Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ!!


Recommended Posts

Εμεις κοριτσια μπορει να μην τρωμε αλλα ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ!!!!!!

Ειναι απιστευτο!!!!!

Κατα τη διαρκεια της μερας χθες καθολου ΑΛΛΑ...Την πηρε ο υπνος μεσα σε 2 λεπτα στις 9 το βραδυ!

Ξυπνησε στις 5 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Και εχει κ συνεχεια!!!!Θηλασε κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8παρα! :ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o) Τελειο?Ναι!!!

Α!Ειχε φαει το γιαουρτακι της λιγο πριν τον υπνο!Τελειο κ αυτο!!!

Επ! Τι γίνεται εδώ?

ΚΑΙ φάγατε το γιαουρτάκι σας ΚΑΙ κοιμηθήκατε?

Ααααααα μονη μου θα μείνω στο τέλος :evil::mrgreen:

Εμείς συνεχίζουμε να μην τρώμε-κοιμόμαστε...

Την προηγούμενη εβδομάδα ειδικά το θεμα ύπνου ήταν απελπιστικό. Ξυπνούσε πάλι σε λιγότερο από ώρα και από τις 4 και μετά βεντουζάκι στο στήθος. Βγαίνει το 8ο δοντάκι, είμαστε νομίζω και σε άλμα - μόλις άρχισε να περπατάει - και μαζί με όλα αυτά άρχισα να δουλεύω 100% και λείπω πολλές ώρες. Της πέσανε πολλά μαζί της καημενούλας μου...

Σοφάκι δεν ξέρω να σου πω για τον εμετό :roll: Εμένα πέρα από κανα δυο φορές που πνίγηκε με το νερό της, δεν μου κάνει εμετό με το φαγητό. Οι ώρες σας πάντως μια χαρά μου φαίνονται ;) Τότε πεινάει, τότε τρώει! Τι να κάνουμε δηλαδή?

Πείτε μου και τη γνώμη σας σε κάτι που έκανα. Την Παρασκευή που μου την έφερε ο άντρας μου στο πανεπιστήμιο, της έβαλα στον υπολογιστή βίντεο με τραγουδάκια -από γιουτιουμπ, ζουζούνια κτλ- και την τάισα έτσι. Αποσβολωμένη καθώς ήταν, άνοιγε το στόμα και έφαγε σχεδόν όλο το μπολάκι :shock:

Το θεωρώ πολύ κακή συνήθεια να τρώει ένα παιδί με τηλεόραση..... Όμως λειτούργησε. Και τελικά... αν το παιδί είναι πολύ δύσκολο στο φαγητό, πρέπει να το παλέψουμε να φάει με οποιονδήποτε τρόπο ή να επιμείνουμε σε "καλές" συνήθειες φαγητού - στο καρεκλάκι, χωρίς τηλεόραση και άλλα κόλπα που σκοπό έχουν να του αποσπάσουν τη προσοχή? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαγδα μου σε σκεφτομουν!!!

Πηγα στην τελευταια σελιδα των ανακοινωσεων εγκυμοσυνης(κατα λαθος) κ

ειδα τη δικη σου...Συγκινηθηκα βρε!!!!!!! :-*

Μη φανταστεις πως συνεχιζουμε να κοιμομαστε...Καπως καλυτερα βεβαια αλλα

οχι οπως εκεινη τη μερα!

Για το φαγητο μπροστα στο πσ...

Κοιτα...Εγω εχω δοκιμασει τα παντα!Η δικια μου ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ με τιποτα για να

την ταισω....

ΑΝ ομως τα καταφερω καποια στιγμη θα το συνεχισω...

Οταν με το καλο παρει μπρος ο μηχανισμος τοτε σιγα σιγα

θα φερω τη διαδικασια στα μετρα μου!Οταν δλδ αρχισει να θελει να φαει απο

μονη της τοτε θα τρωει μονο στο τραπεζι,χωρις πσ/τβ κλπ!

Ολα αυτα ειναι στη θεωρια...

