Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

αχ ηλιοδωρα τρελα ειναι!!!μου αρεσει πολυ να την νοιωθω!!!!μηπως την νοιωθεις κ δεν το καταλαβαινεις???εμενα τα κοριτσια εδω μου ανοιξαν τα ματια!!!κουνιοταν το παιδακι απο τις 16 εβδομαδες κ εγω δεν καταλαβαινα νομιζα πως ηταν τα εντερα μου γιατι δεν ηταν καθημερινο...κοντευεις σε λιγες μερες θα την καταλαβεις!!!αχ το βατραχακι μου με ξετρελενει!!!!θα δεις κ εσυ σαν τρελη θα κανεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hehe nai to onomataki mas einai apofasi meta apo ske4eis 2 xronwn :o..Molis apofasisame na kanoume paidaki k 3ekinisame eleu8era ka8isame katw k gra4ame onomata k gia ta dio fula pou mas aresan,mesa apo ta polla katali3ame se 2-3 gia ka8e fulo meta epese k ena 4ifisma apo siggeneis k apofasisame Alexandros gia agoraki kai Victoria gia koritsaki..Asxeta onomata oute apo tin mia oute apo tin alli meria..8elame asxeta k para3ena onomata :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλη επιλογη αντρια!!!εμεις λεγαμε να την πουμε ελενη βασικα αφηνω τον αντρα μου να αποφασισει αφου θα ειναι απο την μερια του,τωρα σκεφτεται κ το χριστινα του μπαμπα του οποτε η ελενα η χριστινα δεν εχει καταληξη ακομη περιμενω :lol::lol::lol: το δευτερο παντως θα ειναι αναστασια η αναστασιος της μαμας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia einai poli wraio Soulitsa mou..K i mama mou 8a i8ele poli na tin vgaloume etsi giati i 8eia tou mpampa mou (aderfi tis mamas tou) den ekane paidia k agapouse poli ton mpampa mou san diko tis k tou afise k ena spiti periousia..I mama mou den katafere na kanei k 3o paidaki gia na tis xarisei to onoma k 8a i8ele i egw i o aderfos mou na vgaloume Anastasia i Anastasios gia xari tis alla epeidi Anastasia einia i pe8era mou k den exoume KA8OLOU sxeseis den 8elw na nomizoun pws tis vgalame k to onoma tis kakiasmenis :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Μπορει να μην εχει λιακαδα σημερα αλλα τον ηλιο τον εχουμε μεσα μας! Happy μου εχεις δικιο! Εδω και αρκετες μερες καταλαβαινω κατι σαν μπουρμπουληθρες η τεντωματακια αλλα λεω αποκλειεται να ναι η μικρουλα, ειναι νωρις. Αλλα τωρα και αφου το λες το πιστευω!! Αχ ειναι απιστευτοο! Εμεις περιμεναμε να μαθουμε αν εχουμε αγορακι η κοριτσακι και τωρα που ξερουμε, ξεκινησαμε να φτιαχνουμε εναν καταλογο με πιθανα ονοματα για την μπεμπουλα που μας αρεσουν! Το μονο σιγουρο ειναι πως δεν περιλαμβανουμε τα ονοματα των γονιων μας διοτι θελουμε η καλη μας να εχει ενα αρχαιοελληνικο ονομα ωστε να τιμησουμε την Ιστορια μας και τους Προγονους μας. Υπαρχουν εκατονταδες ονοματα απο Νυμφες, Μουσες, Χαριτες, Νηρηιδες, Δαναιδες, Νεραιδες, γυναικες συζυγοι η μητερες Ολυμπιονικων, Φιλοσοφων, Ηρωων και παμπολλα ονοματα απο το Ελληνικο Πανθεον απο τα οποια μπορουμε να διαλεξουμε και ακουγονται τοσο ομορφα κατα την προφορα τους. Η ελληνικη γλωσσα ευτυχως για ολους εμας ειναι υπερ-πλουσια! Φιλια σε ολες και μια γλυκια καλημερα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και Γιωργο!!!!πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα με τα μικρουλια μας!!!! εγω ειμαι ακομα 15 εβδομαδων και προσπαθω καθε μερα να καταλαβω καποιο "φτερουγισμα" , αλλα τιποτα....η ειμαι πολυ αναισθητη, η πολυ ασχετη, η ειναι νωρις....ανυπομονω παντως να το νιωσω το μωρακι μου, να δινει το παρον και να λεει : εδω ειμαι!!!!εχω να κανω και μια γενικη αιματος και ουρων σημερα, κι ελπιζω, να ειναι ανοικτος ο οπαδ για να θεωρησω τις εξετασεις, μετα να παω στο μικροβιολογικο και να τελειωνω και μ'αυτο!!!!

