Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ


Guzelina

Recommended Posts

΄Καλησπέρα κορίτσια.Σήμερα η γυναικολόγος μου μου σύστησε να βρώ ενα καλό και έμπειρο γαστρεντερολόγο στην αθήνα γιατί υποπτευεται καντιντιαση του εντέρου.Μπορείτε να με βοηθησετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Guzelina τι ακριβώς είναι αυτό που σου είπε ο γυναικολόγος .Πολύ καλός γαστρεντερολόγος είναι ο Δανιηλίδης τηλ. 2107249790 στο Κολωνάκι είναι τσεκαρισμένος οτι άλλο χρειαστείς πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε χιλιοευχαριστώ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τον βρισκουμε ευκολα για ραντεβου?μάλλον θα χρειαστω κολονοσκοπηση και ηδη φοβαμαι αλλά θέλω και έμπειρο γιατρο να με πονέσει οσο λιγότερο γίνεται και φυσικά να έχει εμπειρια στη διαγνωση.θα σου στειλω πμ για λεπτομέρειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα κάλος απο την άποψη ότι δεν καταλαβαίνεις τιποτα σε γαστροσκοπιση και κολονοσκοπιση (που εκανα σε αυτον) ξέρω τον Παγίδη στην Νικαια (ανετα ξαναεκανα , τοσο πολυ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τωρα χτυπησες το ευαισθητο σημείο μου τρέμω juliax μου :cry::cry: πηγα στο νοσοκομείο εδώ να δω τον γαστρεντερολόγο και άκουγα απο μέσα μια κοπέλα που φώναζε.Οταν βγηκε μου ρώτησα τις νοσοκόμες τι έγινε γιατί κλαίει??Με είπανε πηγε να κάνει κολονοσκόπηση και της κοβοτανε η αναπνοη απο τον πόνο!!!!Μέχρι 40 εκατοστα φτασαμε και σταματησαμε θα πνιγοταν!! :shock: Λέω τόσο πονάει λένε οι νέες πονάνε πιο πολύ απο τους μεγάλους :shock::shock::shock: αρχισα να τρεμω λέω αν κανω ποση ώρα είναι ο πόνος λέει απο μισή ως 2 ώρες :shock::shock: .Καταλαβαίνεις τώρα πως είμαι :?:?:roll: .Δεν παω στο νοσοκομείο καλύτερα Αθήνα πιο έμπειροι γιατροί.Σε παρακαλώ πες μου πρόσφατα έκανες η έχει χρόνια?θυμάσαι καλά δηλαδή πες το μου σαν εμπειρια μπας και πάρω λίγο θάρρος σε παρακαλώ και τρέμω μόνο στην ιδέα...Εσυ πριν το κάνεις φοβόσουν?Σου έκανε ένεση για μέθη γιατί εδώ δεν κάνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guzelina δεν εχω να σου συστησω γιατρο γιατι και εγω που εχω προβλημα ψαχνω να βρω εναν αλλον για 2η γνωμη..

αλλα μπορω να σου πω με απολυτη ασφαλεια οτι δεν ποναει..βρισκεσαι σε μεθη το μονο "δυσαρεστο" ειναι για μενα τουλαχιστον η προετοιμασια..με τα καθαρτικα αν εχει καθαρισει καλα το εντερο η εξεταση γινεται ανετα..

μην το εχεις τοσο αγχος αληθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσι αν μένεις Αθηνα η μπορεις να πας εκεί καλύτερα.Νομιζω τα κοριτσια ξερουν και η juliax έχει κάνει και κολονοσκόπηση.Εσύ έκανες και ξέρεις η έχεις ακούσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτηκα τωρα ρε κοριτσια ποσο χρησιμο είναι αυτο το site τωρα εγω πως να έβρισκα γιατρο στην Αθηνα που δεν ξέρω τιποτα πέρα απο την ομονεια :D ??Και δεν μπορεις να πας σε ένα γιατρο στα τυφλά!!Σας ευχαριστω παρα πολύ κοριτσια απο την καρδια μου το λέω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κοιμομουν άλλα ειχε βαλει μπολικη ξυλοκαινη πισω οποτε δεν καταλαβα καν ποτε ξεκινησε (γιατι μου ειχε πισει κ η γυναικα του την κουβεντα(γιατρος κ αυτη , μαζι του) και μια χαρα σου λέω , τσαμπα την ξαγρυπνια κ την τρομαρα που ειχα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσι αν μένεις Αθηνα η μπορεις να πας εκεί καλύτερα.Νομιζω τα κοριτσια ξερουν και η juliax έχει κάνει και κολονοσκόπηση.Εσύ έκανες και ξέρεις η έχεις ακούσει??

εγω λογω προβληματος υγειας (απο πολυ πιο μικρη ηλικια) εχω κανει 3 φορες και τις 3 δεν πονεσα καθολου βοηθαει η μεθη παρα πολυ..

πραγματικα περα απο την προετοιμασια που ειναι λιγο ταλαιπωρια και το ψυχολογικο κοματι (εγω ντρεπομουνα και αρκετα..κακως βεβαια!!)σαν εξεταση δεν ειναι τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ενθαρύνατε ρε κοριτσια :D .Μα τι γκαντεμω είμαι να πεσω στην κοπελα που της κοβοτανε η αναπνοη να πεθανει κοντεψε απο τον πόνο :( Μάλλον ο γιατρος φταίει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...