Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Πω πω Φραν 35 κιλα;;;Συγχαρητηρια που τα εχασες!!!!!

Εγω στην 1η εβαλα 16 και ετρωγα παρα πολυ!!!!

Τωρα βεβαια ειμαι στη διαιτα αλλα εχω απο πριν αποθεμα!!! :?:?:?

Τωρα ειμαι 85 και κανονικα πρεπει να ειμαι 65!!!!!Απο τη μια καλο μου εκανε η διαιτα γιατι αλλιως θα ειχα ξεφυγει πολύ!!!!!

Ακομη θυμαμαι που επρεπε να ταξιδεψεις οταν ηταν η γριπη στο φουλ.Σα χθες μου φαινεται!!!Πως περασε ενας χρονος ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΟΥΛΙΤΣΑ ειχα σιγουρα 15 με 20 τη μερα!!!Και οπως σου ειπα ο δικος μου γιατρος ειναι απιστευτα συντηρητικος.Αμεσως μου ειπε να τα παρω εκτος και να εχω σκοπο να ξαπλωνω. Αυτο δεν επαιζε.

Απλως ρε παιδι μου τα συγκεκριμενα χαπακια σου δημιουργουν μια νευρικοτητα αλλο πραμα!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου αστερι μου εσενα θα σου κανω οτι θες!!!!

εχω και μπανανοκεικ που εγινε παρα πολυ νοστιμο και κορμο στην καταψυξη!!!

αλλα για σενα κανω κ γαλακτομπουρεκο κ οτι αλλο θες!!!! κοριτσαρα μου!!!!

ρε σισσιω τι γουρουνα που ειμαι

τωρα ειδα οτι εχετε επετειο!!!

να ζησετε κοριτσι μου να εισαστε παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι και να κανετε κ αλλα παιδακια!!!!

ερη θα φυγετε στανταρ ε????

αργυρουλα τι γλυκια η ψυχουλα μου!!!! το κοριτσακι μου!!! πως τον αγαπαει τον αδερφουλη της..

περαστικα σας

παναγιωτα παλι καλα.. αφου σου το ανεβαζε αυτο...

τωρα οι τιμες σου ειναι πολυ καλυτερες φανταζομαι ε?

θουλαρα μια χαρα εισαι

αντε ρε σε πεθυμησα ρε οργιο!!

να τα πουμε την κυριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax τι γλυκια η ΡΕΑ!

τι καλη!

μπραβο σου Αργυρω!

Αναστασια και λοιπες γιατι κανετε ανρροφηση με την βελονα?

χωρις ειναι ακομα πιο ευκολο!

τρυπας με την βελονα το σημειο που θα αναρροφησεις(την 1η φορα), εκτος αν εχεις συσκευη οποτε ειναι πιο ευκολο και μετα με την συριγγα ...χωρις βελονα κανεις αναρρόφηση ...ειναι πανευκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προλαβα σας διάβασα και φευγω!

Ξέρω δεν σας έλειψα. δεν πειράζει εγώ εδώ θα είμαι να σας σπάω τα νευρα.

Φρανιτάκι εγώ στεναχωριέμαι που δεν θα ειστε εδώ να σας γνωρίσω!

Λενάκι δεν έχεις απλά την πιο ωραία νύφη, (φυσικά μετά την δική μου την Ρεα) η νυφη σου ειναι και θεά, και τσαχπίνα και σπιρτοζα!

Αναστασάκι μο στεναχωρέθηκα ρε! Λοιπον για να σου διαλυθούν ή δεν προθέρμανες τον φούρνο σου ( και πραγματικά ειναι το Α και το Ω αυτο γενικά) ή δεν ζέστανες καλά το τηγάνι σου (αν τους εκανες τηγανιτους) Οι μεριδες που βγάζω γενικά ειναι μικρες, αλλα βρε παιδι μου 5 ρεβιθοκεφτέδες???? Πως ειναι δυνατον??? Εμένα μου βγηκαν 10 τουλάχιστον... Καλε συ! Οι Ρεβιθοκεφτέδες εχουν μέγεθος σαν μπαλακι πινκ πονκ.. Μηπως δεν εβαλες κάποια υλικα??

