Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Κορίτσια την τηγανια την έφτιαξα κρασάτη με πιπεριριες χρωματιστες και μουστάρδα.

Λάδι δε βάζω στο τηγάνι, αλλά όταν μαριναρω το χοιρινο με αλατοπίπερο ρίχνω και λίγο λάδι πάνω στο κρέας. Ανακατευω και το αφήνω μέχρι να ψιλοκόψω τις πιπεριές. Τελικά έφτιαξα και πιλάφι και πατάτες. έρη αν θες σου στέλνω συνταγή. Είναι πολύ ωραία.

Όσο για το μάμμυ συμφωνώ με Βίκυ και Γιωτα. Και εγω έχω χάσει τον ενθουσιασμό του πρώτου καιρου. Πλέον γράφω μόνο εδώ. Βέβαια εντάξει η Χρύσα είναι και αντιπαθητική. Ούτε και γω θα της απαντούσα! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα χρόνια πιστεύω οτι ειδικά στους Αγγλους θα έπρεπε να απαγορευτεί η έξοδος τους από το $%@$#νησο τους. Γερμανούς, Γαλλους τους αντιπαθω πολύ. Κάτατι λιγότερο από τους Άγγλους.

Το παράδοξο είναι οτι έχω ένα πολύ καλό φίλο Γερμανο. Τον Γκόρντον, καθηγητης φυσικής αγωγής σε λύκειο (Το αντίστοιχο τελος πάντων της Γερμανίας).

Όσο για το θηλασμό έχω ενα αγχος δεν το κρύβω για το αν θα τα καταφερω, γι' αυτό προτιμω να μη το συζητω και να μην το σκέφτομαι προς το παρόν.

Μαρίαιωάννα εγω το λινκ δεν το είδα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σας πρήζω με τον θηλασμό αλλά δεν κάνω και τίποτα άλλο. Ξέρετε πως είναι τα μωρά στην αρχή. Τα πάντα γυρίζουν γύρω από αυτά. Η μέρα μου δεν έχει πολλές αλλαγές. Θηλάζω, ξενυχτάω, νυστάζω, φροντίζω μωρά και είμαι κλεισμενη μεσα.

Σισσιώ γιατί σε αγχώνει ο θηλασμός; Θα ανακοινώσεις εγκυμοσύνη σε αυτό το τρενάκι;;;; ;)

Πάλι κλαίει. Πάω να δωσω το αριστερό...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω και εγω εχω φιλους..Γερμανο και Αγγλιδα...αλλα ο τροπος σκεψης τους δε μου αρεσει καθολου..και ειδικα οι Αγγλοι ποι οι Ελληνες φοιτητες- ειμεθα και ολιγον τι ψωνια- τους ταιζουντοσα χρονια..

Πιοπολυ με νευριαζει ολα αυτα που κανουν στα νισια το καλοκαιρι...ειναι λες κα μας επιβεβειαωνουν τι μπ@$%^ο ειμαστε και μας το λενε καταμουτρα.

Και απο τωτε που τα μαδερκερ σταματισαν να στελνουν Ελλαδα..τους αντιπαθησα ακομα περισσοτερο...χαχαχαχαχα

οσο για τον θηλασμο καλα κανεις και δεν το σκεφτεσει απο τωρα..ολα εν καιρο..να μην εχεις καθολου αγχος...

κατα βαθος πιστευω πως καθε γυναικα και καθε μωρακι εχει τα φοντα να τα καταφερει..υπαρχουν ομως και μωρακια με σοβαρα προβληματα η και λιγοτερο σοβαρα....τα οποια ομως υπαρχουν.

Παντως εγω απο την οφ μαμι εμειρια μου καταλαβα πως το να μη θηλαζεις θεωρειται σωστος τροπος και καπως μαγκια...δε μου αρεσει αυτο....καθε μητερα επιλεγει το τι και πως θα ταισει το παιδι της..αλλα οφειλει να το κανει οχι γι αλογους μαγκιας

Και το κορυφαιο...σημερα συζηταμε το μεσημερι στο γραφειο που αργησ ανα ερθω λεω ετσι και ετσι..αμα δε μου κατσει ο φυσιολογικος θελω να εχω την εναλλακτικη του Παπαγεωργιου..και τι γυρνανε και μου λενε..ε τωρα τι χαζα ειναι αυτα..εχεις ηδη την τομη, εχεις ηδη κανει καισαρικη..γιατι βαζεις τον εαυτο σου σε τετοια ταλαιπωρια :-B:-B:-B ...

