Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Kalhmera Manules...!!! Exoume kanenan mpampa ?Den eida...oups.

Loipon!!! Telika 8a kano koritsaki !!!!To mikro mou neraidaki k tora leo na etoimaso siga siga to neraido-domatiaki toy...me mia epifylaksh....lete na ginei tipota k na mou vgei agori vre koritsia???

Pantos sthn b.epipedou fanhke....den mporei!!!

Pi8anh hmeromhnia Toketoy einai 19/4/11....ante na er8ei....na me valete sthn lista sas!!!

Filia polla polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα στα μπεμπακια και στις μανουλες τους!! Ειστε καλα? Χαιρετω και την Samarcande και της ευχομαι κι εγω με το καλο να παρει στην αγκαλια της το μωρακι της! GeoV συγχαρητηρια για την μπεμπουλα σου! Δυσκολο νομιζω να μην ειναι κοριτσακι..Εισαι 5 μηνων τωρα ετσι? Πολλα φιλια καλημερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=sunny.gif] Ωραία μέρα άν κ λίγη ψύχρα την έχει! Κορίτσια μου ναι,έχουμε κ ένα μπαμπάκα στη παρεούλα μας κ είναι καταπληκτικός!!Απο τους καλύτερους!!θα τον γνωρίσετε όταν προλάβει να μπεί γιατί έχει πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.. GeoV μου θα σε βάλω αμέσως στη λίστα μας!!Συγχαρητήρια κ για τη κορούλα σου!!! :ymparty:[smilie=blob9.gif] Άντε να γεμίσουμε κ άλλες τσούπρες για να βρούν νύφες κ τ'αλλα αγοράκια!! :D Πόσο κράτησε η Β-επιπέδου;Το απόλαυσες ε;; Όσο για το φύλλο απο εδώ κ πέρα δε πιστεύω ν'αλλάξει! Samarcande μου γλυκειά θα τα προλάβεις όλα μην αγχώνεσαι..έχουμε χρόνο ακόμα..Ξεκουράστηκες καθόλου; Σούλα μου είδες που κ σένα σου "μιλάει" το κοριτσάκι σου;;Ανυπομονώ να φάμε τις δυνατές κλωτσιές..αλλα πότε;; Ηλιοδώρα μου τι κάνεις;;Να έχεις μια όμορφη μέρα!! joanaki μου πώς πάς;; Αndrioula μου όλη η ταλαιπωρία είναι τουλάχιστον για καλό σκοπό!Λίγες μέρες ακόμα θα τρέχεις αρκεί το μπεμπάκι σου να είναι καλά! Οι υπόλοιπες που είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου καλημέρα κ περαστικά στο Μαριανάκι!Μην ανησυχείς βρε Daddy όλα καλά θα πάνε με πολύ ξεκούραση!Εξάλλου την προσέχεις τόσο πολύ κ εσύ που θα είναι κ οι δυό σου αγάπες μια χαρά!!Ξέρουμε τι περάσατε γι'αυτό η Παναγιά μας κ η Αγία μας Ειρήνη θα σας έχει καλά απο εδώ κ πέρα..Καλύτερα να αποφεύγει το πολύ περπάτημα,δεν κάνει καλό στις συσπάσεις μου είχε πεί ο γιατρός μου όταν είχα$ πολλές.Της μέτρησε το τράχηλο; Καλό ταξίδι να έχει!

Υ.Γ Γιωργάκη μου αυτή είναι η αλήθεια!Δε χρειάζεται να με ευχαριστείς! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Elenako μου και σε σενα!! [smilie=love5.gif] Εχεις πολλη ενεργεια κι αυτο ειναι πολυ καλο! Παντα ετσι κουκλιτσα! Καλημερα Γιωργο που εισαι και daddycool! Με το καλο ο μπεμπης σας! Ειναι μια ομορφη μερα σημερα, λιγη ψυχρα αλλα πολλη λιακαδα! Παντως απο το Σαββατο ερχεται κρυο!![smilie=icon_santa.gif] Πολυ κρυο!!! Να ντυνομαστε καλα να κραταμε τα μικρουλια μας ζεστα και να προσεχουμε απο την αποτομη αλλαγη μην κρυολογησουμε.. @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia kai agori!ti kanete?

elenaki mou kala eimai an kai leipei o antras mou apo tin kuriaki kai mexri tin alli kuriaki kai eimai moni mou me to mikro!voitheia den exw ki etsi...zorizomai oso na nai..giati einai kai se ilikia pou olo thelei na paizei,na trexei k tetoia!opote katalavaineis!

touristria k geov sugxaritiria gia tis korakles sas!!!me to kalo!!!!kai euxomai na sas akolouthisw...an apofasisei epitelous to mwro na katsei ligo kala eee??

samarcande ante na deis ki esu giati polu ntropi ta ninakia mas!!!nazia mas kanoune..elpizw na einai koritsakia!!

giowrgo apo suspaseis ki egw allo tipota alla den pinw tipota ektos apo magnisio!vevaia eseis exete kai to istoriko kai gi auto!i alitheia einai pws kalo einai na ksekourazetai to marianaki sou giati min nomizeis ama tha erthei to kamari sas den tha exei xrono na to kanei!!xaxa!!akou pou sou lew...

