Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τραπεζι μετα τη βαφτιση!


Αργυρω 27

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω κανω τις ετοιμασιες της βαφτισης απο τωρα και ψαχνω για αιθουσα οπου θα κανω το τραπεζι μετα το μυστηριο.λοιπον ,οπου ρωτησα μου ειπαν το χαμηλοτερο 13 ευρω το ατομο για θεσσαλονικη.και επειδη μενω ωραιοκαστρο δεν γινεται να παω ανατολικα.μου ειπαν τωρα για την Αιθουσα Σταυρος στην Ευκαρπια οπου η τιμη ειναι η ιδια αλλα θα εχω και μουσικη .εχει κανει καποια κοπελα την βαφτιση της εκει?αν ναι...ποιες οι εντυπωσεις σας?και επισης αν ξερετε καποιο αλλο μαγαζι που θα μου εβγαινε φθηνοτερα,καλοδεχουμενες οι προτασεις σας.ευχαριστω πολυ και περιμενω απαντησεις σας με λαχταρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ποσα ατομα μιλαμε???

εμεις τα ειχαμε κανει σε ταβερνα και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 10 ευρω το ατομο

αλλα δεν εχει μεγαλους χωρους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ποσα ατομα μιλαμε???

εμεις τα ειχαμε κανει σε ταβερνα και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 10 ευρω το ατομο

αλλα δεν εχει μεγαλους χωρους..

εμεις θα εχουμε μαξιμουμ 100 ατομα.εσεις που το κανατε με 10 ευρω?και ποτε?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλωσε το μωρακι σου να το χαιρεστε κ καλοφωτιστο!!!!

ευχαριστω κοπελα μου.κι εσυ με το καλο να γεννησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το ειχαμε κανει το περασμενο καλοκαιρι σε μια ταβερνα στον ευοσμο

αλλα δε χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ τοσα πολλα ατομα εκει

με τιποτα ομως..

δεν ξερω κατι αλλο να σου προτεινω, δεν ειχα ψαξει και πολλα.. ειχαμε πει απο την αρχη οτι θα τα καναμε εκει και δεν εκανα καμια ερευνα

καλοφωτιστος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάει στην αίθουσα που λες σε βάπτιση και ήταν πολύ ωραία

Εμείς είχαμε κάνει στο Έναστρον με 11 ευρώ

και στον Μάνθο που είχαμε ρωτήσει είχε 12 ευρώ

Όλες αυτές οι αίθουσε όμως είναι μεγάλες και βάζουν περισσότερες βαπτίσεις μαζί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natasoula δεν θα ηθελα να κανω το τραπεζι της βαφτισης μας με αλλη βαφτιση μαζι.τελικα θα το κανω εκει και μου εκοψε κι αλλο την τιμη γιατι ειμαστε οικογενειακοι φιλοι με κατι συγγενεις του... :D ετσι φανηκα τυχερη!!!αποτι καταλαβα θαναι ολα τα ραπεζια στολισμενα με μπαλονακια οποτε γλιτωνω και τον στολισμο....στο τραπεζι...ευτυχως!!!

παντως πολλα εξοδα η βαφτιση παιδιαααααααααα...δεν το περιμενα.....κοντα 4000 θα μας βγει ολη η βαφτιση μαζι με ρουχα μας και ολα οσα χρειαζονται για εκεινη την ημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στον Στάυρο έκανα τον γάμο μου και έμεινα υπερ ευχαριστημένη όπως και οι καλεσμένοι μας που κάποιοι από αυτούς μετά έκαναν εκεί γάμους, αρραβώνες και βαπτίσεις ( είμασταν πάντα μόνο εμαείς στην αίθουσα)!

Το φαγητό πολύ κάλο, ο χώρος όμορφος και προσεγμένος και η μουσική επίσης καλή.

Με το καλό εύχομαι και περιμένουμε περιγραφή! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρααα!Είμαι καινούργια στο φόρουμ και χρειάζομε λίγη κατατόπιση!Αργυρώ μου χαίρομαι πολύ που βρήκες μέρος για την δεξίωση του μωρού σου,αν και η βάφτιση σου βγήκε πολύ ακριβή!Θα ήθελα πολύ όσες μπούν στο θέμα ή και οι προηγούμενες να με βοηθήσουν και να μου προτείνουν μέρος στην αθήνα για το τραπέζι μετά την βάφτιση της πριγκηπέσσας μου!Υπολογίζω γύρω στα 15 ευρώ το άτομο,γιατί έχω 150 καλεσμένους και ευτυχώς η υπολοιπη βάφτιση μου βγήκε φτηνά!Δυσκολες εποχές κορίτσια μου αλλα τί να κάνουμε!Τα ΄παιδιά μας είναι το καθένα ξεχωριστό!Περιμένω σύντομα απάντηση! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...