Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολογος Καπελακης στο Ελενα.πληροφοριες;;


afrodite

Recommended Posts

Γεια σας!!!θα γεννησω ,με το καλο, αρχες ιουνιου, και απο το γεναρη θα επιστρεψω αθηνα.Επομενως, μεχρι τα χριστουγεννα, πρεπει να εχω βρει ενα γυναικολογο να με παρακολουθει μεχρι το τελος,και ειμαι στο ψαξιμο....συζητω με γνωστες και φιλες, και ολοι εχουν καποιον να μου προτεινουν....μια ξεδερφη, λοιπον, γεννησε και τα 2 της παιδακια με τον Καπελακη στο ελενα και ηταν πολυ ευχαριστημενη!!!η αληθεια ειναι, οτι κι εγω εντυπωσιαστηκα οταν ειδα την καινουρια πτερυγα, που ηταν σαφως καλυτερη απο οποιοδηποτε ιασω και μητερα!!!!το οικονομικο, βεβαια ειναι σημαντικος παραγοντας, γιατι απο τη μια το κοστος ειναι πολυ λιγοτερο απο το μισο, και απο την αλλη, το ταμειο μου δεν μου επιστρεφει και πολλα.....

ηθελα, ομως, να μαζεψω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω....γνωριζει καποια κοπελα τον συγκεκριμενο γιατρο;;;; εχετε ακουσει τιποτα, καλο η κακο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

loipon gia sas me lene konstantina k ime ena apo t pedakia pou ksegenise o kirios kapelakis opos ki t ksaderfakia m ..i thia mu k i mama m ine polu eyxaristimenes k thelw n mathw an o siggekrimenos giatros doulevei akoma st elenas...an mporite n m dwsete k to tilefono tou iatriou tou th sas ime eynomon..eyxaristw polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Ο γιατρος Καπελακης ξεγεννησε το γιο μοθ και μαλιστα λογω προβληματος 1 μηνα νωριτερα! Εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο το γιατρο κι αν παω για δευτερο σιγουρα στον ιδιο θα παω....Εργαζεται ακομα στο Ελενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Ο συγκεκριμενος γιατρος γλυτωσε τη μανα μου πριν 20 χρονια και....απο εσωτερικη αιμοραγια!!Κοντεψαμε να τη χασουμε.Πηγε σε ενα χασαπη(οπως αποδειχτηκε)κ της εκανε εκτρωση ενω η κυηση ηταν εξωμητρια!!!Δεν ηθελε αλλο παιδι η μαμα τοτε ειχε ηδη 3...

Τον θυμαμαι οταν πηγαμε να δουμε τη μαμα μου.Εβγαλε ο πατερας μου να τον πληρωσει κ δεν πηρε τιποτα!!!!!!!!!Θυμαμαι που ειπε στον πατερα μου,κρατα τα να παρεις δωρα στα παιδια σου(κοντευαν Χριστουγεννα).

Τι να πεις για αυτον τον γιατρο;;;Τι να πεις.. γιατρος κ ανθρωπος με γ κ α κεφαλαια!!

Μπραβο του ομως που ακομα εργαζεται...θα ειναι μεγαλος τωρα ε..;;Εγω κ τον θυμαμαι με ασπρα μαλλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούρια στο φόρουμ κι επαναφέρω το θέμα για να ρωτήσω αν ο γιατρός ο κ. Καπελάκης είναι ακόμα στο Έλενα. Γνωρίζει κάποια κοπέλα? Ευχαριστώ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...