Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.ανοιγω αυτο το θεμα γιατι ανακαλυψα το ελληνικο ebay το οποιο εχει πολυ καλες τιμες σε βρεφικα προιοντα.εγω εχω παραγγειλει ενα σωρο πραγματακια και ερχονται σε χρονο ντετε!!!οι διαφορες με την ελλαδα τεραστιες!ειδικα στα προιοντα της mothercare (σουτιεν και φορμακια στο 1/3 με τις τιμες εδω)!σας βαζω και το λινκ και οποια ενδιαφερεται ας μπει γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες! ;)

http://search.eim.ebay.gr/%CE%92%CF%81% ... E%B1/203-1

οποια γνωριζει καποιο αλλο σαιτ ας μας το πει.εγω παντως αυτο το βρηκα χρησιμοτατο!επισης υπαρχει και το διεθνες ebay.com το οποιο εχει μεγαλυτερη ποικιλια μεν αλλα διαφορα στις τιμες δε!

φιλια πολλα σε ολες και καλες αγορες! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!!! ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ? ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παραγγειλει αλλα αντικαταβολη σιγουρα δεν γινεται.η πληρωμη γινεται μεσω paypal και ειναι 100% ασφαλες.ο αντρας μου εβγαλε μια προπληρωμενη καρτα γραφτηκαμε στο σαιτ και παραγγελνουμε μεσω καρτας στην οποια εχουμε βαλει στανταρ ποσο!λεπτομερειες δεν γνωριζω για το πως γραφεσαι τα εκανε ο αντρας μου εγω παταω τους κωδικους που μου εδωσε ο αντρας μου και παραγγελνω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια το παρακάτω site αγοράζει προϊόντα από ηλεκτρονικά καταστήματα της Αγγλίας για λογαριασμό μας!

www.globalsales.gr

Μπορούμε να παραγγείλουμε ότι θέλουμε από Mothercare, Tesco, Gap και οποιοδήποτε άλλο κατάστημα της Αγγλίας και να μας το φέρουν στο σπίτι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι. Αγόρασα μέσω αυτής της εταιρίας ρουχάκια από Mothercare και Tesco για την μικρή μου πάμθηνα!!! Τα παρέλαβα και όλα ήταν μια χαρά! Μια άλλη φίλη μου αγόρασε από Gap.

Δεν έχουν περιορισμό στα καταστήματα και μπορείς να ψωνίσεις από όποιο Αγγλικό eshop θες.

Καλή φάση και γλιτώνουμε και πολλά λεφτά έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίρνει μόνο μια προμήθεια 15€ για να κάνει τις παραγγελίες μας! Αφού γλιτώνω τόσαααααααααα χρήματα από τα ρουχάκια που τα παίρνω τόσο φθηνά από την Αγγλία τα 15€ δεν είναι τίποτα.

Μεταφορικά πλήρωσα μόνο 5€ γιατί ήταν λίγα τα ρουχάκια και ζύγιζαν μόνο 1 κιλό!

Α, μου έδωσαν και απόδειξη για την φορολογική μου για τα 15€!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το μπαρδον μανταμες αλλα να ρωτησω...θα παραγγειλετε απο το ιντερνετ και τη παραγγελια θα την δωσετε σοτ μεσαζων;;

για πειτε να δε βαριεστε κανενα σαιτ και σοτ χακερ..με ρουχα η παιχνιδια..

σας παρακαλω κορες.....(κλεμενο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εγω για την ακριβεια θα περιμενω καποια αλλη να

κανει παραγγελια(μεγαλη) για να μην την πατησω! :lol: (Λενα για σενα το λεω!!!! :P )

Τι εννοεις σοτ χακερ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχα καλα δεν ντρεπεσαι????

και να την πατησω δε θα σου κλαφτω!!!! θα σου πω οτι ολα ηταν ωραια κ ανθηρα για να παρεις κ εσυ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το e-bay το κοιταξα και μου φανηκε μια χαρα και απο τιμες και απο ασφαλεια. Για το αλλο ειχα μια αμφιβολια αλλα τωρα που διαβαζω και τα υπολοιπα που γραψατε... μαλλον θα το τιμησω. Ειχα δει κατι πραγματακια στο Mothercare.

Ευχαριστω κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο χακερ....απλα μπερδευτηκα...

μαιμου...τι κανεις;;

να δειτε που εγω θα κανω πρωτη παραγγελια!!!

αλλα δε θα σας πω τιποτα..γιατι μπορει να βαλω αλλουνου διευθηνση και να χαθουν και να γινω ρομπα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα βαλε τη δικια μου!! δε θα το πω σε κανεναν!!! :lol::lol::lol::lol:

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

πες το και εγινε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε στο e bay ειναι που μπορεις να την πατησεις (οπου λαλουν πολλα κοκκορια...) πρεπει να εισαι πολυ ενημερωμενος , μου το πε ενα φιλαρακι που χω μεσα απο την google

προσοχη !

ας δοκιμασουμε το global αν γινει μλκια ολες ντου στα γραφεια τους στην Κομοτηνη να τους τσακισουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε στο e bay ειναι που μπορεις να την πατησεις (οπου λαλουν πολλα κοκκορια...) πρεπει να εισαι πολυ ενημερωμενος , μου το πε ενα φιλαρακι που χω μεσα απο την google

προσοχη !

ας δοκιμασουμε το global αν γινει μλκια ολες ντου στα γραφεια τους στην Κομοτηνη να τους τσακισουμε :lol::lol::lol:

Αχ εγώ την έχω πατήσει στο ebay...είχα πάρει σουτιέν θηλασμού και μου έστειλε άλλο σχέδιο άσχετο. Του το έστειλα πίσω όπως μου είχε πει και όλο μου έλεγε ότι δεν παρέλαβε ΤΙΠΟΤΑ...οπότε δεν μου επέστρεψε ποτέ τα χρήματά μου, και προφανώς πήρε πίσω και τα σουτιέν...έχει όντως πολλά κοκόρια....

Όσο για το global sales μην αγχώνεστε βρε..εγώ αγόρασα και είναι πολύ ευγενικοί και μια χαρά τα πραγματάκια ήρθαν...αλλιώς είναι να είναι Έλληνική εταιρία κι αλλιώς αγγλική όπως την πάτησα εγώ....εφόσον είναι και νόμιμη πιστεύω δεν έχουμε πρόβλημα....

Αντε δοκιμάστε κι εσεις να μου πείτε εντυπώσεις...εγώ πάντως ετοιμάζομαι και για άλλη παραγγελία από Tesco γιατί τα έχει μισοτιμής αυτές τις μέρες!!! Είναι που είναι πολύ χαμηλές οι τιμές του, τα έχει και μισοτιμής! Μια χαρά!!!

Σας βάζω link να τα δείτε: http://www.clothingattesco.com/clearance/icat/catgsale/

Καλό ε; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ INTERNET...ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ SITE ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΑΥΤΩΝ SITE

http://www.parents.gr/forum/showpost.ph ... ount=16509

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...