filakia stis upoloipes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki μου κατα κάποιο τρόπο μπορώ να σε καταλάβω..έχω την ξαδέρφη μου με 2 μωρά ένα κοριτσάκι 1μιση κ ένα αγοράκι 3μιση κ κάποιες φορές κρατούσα πρίν μείνω έγκυος τον ανιψιό μου για 2-3 μέρες για να ξεκουραστεί εκείνη κ να "τα παίξω" εγώ! Κομμάτια γινόμουν.. #:-s ένα συνεχόμενο τρέξιμο..ευχάριστο μέν αλλα πολύ κουραστικό! Φαντάζομαι πως είναι να έχεις ένα τέτοιο παιδάκι κάθε μέρα σύν την εγκυμοσύνη που κουράζεσαι ούτως ή άλλως χωρίς να κάνεις τίποτα! Το καλό είναι οτι έτσι κρατάς τη φόρμα σου!! =)):lol: Όσο για το φύλλο του μωρού σου μέχρι στιγμής τουλάχιστον τα ντροπαλά μωράκια ήταν κοριτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Elenako μου και σε σενα!! [smilie=love5.gif] Εχεις πολλη ενεργεια κι αυτο ειναι πολυ καλο! Παντα ετσι κουκλιτσα! Καλημερα Γιωργο που εισαι και daddycool! Με το καλο ο μπεμπης σας! Ειναι μια ομορφη μερα σημερα, λιγη ψυχρα αλλα πολλη λιακαδα! Παντως απο το Σαββατο ερχεται κρυο!![smilie=icon_santa.gif] Πολυ κρυο!!! Να ντυνομαστε καλα να κραταμε τα μικρουλια μας ζεστα και να προσεχουμε απο την αποτομη αλλαγη μην κρυολογησουμε.. @-)

Ηλιοδώρα μου ας έρθει κ λίγο κρύο μπάς κ καταλάβουμε λίγο χειμώνα εδώ στην Αθήνα!!Οπωσδήποτε πάντα καλά ντυμένες! Αν επιτρέπεται,σε ποιά περιοχή μένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην ομορφη παρεα!!!!!!

geov ειδατε το προσωπακι της μπεμπουλας σας???ποση ωρα κρατησε ο υπερηχος???κ ποσο πληρωσες???μου φαινεται πως η β επιπεδου ειναι πιο ακριβη εξεταση απο την αυχενικη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...

για εσας κοριτσακια μου που με ρωτατε καισαρικη θα κανω τοσο νωρις γιατι εχω προβλημα με την μεση μου,εχω τρεις δισκοκοιλες η μια ειναι μεγαλη,η μεση μου δεν θα αντεξει τοσο βαρος αν αφησουμε το μωρο ως το τελος κ φυσικα ουτε λογος για φυσιολογικο τοκετο :cry: ο γιατρος μου ειπε πως μολις περασουμε τις 20 εβδομαδες θα αρχισει η κοιλια μου να πεταγετε προς τα εξω κ θα αρχισω κατα πασα πιθανοτητα να ποναω επειδη τα κοκκαλα θα αλλαζουν θεση κ θα πιεζοντε οι κοιλες,απο την αρχη προσεχω δεν κανω πολυ πολυ δουλειες δεν σηκωνω βαρος γιατι καηκα αν με πιασει απο τωρα, ο πονος ειναι αβασταχτος φτου φτου μακρυα μου...

τζοανακι μου κουραγιο!!!ζωηρος ο μικρουλης σου ε :lol::lol::lol: αντε να εχεις κ εσυ κοριτσακι να ροζισει λιγο η λιστα μας βρε παιδι :lol::lol::lol:

γιωργο μου περαστικουλια σας,δεν ειστε καθολου υπερβολικοι,καλα κανετε περασατε τοσα πολλα για αυτο το μωρακι,μην στεναχωριεστε ο χρυσοβαλαντης θα ερθει γερος κ δυνατος εχει τους αγιους που το προσεχουν!!!

συμπεθερουλα μου βρε λες να ειναι η μικρη???κοιτα να δεις κ εγω τοσο καιρο ορθια κοιμαμαι το παιδι μου καλε μου μιλαει :lol::lol::lol:

οσο για τον καιρο επιτελους αρχισε να κανει λιγο ψυχρα αρχισαμε να ανυσηχουμε,αν κ ο χειμωνας δεν ειναι η αγαπημενη μου εποχη λατρευω ανοιξη καλοκαιρι!!!!ο αντρας μου παλι ξετρελαμενος με τον χειμωνα!!ωχ!!!!!!!!!!!!!!!κουνηθηκε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari elenaki mou na einai koritsaki..exw 2 aderfia..mesa se antres sunexeia eimai..!o antras mou,o gios mou den tha me lupithei o theos??

