Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Α, επίσης χθες ο αντρούλης μου μου είπε ότι επειδή είναι μεγάλο το σπίτι, θα παίρνουμε τη γυναίκα 2 φορές το μήνα..Κι όχι μια που του είχα ζητήσει εγώ.... :D:D:D:D:D:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Δεν είναι ο καλύτερος άντρας του κόσμου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βλέπει ο γλυκούλης μου ότι συνέχεια κάνω δουλειές και κουράζομαι και είπε να με ξεκουράσει.... =))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι δεν εγινε κατι με τον μανωλη και το νινι ...εκει μονο χαδακια και φιλακια εχουμε .

λοιπον σας ειχα πει οτι ο αδερφος μου θα εφευγε απο αθηνα και ειχε βρει σπιτι στα τρικαλα...μεχρι τελη αυτου του μηνα μου ειπανε ....χθεσ μιλησα επιελουσ με την μανα μου και μου ειπαι οτι το πρωι βοηθουσανε στην μετακομιση ....παθαινω επανωτα 3 εγκεφαλικα ....δεν μου ειπανε φευγουμε σε 3-4 μερεσ !!! δεν ηρθανε η δεν μου ειπανε να παω εστω και μονη μου να τουσ δω πριν φυγουνε !!!δεν ηταν και μακρια ,ακομα και να μην ευκερουσε να ερθει να με παρει η να ερθουν ,ενα ταξι θα το επερνα να παω να δω τον μικρο πριν φυγουν .....τον μικρο τον εχω δει μεχρι τωρα 2 φορεσ μονο !!!

νευριασα παρα μα παρα πολυ ,αν ηταν τα αδερφια τησ νυφησ μου δεν θα τα χαιρετουσανε ?

λεσ και παμε τρικαλα καθε μηνα και δεν πειραζει θα τουσ δουμε σε λιγεσ μερεσ !!!

αυτοσ μπορει να κατεβενει για την δουλεια του ,τον μικρο θα τον κατεβαζει ? δεν λεω οτι θα εβλεπα και την νυφη μου γιατι ειμαι πολυ τσατισμενη ....καποια πραγματα τα σκευτεσε και ασ μην ειναι σοι σου εξ αιματοσ ....

γενικα ειμαι πολυ θυμωμενη γιατι εμεισ παντα τρεχαμε οταν μασ χρειαζοταν μπορουσαμε δεν μπορουσαμε και το ευχαριστω αυτο ειναι να μασ φερονται σαν ξενουσ .....μα να μην παρει ενα τηλεφωνο να μου πει εστω "αδερφη φευγουμε δεν μπορω να σε δω τρεχω σαν τον βεγγο " εστω αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....τον μικρο τον εχω δει μεχρι τωρα 2 φορεσ μονο !!!

"αδερφη φευγουμε δεν μπορω να σε δω τρεχω σαν τον βεγγο " εστω αυτο

εννοείς τον ανηψιό σου?

αυτό μπορούσε να σου το πει!!!!

αλλά ρε Αφρο μην συγχύζεσαι δεν έγινε και τίποτα, μεχρι τα Τρίκαλα πάνε όχι στο εξωτερικό!!!

ίσως να μην μπορούσε πραγματικά, ίσως πάλι - που το βρίσκω και πολύ πιθανό - η νύφη να μην άφησε!!! :evil:

πάρε τον τηλ. και ρώτησέ τον .... οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους, λένε!!!!

ίσως τα βλέπεις κάπως τώρα που είσαι έγκυος!!!!

τα μαλλιά της μικρής μυρίζουν εμετό από χθες!!!!!, της τα έλουσα με πολύ πολύ πολύ δυσκολία γιατί δεν ήθελε και πάλι μυρίζουν, πρέπει να ξανακάνω όταν έρθει ο άντρας μου, θέλω κάποια βοήθεια.....αν ένα παιδί θέλει να γίνει δύσκολο, τα καταφέρνει μια χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα!! Καλοτάξιδο το τρενάκι Νο 23!

Λενάκι ελπίζω αυτό να είναι το τυχερό σου! Καλές γκαστριές! χαχα

Φράνι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Να τα εκατοστήσεις! Το βιντεάκι σούπερ! Να ζήσετε και να ευτυχείτε πάντα με τον Δανό σου!