διαβασα και τις σκεψεις σας για το ονομα του μωρου, και πολυ μου αρεσαν!!!εμεις, δεν ξερουμε βεβαια αν ειναι αγορακι η κοριτσακι ακομα, αλλα εχουμε συμφωνησει αν ειναι αγορακι θα παρει το ονομα του πεθερου μου-χρυσος ανθρωπος- δηλ, Παναγιωτης, κι αν ειναι κοριτσακι της μαμας μου, Αθηνα!!!κι ελπιζουμε στον υπερηχο της αλλης εβδομαδας να λυθει το μυστηριο!!!!Γιωργο μου, ευτυχως, εχετε ακομα το 13ο μισθο,οντως κλεινει πολλες τρυπες!!!!εμενα,μου το εκοψαν φετος, ειναι 500 ε που με τις κρατησεις ειναι καθαρα 370....οσο για τον αντρα μου, ειναι ελ. επαγγελματιας -με μειωμενα , πλεον, εισοδηματα- και οχι μονο δεν θα παρει, αλλα πρεπει να δωσει 700 ε για το εκτακτο χαρατσι της περαιωσης!!!!μερικες φορες νομιζω, οτι θελουν να μας εξοντωσουν!!!δε σκαω, ομως, γιατι μας φυλαει η παναγιτσα που δεν αφηνει κανενα μονο του στη φουρτουνα!!!

αυτα, πρεπει να σηκωθω να φυγω, θα τα πουμε αργοτερα!!!!να εχετε μια πολυ πολυ ομορφη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσουλες!!!

επιτελους ειδαμε λιγο χιονακι!!!εριξε τα ξημερωματα αρκετο απο οτι βλεπω τωρα σταματησε ομως :?

αφροδιτη κ σε εμας μειωσαν το δωρο στα 466ευρω οπως θα τα παρει ετσι θα τα δωσει για το αυτοκινητο κ σε λογαριασμους τουλαχιστον θα βουλωσουμε μερικες τρυπες...ελπιζω τα πραγματα να στρωσουν προς το καλυτερο στο μελλον,τα παιδια μας να ζησουν καλα χρονια...πολυ ομορφα κ τα δικα σας ονοματα!!!!ελπιζω συντομα να μαθεις κ το φυλο :lol: να σε σφησει το μπεμπακι σου :lol::lol:

ειδες ηλιοδωρα μου αν παρατηρησεις κατι κανει η μπεμπουλα!!!την δικια μου μαλλον την ματιασα χθες κ σημερα κανει παλι την δυσκολη :lol::lol::lol:

τα αρχαιοελληνικα ονοματα μου αρεσουν,θα ηθελα να διαλεξουμε εμεις ονοματα αλλα...λεμε να ακολουθησουμε την παραδοση!παντως το ξεκαθαρισα στον αντρα μου κ το ειπα κ μπροστα στα πεθερικα μου οτι τα παιδια θα πανε ενα κ ενα να μην παρεξηγουμαστε μετα κ μου φαινεται πολυ καλα εκανα γιατι εχω την εντυπωση οτι περιμεναν να ειναι κ τα δυο(πρωτα ο θεος)στην μερια τους οπως εκαναν αυτοι...κ ο αντρας μου κ η κουνιαδα μου ειναι απο την μερια του μπαμπα τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!με το καλο Γιωργο μου ο Χρυσοβαλαντης, να'χει παντα τη χαρη της Αγιας Ειρηνης και της Παναγιας μας!!!μην ανησυχεις, ερχεται κι ο 13ος, και θα βοηθησει κι αυτος να καλυψουμε τρυπουλες!!!το σημαντικο ειναι να ειναι καλα τα μωρακια μας, και ολα τα υπολοιπα απλα βρουν το δρομο τους!!!

