Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

Δεν πειραζει..αξιζει τον κοπο..πιστεψε με..

Ακομα και οταν θα σου βγαζουν την ψυχη με τα καμωματα τους..αξιζει τον κοπο...

τι τρομαρα πηρες καλε;;;;

Προσοχη με αυτα..

ασχετο..εχετε τιποτα ταχυπαλμιες κλπ...;;;;

εγω ειχα σε καποια στιγμη που ο Χριστοφορος ηταν αρρωστος και τρομαξα..αλλα ο γιατρος με καθισηχασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι να πεις αβυσσος οι επιθυμιες της εγκυου!!!!

:D:D:lol::lol::lol::lol:

Ακριβως όπως τα λες!!! Κι εμένα αυτή η πείνα δεν λέει να με αφήσει!! αν και το πρωί εχω λιγες αναγούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...Τι κάνετε? Εγώ έτρεχα πρωί πρωί στο γιατρό..Είχα λίγο ροζ-καφέ και πανικοβλήθηκα..Πήγα στο γιατρό, όλα μια χαρά είδα και το εμβρυακι μου, άκουσα και καρδούλα.Το αίμα οφείλεται σε μικροαποκολλησεις και σε κουραση..Με φόρτωσε με χάπια και μου έδωσε άδεια μεχρι Παρασκευή. ξεκούραση και ξάπλα μου είπε..Η Αγία Ειρήνη να βάλει το χέρι της κορίτσια και να ΄πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Θα ξαναπαω την Παρασκευή στο γιατρό μου...[

KSEKOYRASH LOIPON...!!MH STENAXWRIESAI...NA PANE OLA KALA EYXOMAI..H PANAGITSA DIPLA SE OLES MAS...

EMENA O GIATROS SAN PRWTH EPISKEPSH DE MOY PHRE LEYTA.TH PARASKEYH 8A SAS PW.BEBAIA KORITSIA MOY TON SYSTHSE MIA GNWSTH MOY ALLA AYTH DEN EXEI GENNHSEI.AYTOS O GIATROS SYNERGAZETAI ME TO IASW.TWRA DE KSERW...8ELW NA PAW KAI TH PARASKEYH NA AKOYSW TH KARDOYLA NA DW AN OLA EINAI KALA STO MWRAKI.

KATEBHKA STHN A8HNA SHMERA GIA KATI DOYLEIES ENA AISXOS EXEI KATANTHSH!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου,καλημερα!πως ειστε σημερα?nikol μου και aerini,εσεις σημερα εχετε τον πρωτο υπερηχο?ολα θα ειναι τελεια θα το δειτε!!...μην αγχωνεστε καθολου!!!xara 22,τωρα ειδα οτι περιμενουμε μαζι σπορακια!!!!συγχαρητηρια!!!με το καλο ν'ακουσεις καρδουλιτσα!εμεις αργουμε ακομη!!σεσιλια μου,πως ηταν ο υπερυχος?περιμενουμε νεα...katerina...σημασια εχει να'ναι καλα τα μωρα σου και συντομα θ'ακουσετε και καρδουλιτσα...χαιρομαι τοσο που ολο αυξανομαστε και εχουμε γινει τρελοπαρεα...γλυκα φιλια σε ολες!!! :P:P

LITSAKI 25 MAZI PERIMENOYME SPORAKI...ME TO KALO NA AKOYSEIS KAI ESY TH KARDOYLA!!!

AX..KORITSIA NOMIZW OTI SHMERA GIA PRWTH FORA ME EPIASE TO STOMAXI MOY...KAI TO STH8OS MOY ME PE8AINEI!!!!!TWRA FTIAXNW MIA SOYPITSA...

NA SAS RWTHSW KATI ..RWTHSA BEBAIA TO GIATRO SXETIKA ME TO SEX..KAI MOY EIPE OTI DEN YPARXEI PROBLHMA KANONIKA APLA ,MALAKA.