Ρε συ συμπεθέρα, ο μπαμπάς μας ειναι ο μπαμπάς μας κ ας εχει πεθάνει 80 χρονια πριν.. Μαλιστα ειδικά προς το τέλος της ζωής μας, οι ανθρωποι, τους γονεις μας σκεφτομαστε συνεχώς.. Το βλέπω και στην γιαγιά μου...

Ο Λουκάς θα τα παει τέλεια. Θα δεις.

Σας αφηνω, βιάζομαι θα μπω το βράδυ στανταρ.. ΜΠΟΥ!

Φιλάκιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν έχεις απλά την πιο ωραία νύφη, (φυσικά μετά την δική μου την Ρεα) η νυφη σου ειναι και θεά, και τσαχπίνα και σπιρτοζα!

ευτυχώς το έσωσες!!! ;)

Ρε συ συμπεθέρα, ο μπαμπάς μας ειναι ο μπαμπάς μας κ ας εχει πεθάνει 80 χρονια πριν.. Μαλιστα ειδικά προς το τέλος της ζωής μας, οι ανθρωποι, τους γονεις μας σκεφτομαστε συνεχώς.. Το βλέπω και στην γιαγιά μου...

δεν επρόκειτο για τον μπαμπά του αλλά για τον παππού του, που ούτε καν τον γνώρισε!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα

τι κανετε;;;

πωπω..καλα Αναστασι θα σε πω ποντια..μα με τη βελονα;;;;; ...τστστσττσ..τζαμπα κανεις παρεα με τη Νατασα με φαινετε...χαχαχαχαχα

Εβαλα στον μικρο babyradio και συμμαζευω τα χαρτια μου...με βοηθαει πολυ να ξεκαθαριζω τα πραγματα μου...

και εχω και πολλα για δοσημο ετσι οπως τα κοιταζω....

τι να τα κανω..

και πολλα καλλυντικα..

καλη ωρα η χτεσινη μας κουβεντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi mou meta apo thn mpora bgenei panta to ouranio tokso .

koritsia niothw toso kourasmenh shmera ,exw kourastei na frontizw monh mou ton mikro ...

thelw na paisw gia upno kai na kimame gia 1 eudomada ,na mhn exw euthini gia ipota mono na koimame

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο οταν γεννησεις μη βιαστεις να γυρησεις σπιτι....!!!!!!

δυστιχως οταν κανουμε παιδια θυσιαζουμε κυριολεκτικα τον υπνο μας!!!

Αργυρουλα η ΡΕΑ γενικα ειναι γλυκα..και τα δυο σου παιδια τα βλεπω αγαπημενα..μπραβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!

ηρθα κι εγω ποναει η μεση μου εκανα το αλογακι και ο σπυρος απο πανω να τον κανω βολτες και τα παιξα η γυναικα

μου το λεγε ο αντρας μου μην του το κανεις θα θελει συνεχεια...ειδα κι επαθα να του το σταματησω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα μου τι κανεις??? χαιρομαι πολυ που σε ξαναβλεπω στο τρενακι μας

ο λουκας?? καλη του επιτυχια ευχομαι σε οτι και να κανει!!!!

σημερα του ξανακανα το κοτοπουλο παρμεζανα και δεν αφησε μπουκια!!!!

εκανα και ρυζογαλο για να φαει το απογευμα αλλα δεν το ηθελε...εφαγε ψωμι με σαλαμακι και 5 σαρδελες :shock::shock:

χρυσα μου τι κανει ο μικρος??? ειναι καλυτερα???

εσυ με το ματι σου σου περασε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Αναστασια τρελοκομειο!!!!

Καλα ειμαστε...το ματι δακρυζει ακομα αλλα τσιμπλες δεν εχω λεων..αλλα μακιγιαζ οχι για εκομα μια ευδομαδα..κλαφψψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςς!!!!!!