Τι να πεις τωρα οχι πειτε μου.

Παναγιωτα ξεκουραζεσε καθολου...

Σαυρογιωτινη μου ερχεσαι;;;;;..ειμαι λιγο νταουν αυτες τις μερες και δεν νιοθω καθολου μα καθολου εγγυος...ελα να μου φτιαξεις λιγο τη διαθεσηηηηηη

Μιτσακι μου πωε εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααςςςς...

Ηθελα να σας πω οτι γενικά μα γενικά έξω δεν μπορεις να πεις άνετα ότι εισαι Ελληνας... Και ο Κινέζος θα σε κράξει... Απο την άλλη, γενικευσεις τέτοιου είδους (Οι Κινέζοι).. μαρτυρουν φασιστικό υπόβαθρο...

Μη με παρεξηγήστε και μη με αντιπαθησετε.. αλλο ειναι να κατακρίνουμε συστήματα και αλλο είναι να κατακρίνουμε ανθρώπους...

Το σύστημα λοιπον Αθηνά μου το ελληνικό, δεν υποστηρίζει τον θηλασμό. Η καινούργια μητέρα έχει τρομερό αγχος γιατι μπορεί "να μην έχει γάλα" και το να ταίσει το μωρό της αμέσως ειναι προτεραιότητα..

Εδώ 2 χρονών έφτασαν τα παιδιά μας και το πιο σημαντικό πράγμα για εμάς ειναι να τρώνε..

Φανταστείτε μια νέα μητέρα που έχει κάνει καισαρική, περιμένει το παιδι της πως και πως, δεν κατεβάζει γάλα απο την αρχή και θα πρέπει 2-3 μέρες να μην ταίζει το νεογέννητο παιδάκι της καθόλου και ας παρουσιάσει ίκτερο, ή ειναι ελιποβαρές... Προσωπικά τις καταλαβαίνω..

Απο την άλλη οι μανάδες Ρομα, χωρίς καμία ενημέρωση και καμία επίγνωση κινδύνων, δεν κάνουν ΠΟΤΕ καισαρική, ακολουθούν το ένστικτό τους και θηλάζουν απο την πρωτη μέρα μέχρι τα παιδιά τους να γινουν 4ων ή 5...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και οσο αφορα το σαιτ ,απο τοτε που εγινε σαν το παρεντς με τα χιλιάδες καφέ ,κ με την αλλαγή του όλου ντεκορ εχει γίνει πολυ δύσκολο να το παρακολουθήσει κανείς

Γιωτάκι μου δεν κατάλαβα, ποια ειναι τα χιλιάδες καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως ενα περιεργο πραγμα ,ποτε δεν συζητησα με τον περιγυρο κ τις φιλες κ την οικογενεια μου για το θηλασμο ή για γαλα κ τέτοια ,ναι η μαμα μου μου αγορασε κ 4 μπιμπερο μικρα ,αγορασα κ αποστειρωτη οχι γτ σκεφτηκα οτι δεν θα εχω γαλα μα γτ για καποιο λογο το θεωρησα φυσικο να υπαρχουν στο σπίτι,ακομη πιο φυσικο ομως θεώρουσα οτι το παιδι μου θα φαει απο το στήθος μου,ίσως επειδη σαν προτυπο εχω τη γιαγια μου που θηλαζε τη μανα μου κ τη νονα μου συγχρόνως! απλά αυτό που λεω ενιναι οτι ποτε δεν συζητηθηκε κατι ,ηταν το φυσιολογικό για εμάς ,στην πορεια εντάξει δεν πήγε καλά αλλα δεν θα σκάσω κιόλας ...

παρειγγειλα μια ωραία σαλατούλα κ την περιμένω πως κ πως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χιλιάδες καφέ όπως τα ονόμασα Ερη ειναι (μεταξυ των οποίων κ το τρενάκι μας ε?)