KSERETE TI ME EXEI PIASEI?PSYXOLOGIKO EINAI , NOMIZW OTI AMA KANW KATI, 8A KANW KAKO STO MWRAKI.ESEIS NIW8ETE ETSI H...MONO EGW EXW TETOIO PROBLHMA????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα κατι τετοιο ειχ επιασει τον αντρα μου στην πρωτη εγκυμοσυνη...για 1 χρονο...και κατι...

γκρρρρ...

κοιτα εφοσον δεν υπαρχουν ροβληματα..πχ αιμα αποκολλισεις κυηση υψιλου κινδυνου κλο..εγω ξερω πως επιτρεπετε αλλα δε θα κρεμαστεις και απο τον πολυελαιο..

ο αντρας μου ειχα παθει μπακ αουτ...στην αρχη ημουν εγγυος..και δεν...μετα θηλαζα..επισης δεν..φτασαμε να εχω γεννησει 26/05..και να κανουμε πρωτη φορα στις 31/12..

οποτε υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγκυουλες,μπηκα κι εγω να σας διαβασω και να πω και τα δικα μου νεακια..Σεσιλια,5 λεπτα υπερηχο και 70€ επισκεψη????Γιατι τοσο ακριβος βρε κοριτσακι???Κι εμας 40 παιρνει και αυτο οχι καθε φορα(δεν πηρε την πρωτη φορα που ειχαμε παει σ'αυτον,ουτε αυτη ηθελε,με το ζορι του δωσαμε)και μας ειχε και 3 τεταρτα στο ιατρειο του!Του εχεις εμπιστοσυνη??Οσο για συμπτωματαεγω δεν εχω πολλα,μονο πρησμενο στηθος και κοιλια και αυτη η πεινα που δεν παλευεται!!Ουτε αναγουλες ουτε τιποτα..Ααα,και η μεση μου ποναει,αλλα μαλλον ειναι απο το στηθος που εχει μεγαλωσει και ειναι και βαρυ!!Καρδουλα θα ακουσουμε Δευτερα που θα ξαναπαμε στο γιατρουλη!!Απο σ..ξ κοριτσια πως πατε???Εμας μας αφησε ο γιατρος και προχθες το δοκιμασαμε,πολυ ηρεμα βεβαια,αλλα μια χαρα!!Αν και φοβομουν λιγο στην αρχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose πρωτη φορα που πηγα σε αυτον ηταν.

Τον εχουν ομως πολλες μου φιλες και γνωστες και λενε τα καλυτερα..δεν ξερω..θα δειξει.

Βασικα αμα δεν ηθελα για VBAC η Παπαγεωργιου σε περιπτωση ξανα προγραμματισμενης καισαρικης, δεν θα αλλαζα τον γιατρο μου. Ημουν υπερευχαριστιμενη απο την ολη συμπεριφορα του και κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και κατα τον τοκετο, ηταν κατ'εμε σχεδων αψογος.

Ας οψετε ομως που φοβαμαι αυτη τη φορα ..θα δουμε.

Χαρα θα σου περασει μην ανισυχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην μιλάτε για σεξ!! Σε εμάς έχει απαγορευτεί για ολη την εγκυμοσύνη λόγω του τραχήλου μου..Στην αρχή μας είπε αραια και πού αλλά σήμερα μετά το αίμα μας το έκοψε εντελώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι δεν πειραζει..σε καποια φαση με την κοιλια τουρλα δε θα σου βγαινει...οποτε υπομονη..θα κανετε μετα αναπληρωση χαμενων ορων...

το σημαντικο ειναι να ειστε καλα εσυ και το μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λες είναι Σεσίλια μου...Πάνω από όλα το μωράκι μας..κι ο αντρούλης μου έτσι κι αλλιώς μετά από την απώλεια μας περσι φοβάται τώρα και με προσέχει...

Όλα καλά θα πάνε..Θετική σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!!!!!!

Διαβαζω τα νεα σας καθημερινα και χαιρομαι πολυ για εσας!!!!