Μπεμπούλη, δεν τολμώ να το κάνω στον γιο μου αυτό...

δεν επρόκειτο για τον μπαμπά του αλλά για τον παππού του, που ούτε καν τον γνώρισε!!!! :evil:

aaaaaxaxaxaxaxaxa!!! Δεν το κατάλαβα αυτο ρε συ Αργυρούλα! Αυτο στην Ελλάδα το λέμε γεροντική άνοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμμμ το αλλο δεν σας το ειπα!!!!

μαθαμε πως κανουν το σκυλι,το γατακι,το προβατο και η γατουλα

λεμε δειλα δειλα λεξουλες

μαθαμε το κοκο(αυγο) και το κοιτα και το τι

οταν του μιλαω μου λεει τι?? τι???

χθες ημασταν στους γονεις μου και ειχε ο μπαμπας μου κλαρινα στο κινητο και μολις τα ακουσε ο μικρος αρχισε να χορευει τραγουδωντας πωπωπω-πωπωπω

κατουρηθηκαμε στα γελια!!!!

επεισης τελειωσαμε και απο τα δοντια!!!!!!!!!!!!!!!! εχουμε 20 αστραφτερα δοντακια

επιτελους!!!!!!!!!!!!

ασε χρυσα εγω ειδα στον υπνο μου οτι μου εκανε μακιγιαζ επαγγελματιας και μου εβαλε λεει ενα μεικ απ που αλλαζε τελειως το προσωπο :lol::lol::lol::lol:

αααα ελευθερια το εκανα γιατι ηθελε να παει στο δεντρο(ναι ναι απο τωρα το στολισα με βοηθο τον σπυρο που εβαλε και το αστερι)επρεπε να βρω κατι να του αρεσει πολυ για να σταματησει να κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai o K hthele na tou kanei alogaki alla tou to apagoreusa dia ropalou ;) me fantazeste na lipei autos kai na to zitaei apo emena ?

eimai h monh pou den blepei laki shmera giati den antexei alo .....

fetos den ton antexw oute auton oute to radio arvila .

prin den enoousa oti exw anagh twra apo upno ....maxara koimame pia ....exw anagh na mhn exw gia olh mera euthines .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθηκε ο δικός μου...

Σημερα πηγαμε παιδική χαρά, ετρεξε, επαιξε, επεσε...

Βρε παιδια εχω παρατηρήσει πως ο δικός μου χαιρεται πολυ με τα αλλα παιδακια αλλα ειναι κάποια που λες και φοβουνται,, μολις πλησιάσει ο δικός μου πηγαίνουν και κρυβονται πίσω απο τα πόδια της μανας τους...

Οχι οχι δεν εχει τιποτα το παιδι μου που να τα τρομάζει..

Αναστασία μου, αν ο δικός μου ηθελε να πάει στο δέντρο (ζηλεύω που εχεις στολίσει ήδη) και δεν τον αφηνα, και εκλαιγε, θα τον πήγαινα στην κούνια του μέχρι να συνέλθει.. Το αλογάκι δεν θα το έκανα.. Αν και το θεωρώ πολύ γλυκιά εικόνα...

Αφροδίτη μου σε καταλαβαίνω.. κ εγώ πολλές φορές σκέφτομαι πως θα ηθελα μια μέρα μονο να κοιμηθώ όποτε και όσο θέλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eida se foto ta neogila dontia ...perimenoume ta diplana apo tous kinodontes ta diplana apo ta kentrika .

lathos grapste lathos kai gia na mhn grafw neo minima diorthono auto ,me afise kai ta eida kala ta dontia tou (epitelous!!!) tous deuteros gomfious perimenoume ...kinos trapezites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μεις εχουμε 16 δοντια..

ερη γιαυτο ταιριαζεις με τη συμπεθερα σου...φυσικα κ εχεις πανεμορφο γιο οπως κ η αργι αλλα κ η αργι παραπονιεται οτι βλεπουν τη ρεα κ τρεχουν :lol::lol::lol::lol:

κοιμηθηκε επιτελους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...