Εγω ομως στη θεση σου θα το συνεχιζα... :oops:

Της πεσαν πολλα μαζι πραγματι...Να μου την φιλησεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι μου θύμισες... Μπήκα κι εγώ να τη διαβάσω. Πόοοοοσο πολύ είχα χαρεί! Δεν ήξερα τι με περιμένει :mrgreen:

Αστειεύομαι βέβαια...η ευτυχία που νιώθω τώρα κάθε φορά που κοιτάζω ή σκέφτομαι το κοριτσάκι μου δε μπορεί να συγκριθεί με τη χαρά εκείνη :x:x:x

Λες να συνεχίσω με ζουζούνια ε? Η αλήθεια είναι ότι ενώ χάρηκα που έφαγε, ένιωσα και λίγο άσχημα που μπαινόβγαινε το κουτάλι χωρίς να πολυκαταλαβαίνει τι γίνεται...

Τέλος πάντων θα το ξαναδοκιμάσω μήπως όντως πάρει μπρος έτσι και βλέπουμε. Αν και το πιθανότερο είναι να το συνηθίσει και να σταματήσει να δουλεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλό μανούλες!!!

τελικά εντοπισα το προβλημα του εμετου!!! ηταν πιο πυχτο το φαγακι του απο οτι το ηθελε! το αραιωνω τις τελευταιες μερες πιο πολυ ακομα κ το θεμα λυθηκε!! φυσικα την ωρα που θελει να ρευτει κανει σαν αναγουλα αλλα ολα οκ!

Μαγδα μου κ εγω του το κανω με το φαγακι καποιες φορες κ ετσι κ αλλιως οταν τρωει δεν καταλαβαινει οτι τρωει τελικα γιατι παντα του χωνω το κουταλι οταν ξεχνιεται κ παιζει η κοιταει καπου με πολυ προσυλωση.η τελευταια μας ανακαλυψη για να παιζει κ εγω να τον ταιζω ειναι μπροστα του μια μικρη κατσαρολα που βαζω ζεστο νερο μεσα κ οτι αλλο βρει εκεινος μπροστα του οπως ενα κουταλι η ενα παιχνιδι του κλπ κ παιζει με το νερο κ τσουπ του χωνω το φαγακι.δεν νιωθω καλα κ εγω αλλα δεν υπαρχει αλλος τροπος να φαει..μεγαλωνοντας θα αλλαξει (θελω να πιστευω) η κατασταση κ θα τρωνε πιο καλα κ ευκολα.αλλα γενικα δεν νομιζω πως ειναι κακο..στο κατω κατω ολες οι μανουλες κατι επινοουν για να ταισουν τα καμαρια τους! ;)

ιστοριες εγκυμοσυνης ε? αχ!! ρε κοριτσια εβλεπα βιντεο στο γιουτιουμπ με νεογεννητα για την μεθοδο rat κ ολη την ωρα σκεφτομουν πως μεγαλωσε ετσι ο δικος μου???? εν τω μεταξυ τι φοβερη ακουγεται αυτη η μεθοδος? ελλατωνει λεει τις ωδινες 80% με την μεθοδο της αυτογενους αναπνοης! δυστυχως δεν υπαρχει εδω στα γιανεννα κ στην αθηνα μονο ενας το κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερουδια ..

τι εγινε...που χαθηκαμε...

αρχισαν να τρωνε τα γιαβρακια μας??? :lol::lol:

και εξαφανηστηκαμε..ή παρακοιμηθηκατε μαζι τους :lol::lol::P

Λεμε τωρα.... :D:D

Εμένα τωρα τελευταια,οχι οτι τρωει

ποσοτητες παλι(περα απο μια μερ απου αδειασε τον τραχανα της)

δοκιμαζει,κοριτσια και με κανει πολυ χαρουμενη αυτο!!

Τις προαλλες εφαγε με ορεξη και εκανε και ''μμμμμμ''

6 κουτ. του γλυκου σπανακοριζο!!!

Ειμαι λιγο πιο ηρεμη πια...

Ας ειναι και με το σταγονομετρο..

αρκει να ανοιγει το στοματης!!

Βεβαια το προβλημα μου

παραμενει το τι να φαει το πρωι μετα το θηλασμο

(ο οποιος ειναι αναμεσα σε 6.30-7.30) και το απογευμα

παραλληλα εστω του θηλασμου!!!??

ειμαστε στο ψαξιμο!!!

που και που τρωει κατι

κουλα ας πουμε χθες το απογ.εφαγε ενα μαρουλοφυλλο

προχθες το πρωι μισο βραστο καροτο :mrgreen:

αντιδια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε???

Γιαααααα πειτε νεα!!!!

Η Αννυ δεν τρωει.Τελος.