Βλεπω ανοιξατε σεξο-θεματακι ε;;; Ααααααααααχχχχχχχχχχ τι μου θυμησατε........και για εμας εχει γινει αναμνηση παλια-κιτρινο γραμμα στο συρταρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχουμε να <αθληθουμε> απο αρχες Ιουνιου.....και δεν εχω ιδεα ποτε θα ξαναμπουμε στο <γηπεδο> :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Υπομονη...............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λολιποπ στην ιδια μοιρα κ εμεις!!!! :lol::lol::lol::lol:

λοιπον 27 αυγουστου εμαθα πως ειμαι εγκυος απο τις 25 ειχαμε να κανουμε κατι!!!προσπαθησαμε μια φορα αλλα δεν γινοταν με τιποτα δεν μας εβγαινε...δεν μπορω σκεφτομαι συνεχεια το μωρο μην καταλαβαινει τι κανουν η μαμα κ ο μπαμπας μηπως το ενοχλησουμε δεν μπορω γενικα να νοιωθω οτι ειμαστε τρεις στο κρεββατι κ ειδικα τωρα που την νοιωθω την μπεμπουλα μου να κουνιετε δεν υπαρχει περιπτωση καμμια!!!οποτε εσεις γλυκες μου που εξασκειτε ακομη το αθλημα καντε κ για μας που εχουμε γινει ξανα παρθενουλες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι24!!!τι κανεις εσυ????εγω καλά...

happy...μετα το μηνυμα σου καταλαβα....οτι εαν σκεφτομαι ετσι (οτι το μωρο μας καταλαβαινει,μηπως το ενοχλουμε...)οταν ειμαι μολις 7εβδομαδων καταλαβα...πως θα ειμαι και εγω αργοτερα..,ετσι σκεφτομαι οπως εσυ.....

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

τι κανετε;;;

πως ειναι τα κεφια σημερα;;

εγω χμμμ..οπως παντα...

μου μυριζουν τα παντα..ακομα και ο ιδιος μου ο εαυτος...μου μοιριζει το αμαξι, το γραφειο..ολα...

μου φεραν σημερα...ενα κουτακι μελομακαρονα και ενα κουτακι συροπιαστα..και δεν θελω να τα φαω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι24!!!τι κανεις εσυ????εγω καλά...

happy...μετα το μηνυμα σου καταλαβα....οτι εαν σκεφτομαι ετσι (οτι το μωρο μας καταλαβαινει,μηπως το ενοχλουμε...)οταν ειμαι μολις 7εβδομαδων καταλαβα...πως θα ειμαι και εγω αργοτερα..,ετσι σκεφτομαι οπως εσυ.....

:roll:

χαρα μου μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε!!!!!!σε κανα χρονο θα το καψουμε ξανα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες, χθες είδαμε το σποράκι μας πρώτη φορά και δεν μπορώ να δουλέψω απο την χαρά μου...... :D Μια χαρά ήταν το μαναράκι μου....

Εγω κορίτσια δεν έχω ίχνος ανακατωσούρας....για να δούμε τι έπεται....ίσως είναι νωρίς ακόμα...

Καλημέρα απο μια ευτυχισμένη εγκυούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cecilia φερε σε εμενα κανενα μελομακαρονο!!!!!!αχ.....τι μου εκανες τωρΑ εαν μελομακαρονο μμμμμμ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

happy!!!αυτο σκεφτομαι και περνω κουραγιο!!!!!!το προσπαθησαμε πριν 4ημερες καλα ηταν απλα το μυαλο μου...με εμποδιζε!!! :roll::roll: αλλα υπομονη!!!

εχει πολυ κρυο εξω!!!αλλα ειναι ομορφα...

μεθαυριο θα παω στο γιατρο για να βεβαιωθουμε οτι ολα ειναι καλα..να ακουσουμε τη καρδουλα του..

εχετε κανενα νεο απο την aerini????θα πηγαινε για πρωτο υπερηχο χθες..ελπιζω να ναι ολα καλα και ας μη μας εγραψε..ακόμη...

εγω κοριτσια εχω προιστορια κονδυλωματα στο τραχηλο,ο γιατρος που πηγαινα μου επερνε για μια κολποσκοπηση και τεστ παπ 400ε.!!(δε ξερω αλλα 400 ευρω μου φαινονται πολλα αλλα δε λεω κορυφη στο ειδος του!!) αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη αλλαξα.μου συστησε μια γνωστη μου τον δικο της βεβαια δεν εχει γεννησει αυτη..και οσο να ναι δε νιωθω ακομη σιγουρη στα χερια του..