μανουλες του ταδε,μανουλες του χθες,σεξομανουλομανουλες του μεθαυριο κ ουτω καθεξής!! κάποτε διαβαζες κ κανα θεματάκι δεξιά στην μπλε στήλη ,τώρα συνήθως μονοπωλείται απο τα καφέ (την λέξη καφέ την δανείζομαι από το παρεντς οπου εκει τα παραπλήσια θέματα λέγονταν καφέ προτού ανοίξει το άλλο σάιτ) (πχ καφέ μανουλες του Φλεβάρη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ειναι γνωστό οτι δεν μας χωνευουν κ ιδιαιτερα στο εξωτερικό ,στη Γερμανια η μαμά μου μου εχει αφηγηθεί πολλά ευτράπελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα λεω αυτά γιατί έχω ακόμα τη μητέρα μου εδώ και ενώ της έχω πει δυο πράγματα για τον θηλασμό επιμένει να μου λέει πως το στήθος πρέπει να γεμίσει για να θηλάσω... Απο εκεί ξεκινάνε όλα... Το αν χορταίνει ή όχι το παιδί δεν το σκέφτεται η ίδια η μητέρα γιατί απλά όταν το βλέπει να κλαίει το βάζει στο στήθος. Όταν όμως την ζαλίζουν με το αν έχει γάλα ή αν χόρτασε το παιδί και της βάζουν ιδέες για συμπλήρωμα... εκεί χαλάνε όλα.

Γιώτα δεν πήγε καλά, δεν σκάμε κιόλας! Στη Δανάη το πάλεψα γιατί το ήθελα πάααρα πολύ να θηλάσω. Ήταν επιθυμία μου να την έχω για 12 μήνες στο στήθος μου. Και δέχτηκα από την οικογένεια φοβερό πόλεμο σε σημείο να πάθω κατάθλιψη. Εκεί είναι που κατηγορώ την ελληνική νοοτροπία έχοντας σαν γνωμονα τους δικούς μου. Να θες, να μπορείς και να σου ζαλίζουν τον έρωτα....

Να σας πω και εγώ τη γνώμη μου για τους Γερμανούς; Είναι εντελώς διαφορετικοί από εμάς. Θεωρώ ότι τους λείπει το συναίσθημα. Δεν εκφράζονται και είναι "τελειοι". Προσωπικά δεν ταιριάζω και πολύ ούτε με τη νοοτροπία τους να είναι στρατιωτάκια και να μη σκέφτονται, ούτε που δεν βγάζουν κανένα συναίσθημα. Παρόλα αυτά έχω βολευτεί με τα καλά τους και έχω μια ήρεμη ζωή. Οι περισσότεροι φίλοι μας είναι έλληνες. Σαν να έχω μεταφέρει την Ελλάδα εδώ. Μόνο ο ήλιος και η θάλασσα λείπουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα και καλα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

εγω το βαρεθηκα το μαμμυ και ολα τα φορουμ ασε που πλεον δεν εχω και τοσο χρονο!

ο μονος λογος που το εχω ανοιχτο ειναι γιατι σας συμπαθω(λιγακι μην φανταστειτε..) και θελω να μαθαινω νεα σας και να μη σας χασω..αλλα αμα δεν ητανε το τρενακι..

ολο τα ιδια και τα ιδια..βεβαια του καθενος οι ανυσηχιες ειναι πρωτογνωρες για τον ιδιον αλλα δεν μπορω να ασχοληθω αλλο..τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια.. :oops::oops:

τι κανετε?

εγω ψαχνομαι για το παρτυ αλλα πως στο καλο θα φτιξω τουρτα hippo δεν εχω ακομα σκεφτει..με βοηθησε η μαργαριτα με λινκς αλλα μου φαινεται βουνο..

τελικα θα τα κανουμε κυριακη μαλλον...ε,βολευει καλυτερα ειαν ιη αληθεια..τωρα βεβαια μια μερα πριν ξενερωμα αλλα τι να κανεις... :(

γιωτα σεξομανουλες...!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εγω οταν αγοραζα πραγματα γιωτακι τα ειχα δεδομενα ταμ π9ιμπερο αποστειρωτες πιπιλες και ολα τα αξεσουαρ...αφου ετσι σου λενε...ειναι απειρη και θες να τα εχεις για παν ενδεχομενο...

