Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γειά σας!!!


MaryF

Recommended Posts

Γειά σας! Με λένε Μαίρη, είμαι 33 χρονών και έχω δύο παιδάκια. Το αγοράκι μου είναι 6 χρονών και το κοριτσακι μου 4! Θα τα λέμε συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΥ ΚΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΣΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 26ΗΜΕΡΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. ΕΝΩ ΘΗΛΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΑ "ΜΠΑΛΑΚΙΑ" ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου MaryF, είμαι η Μερέντα και θα κάνω 3 κορίτσια και 1 αγοράκι :ymdaydream::lol::lol:

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου !!

ΒΑΣΩ Ν θα ήταν καλύτερα να μπεις σε κάποια ομάδα με μανούλες για να συζητήσεις το θέμα που σε απασχολεί, εγώ δυστυχώς δεν ξέρω τίποτα για τον θηλασμό.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...