καλημερα nikol !!!χαιρομαι που το μωρακι σου ειναι καλα!!!ανακατωρουρες ουτε εγω εχω, αν εξαιρεσουμε μια προχθες που με εκανε χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα ελα κερναω!!!

Νικολ δενε ιναι απαραιτητο να εχεις ανακατοσουρες..καλυτερα να μην εχεις!!!

400 ευρω..ουαου...εμενα μου φανηκαν πολλα τα 70 που μου πηρε ο δικςο μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου...

δεν μπορω να γραψω πολλα γιατι πονανε τα ραμματα...

δεν εχω προλαβει να διαβασω τπτ...ευχομαι εσεις κ τα μικρα σας να ειναι καλα..

εγινε η περιδεση....ολα πηγαν καλα...πονεσα αρκετα κ τα ειδα ολα με τη ναρκωση..

τα μωρα τα καταλαβα...σαν φτερουγισμα...ειναι καλα κ τα 2...

με λυπη μου βεβαια ειμαι 2 μερες με εμμετους...μηπως με πειραξαν τα τοσα φαρμακα...δεν θα αντεξω εαν ηρθαν παλι οι αναγουλες...

θα σας διαβαζω μεχρι να καταφερω να κατσω σε καρεκλα να γραψω..

σας φιλω ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για το κερασμα!! :x:x:x:x !!μονο που μου το ειπες μου εφυγε η λιγουρα..... :D

ναι,4οο € και τα εδινα διοτι ειναι πολυ καλοσ σε περιπτωσεις κονδυλωματων .με παρακολουθουσε επι 2 χρονια και πηγαινα ανα 4 μηνο...,ομως τωρα με τη γεννα φαντασου ποσα χρηματα θα παιρνει!!αφου το προβλημα αυτο εχει υποχωρησει..ειπα να παω σε καποιον αλλον ..καλος ειναι αυτος και συνεργαζεται με το ιασω.βεβαια εαν δεν εχεις καποιον δικο σου, να εχει γεννησει σε αυτον ,δε μπορεις να ξερεις..

κοριτσια ..εχετε διαισθηση για το εαν ειναι κοριτσακι ή αγορακι??στην αρχη ελεγα μακαρι να ειναι κοριτσακι..τωρα δε με ενδιαφερει καθολου ,υγιεστατο να ειναι και ο,τι να ναι!!!

μαριλου μου ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!φιλακια πολλα και ξεκουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεε με θελουτεεεεεε κι εμενααααααα????????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! χο χο χο....

τωρα πηρα χαμπαρι οτι υπαρχει τετοιο ποστ!!! Ε δεν λετε που το πηρα πρεφα πριν γεννησουμε??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου μπράβο για τον υπέρηχο!! Ελπίζω να συνεχίσεις χωρίς αναγούλες!! Εγώ πάλι απλά νιώθω ανακατεμένη!!

Μαριλού μου!!!!Τόσο άσχημη είναι η περίδεση??? Ωχ να ξέρω τι με περιμένει!! ξεκουράσου κοπέλα μου και όταν μπορεσεις με το καλό εδ'ώ ειμαστε εμείς.

Σεσίλια μου ερχομαι κι εγώ για κανένα γλυκό!!! Μη χάσω!!

Χαρα μου έτοιμη να φύγουμε??? χαχαχα Α και για το φύλο λόγω της προηγόύμενης απώλειας από τη μια έλεγα να είναι το κοριτσάκι που έχασα..Αλλά με αυτά που πέρασα καλά να είναι και ότι να'ναι!! Η διαίσθηση κάτι μου λέει για αγόρι αλλά δεν ξέρω!!

Ζαχαρένια μου είσαι εγκυούλα????ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ...ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ..ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!!!!!!!!ΕΤΟΙΜΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΣΕΣΙΛΙΑ!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...