Ερη, τί έγινε ρε συ; Αφού το είχε σχεδόν βέβαιο; Από πού προέκυψαν οι σεκοντ θοτς;

Άφρο μου έχεις δίκιο που στεναχωριέσαι. Και γω στη θέση σου θα είχα στεναχωρηθεί. Δωσε του όμως το ελαφρυντικό του άγχους... :?:roll::roll::roll:

Η μάνα σου μενει εδώ ή στα Τρίκαλα;

Φιλάκια σε όλες κορίτσια! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sta trikala menei h mana mou .

na ton parw thl apokliete ....exw kai enan egwismo ...kai megalo malista ....

eipa sthn mana mou na tou pei oti exw thimosei polu kai oti kanane blakeia .

oute ekeinh den mporouse na ton dikeologisei ....os sinithos :evil:

giati kserei kai ekeih kala oti an htan ta aderfia ths (ths nyfhs) den tha ginotan to idio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο έχεις όλα τα δικια με το μέρος σου κι εμένα θα με πείραζε πάρα πολύ

Μαρία περαστικά στην μικρή σου

Έρη ελπίζω να λυθούν τα διαδιακαστικά σύντομα.

Άντε να κανονίσουμε και μια συνάντηση στην ονειρούπολη

Φρανίτα Χρονια Πολλά

Χρύσα ο μικρός πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sta trikala menei h mana mou .

na ton parw thl apokliete ....exw kai enan egwismo ...kai megalo malista ....

eipa sthn mana mou na tou pei oti exw thimosei polu kai oti kanane blakeia .

oute ekeinh den mporouse na ton dikeologisei ....os sinithos :evil:

giati kserei kai ekeih kala oti an htan ta aderfia ths (ths nyfhs) den tha ginotan to idio

Συγγνώμη η μαμα σου δεν ήρθε να σας δει :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati kserei kai ekeih kala oti an htan ta aderfia ths (ths nyfhs) den tha ginotan to idio

εγώ βλέπω την νύφη να έχει εμπλακεί στο όλο θέμα!!!!

εγώ πάντως θα έπαιρνα τηλέφωνο και του έλεγα της σκέψεις μου και ότι με πείραξε πολύ αυτή η κίνηση! καμμιά φορά γίνονται και παρεξηγήσεις από το πουθενά!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αν είναι δυνατόν........ :o:o:o:o:o:o:o

Είναι απαράδεκτος......

Και ας μην κατηγορούμε τη νύφη της...Πες ότι αυτή δεν τον άφησε να την ειδοποιήσει την Αφρο....

Εκείνος σαν άντρας τι έκανε;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Άφρο μην τον πάρεις τηλέφωνο μέχρι να σε πάρει εκείνος...Και όταν σε πάρει, να του τα χώσεις..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην κατηγορούμε τις νύφες μόνο

Κι εγώ η νύφη είμαι και πάντα προσπαθούσα να τους φέρω πιο κοντά και πάντα έβρισκα και μπελά.

Αφού μέχρι και ο Γ μου είπε "Εμείς πάντα έτσι ήμασταν μη σου κάνει εντύπωση.. :shock: "

Μεγαλύτερη αδιαφορία ανάμεσα στο Γ και τα αδέλφια του δεν έχετε δει σας λέω :evil:

Ούτε καν τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissiw mou mperdeutikes ligo .

den hrthe h mama mou athhna ,sto kenourgio spiti sta trikala pige na bohthisei .

Αφρο μου νόμισα οτι κατέβηκε η μαμα σου στην αθήνα να βοηθήσει στη μετακόμιση. :oops::oops::oops:

Όπως και να έχει έχεις δίκιο. Μη μου στεναχωριέσαι όμως... ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna τώρα είδα τις φώτος σου στο fb.....Καλά τι όμορφα κορίτσια έχεις...Τι ζουζούνες είναι αυτές.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Κι εσύ ρε τίποτα δεν τρως;;;;;;;;;Πόσο αδύνατη είσαι;;;;;; :roll::roll::roll: Σε μισώ!!!!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αφρο έγραψε στις 16 Νοέμ 2010 :

""εγραψα πολλα πριν για την αδερφικη σχεση αλλα τα εχασα .

θα αρκεστω να πω οτι δεν θα αλλαζα τον αδερφο μου με τιποτα οσα χρηματα και να μου εφαγε μικρη ,οσα πραγματα του και αν μου πουλησε οσεσ κοντρεσ και να ειχαμε ...

τωρα τα θυμαμαι και γελαω και τα βρισκω πολυ χαριτωμενα και υπεροχα παιδικα χρονια .

ελεος με τις ερευνες!!!!!""

αυτά είνα τα λόγια σου Αφροδίτη μου, όταν ήσουν ήρεμη, είμαι σίγουρη ότι τα εννοούσες....για αυτό σου λέω ηρέμησε και έπειτα ξανασκέψου αν αξίζει τον κόπο να μην επικοινωνήσεις μαζί του, αν αξίζει να βάλεις τον εγωισμό μπροστά!!!!!!