happy, καλο χειμωνα!!!ωραιο ειναι το χιονακι!!!αντε του χρονου να κανετε χιονανθρωπους με την κορουλα σου!!!ασχετο, ειδα προχθες, στον υπνο μου οτι ημουν με τη μαμα μου, τον αντρα μου και το μωρο μας ( που ηταν κοριτσακι ) στην Κωνσταντινουπολη!!λετε να σημαινει τιποτα, η...απλα ημουν τοσο ξεκουραστη, που το μυαλο μου δεν ειχε τι να κανει, κι αρχισε τα ονειρα;;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia kai agori :D

afrodite mou egw ton niothw edw kai kamia eudomada kala ,otan ksekourazome idika .

kai emeis tirisame thn paradosh me ta onomata alla to thelame kai oi duo .ton prwto ton eipame manwlh apo ton pethero kai tora to deutero pou einai palu agoraki tha to poume panagiwth apo ton mpampa mou .

an htan koritsi tha to legame elenh ths manas mou to onoma alla petixame pali agoraro .

me to kalo na erthoun ola tous na akousoun ta onomatakia tous .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!Τί κάνουν τα μπεμπάκια μας?? Μου λείψατε βρε!! Σούλα μου τώρα με τη μετακόμιση που θα τελειώσει το Σάββατο ευελπιστώ, δεν έχω κ ίντερνετ μέχρι να το μεταφέρουν στο καινούριο σπίτι γι'αυτό δε μπαίνω.Ήρθα στη μανούλα μου να σας διαβάσω κ να σας γράψω..

Πραγματικά πολύ όμορφα τα ονόματα για τα παιδάκια σας! Καλά κάνετε κ ξεκαθαρίζετε τη θέση σας με τα πεθερικά σε αυτό το θέμα γιατί είναι να μην πάρουν αέρα..εμάς κάθε μέρα το λέει κ το ξαναλέει η πεθερά μου που δε θα βγάλουμε το πεθερού μου που στο φινάλε έχει ακουστεί απο τον άλλο του γιό κ μεταξύ μας ούτως η άλλως δε θα το βγάζαμε έτσι..δε σκάμε όμως θέλουν να περάσει το δικό τους αλλα τους γράφουμε απο τη στιγμή που δε σέβονται το τάμα μας. Μόνο γερά να ναι Παναγιά μου κ όλα τ'άλλα είναι ψιλά γράμματα! Εμένα ο Μαριούλης αυτές τις μέρες έχει ζωηρέψει πολύ κ δεν το χορταίνω!Μέχρι κ τα ξημερώματα στις 4 με ξύπνησε απο τα σπρωξιματάκια κ τα "γουργουρητά"!Τί υπέροχη αίσθηση..σαν ένα πολύ μικρό δαχτυλάκι να με σκουντάει!!κρίμα που ο άντρας μου ακόμα δεν το καταλαβαίνει.. Α!κορίτσια ακούω κ τους χτύπους της καρδούλας του!!Έβαλα το στηθοσκόπιο χαμηλά στη μήτρα κ το πίεσα προς τα μέσα κ βρήκα τους χτύπους τους!!Στην αρχή νόμιζα οτι ήταν δικοί μου αλλα με το άλλο χέρι έπιανα τους δικούς μου κ ήταν διαφορετικοί!!Κάντε το είναι απίστευτο!!! :x:ymdaydream:[smilie=love4.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΛΕΠΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ....ΑΧ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΞΥΝΕΤΕ ΠΛΗΓΕΣ...ΑΧ ΑΧ!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ(ΑΗΔΙΑ ΟΝΟΜΑ-ΙΞ ΙΞ ΙΞ) ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Ο ΓΕΡΟΣ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΛΕΓΕ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ,ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ...Ε!ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΣΗΧΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝΟΜΑ......ΑΛΛΑ ΕΛΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΖΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΟΝΟΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΟΝΕΙς....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,,,ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ,ΕΜΕΙς ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ,ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗ ΜΑς.ΒΛΕΠΕΙς ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΕΘΕΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ,,,,ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΘΗΛΥΚΑ ΘΕΛΕΙ ΣΚΕΨΗ...Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗς ΠΕΘΕΡΑς ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ :D ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΕΓΙΝΕ ΜΑΡΙΕΤΤΑ.....ΟΛΟΙ ΟΚ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ afrodite ,370 ειναι? νομιζα 500 καλα.....τα τελη κυκλοφοριας και δεν φτανουν...κουραγιο Εμεις τη Τριτη,αναχωρουμε για Αθηνα....την ΠΕΜΠΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ,,,,,,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕς .ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥς ....ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule, καλη μου, εμενα μ'αρεσει το Γιαννακης, ειναι πολυ ωραιο ονομα!!!τωρα, καταλαβαινω τη δυσαρεσκεια σου, δικιο εχεις!!!!ισως, ομως με την οικονομικη αυτη βοηθεια, ειναι ενας τροπος να πουν συγγνωμη και να εξιλεωθουν!!!οποτε, μπορεις κι εσυ να φανεις μεγαλοψυχη!!!!

