Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ???


star

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ SITE ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Ο ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ!!! ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ , ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ!!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ!!

ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ SITE ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΔΙΑΝΑ!!!ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ??? ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ!!ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ? ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΙ , ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ Η ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ!!

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ

STAR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταρ αυτο που ξερω ειναι οτι πρεπει να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα γιατι αλλιως εξασθενει το σπερμα καθε μερα.Μου το ειχε επισημανει ο γυναικολογος μου.Φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταρ αυτο που ξερω ειναι οτι πρεπει να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα γιατι αλλιως εξασθενει το σπερμα καθε μερα.Μου το ειχε επισημανει ο γυναικολογος μου.Φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star μου δεν έχω εμπειρία από τεστ ωορρηξίας αλλά σύμφωνα με το σπερμοδιάγραμμα που είχε κάνει ο άντρας μου, η γιατρός μας είχε πει μέρα παρά μέρα!! Αυτό και κάναμε ξέροντας στο περίπου τις γόνιμες βάσει κύκλου και τελικά όλα πήγαν κατ΄ευχήν!

Πάντως κι εγώ ξέρω ότι η συχνότητα αποδυναμώνει την ποιότητα!!

Κοίτα να το ευχαριστηθείς κυρίως και να μην το σκέφτεσαι κάθε δευτερόλεπτο!!

Εύχομαι σε 2-3 εβδομάδες να σου γράφω τα συγχαρητήριά μου!!

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star μου δεν έχω εμπειρία από τεστ ωορρηξίας αλλά σύμφωνα με το σπερμοδιάγραμμα που είχε κάνει ο άντρας μου, η γιατρός μας είχε πει μέρα παρά μέρα!! Αυτό και κάναμε ξέροντας στο περίπου τις γόνιμες βάσει κύκλου και τελικά όλα πήγαν κατ΄ευχήν!

Πάντως κι εγώ ξέρω ότι η συχνότητα αποδυναμώνει την ποιότητα!!

Κοίτα να το ευχαριστηθείς κυρίως και να μην το σκέφτεσαι κάθε δευτερόλεπτο!!

Εύχομαι σε 2-3 εβδομάδες να σου γράφω τα συγχαρητήριά μου!!

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα σου πω μέρα παρά μέρα. Το έχω ρωτήσει σε πολλούς γιατρούς και όλοι το ίδιο λένε.

Οπότε αν δείξει θετικό έρχεσαι την ίδια μέρα σε επαφή και μετά την μεθεπόμενη. Αυτό πρέπει να το κάνεις για περίπου 7-10 ημέρες αναλόγως με τον κύκλο. Όχι δηλ. μόνο 2 φορές και μετά στοπ.:silly:

Δεν θέλει ΆΓΧΟΣ!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα σου πω μέρα παρά μέρα. Το έχω ρωτήσει σε πολλούς γιατρούς και όλοι το ίδιο λένε.

Οπότε αν δείξει θετικό έρχεσαι την ίδια μέρα σε επαφή και μετά την μεθεπόμενη. Αυτό πρέπει να το κάνεις για περίπου 7-10 ημέρες αναλόγως με τον κύκλο. Όχι δηλ. μόνο 2 φορές και μετά στοπ.:silly:

Δεν θέλει ΆΓΧΟΣ!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω κ εγω με τα κοριτσια!μερα παρα μερα ειναι καλυτερα!

μην εχεις ομωσ το μυαλο σου συνεχεια εκει κ αγχωνεσαι.:dry:

ευχομαι καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω κ εγω με τα κοριτσια!μερα παρα μερα ειναι καλυτερα!

μην εχεις ομωσ το μυαλο σου συνεχεια εκει κ αγχωνεσαι.:dry:

ευχομαι καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ STAR ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΑΠΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 20-25% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ.ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ-ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ-ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ, ΚΑΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΠΙΑΣΕ.

ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ Η' ΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΑ..ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΚΑΝΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ STAR ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΑΠΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 20-25% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ.ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ-ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ-ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ, ΚΑΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΠΙΑΣΕ.

ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ Η' ΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΑ..ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΚΑΝΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα,εγω που ρωτησα τον γυναικολογο μου ,μου ειπε μερα παρα μερα,ειναι καλυτερα,και φυσικα στις γονιμες,αν κανεις το τεστ και σου βγει π.χ.σημερα,θα κανεις ελευθερα σημερα και αυριο σιγουρα.μην αγχωνεσαι και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι,καποτε θα ερθει τι να κανουμε.....θα γινουμε και ειμεις Μ Α Ν Ο Υ Λ Ε Σ!!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα,εγω που ρωτησα τον γυναικολογο μου ,μου ειπε μερα παρα μερα,ειναι καλυτερα,και φυσικα στις γονιμες,αν κανεις το τεστ και σου βγει π.χ.σημερα,θα κανεις ελευθερα σημερα και αυριο σιγουρα.μην αγχωνεσαι και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι,καποτε θα ερθει τι να κανουμε.....θα γινουμε και ειμεις Μ Α Ν Ο Υ Λ Ε Σ!!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...