υλης...

Ερχομαστε 9 Δεκεμβριου κ θα φυγουμε διακοπες 21 Δεκεμβριου...μετα απο τις 5 Ιανουαριου μεχρι τελη Μαρτιου ειμαι Αθηνα...Να κανονισουμε μωρε κατι...καπου στο κεντρο..οπου θελετε..να παιξουν τα παιδια...το λυπαμαι το καημενο, δεν ξερω παιδακια..κ οπου ακουσω παιδακια τον τρεχω...κ καθε μερα στην ιδια παιδικη χαρα τον παω, μπας κ κανει παρεες με κανα μικρο..κατι γινεται παντως, ολο κ με καποιον θα παιξει...

Ερη μου που γινεται το παρτυ??? σε ποια περιοχη κ πως πανε?? Στις 12 δεν ειναι?? μωρε δεν θελουμε να σας φορτωθουμε, θα ειναι κ ενα εξοδο παραπανω...κ θα ειμαστε κ αγνωστοι μεταξυ αγνωστων...Μην γινομαστε κ φορτικοι...

Σισιω μου δεν εννουσα οτι μονο στην ελλαδα συμβαινουν..απλα μιλησα για ελληνες..Παντως σκανδαλα τετοιου μεγεθους να περνουν απαρατηρητα κ οι πολιτες να δεχονται τη διαφθορα χωρις αντιδραση εγω μονο στη Μεση Ανατολη κ στην Αφρικη ειχα δει...Αυστραλια, Γαλλια, Δανια (επειδη εχω ζησει) δεν συνεβαιναν αυτα...οι πολιτες ηταν σε εγρηγροση κ κυριως ο τυπος τα κυνηγουσε...Συμβαινουν αλλα βεβαια...Κ στον Καναδα οταν εμεινα ενα χρονο καλα ηταν, αλλα ημουν πολυ απασχολημενη με τον Γαλλοκαναδο μου κ δεν με ενδιεφερε κ τοσο η πολιτικη κ η διαφθορα...

σας βαζω κ μια εικονα απο τα χιονια του Μοντρεαλ να προετοιμασω την Ερη!! Ειναι ο δρομος που εμενα..αυτο περπατουσα καθε μερα για να παω στο μετρο....

post-14333-13873935658913_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ξέρεις πόσα σκάνδαλα γίνονται εδώ?! τι επειδή δεν γίνονται γνωστά παραέξω? υπάρχει χώρα που να είναι τέλεια? δεν νομίζω, μα δεν θα ήταν και φυσιολογικό!!!! να μην γίνονται όμως μόνο σκάνδαλα!!!!

Εννοείται οτι γίνονται παντού, απλώς στις άλλες χώρες η ποιότητα ζωής είναι πολύ καλή και δεν χτυπάει τόσο. Η Ελλάδα είναι που είναι υποαναπτυκτη χωρα, έρχονται και τα σκάνδαλα και δένουν το κατα τα άλλα "καταπληκτικό" σκηνικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...