Και πανω που αρχισα να απελπιζομαι γιατι

το μεγ σε ηλικια αφαγο μωρακι που "ηξερα" ηταν 15 μηνων....

Ακουσα για μια μαμα που κ τα 2 της παιδακια(που τα θηλαζε) αρχιοσαν να τρωνε στα 2! :o

Εεεεεχουμε ακομα!χαχαχαχα :P:P:P

Λινα αυτο το παιδακι σου ειναι πολυ της υγιεινης διατροφης!!!

Και ενα κ δυο και παμε!Δεεεεν χαλαρωνουμε(την βλεπω απο τωρα τι θα γινει στο μελλον! [smilie=occasion6.gif]

Σοφια τι ειναι η μεθοδος ρατ???

Χιονοκοριτσο τι νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

χαθηκαμε λιγο κοριτσακια μου απ οτι βλεπω!! :(

καλα Αναστασια μου τελεια η Αννυ σου με τα χριστουγεννιατικα της!!! μια κουκλιτσα!!!

η μεθοδος ρατ ειναι γα τον τοκετο απο οτι διαβαζα κ εχει να κανει παρα πολυ με την αναπνοη κλπ πατα στο γκουκλ κ θα σου βγαλει να διαβασεις αν θελεις να ενημερωθεις!! ;) λεει αρκετα πραγματακια!!

πως τα πατε με το φαγητο? τρωτε λιγο καλυτερα??

εμεις μια ετσι μια αλλιως..τα κλασσικα...σημερα εφτιαξα σπανακορυζο κ ετριψα κ λιγο καροτακι κ εφαγε αλλα με το ζορι..καναμε τους ινδιανους παλι μεχρι να φαει λιγο...

πως ειστε για πειτε???? :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Σοφακι!!!!

αχου μωρε τωρα ειδα κ εγω το αβαταρ σου!!!!

Καλεεε εχεις εναν κουκλο αγιοβασιλη στο μεμε σου!!!!αχαχαχχα

Ψυχη μου!!!Τι χαρουμενος που ειναι!!!

Οχι,...Δεν τρωμε καλυτερα!!!Για την ακριβεια δεν τρωμε ντιπ!Ορκιστηκα(απο τα νευρα μου)

πως δεν θα την ξαναταισω!!!!Την αφηνω να φαει αν θελει μονη της....

Μονο χθες δοκιμασα(μετα απο 3 μερες) να της δωσω ενα γιαουρτακι

κ το εφαγε ολο κ εβγαζε κ φωνουλες ευχαριστησης!!!! :lol:

Και μιαααααμ κ σλουρπ κ μονο που δεν το εγλυψε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!

πολυ γελασα με τον Αγιο Βασιλη στα μεμε μου!!! :D να΄στε καλα!!!

Αναστασια παιδεμα ακομα ε?? αχ Αννυ!!!...θελει να γινει μοντελο η κουκλιτσα σου!! ετοιμαζεται για καλλιστεια!! αυτο να σκεφτεσαι οτι θα την στεψουν σταρ Ελλας(το λιγοτερο) μια μερα κ θα καμαρωνεις η μανα κ τοτε θα λες χαλαλι που μου εσπαγες τα νευρα με το φαγακι!! =))

εμενα μονο τα φρουτα το πρωι τρωει με ευχαριστηση κ το βραδυ αν του κανω της holle 2 κρεμες μαζι βαζω κ το καταευχαριστιετε αλλιως κανουμε ολοι τους ινδιανους μπας κ κατεβασει καμια μπουκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Έχουμε εξελίξεις!

Αρχίσαμε να τρώμε λίγο καλύτερα :ymapplause: και να κοιμόμαστε πολύ χειρότερα :evil:

Να σας πω την αλήθεια θα προτιμούσα το αντίστροφο αλλά δε βαριέσαι...

Βέβαια τρώμε ποσότητες σπουργιτιού αλλά νομίζω κάναμε την αρχή. Ενιγουέι :mrgreen: δε θέλω να λέω κι όλας γιατί και παλιότερα είχε τύχει να της έρθει καμιά αναλαμπή για 2-3 μέρες κι έτρωγε και μετά το έραβε πάλι. Θα δούμε.