Η Γωγώ έγραψε στις 16 Νοέμ 2010:

""Κορίτσια ούτε εγώ θα άλλαζα τον αδερφό μου με τίποτα στον κόσμο...Τον λατρεύω και με λατρεύει παρά τα ατελείωτα κλωτσομπουνίδια που παίζαμε μικρά....Είναι το αίμα μου, το στήριγμα μου, ο άνθρωπος μου αγαπώ και με αγαπά ανιδιοτελώς......Απ'όσα μοναχοπαιδια ξέρω είναι ζηλιάρικα, εσωστρεφή και θα ήθελαν πολύ να έχουν αδερφάκι....""

...και τώρα λες: "Άφρο μην τον πάρεις τηλέφωνο μέχρι να σε πάρει εκείνος"

για σκέψου εσύ τι θα έκανες?!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μου τι ωραία που τα λες....

Πόσο δίκιο έχεις

Κι εγώ στην αδελφούλα μου δε μπορώ να της κρατήσω κακία.

Δεν έχουμε μαλώσει ποτέ ;)

Γωγώ είναι όμορφα τα πουλάκια μου ναι ξέρεις πόσο τις καμαρώνω??

Κι εσύ έτσι θα κάνεις ότν με το καλό έρθει και η άλλη μπουμπού.. :ymdaydream:

Τώρα φοβάμαι είμαι πιο αδύνατη. Πιέζω λίγο τον εαυτό μου να φάω.

Αν και σ 'αυτές τις φώτο δεν είμαι καλή :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζι δεν είπα ότι θα τον ξέγραφα ούτε θα σταματούσα να τον αγαπώ....

Απλώς δεν θα τον έπαιρνα τηλ μέχρι να με πάρει...Και όταν θα με έπαιρνε, θα τον ξέχεζα..... :evil::evil::evil: Αδερφός της είναι.....Δεν μπορεί να του θυμώσει και να τον βάλει στη θέση του;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εννοείται ότι τον αγαπάει και όλα τα σχετικά, αλλά δε φέρθηκε σωστά...Στο συγκεκριμένο δε χωράει αμφιβολίαμ ότι έχει δίκιο η Αφρο...Και καλά κάνει και νευριάζει....Αδερφός της είναι!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Δεν ξέρω...Μπορεί να έχω άδικο...Αλλά κι εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?

Πηγα υπεγραψα την αξονικη και αυριο το μεσιμερι θα την κανω!

Εχω τρομερο ανχος!

Αληθεια η αξονικη πειραζει στον θηλασμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Ελενη και ελεγα ποτε θα σε πετυχω!!!!

Απ'οσο ξερω δεν κανει να θηλασει ςμονο την ημερα που θα κανεις την αξονικη

Τελιακ ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα;;;;;

Μακαρι ολα να πανε καλα. Να εχει καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου καλά αποτελέσματα, πιο παλιά είχα διαβάσει ότι δεν πειράζει στον θηλασμό, δεν μπορώ να βρω το άρθρο τώρα!!!

Αρτζ καλοοοοοο

μ'αρεσει ρε που τα θυμασαι οοολλλλααααα!!!!

έψαξα πολύ για να το βρω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αμαν!!!!!!!!!!!

δεν μπορω αλλο με αυτα τα νοσοκομεια!!!

πηγαμε στο αττικο για να δει οφθαλμιατρος τον σπυρο.

νομιζα οτι κλεινοντας ραντεβου στην παιδιατρικη θα βρω....τελικα πρεπει να κλεισω μου ειπανε στην οφθαλμιατρικη(μα καλα το παιδι θα το εξετασουν γιατροι που εξεταζουν και ενηληκες?????)

παιρνω τηλ στο 1535 να κλεισω ραντεβου και μαθαινω οτι εχει παιδοφθαλμολογικη λεω για να κλεισω....μου λενε δεν υπαρχουν διαθεσιμα ραντεβου

στο παιδων ουτε με σφαιρες δεν βρισκω(κλεισμενα ολα μεχρι τον απριλιο :shock: )μα καλα οταν επαιρνα τηλ πχ νοεμβριο για ραντεβου τον ιανουαριο μου ελεγαν ''αααα κυρια μου δεν κλεινουμε τοσο μακρινα ραντεβου''

τωρα πως εχουν κλεισει???? ε??? αθανατη ελλαδα!!!!!!

τζαμπα σηκωσα το παιδι απο τα αγρια χαραματα και ειναι ολη μερα μεσα στην γκρινια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω αν ειναι σοβαρο η οχι.

Αυριο θα ξερω!

2 παθολογους που ρωτησα μου ειπαν να μην ανυσηχω αλλα...μπορεις?

Αρτζι μου ευχαριστω!

Αναστασια, ετσι ειναι!Και εγω για να βρω ραντεβου τον νοεμβρη εκλεισα απο Αυγουστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...