Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!


Recommended Posts

καλησπερα σας !! ειμαι ολοφρεσκια εδω!!! χαιρετω τις μελλουσες μανουλες,τις ηδη μανουλες και οσες προσπαθουν να γινουν μανουλες με την ευχη μου να γινουν!!

Σε 10 μερες μπαινω στον 5ο μηνα, ειναι πρωτογνωρη η εμπειρια για μενα και ειναι το ομορφοτερο δωρο που μου εδωσε ο θεος!!!

Βλεπω την κοιλιτσα μου να φουσκωνει και συγκινουμαι πραγματικα και ευχομαι ολα να πανε καλα και να κρατησω τον παιδαρο μου αγκαλιτσα!!! και εγω και ο αντρας μου πλεουμε σε πελαγη ευτυχιας!

απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μιας και εδω πολλες <<συμπασχουμε>>!!

υ.γ. ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 61.7 κιλα και τωρα εφτασα τα 65...........δηλαδη πηρα 3,3 κιλα! :oops:

ο γιατρος μου ειπε πως ειναι μια χαρα.......εσεις τι γνωμη εχετε??

απλα θα ηθελα να προσεξω αν κ δεν τρωω παραπανω ουτε κ εχω τρελη ορεξη που λενε συνηθως!

σας φιλω!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει το αγορίνι σου!

Διανύεις την καλύτερη περίοδο της ζωής σου και την πιό σπουδαία...απόλαυσέ το!

Εγώ γέννησα πρίν ένα χρόνο περίπου (η μπουμπού μου χρονίζει στις 9 Δεκέμβρη), είχα πάρει 21 κιλά (πολύ γουρούνα! και να φανταστείς ότι μέχρι τον 6ο δεν μπορούσα ούτε νερό να πιώ, με αναγούλιαζε ακόμα και το εμφιαλωμένο - ευτυχώς ο γιατρός μου δεν με άγχωνε καθόλου μ'αυτό το θέμα). Μια χαρά είναι τα κιλά σου μην αγχώνεσαι, όταν γεννήσεις με το καλό θα τα χάσεις!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες με το καλο ευχομαι,μια χαρα ειναι τα κιλα σου νομιζω πολυ καλα,εγω ειμαι στον 6ο και εχω βαλει 8 μεχρι τωρα,να δω που θα φτασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κλαιρακι να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου !!

και οσες προσπαθουν να γινουν μανουλες με την ευχη μου να γινουν!!

μακάρι !! απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλαιρη μου καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου ευχομαι ολα να πανε καλα

μην τρελενεσαι πολυ με τα κιλα απολαυσε αυτην την περιοδο οπως εσυ πιστευεις και ολα θα πανε καλα

μετα τον 6-7 ερχονται κατι στιγμες που θες να φας τα παντααααααααααααααααααααααα

χα χα χα χα χα χα χα χα ισως και να μην ερθουν ποτε

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τυχερη!!!!!!!!Μπραβο κοριτσακι μου,μετα δε θα εχεις να χασεις τίποτα!Με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...