Τώρα το απόγευμα της έκανα φασολάκια με κολοκύθι γιατί δε μπορούσε να κάνει κακά (μάλλον μπλόκαρε το σύστημα με την απότομη λήψη στερεάς τροφής :mrgreen: ) κι έφαγε πολύ λίγο. Νωρίτερα είχε τσακίσει και μισή χάρτινη καρτούλα χωρίς να την πάρω χαμπάρι :oops: του κομμωτηρίου μου ήταν...μου έφαγε το νούμερο :lol:

Αναστασία τρώει μόνη της με κουταλάκι ή με χεράκια? Το έκανα κι εγώ σε κάποια φάση να της το αφήνω μπροστά της να φάει άμα θέλει αλλά έκανε ένα αμό χωίς να τρώει τελικά κι εκνευριζόμουνα περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα το απόγευμα της έκανα φασολάκια με κολοκύθι γιατί δε μπορούσε να κάνει κακά (μάλλον μπλόκαρε το σύστημα με την απότομη λήψη στερεάς τροφής :mrgreen: ) κι έφαγε πολύ λίγο. Νωρίτερα είχε τσακίσει και μισή χάρτινη καρτούλα χωρίς να την πάρω χαμπάρι :oops: του κομμωτηρίου μου ήταν...μου έφαγε το νούμερο :lol:

=))=))=))=))=)) Μαγδα με πεθανες!!!!!!!!!!ΘΕΑ πραγματικα!!!!

Μπραβο στην Μαρκελλα!!!Ετσω κ η αναλαμπη καλη ειναι!!!

Η Αννυ προτιμαει να τρωει με τα χερια,...Και φυσικα συνηθως προκαλει εναν χαμο

κ αποτελεσμα μηδεν!

Οταν συμβαινει αυτο δεν την αφηνω εκτος κ αν εχω ορεξη να βγαλω φωτο :mrgreen: ,να γελασουμε(εγω κ αυτη) ή να κανω δουλειες! :lol:

Την αφηνω να παιξει οοοοσο θελει οταν τρωει κ λιγο...!

Σημερα τσακισε παλι το γιαουρτι!!!

Η χαζομαρα ειναι πως τρωει το παλιοαντβανς....Δεν θελει με τιποτα το αλλο...Ξυνιζεται...

Ουφ...Θα το αλλαξω οταν αρχισει να τρωει.....

Σοφια σ'ευχαριστω!!!! :lol:

στανταρακι τον εχουμε τον τιτλο!!αν σταματησει το θηλασμο γτ με το γαλα της παραμενει

ζουμερη!!!!!

Δεν τρωει αλλο τραχανουλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαουρτάκι ε? Εγώ δεν της έχω δώσει ακόμα μιας και είχαμε την αλλεργία.

Τώρα βέβαια θεωρώ ότι την έχει ξεπεράσει αλλά και πάλι φοβάμαι λίγο.

Πότε της πρωτοέδωσες εσύ?

Τα δικά σας κορίτσια τουλαχιστον είναι θρεφταράκια κι ας μην τρώνε πολύ. Η Μαρκέλλα έχει πέσει στις καμπύλες βαρους.

Μα τι έχει το γάλα σας? :-p Ή μάλλον τι δεν εχει το δικό μου? Μήπως νερούλιασε να σταματήσω να θηλάζω? :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))

Ε και πολυ αντεξε το γαλα σου!!!!!!Τωρα πλεον δεν προσφερει κ κατι στο παιδι! :shock::shock::shock::P:P:P

Εγω αναρωτιεμαι...Τι σημασια εχει ποσα κιλα ειναι το μωρο(ισως το λεω εκ του ασφαλους)...

Δλδ οσο πιο χοντρουλακι τοσο πιο υγιες?Μπα....

Και δλδ αυτα τα μωρα που δεν τρωνε κανονικο υγιεινο φαγακι και τα στουμπωνουν με φαρινλακτε κλπ

κ εστω οτι τα καταφερνουν να παχυνουν..Τι κερδιζουν???Τιποτα.Λιπακι μονο.

ΕΓΩ αρχισα να δοκιμαζω γαλακτοκομικα στους 11 μηνες...Εκεινη εφαγε γιαουρτακι νομιζω

12,5 μηνων...Μπορει κ λιγο πιο αργα... :?

Εσυ τρως κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδα πρεπει να αποθηλασεις οπωσδηποτε!! :o:o:shock::shock:8-} δεν καταλαβαινεις ακαρδη οτι κανεις κακο στο παιδι σου??? δεν το βλεπεις που δεν παχαινει? τι περιμενεις??? :ymsick:8-}8-}8-}

ακου εκει χρονισε κ θηλαζεις ακομα...μα τι να σου πω????