swetty,500 μικτα, 370 καθαρα....μειον τα τελη κυκλοφοριας για τα 2 τουτου, μαλλον θα κανουμε χριστουγεννα light!!!χαχαχαχα!!παντως εγω πιστευω, πως καπως, τα πραγματα θα ειναι καλυτερα του χρονου!!!μονο και μονο που θα εχουμε το νινακι μας....!!!!δεν θα με ενοιαζε, το δωρο, εχω μαθει και με τα λιγα, αλλα ειναι που πρεπει να μαζεψουμε τα λεφτα για το μαιευτηριο και το γιατρο!!!δεν πειραζει, κανεις δεν παει χαμενος!!!

σας φιλω, και καλη μας ορεξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia kai agori :D

afrodite mou egw ton niothw edw kai kamia eudomada kala ,otan ksekourazome idika .

.

συνονοματη, ειναι γεγονος : ειμαι πολυ αναισθητη!!!αλλα, αντε, θα παρηγορηθω καπως....μηπως φταιει που εχω καποια κιλακια παραπανω, και το λιπος της κοιλιας μου λειτουργει σας αεροσακος;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fae kati gluko kai xalarose kai tha to nioseis .

kale den fteei to lipos ....kai egw exw sthn koilia apo thn prwigoumenh genna

mesa tha to nioseis na sou xtipaei h na kanei kolotoumpes ...

na se rwtisw poion giatro exeis sto elena ? egw exw ton papadh .

polu tha mou aresei na gename mazi mia eudomada diafora exoume kai egw mporei na gennisw grigorotera logo deuterhs gennas .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Είμαι και εγώ εγγυούλα με ΠΗΤ 7/4/11 και είπα να μπω στην παρέα σας! Διανύω αισίως την 23η εβδομάδα και έχω μία υγιέστατη και ζωηρή μπεμπούλα! Το όνομά μου είναι σπάνιο :Ρ με λένε Μαρία, αλλά προτίμησα να βάλω το keftedaki στο φόρουμ μιας και ο αντρούλης μου με φωνάζει κεφτεδάκι με πόδια τώρα που έχω πάρει τα κιλάκια μου.

Μου αρέσει πολύ η παρέα σας και θα χαρώ να τα λέμε.

Με το καλό τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

keftedaki καλως ήρθες!!Με το καλό το μωράκι σου!! Άλλο ένα κοριτσάκι στη παρέα μας..ή μάλλον κ άλλη μια νυφούλα!! :lol: Το πρώτο σου παιδάκι είναι;; Θα σε βάλω στη λιστούλα μας!! Χάρηκα Μαράκι..κ εμένα σπάνιο είναι το όνομά μου..Έλενα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Έλενα,

Σε ευχαριστώ για το καλοσώρισμα! Ναι είναι το πρώτο μου παιδάκι και φυσικά θα είναι περιζήτητη νύφη μιας και θα είναι κόρη μου :Ρ:Ρ. Από γαμπρούς πώς πάμε?? Θα βρούμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Καλώς ήρθες κεφτεδάκι, με το καλό!

Ευτυχώς η διάθεσή μου είναι καλύτερα σήμερα, χθες μ' είχε πιάσει μια μελαγχολία και κάτι νεύρα απίστευτα! Νόμιζα πως μου είχαν περάσει αυτά αλλά φαίνεται οι ορμόνες με θυμήθηκαν πάλι...

