Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.....!!!!!


Elinoulini

Recommended Posts

Kalhmera sas koritsakia....euxomai o mhnas pou mpainei aurio na einai gourikos gia oles mas pou ksekiname h' exoume hdh ksekinhsei tis prospatheies gia ena paidaki!!!To euxaristo klima twn giortwn se sundiasmo me to pneuma twn Xristougennwn euxomai na gemisei tis koilitses mas me "fasolakia" kai mexri th Prwtoxronia na exoume oles kataplhktika nea :D:D:D

Egw eipa me ton antrouli mou na ksekinhsoume tis prospatheies apo auto to mhna,exw ena poly thetiko feeling kai thelw polu na to metadwsw se oles oses exete ksekinhsei kai den exete akoma to polupothito thetiko test egkumosunhs!As ennosoume loipon oles mas tis dunameis kai na dwsoume tis kalyteres euxes wste to neo etos pou erxetai na mas vrei me fouskwmenes koilitses kai to thetiko test tuligmeno se dwro katw apo to xristougenniatiko dentraki!!!!!!!!!!! [smilie=occasion1.gif]

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Perimenw ta kalytera nea apo oles.... :ymapplause::-h:ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.κ εγω μαζι σου!χθες μου ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα κ στις 9/12 εχω ραντεβου με τον ενδοκρινολογο να δω τι θα μου πει.μακαρι να μου δωσει το οκ για να ξεκινησουμε προσπαθειες.καλο χειμωνα να εχουμε(κ επισημα),καλες γιορτες κ ο αη βασιλης να μας φερει οτι επιθυμουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κι από μένα!Τις ευχές μου για πολλές πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες!

Εγώ δεν έχω δει περίοδο ακόμη (περιμένω από 23/11) και σήμερα το πρωί έκανα τεστ που αχνοφάνηκε αρνητικό...ε,και μετά εδέησε να φανεί και η γραμμη ελέγχου.

Παρ'όλα αυτά,βάλτε με και μένα σε όσες ξεκινούν Δεκέμβρη...που θα πάει;Κάποια στιγμή θα μείνω κι εγώ έγκυος...όλα είναι προκαθορισμένα από το Θεό,εμείς δεν έχουμε παρά να περιμένουμε!

Τα φιλιά και τις ευχές μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια , καλό μήνα.Ελπίζω αυτό τον γιορτινό μήνα να είναι διπλή η χαρά μας.Εύχομαι σε όλες μας ένα θετικό τεστάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια κι απο εμένα!εύχομαι να είναι πολύ τυχερός ο μήνας αυτός για όλες τις κοπέλες που θέλουμε ένα μωράκι.κι αν δεν είναι αυτός ας είναι ο επόμενος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.κ εγω μαζι σου!χθες μου ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα κ στις 9/12 εχω ραντεβου με τον ενδοκρινολογο να δω τι θα μου πει.μακαρι να μου δωσει το οκ για να ξεκινησουμε προσπαθειες.καλο χειμωνα να εχουμε(κ επισημα),καλες γιορτες κ ο αη βασιλης να μας φερει οτι επιθυμουμε!

sisi2007 ki egw exw aurio yperhxo gia 8yroeihdh kai perimenw periodo 12/12 gia na kanw kai tis ormonikes-aimatologikes, eimai sigourh omws oti exw kapoio problhmataki... anyway!!!! Elpizw ta nea sou na einai ta kalytera kai na sou ferei o santa fetos to kalytero dwro ths zwhs sou!!!

Perimenoume nea sou... kai .....nea mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερας!

ειμαι και εγω μια μανουλα 2 υπερχων παιδιων η μικρη μου ειναι 1μιση και ο μεγαλος 6 παμε πρωτη δημοτικου φετος!

αλλα εχουμε συζητησει με τον συζηγο πως θελουμε ενα 3ο παιδακι! αλλα οι προσπαθειες μας απο το καλοκαιρι δεν εχουν φερει αποτελεσματα! :?

ευχομαι σε ολες σας να ερθει το μωρακι που επιθυμειτε τοσο πολυ!

να μπω και εγω στο παρεακι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ...δηλαδή εχθές πήρα τα αποτελέσματα απο τις εξετάσεις μου.

Τα νέα ούτε καλά αλλά ούτε και χάλια, έχω βρογχοκήλη και βέβαια... υποθυροειδισμό!!! ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!!

Η Τ3 και Τ4 φυσιολογικές και λίγο τσιμπημένη η TSH 8.56 (με φυσιολογικές τιμές 0.55-4.78μIU/ml) και τα αντισώματα (ANTI-TPO) και (ΑΝΤΙ-ΤG) στα ύψη!!!΄Ελπίζω να ισχύει αυτό που μου είπαν, ότι δηλαδή αυτό το πνίξιμο που έχω στο λαιμό απο την βρογχοκήλη θα φύγει με την θεραπεία γιατί δεν το αντέχω άλλο. Τουλάχιστον δεν επηρεάζουν την γονιμότητα όλ' αυτα, οπότε ξεκινάω μάζι την προσπάθεια για νινί και τα χάπια... 2 σε1 !!!! Άντε και καλά αποτελέσματα σε όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την χιονισμενη καβαλα.marykostas μην ανυσυχεις καθολου για τον θυροειδη.αναλογη περιπτωση εχω κ εγω,μονο που εμενα ειναι το αντιθετο,κατω απο το φυσιολογικο η tsh.(0.05). στις 9/12 ειχα ραντεβου στον γιατρο κ μου ειπε οτι τωρα ειμαστε καλα. απο τον αυγουστο που το ανακαλυψα(τυχαια) ανεβηκε στα φυσιολογικα μονο του χωρις θεραπεια.ηταν απο το σοκ που επαθε ο οργανισμος μετα την αποβολη τον απριλη.εχω κ εγω αυξημενα αντισωματα της tsh(περιπου 2400)που δειχνει οτι υπαρχει παθηση κ πρεπει να το παρακολουθω.τωρα θα παω σε 6μηνες να με ξαναδει εκτος κ αν μεινω εγκυος,νωριτερα.οταν ξερουμε τι εχουμε μπορουμε να το αντιμετωπισουμε,οταν ομως εχεις αγνοια?ολα καλα θα μας πανε.αντε κ με την νεα χρονια.....φουσκωμενες κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...