Αναστασια μου τραχανα τρωει ναι αν κ μπορω να πω οχι με την ιδια ορεξη που ετρωγε πριν...στο μονο φαγακι που πραγματικα χαιρεται οταν τρωει κ κανει κ μμμμ κ αν αργησω να δωσω κουταλια φωναζει ειναι στα φρουτα κ σε αυτην την κρεμα της χολ που βαζω μιση απο βρεφικο μουσλι κ μιση την 3 corn κ εχω πατησει κ με το πιρουνι λαχανικα,εχτες εβαλα μια τουφιτσα μπροκολο-πορτ.κολοκυθα-ντοματουλα κ ξετρελαθηκε!!!! δεν προλαβαινα να τον ταισω!!!πρωτη φορα τετοια ευχαριστηση...αν ομως μυρισει εστω το κρεας ψαρι κλπ δεν ανοιγει στομα για κανεναν λογο...ειναι παραξενος κ δυσκολος κ το ψαχνω πολυ με τις γευσεις του!

ρε συ Μαγδα το παιδι ηθελε να σου πει να σταματησεις να πηγαινεις κομμωτηριο η να αλλαξεις κομμωτρια!!! =))

να ρωτησω βρε μανουλες...θελω να του δοκιμασω φακες η φασολαδα αλλα να τα περασω απο τον μυλο απο των λαχανικων ετσι ωστε να μην εχουν τα φλουδια που το κανουν βαρυ το φαγητο αλλα μου λεει η γιατρος οχι ακομα μην του κατσει βαρυ...ε ποτε θα τα δοκιμασει αυτα ο καημενος?? τοσο βαρια ειναι πια?? εχει δικιο?? μου ειπε μετα απο 15-16 μηνων...

εγω γιαουρτακι δοκιμασα απο 7 μηνων το κανονικο το πληρες οχι παιδικο.Αναστασια μου εχεις δοκιμασει αυτο που εχει ο Βασιλοπουλος το βιολογικο που εχει γευσεις? βγαζει μπανανα-φραουλα-μελι κ κατι αλλο που δεν θυμαμαι...για κανε μια δοκιμη να δεις κ που ξερεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλημερα κοπελες

ωραιες συνταγες

ηθελα ομως να ρωτησω τα λαλομπισκοτα απο ποτε μπορουμε να τα δωσουμε;

η μικρη μου ειναι 8μηνων

ειναι νωρις ακομη;

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μικρουλιτα σου!! πιστευω πως μπορεις να τα δωσεις ναι δεν υπαρχει προβλημα..εγω βρωμη του δινω απο 6 μηνων. καλη επιτυχια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,μου λετε τη συνταγη για τη σιμιγδαλοκρεμα?????????? ;)

Γιατι???ακομα ελπιζεις πως θα φαει??? :lol::lol::lol::lol::lol: (δεν την ξερω!)

Ζωη μου μια χαρα κανει να τα φαει!Μην βαζεις ξηρους καρπους ομως!

Κοριτσακια τι νεα????Καμια εξελιξη???Η Αννυ ειναι σταθερη στη διαιτα με το γαλα γαιδουρας (δικο μου! :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυα μου εγω βαζω ενα ποτηρι γαλα στο κατσαρολακι λιγη κανελα, βιολογικη σκονη βανιλιας(ελαχιστη για το αρωμα),κ περιπου 3 κουταλιες της σουπας σιμιγδαλι.πολλες φορες ομως δεν μου πηζει πολυ κ χρειαζεται λιγο ακομα κ αλλες πηζει πολυ κ αφου βρασει αραιωνω με λιγο ακομα γαλα εχει να κανει με το σιμιγδαλι πιστευω τελικα.κ τα βραζω ολα μαζι για 1 λεπτακι αφου ξεκινησει να βραζει κ μετα πριν σερβιρω ανακατευω κ μιση κουταλια μελι η βαζω αποξηραμενο βερικοκο η συκο η δαμασκηνο η σταφιδες αναλογα τα κεφια! γινεται πολυ ωραια κ με τον ιδιο τροπο κανω κ την βρωμη.ελπιζω να καταλαβες ρουφιανουλα μου!!!μπλλλλλλ :D

Αναστασια που εισαι ρε ομορφια??? σε εχω χασει!!! τα ιδια η Αννυ ε??? α ρε ατιμα βυζοπιπιλοπαιδακια!!! ποσα κιλακια πηγε η μπουμπου σου??