να ρωτησω κατι χαζο ρε κοριτσια? γιατι νομιζετε πως χασατε κατι που κανατε καισαρικη?

ειλικρινα με καθε αγαπη το ρωταω γιατι βλεπω πολυ να στεναχωρισεστε και να πεισμωνετε για κατι που μπορει να μην πετυχει(ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!! :) )

μανουλες ολες γιναμε ασχετως τροπου...και εγω που εκανα επισκληρηδιο και δεν καταλαβα σχεδον τιποτα και η αλλη που τραβηξε ολους του πονους και η αλλη που εκανε καισαρτικη για τον φχψ λογο..

οταν ητανε λιγο πριν την γεννα και πεφτανε οι παλμοι του αντρουλη μου το μονο που ηθελα ητανε να τον δω..δεν εμ ενοιαζε με ποιον τροπο αρκει να ητανε καλα..οκ εκανα αποτομη διαστολη και τον εβγαλα αλλα μπορει να εκανα και καισαρικη..και τι με αυτο?

αντε καλο βραδυ!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα και οι Ελληνες που ζουν στο εξωτερικό δεν εχουν καμία σχέση με τους Ελληνες εδω...

Το βλέπω ακόμη και απο τον αντρα μου για να μην εμβαθύνω με τους φίλους του που μένουν μόνιμα έξω και τους βλέπουμε που και που..

Τωρα για τα καφε και τα διάφορα θέματα αυτων των φορουμς.. Εγώ μιλούσα με την natural την θυμάστε οι παλιές? Και μου λέει "ρε συ μπαίνω και δεν βλέπω κανα θέμα της προκοπής.." και έχει δικιο απο την πλευρά της.. απο την άλλη σκέφτομαι ότι οι νέες πρωτομανούλες έχουν πάντα απορίες και βγάζω το συμπερασμα ότι εδώ όπως και στο parents, έχουν μείνει μόνο κάποιες παλιές και αυτές που προσπαθούν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asxeto me to thema auto pou tha pw .

ola ta anexome alla thn axaristia den mporw me tipota .

etsi mou erxete na sikothw na figw ,kai an pote niosw kalutera kai thelw na epistrepsw na ksanarthw pisw .

barethika kai kourastika na akouw oti pote to ena pote to alo.

mathame tora leme ena pote kai ta isopedonoume ola .

na ferei opoia thelei na ton frontizei giati egw den to kanw opos thelei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ola ta anexome alla thn axaristia den mporw me tipota .

etsi mou erxete na sikothw na figw ,kai an pote niosw kalutera kai thelw na epistrepsw na ksanarthw pisw .

barethika kai kourastika na akouw oti pote to ena pote to alo.

mathame tora leme ena pote kai ta isopedonoume ola .

na ferei opoia thelei na ton frontizei giati egw den to kanw opos thelei .

Τι έγινε μωρο μου? :-o:YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω οτι το έχουμε χάσει λίγο...

Παλαιότερα (πριν τα καφέ) γνωριζόμασταν μεταξύ μας. Τώρα υπάρχουν κοπέλες με τις οποίες δε συναντιόμαστε ποτέ. Θυμάμαι πως σε μια ανακοίνωση εγκυμοσύνης ή εμπειρίας τοκετού το θεματάκι γέμιζε τουλάχιστον 8-10 σελίδες με ευχές κλπ. Τώρα πια 2 άντε 3 το πολύ. Πολλές απορίες-ερωτήσεις κλπ συζητοώνται μέσα στα καφέ και όχι σε νέα θέματα (φυσικά γίνεται και εδώ αυτό). Γιαυτό και δεν υπάρχει κάτι φρέσκο. Αλλά ρε κορίτσια όλες εδώ μέσα είμαστε παρέα τουλάχιστον 2 χρόνια και έχουμε διαβάσει τα ίδια και τα ίδια 500 φορές. Πόσες φορές ακόμη να απαντήσουμε;;;;