happy mprizolitses me patates simera...xixixi!!!pantws to mwraki sou einai auto pou niwtheis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εlenaki μου κι εγω πεθυμησα χειμωνα..εχεις δικιο! Στο Πολυγωνο μενω εσυ?? Αμα ειναι αληθεια οτι τα κοριτσακια ειναι πιο ντροπαλα, λετε και μενα να ειναι κοριτσακι?? Την περασμενη εβδομαδα στον υπερηχο ηταν το γλυκο μου γυρισμενο μπρουμητα και δεν μας αφησε να δουμε τιποτε!! Το αστερακι μου...μου φτανει που ειναι καλα! Happy ειναι τοσο τελεια που καταλαβαινεις την μπεμπα σου! Κι εγω ανυπομονω. Joanaki καλη εγκυμοσυνη να εχεις @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδώρα μου τώρα μένω στο Περιστέρι αλλα σε λίγες μέρες μετακομίζουμε Πειραιά.Έχω την εντύπωση οτι το Πολύγωνο δεν πρέπει να είναι πολύ μακρυά απο κέντρο ή κάνω λάθος;; Πάλι καλά που υπάρχει το GPS γιατί είμαι άσχετη απο δρόμους... :?:roll:

Πραγματικά χαίρομαι την υπομονή σας βρε κορίτσια όσες δε ξέρετε το φύλλο..θα είχα σκάσει απο την αγωνία κ μπορεί να καθόμουν με τον υπέρηχο στην κοιλιά όλη μέρα μεχρι να φανεί τι είναι! :!: Τσαχπίνικο κ το δικό σου νινάκι..ένα σημάδι γυναίκας..Κοίτα,μέχρι τώρα έτσι δείχνει..με μιά μικρή εξαίρεση του Γιώργου το μωρούλι που μας βγήκε αγοράκι!! Εύχομαι πάνω απ'όλα να είναι γερά κ μετά ας είναι κ ότι επιθυμεί η καθεμία!! Πάντως τι ρόζ τί γαλάζιο η χαρά είναι τεράστια αναμφισβήτητα!!

Γιουλάκι μου γλυκό τι κάνει το αντράκι σου;;Σου δίνει κ καταλαβαίνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki ναι ειμαι πολυ κοντα στο κεντρο και με τα ποδια ακομη δεν ειναι μακρια. Ωραιος ο Πειραιας με το καλο να μετακομισετε! Σε ποιο μαιευτηριο θα γεννησεις?? Νομιζω μηνα αλλαζεις οταν συμπληρωσεις και την 17η εβδομαδα. Jule σε καλησπεριζω κι εγω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτάκι καλησπέρα!Ναι να γίνουμε γειτόνισσες γιατί δεν ξέρω κανένα άλλο εκεί κ θα με πιάσει καμια κατάθλιψη! :oops: Ηλιοδώρα μου η ασχετοσύνη μου έπεσε μέσα! :lol: Θα γεννήσω πρώτα ο Θεός στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΑΤΤΙΚΟ στο Χαϊδάρι.Είναι ο γιατρός μου εκεί κ επειδή δούλευα πρίν 2 χρόνια σαν νοσηλεύτρια στη γυναικολογική-μαιεύτική του μου άρεσε για να γεννήσω κιόλας! Εσύ;; Η άλλη επιλογή μου ήταν το ΜΗΤΕΡΑ αλλα πολλά λεφτά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!τι μου κανετε;;;;καλα, απ'ο,τι διαβαζω!!!κι εγω καλα ειμαι, ανυπομονω να ερθει 23/12 που εχουμε ραντεβου με το γιατρο!!!βεβαια, θα παω και την αλλη εβδομαδα να μου γραψει κατι εξετασεις στο βιβλιαριο κι ελπιζω να τσιμπησω εναν υπερηχο, και να δω το παιδακι μου!!!η αληθεια ειναι οτι γινομαστε αχορταγοι με τον υπερηχο...αφου καποια στιγμη, σκεφτομουν :" ποσο να κανει ενα μηχανημα να παρουμε και για το σπιτι;;;;;!!!"- απιστευτος ο παραλογισμος της μανας!!!! τελος παντων, να πω και συγχαρητηρια στην toyristria για το κοριτσακι της, με το καλο να'ρθει η κορακλα!! αντε, και στα δικα μας!!!τι αλλο, να μην ξεχασω..;;; αααα, καλη επιτυχια Ηλιοδωρα με την αμνιοπαρακεντηση, ευχομαι ολα να ειναι τελεια και να μαθουμε συντομα τα νεα σου!!!ελενα, με το καλο η μετακομιση!!

αυτα......σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω ελενακι μου να εχεις βοηθεια στην μετακομιση,οσο μπορεις μην κουραζεσαι χαλαρα ε?!!!να τον προσεχεις τον γαμπρο μου!!!καλο κουραγιο!!!

ωστε νοσηλευτρια ε?δυσκολο επαγγελμα σπουδασες!!!

οσο για τον μηνα που ρωτας ξερω πως αλλαζουμε μηνα αναλογα με τη πητ δηλαδη αλλαζεις στις 12 του μηνος εγω ετσι τους μετραω μπερδευομε πολυ με αυτα!!!

γεια σου αφροδιτακι με τα μικρα γραμματα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...