αστην μωρε την Ευα μην την πειραζεις..η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου!!! :-*:-*:-*

Τα ιδια η Αννυ!Οκ πλεον τυχαινει να ανοιξει το στοματακι ή και να φαει κατιτις καποιες μερες...Αλλα υπαρχουν πολλα κενα!Η μονη της αγαπη ειναι ο τραχανας>..Και στο δικου σου νομιζω αρεσει πολυ!!!

πριν 1-1,5 μηνα ηταν 13.300γρ η κοπελια!Παντως εχει αδυνατισει πολυ!Δεν ειναι πια ενα μπαλονακι με ποδια :lol::lol::lol: Ειναι γυναικαρα!!!! :D:D

Ο Βασ.???Πως τα πατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια,η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: τωρα πια εχει κοψει και τα φρουτα...με το ζορι να φαει κατι....σημερα ειχαμε παει σε κατι γενεθλια και της εδωσα να τσιμπησει κατι....λεω ας της δωσω και λιγο αγγουρακι...και μονο που δεν μου το εφερε στο κεφαλι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καθε 5 μερες ενεργειται ακομα....μαλλον φταιει το τυρι.... :roll: στουμπωνει.... :lol::lol::lol: αλλα το βυζι εξω ολη μερα!!!!! :P εσεις????

σοφακι,λεω να φτιαξω σιμιγδαλοκρεμα,να την αφησω να πηξει και αυριο να της δωσω με αποξηραμενα φρουτα να δουμε.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Μα πως τολμησες να της δωσεις αγγουρι???Κατι τοοοοσο πρασινο? :shock::lol::lol::lol::lol:

Αααχ αιωνια μεμεδοπαιδα!!!

Ειναι σφιχτα τα κακακια της???Ειχες πει πως δεν ζοριζεται!

Εμεις τωρα περναμε μια φαση μεμεδοξετιναγματος!Ειναι ικανη να θηλασει να παει 10 μετρα πιο περα κ να επιστρεψει ζητωντας κ παλι απελπισμενα "αλααααα"!"απο ζωωωωω" δειχοντας κ το στηθος της προτιμησης της! :lol:

Η αληθεια ειναι πως με προβληματιζει παρα πολυ αυτη η συμπεροφιρα της γτ δεν ηταν τοσο κολλημενη αλλα...περιμενω να δω που το παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ

θα της τα φτιαξω λοιπον ναχει κατι να μασουλαει οταν παμε εξω

μπας και ξεχαστει και κατσει λιγο στο καροτσι :oops::oops:

ντροπη μου το ξερω αλλα η μεση μου ταχει παιξει κοριτσια

δεν τη παλευω αλλο!!!!!!!!!!!

firfirikos ωραιες συνταγες!κραταω και τη σιμιγδαλοκρεμα για αργοτερα!να τον χαιρεσαι και συ το γιοκα!

αναστασια τα σπας! :lol::lol: σε πααωωωωωωωω τοοοοοοσοοοο πολυ!οντως γυναικαρα καλε!

τι στυλ τι χαρη!μπαλαρινα!πολυ γλυκια η αννυ!

τωρα ειδα ις απαντησεις σας..

καλα αυτο που διαλεγει τοχει κανει και μενα!δεν μιλαει βεβαια :D αλλα εχει τυχει να τη βαζω στο ενα και να τραβιεται και μολις τη βαλω στο αλλο να καθισει!αναστασια δεν τολμω να πω καποια ιδεα σιγουρα οτι και να πω θα τοχεις σκεφτει ηδη..ευχομαι να ηρεμησει συντομα!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλα κοριτσακι μου!!!!! :lol:

Την πρωτη φορα να την επιβλεπεις!Δεν ειναι τραγανα τα μπισκοτακια...ειναι καπως πιο μαλακα και εγω αυτα τα φοβαμαι περισσοτερο :? (αφου δεν θρυματιζονται στο στομα)

Παντως κανε προσπαθειες για το καροτσι...θα γκρινιαζει,θα την απασχολεις...καποια στιγμη θα καταλαβει πως αν θελει βολτα θα ειναι στο καροτσι...Αρκει να εισαι κ εσυ αποφασισμενη! ;)

Σας φιλω μανουλες!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...