Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Αρτζι πως είναι η ΡΕΑ;;Καλύτερα;;;;;

καλά είναι, ελπίζω, δεν έκανε εμετό και έφαγε το πρωινό της και την μπανάνα της, τώρα κοιμάται γιατί ταλαιπωρήθηκε το βράδυ η κουκλάρα μου! την ρώτησα αν θέλει το πιάνο της και το ράδιό της στην κούνια και μου είπε "όχι"....συνήθως όταν πάει για ύπνο το μεσημέρι η κούνια είναι γεμάτη με παιχνίδια, λίγος είναι ο χώρος για να κοιμηθεί!!! :roll::roll::roll::roll:

Φρανιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι έχεις γενέθλια και εξαφανίστηκες για να μην μας πεις τα πόσα κλείνεις και να μην κεράσεις;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον δεν θέλει να κεράσει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι περιμένεις από 23 χρονών κοριτσάκι? :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ................................... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ................ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..........ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε ελενη.. αληθεια?? τωρα δεν εχει κλεισει τα 2 αν θυμαμαι καλα???

καλε ποσο κραταει η προσκολληση???

ο δικος μου ειναι πολυ καλυτερα σε σχεση με λιγο καιρο πριν αλλα εξακολουθει να θελει μονο εμενα για υπνο...

χτες επαθα πλακα με το φιλιππο της βενετιας!!!!!

τι ερωτα εχει με τον πατερα του!!!!!!!!!!

τυχερη μαμα εισαι βενι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα περαστικα μωρε.... και γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη κ τι κανει το βραδυ?θηλαζει?????????????? :shock::shock::shock::shock:

εμενα η μια η καμι ξυπναει αλλα οχι για βυζι..

καλε τι γαλα κατεβασα?μια φορα λερωθηκα..κ τωτα τελευτια καθε πρωι ο μικρος τρωει κανα 20 κ παλι τον σταματαω εγω :shock::shock::shock: κ λερωνει κ το σεντονι απο κατω..δε παμε καλααα

αργι περαστικα στη γλυκουλα σου.. ;)

γωγωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ........ :o:o:o:o:o:o:o:o:o

ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΜΠΙΧΛΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΓΩΓΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ??"...ΤΟΥ ΛΕΩ "ΝΩΡΙΣ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6-6.30"......ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ????"""""""""" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥ.................ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΧΙ......... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα άντε λογικά στο 2ο δεν θα δυσκολευτείς στον θηλασμό

Γωγώ σήκω και φύγε πες πως δεν νιώθεις καλά :lol::lol::lol:

Λένα δεν έχει άλλη αναρρωτική ο Τόλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα κανονικα εχει κ ολη αυτη την εβδομαδα

αλλα τον εχουν ζαλισει, να παει κ να παει..

κ πηγε γιατι φοβαται μην τον διωξουν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα δεν έχουμε παράθυρα....Είναι ψηλό το κτίριο και έχει κάτι παράθυρα τεράστια ψηλά, τα οποία είναι πολύ μακριά από το γραφείο μου...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τώρα τρώει σαλάτα και μυρίζει αγγούρι μαζί με μασχαλίλα.............. :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia HELP.......

Opos katalavenete egw tha sinexisw apo ekei pou to afisa to proi giati einai ena thema pou me kaiei kai me anxonei taftoxrona..

Shmera pira tharos apo auta pou mou grapsate to proi kai apofasisa na tou dosw tsitsaki prhn apo kathe gevma. Teleftea fora pou tou edosa mpoukali htan sths 7 to proi kai meta ton exw thilasei mono kai aftos exei skasei ston upno :o:o:o Lete na tou ftanei to galataki mou h exei pathei kamia ipoglikemia kai koimate sinexia???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα δεν έχουμε παράθυρα....Είναι ψηλό το κτίριο και έχει κάτι παράθυρα τεράστια ψηλά, τα οποία είναι πολύ μακριά από το γραφείο μου...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τώρα τρώει σαλάτα και μυρίζει αγγούρι μαζί με μασχαλίλα.............. :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Po,po anagouliasa.......To xirotero pragma pou kserw einai h aplitila sths meres mas, apo thn stigmh pou iparxei trexoumeno nero se kathe spiti einai aparadekto na vromaei kapios :ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εννοω να ανοιξεις τα παραθυρα στο αυτοκινητο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα καλε ευη μια χαρα ειναι το γαλατακι σου!!!!!!!! μην ανησυχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον ξυπνάς στο 2ωρο και να τον θηλάζεις για να ρυθμίσεις την παραγωγή σου και να κοιτάς πόσες πάνες βρέχει. Όχι να είναι ασήκωτες απλά βρεγμένες. Σου έστειλα και πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ........ :o:o:o:o:o:o:o:o:o

ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΜΠΙΧΛΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΓΩΓΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ??"...ΤΟΥ ΛΕΩ "ΝΩΡΙΣ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6-6.30"......ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ????"""""""""" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥ.................ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΧΙ......... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αν δεν μπορείς να το αποφύγεις κάτσε και απόλαυσέ το!!!! λένε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πες του ότι σε πήραν τηλέφωνο και ότι πρέπει πας να πάρεις την μικρή από κάπου αλλού δλδ δεν θα πας την κανονική διαδρομή!!!