Αύριο θα δω το μωρούλι μου!! Ανυπομονώ τρελά!!! Και μια που λέτε για ονόματα, εμείς δε θα ασχοληθούμε με τους παππούδες, αν επιβεβαιώσουμε το αγοράκι μας, θα το ονομάσουμε Άρη. Ελπίζω να το νιώσω κιόλας σύντομα, ακόμα δεν έχω καταλάβει κάτι, μήπως είμαι κι εγώ λίγο αναίσθητη?

Και για να λύσω την απορία σου happy, ο άντρας μου δεν έχει πολύ στενή σχέση με την οικογένειά του. Ο πατέρας του έχει πεθάνει και με τη μητέρα του έχει μεν επαφή αλλά δε συζητάει τα προσωπικά του ποτέ. Δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ, της είπαμε την περασμένη βδομάδα για το γάμο και το μωρό και θα τη δω πρώτη φορά το Σάββατο. Γενικώς εμείς τις ανακοινώσεις τις κάναμε πολύ πρόσφατα και στις δύο πλευρές. Και οι γονείς μου ουσιαστικά πριν δυο βδομάδες τα έμαθαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι καλο samarcante που δεν συζηταει τα προσωπικα του εννοω!παλιοτερα ημουν αρραβωνιασμενη με εναν μαμοθρευτο που τα ελεγα ολα σε ολο του το σοι ουτε να κλασω δεν μπορουσα :lol::lol::lol::lol: για αυτο εγινε κ πρωην!!!!

κεφτεδακι ζουμερο κ νοστιμουλικο καλως μας ηρθες!!!ειμαστε μια μεγαλη ομορφη πολυ καλη παρεα!!!απο γαμπρους εδω αλλο τιποτα τρομαξαμε να βρουμε νυφουλες!!!! :lol::lol::lol: εχω κ εγω μπεμπουλα!!!!

ελενα μουυυυυυ σε πεθυμησα μωρε!!!ελπιζω να συνδεσουν γρηγορα το ιντερνετ να τα λεμε καθε μερα!!!τακτοποιησε σιγα σιγα στο καινουργιο σας σπιτακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα ειμαι απο τις φουσκοκοιλιτσες ιουλιου και μπηκα να σας πω για οσες δεν το ξερατε να πατε στα prenetal να δηλωσετε οτι θελετε να συμμετεχετε στη συναντηση με τη μαια,θα σας λυθουν πολλες αποριες και μπορειτε να ρωτησετ οτι θελετε,θα σας δειξουνε διαφορα προιοντα που θα σας φανουν χρησιμα καθως επισης και θα σας συμβουλεψουν για το θηλασμο για για την περιποιηση του μωρο και πολλα,κρατει κανα διωρο και μπορειτε να πατε ολες αρκρι να πατε στο καταστημα να παρετε κατι ενα φορμακι ας πουμε ή καλτσακια και να τους πειτε οτι θελετε να συμμετεχετε στη συναντηση με τη μαια και αυτοι θα σας πουνε ποτε θα γινει η επομενη συναντηση,μπορειτε να πηγαινετε και καθε μηνα αν θελετε ειναι δωρεαν και δεν σας δεσμευει τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aa 3exasa na sas pw..Vgikane k ta apotelesmata tis kampilis sakxarou k i glikozi mou einai 67 monades apo 74-106..Eutixws einai mia xara..Mou eipe o ginaikologos mou pws an den valw ipervolika kg egw i to mwro mporei na min xreiastei na tin 3ana kanw sto mina pou kanonika kanoune oles oi egkies..Simera ekana k mia eidiki e3etasi sta matia giati exw polli 4ili miwpia k eprepe na tin kanw gia na doume an mporw na kanw fisiologiko toketo giati logw tis piesis iparxei kindinos tiflwsis, einai epikindino..Telika ta nevra k oi amfivlistroeidis xitwnes twn matiwn mou einai geroi k etsi den exei kanena apolitws kindino gia fisiologiko toketo..Fisika o sigkekrimenos of8almiatros 8a paei ta3idi Agglia se palious sinaderfous tou gia 10 meres k 8a parei k tin gnwmi tous alla o idios leei pws den iparxei kanena provlima alla sigoura 8a 3eroume se liges meres...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...