Εγώ προτείνω (έτσι για να αλλάξουμε θέμα) και την παραμικρή ερώτηση μέσα στο τρενάκι να την ανοίγουμε θέμα. Για να κάνουμε κάτι βρε παιδί... :lol::lol::lol:

Επίσης διαβάζω και γω θέμα με μανούλες και ειλικρινά στεναχωριέμαι όταν διαβάζω ποστ του τύπου δίνω φόρμουλα και τελικά δεν έχω γάλα κλπ από μανούλες που γέννησαν πριν μια εβδομάδα. Αν είναι δυνατόν. Μια φορά τόλμησα να πω κάτι που στήριζα με αποδείξεις αν μου τις ζητούσαν και μια 'κυρία' μου φέρθηκε με τον καλύτερο τρόπο. Για το μόνο που λυπάμαι είναι πως η δουλειά της είναι τέτοια που έχει άμεση σχέση με το θηλασμό και σίγουρα δίνει λάθος συμβουλές.

Το επίπεδό μου δεν μου επιτρέπει να πω περισσότερα και να εκφραστώ όπως θα ήθελα...

VENI α'αυτό που ρωτάς θα σου απαντήσω σε λίγο.....με αποδείξεις!!! Πάω να κάνω μπανάκι και επανέρχομαι! :lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη μου καβγαδάκι;;;

Χαλάρρωσε βρε κορίτσάκι και μην ταράζεσαι...

Έρχομαι ε μη φυγείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως κι εγώ πλέον δεν μπαίνω σε άλλα θέματα μόνο εδώ

κι αυτό επειδή θέλω να μαθαίνω νέα από κάποιες κοπέλες που συμπαθώ

Πολύ καφέ ρε παιδί μου δεν υπάρχουν θέματα :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

επιτελους μια μερα τα καταφερνω και μπαινω πριν βγουνε

οι βρυκόλακες ... :twisted::lol:

τελειωσα( ας τα λεμε) στην ωρα μου τις δουλειες

και τωρακανω ενα μοσχομυριστο ποδολουτρο

με αιθερια ελαια....(δε θελω σχολια-για ξεκουραση το κανω :D )

Αναστασελι μου το δεντρο ειναι μια χαρα δωρο εννοειται..

εγω ολα τα δωρα τα αγαπαω!!!

αλλα 1ον δεν ειχε μικροτερο....μονο πιο ψηλο,

ρωτηξα....!!!αλλα το γελιο ηταν για την πρωτοτυπια!

εξαλλου με ρωτησε η γυναικα..αν ηθελα δεντρο ή κατι αλλο απο το μαγαζι!!!

κοριτσι μου δυσκολευεσαι με το συροπακι ε?

οχι πως το αερολιν που λεει -

η Χρυσα ειναι ευκολο να το παρει-

ισως να ειναι πιο αμεσα αποτελεσματικο..αλλα για να

κατσει η Σοφια να της βαλω τη μασκουλα...

ωχ ωχ ωχ!!

ευχομαι να ειναι καλυτερα αυριο..

και σημερα το βραδακι..ηρεμα

να κοιμηθειτε καλυτερα :x !!

Αθηνα πονας δηλαδη παλι με το θηλασμο...

ή μονο σε αγχωνει μην σε ξαναπιασει..

σορυ αλλα δεν θυμαμαι τι ανεφερες!! :oops:

Νατασουλα η σπεσιαλιτε σου με ξεσηκωσε....

αντε να το οργανωσουμε!!

βαζω το κρασακι βαλε το φαγακι!!!

κοριτσια μου οντως το μαμμυ ειναι διαφορετικο

απο τι στις αρχες...απλα νομιζω οτι και μεις

εχουμε λιγοτερο χρονο..μας αποροφουν τα καμαρια μας

πια..οποτε λιγο η κουραση λιγο τα μαναρακι μας

λιγο η δουλεια...ή οι δουλειες του σπιτιου

μπαινουμε στα γρηγορα διαβαζουμε στα πεταχτα

οποτε....

