Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Καλησπέρα ΜΑΜΑ!!! Τι κάνεις???

Λοιπον, εχω ανοιξει ένα word τώρα για να σας διαβάσω και να γράφω αυτά που θέλω γιατι όταν σας διαβάζω μονοκοπανιά και μετά πάω να γράψω ξεχνάω πολλα..

Αυτος ο τροπος με βοηθάει να μην κάνω συνέχεια παραθέσεις και γεμίζω τις σελίδες που λέει και ο Ταο Ταο…

Γιώτα μου θα ανέβεις 31 Δεκέμβρη ε? Εμείς λογικά θα φύγουμε κατά τις 3 Γενάρη..

Δεν ξέρω κιολας γιατι όλα εξαρτώνται από το πότε θα φύγει ο Βαγγ για Τορόντο.

Τι καλά που θα ήταν να καταφέρναμε να βρεθούμε όλες! Ειδικά εκεί! Σαν όνειρο το φαντάζομαι..

Μπεμπούλη εμένα μ’εχεις στο fb? fb? Eri Chatzifotiou είμαι..

Φρανιτάκι μου γλυκό, θα μπω στο fb να δω το βιντάκι σε λίγο…

Για αυτό με τις μπουγάτσες και τα σουβλάκια δεν έχω να σας πω. Η Αφροδίτη εξηγησε τέλεια την διαφορά της μπουγάτσας με τις πιττες.

Με καλαμάκι πίνουμε φραπέ, φρέντο κ τέτοια..

Μου εκανε κάτι η αναφορά της Αφροδίτης για τον Αθανάσιο Διάκο γιατι από παιδάκι είναι ο αγαπημένος μου ηρωας της επανάστασης και με συγκλωνίζει το σούβλισμά του ακόμη και τώρα… Σουβλάκι πάντως τρώω…

Μαράκι από Λάρισα γιορτάζεις? Χρόνια σου πολλά!!!! Πολύ μπέρδεμα ρε παιδι μου με την γιορτή σας…! Η πεθερά μου λέει σημερα γιορτάζουν οι παρθένες Μαρίες… κλάιν…

Σισσάκι μου περαστικά σας! Είναι καλύτερα το Χαριλίνι?

Ρε συμπεθέρα με μπερδέυεις… Ο ΚΩΣΤΑΣ εχει γενέθλια 12/12… Θα το καταλάβεις όταν έχει γενέθλια… θα βγάλω ντουντούκα…

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω άλλα… ουτε να γράψω για τα δικά μου… Ελπίζω να μπω το βράσυ.. αλλιώς αυριο στην δουλεια.. πολύ πιθανόν σε αλλο τραινάκι…

φιλάκιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xελοου!!!!

Τί κάνετε;;;

Μαρία γιορτάζεις σήμερα;;;

Χρόνια σου πολλά κοπελιά! Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!

Γιώτα πολλά φιλάκια! Και συ τό ίδιο θα κάνεις στο πάρτυ της Κανσταντίνας ή σε παιδότοπο;;;

Στον καφέ πάντως σε σκεφτήκαμε πολλές φορές σήμερα!!! ;););)

Παναγιώτα ξεκουράζεσαι σήμερα;;;

Και γιατί παρακαλώ εγώ δεν έχω το τηλέφωνό σου;;;

Δε με μιλάς;;;; :twisted::twisted::twisted:

Αθηνά ακόμη πονάς;;;

Ξωβυζη κυκλοφορείς καθόλου μέσα στο σπίτι; Η λανολίνη δε δούλεψε;;;;

Γωγώ πες κιάλλα ρε!!! :lol::lol::lol::lol:

Επεράσετε όμορφα!!!!

Τί καλά!!!Πως θα γίνει να βρεθούμε κάποτε και όόόόόλες μαζι;;;;

Σισσιώ χαίρομαι που είναι καλύτερα το κοριτσάκι σου!!! Περαστικά και αγύριστα μωρέ!

Εεεεεεετη φιλάαααααααακια!!!

Εμείς βρεθήκαμε και σήμερα! Είμασταν : Η Θου-Θοδωρής, η Νατάσα-Έλενα-Μιχάλης , η Ιουλία-Γιώργος, η Αναστασια-Άννυ , η Βένι-Φίλιππος η Λένα-Τόλης -Αναστάσης και εγώ με την κοιλιά μου και την Ειρήνη. Α και σε κάποια φάση ήρθε και ο άντρας της Βενετίας.

Ο παιδότοπος ήταν πολύ όμορφος αν και είχε πολύ κόσμο. Ήπιαμε τα καφεδάκια μας, κουτσομπολέψαμε τις παλιοαθηναίες, θάψαμε 5-6 και πήγαμε στα σπίτια μας!