ε πες και κανένα ψεματάκι!!! ;)

αχ γελάσαμε και σήμερα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον ξυπνάς στο 2ωρο και να τον θηλάζεις για να ρυθμίσεις την παραγωγή σου και να κοιτάς πόσες πάνες βρέχει. Όχι να είναι ασήκωτες απλά βρεγμένες. Σου έστειλα και πμ

Sefxaristw polu natasa mou, klaiei twra kai paw na ton taisw pali.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia giro sths 10 gia arketh wra kai meta ksana giro sths 1 endiamesa ton ekana mpanio kai koimate sinexia....Axxx tha skasw mafto to pragma....

μην ανησυχείς, μήπως τελικά το γάλα σου του είναι αρκετό?

μίας εβδομάδας παιδί είναι, συνήθως κοιμούνται.....όπως προειπώθηκε μέτρα και τις πάνες του, εγώ νομίζω ότι όλα είναι καλά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, εντάξει, οφείλω μια δημόσια συγγνώμη στην Αργυρώ, που κατηγόρησα το τρενάκι της για υπερταχεία, το δικό μου έγινε διαστημόπλοιο!!! :shock: Μέχρι και ο κυβερνήτης του σκάφους, έπαθε ίλιγγο και αποβιβάστηκε!!!!!!!!! :lol:

Σας έχασα τις τελευταίες μέρες, το σ/κ ήταν αρκετά γεμάτο κι αρρωστούλικο :( αλλά τώρα είμαστα δόξα τω Θεώ καλύτερα. Μου λείψατε και στεναχωρήθηκα πολύ που έχασα το καφεδάκι, αλλά από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω και αποσπασματικά, προφανώς περάσατε πολύ όμορφα!!! :ymapplause: Ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα και αυτή τη φορά, να σπάσει η κατάρα που με κυνηγά και να τα καταφέρω! ;)

Σας φιλώ όλες, δε μπορώ να σχολιάσω, γιατί διάβασα λίγα και ανακατεμένα, αλλά ελπίζω ότι θα επανέλθω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες!! Αχ μεγαλωσα ενα χρονο....αγορασα κ τουρτα, σοκολατα καραμελα...γουρουνιασα παλι ουφ!!!αα εσβησα κ κερακια βεβαια!!

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια κ για το βιντεακι...αντε την παρασκευη κλεινουμε τα 2 χρονια...Ελαβα κ μια υπεροχη ανθοδεσμη σημερα..πολυ ομορφη με καρτουλα "χρονια πολλα, απο τον αντρα σου στην Ουγκαντα"..χι χι..ειχα λαβει κ περσι και την εχω αποξηρανει..την φετινη δεν θα μπορεσω διοτι δυσκολο να την φερνω Αθηνα...

Λοιπον 9 δεκεμβριου γυριζω...ανυπομονω να στολισω δενδρο για τον Σεμπ! Θα ξετρελλαθει με τις μπαλιτσες κ τα φωτακια!!

Δεν σχολιαζω, ηθελα απλως να σας ευχαριστησω για τις ευχες!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον....επειδη σημερα ειχα πολλη θετικη ενεργεια απο τις φιλεναδες μου.....ταραμ ταραμ ταραμ...ανακοινωνω την πρωτη εγκυμοσυνη του νειυ μας τρενου!!!!

ελπιζω να ακολουθισουν τουλαχιστων κανα δυο ακομα..Λενα ακους;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσοκουμπαρούλα μου, αλήθεια;;;;;;; :YMHUG:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάρα μου!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

Πολλά πολλά συγχαρητήρια, με το καλό να φέρεις στο κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Έκανες τεστ;

Πως νιώθεις;

Φρανίτα, χρόνια πολλά κι από 'μένα! Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται οι άντρες σου και να τους χαίρεσαι κι εσύ!!! [smilie=occasion13.gif]

Πολύ γλυκιά η ανθοδέσμη απ' την Ουγκάντα! :x Με το καλό να ενωθεί και πάλι η οικογένειά σας, να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ouiiii..εκανα τεστ αλλα επειδη ειμαι φυσην ανασφαλης χτυπησα και μια χωριακη..και με πηραν τηλεφωτο πριλ λιγο και μου το ειπαν.

Ειμαι καπως...δεν περιμενα να ερθει τοσο γρηγορα το νινι ειχ ακαι λιγο αιματακι προχτες, μια σταγονιτσα καφετι ...

ειμαι καπως ειναι η αληθεια..αλλα ΟΚ...εννωειται πως χαρηκα παρα πολυ..ο δε αντρα ςμου ειναι..με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια....του λεω επεδη φοβαμαι..το σεξ κομμενο μεχρι να γεννησω και βαλε...χαχαχα..δεν τον νοιαζει..λετε να εχει γκομενα;;;;;;

Θα παω γυναικολογο στις 7 ευδομαδες..και μεχρι τοτε πρεπει να αποφασισω σε ποιον θελω να παω και τι θελω να κανω γεννικα

με επιασε ενας φοβος περιεργος που δεν το περιμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αλήθεια;;; Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!!

Προσπαθούσες και δεν το είχα πάρει χαμπάρι;;

Καλη εγκυμοσύνη Χρυσάκι εύχομαι!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...