και γω πολλες φορες ενω θελω...δεν προλαβαινω να ψαχουλεψω τα ποστ

οποτε αν δεν βρω κανενα στα προσφατα που να με κεντρισει

δεν ψαχνω παντα :oops: !!!

υποσχομαι να ειμαι πιο σχολαστικη οποτεμπορω!!

γιατι οπως με εχουν βοηθησει κοπελες απο δω μεσα

ετσι θελω και γω!!!

Νατασογεμιστη...μαζι στην προταση σου!!!

τουλαχιστον υποσχομαι να δινω τοπαρον και να προσπαθω

να προσφερωοσο μπορω!!!

αφροδιτη κοριτσι μου ...δυσκολη μερα???

ψυχραιμια!!

αχ παω να δω λιγο το απιδι μου(Αναστασίαααααααααααααααα χαχαχαχα)

και ξαναρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω ενα μοσχομυριστο ποδολουτρο

με αιθερια ελαια....(δε θελω σχολια-για ξεκουραση το κανω :D )

Τι καλά! Εχω να κάνω πάνω απο 6μηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα!!!

Αρχικά θα απαντήσω τη VENI. Ειλικρινά μιλώντας αν δεν ζήσεις την απογοήτευση δεν μπορείς να με 'νιώσεις'. Δεν το λέω για κακό απλά έτσι είναι. Δεν μπορεί κάνεις να καταλάβει μια γυναίκα που έχει περάσει όλο αυτό. Ιδίως ένας άντρας γιατρός....

Από τότε που μπήκαν ενεργά στη διαδικασία της γέννας τα κάνανε σκ@τ@. Εκεί άρχισε το κακό... :lol::lol:

(Για να το κολλήσω στα της Αφροδίτης)

Ξέσπασες τουλάχιστον να σου φύγει;;

Προσπάθησε τώρα να χαλαρώσεις και σκέψου το νινί...

Αντεεεεεε

Λίνα τί χαμπάρια;;;

Ποδόλουτρο;;;

Ουάου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το τρενακι εχει πααρα πολλα ενδιαφεροντα θεματα!

Τελεια!Μονο που τα πιασαμε(-τε) ολα μαζι κ ποιο να πρωτο σχολιασω?

Λεω να σας αφησω ομως να παω να αραξω με το αγορι μου...

Κανονιστε καφεδες το σκ 11-12!!!12 ειναι το παρτυ του Φιλιππου?

Στου Κωστα δυστυχως δεν θα παω! :P

Φιλακια κ καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα όχι δε θα ανακοινωσω εγκυμοσύνη σε αυτο το τρενάκι. Απλώς αγχώνομαι προκαταβολικώς... Το ξέρεις το ανέκδοτο με τον γρύλο; Ε κάπως έτσι και γω. Ασε που τώρα με τη θρομβοφιλια και τη θρόμβωση θα κάνω ηπαρίνες και έχω ένα άγχος παραπάνω... :roll::roll::roll:

Έρη θα σε αντιπαθήσω! Τώρα που είπες τη γνωμη σου σε αντιπαθησα! :lol::lol::lol: Δε συμφωνώ όμως. Θεωρώ οτι κάθε λαός έχει κάποιο χαρακτηριστικό γνώρισμα.

Βένη μου προσωπικά είχα άσχημη εμπειρία με την καισαρική, μετά ακολούθησε η θρόμβωση και δε θα ήθελα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να το ξαναζήσω.

Άφρο μην τρελαίνεσαι κορίτσι μου. Έτσι είναι οι άντρες. Την επόμενη φορά θα σου πω απο κοντά ... Χαλάρωσε όμως. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον κοριτσια μου δεν το καταλαβαινω γιατι δεν το περασα..αυτο που λετε..

οπως του οτι οταν ενα παιδακι δεν τρωει λενε οι μαμαδες των φαγανων εεε αστο νηστικο θα φαει..καπως ετσι..εξω απο τον χορο πολλα λεμε! :)

ναι αναστασια!!! κυριακη θα ειναι μαλλον!!! θα σας πω! :):)

ερηηηη την νατουραλ την θυμαμαι!!! μιλουσαμε πολυ!! τι κανει ξερεις???? πολυ την συμπαθουσα!!! :):)

αντε καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...