Πότε θα ξαναβρεθούμε;;; Δεν το καθιερώνουμε;;; Μια χαρά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες βρίσκεστε

καλά λέω εγώ είμαι η πιο αδικημένη

ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά αν και συνήθως με γιορτάζουν το 15αυγουστο!!!

Έρη θέλω κι εγώ Τορόντο άντεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ περαστικά στην μικρούλα, δώσε της πολλές αγκαλιές :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μαρία Χρόνια Πολλά ό,τι επιθυμείς είσαι από τις παρθένες?! :roll::roll::roll::roll:

συμπεθέρα μου συγνώμη, δεν ξέρω γιατί μπερδεύτηκα, ο άντρα μου έχει γενέθλια μια μέρα μετά! δλδ ίδια με της Σισσιώς!!! ;) ....από τώρα ψάχνω κάποιο διαφορετικό δωράκι! κάθε χρόνο το ίδιο κάνω και ξέρει......φέτος λέω να πρωτοτυπήσω!!! :-?#-o

Γωγώ μου άρεσε η περιγραφή σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Αθηνά έχεις διαφορετικά προβλήματα απ' όταν θήλαζες την Δανάη? :dry:

Παναγιώτα πού είναι η φωτό που έβγαλες? :?:

Ποιά θα εγκαινιάσει το επόμενο τρενάκι? :?: αισίως φτάσαμε τις 98 σελ.!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου ακομη παιδευεσαι ε;;;;Ρε συ δε δοκιμαζεις την κρεμα zinc (ετσι νομιζω γραφεται) που ειχε βαλει και το παπακι(στειλε της πμ). Εχει βεβαια μεσα παραμπενσ :oops: αλλα η ιδια ειπε οτι ηταν η μονη κρεμα που τη βοηθησε και επουλωθηκαν οι πληγες της.

Γωγουλα μωρε τι γλυκια που εισαι. :x Και πως φαινεται οτι εισαι δημοσιογραφος.Βεβαια δεν ανεφερες οτι το μαλλι μπορει μεν να ηταν χτενισμενο αλλα η ριζα ηταν κατασπρη και μεχρι τα αυτια. :mrgreen:

Α και πολυ μου αρεσε το ΠασταΦλωρα. :lol::lol::lol::lol: Θεα μιλαμε η Αρώνη στον ομωνυμο ρολο!!!!!!

Επισης εχω να σας πω οτι η Γωγω εχει απιστευτες ματαρες που ελπιζω να τις παρει η 2η κορη της!!!!

Συμπεθερουλα εχεις πμ.Καλε ντρεπομουνα να σου το δωσω τοσο καιρο το κιν. μου για να μη με περασεις και για κολλητσιδα. :oops:

Αχ ωραια θα περασατε και εσεις!!!Ολες μαζευτηκατε ε;;;Καλα αν ποτε συναντηθουμε οοοοοοολες μαζι θα πρεπει να διανυκτερευσουμε γιατι δε θα προλαβουμε να πουμε τπτ!!!!!

Ερη τελικα τι ταινια ειδατε χθες;;;;Καλα περασατε;;;

Σας αφηνω.Ακουω τον μικρο να ταλαιπωρει τον πατερα του!!!Φιλακια!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!

Νομίζω οτι αρρωσταίνω και γω!! :evil::evil::evil:

Αργυρούλα μπορείς να την πεις τωρα και συ στο Μητσάκι και να πάρεις το αίμα σου πίσω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό δεν ήταν υπερταχεία, κάψουλα διακτινισμού ήταν!!! :lol::lol::lol:

Γωγούλα γλωσσοκοπάνα εγω;;;;;; :o:o:o:o:o

Που γλωσσα έχω και μιλιά δε έχω;;; :shock::shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ..

Τον εκανα μπάνιο, εβαλα πλυντηριο, το άπλωσα μπλα μπλα μπλα...

Ειμαι κομμάτια! Δεν ειμαι καλά , Θέλω διάλειμα.

Ασχημα τα νέα για το Τορόντο.. εχουμε προβλημα με κάτι χαρτιά αλλά κυρίως κωλώνει ο δικός μου.. Τεσπα.. Θα δούμε..

Γωγώ, Γιώτα είστε θεές κοπελάρες μου, και καλά κάνετε και ΔΕΝ κανετε δουλειές (παρα μονο τα βασικά) και χαιρεστε τα ζουζουνια σας.

Συμπεθέρα τελικά 13 Δεκέμβρη έχει ο αντρας σου, η Αθανασία, ο γιος της Βενης.. Ειμαι σιγουρη οτι θα βρω κι αλλους..

Παναγιωτάκι μου τελικά είδαμε το date night και το Prince of Persia.. μας άρεσαν...

Περαστικά σας και πάλι Σισσίνι, Μπεμπούλη...

Φιλάκια σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!

μολις τσακισα τυροπιτακι λουκανοπιτακια..οχι πολλα..καπου 10-12 ισα για τη γευση :lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα περασαμε τελεια..τελειος κ ο καιρος..

χαρηκ πουσας ειδα κοριτσια..αν κ λειπαν μερικες

γωγω η περιγραφη σου τελεια..μα να ξεχασει τα τσιγαρα η ερη? :lol::lol::lol::lol:

μαρια ιωαννα εισαι παντρεμενη με παιδια..οποτε γιορταζεςι 15 αυγουστου για μενα :lol::lol::lol::P

χρυσα κ σισσιω περαστικα σας...

αφρο καπνιζες?

συμπεθερα :D:D:D σε φιλωωωωωωωωωωω

αργι σορυ αλλα το μιτσακι να κη ξαναανοιξει τρενο..χειροτερη κ απο σενα..ουφφφφφφφ ναυτια επαθα :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα εσενα δε σε φοβαμαι..εχεις γνωρισει ολη τη χιο.. ;)

φιλια//τα λεμε αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

καλα δε σχολιαζω τιποτα δε πορω να διαβασω τοσες σελιδες!!!!

χαρηκα παρα πολυ που σε ειδα θουλαρα μετα απο τοοοοοσο καιρο!!!! εισαι μια κουκλα!!!! τελεια κοιλιτσα!!! την ετριψα κιολας να παρω θετικη γκαστροενεργεια!!

κ της νατασας!! οπου βρω κοιλια εγω τριβω!! :lol::lol:

καλα περιττο να σας πω οτι ο μικρος ξεραθηκε με το που μπηκαμε σπιτι!! αμεσως πηγε στο κρεβατι του και νανι!! και θυμαται την αννυ και την ειρηνη!! φωναζει αννιι αννιιι και ειιιιινη! :lol::lol:

χαρηκα παρα πολυ που βρθηκαμε παλι αν κ δεν το ευχαριστηθηκα οσο ηθελα!!! ελπιζω να σας ξαναδω συντομα κοριτσαρες μου!!!

εχω σιχαθει να κοβω χαρτονια κ χαρτονακια, κοντευουν να βγαλουν καλους τα δαχτυλα μου.. αμαν!!

αυριο ο τολης παει δουλεια, ελπιζω να μην κουραστει πολυ το παλικαρι μου...

τον αγαπω πολυ, σας το εχω πει??

[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

το επομενο ποια θα το ανοιξει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h gwgw egrapse

Η Έρη είχε ξεχάσει τα τσιγάρα της, πήγε και αγόρασε πακέτο από περίπτερο....Εγώ και η Αφρο τη βλέπαμε να καπνίζει και ζηλεύαμε......

oxi thouli mou den kapnisa oute egw oute h gwgw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Τι κανετε?

Εγω σηκωθηκα με μια θετικη ενεργια αστα να πανε!

Πινω τον καφε μου και θα ξυπνησω τα παιδια για να παρω την μεγαλη μου στο σχολειο!

Μετα εχω να παω να σφραγισω μια αξονικη!

Σας ειπα?

Πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη! :shock:

Ειχα κατι πονους στο στηθος και λεω"δεν παω να κανω μια ακτινογραφια θωρακος μιας και εχω και ιστορικο?"

Πηγα λοιπον και οι ακτινες θωρακος μια χαρα, μονο που... ανακαλυψανε(εκανα και υπερυχο κοιλιας) μια κυστη οπου πρεπει να ειναι εχινοκοκικη κυστη αναμεσα στα νεφρα και στην σπλυνα! :o

Μαλλον εγχειρηση θα κανω!

Η αξονικη θα διξει περι τυνος προκειτε και τι ακριβως ειναι!

Με εχει πιασει ταρακουλο!

Αυτα τα νεα μου!

Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ελενακι μου περαστικα να ειναι...ακομη και εγχειρηση να κανεις ολα να πανε καλα!!!!

εμενα ο μικρος ειναι αυπνος ολη νυχτα απο το μπουκωμα και τωρα ειναι λιιιγο ζεστουλης

τον ξυπνησα γιατι πρεπει να παμε οφθαλμιατρο και εχει μια γκρινια αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...