Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

xaxaxax ζαχα ωραια τα γραφεις κ μου φτιαχνεις την διαθεση...

ειναι το πρωτο σοκ μωρε που επαθα...δεν περιμενα να εχω κ τετοια πραγμα...

τεσπα...εφοσον αντιμετωπιζεται ας ελπισουμε να πανε ολα καλα...

εσυ ποτε θα πας στον γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ζουζουνες!!!

Νικολακι υπομονη με τις ναυτιες,μαλλον οι ενεσεις θα φταινε.Κι εγω υπομονη κανω...Τη μιση μερα ειμαι χαλια,κι απο το απογευμα που καπως συνερχομαι κανω τα παντα,μαγειρεμα,ψωνια,δουλειες(ο,τι μπορω δηλαδη!)

Μαριλου μου τι κουβεντες ειναι αυτες?Ισα ισα που παρ'ολα όσα περασες το αποτελεσμα κ παλι ηταν θετικο!Ψηλα το κεφαλι και θα το περασεις κι αυτο!

Ζαχαααααααα!!!Πως πας εσυ μανδαμ?Εκανες υπερηχο?Πηγες γιατρο ή ειναι νωρις ακομη?Εγω πηγα τις προαλλες και μας ειπε οτι το ενα μας μωρακι παλευει για τη ζωη του,η καρδουλα του δε χτυπαει πολυ καλα.(μηπως σας το ειπα κ επαναλαβανομαι?)

Οι υπολοιπες τι κανετε γλυκιες μου?Βασουλα πως εισαι καλη μου?Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε σοφια...πως εισαι εσυ??

το πρωι σε πιανουν εσενα εεε??οσες εχω ρωτησει συνηθως οι ναυτιες κ οι εμμετοι πιανουν το βραδυ...

ποσων εβδομαδων εισαι??τι πιθανοτητες σας εδωσε ο γιατρος για το μικρουλι??κριμα μωρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την σοφιτσα!!! και να μας το ειπες νομιζεις το θυμαμαι????ΚΑΛΕ δεν παω καλα δεν θυμαμαι ουτε πως λενε τον αντρα μου...παω να δω την πραξη γαμου!!!! χαχαχα

Ευχομαι να το ξεπερασει το προβληματακι το μωρακι σου και να πανε ολα πολυ καλα!!!!

ΜΑΡΙΛΟΥΥΥΥΥΥ ψψψυχραιμιααααααααααα μαναρι μου...ολα καλα ολα καλα!!!!!

καλε λογικα κατι θα εμφανιστει απο κατω στην υπογραφη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι κι εγω Σοφιτσα...ηρεμια, τιποτα απο συμπτωματα.δεν εχω κανει ακομα υπερηχο.

παω κι εγω σπιτακι μου τα λεμε το απογευμα.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου σε βρισκω πολυ σωστη!Κ εγω παρόλη τη ναυτια τσακισα 2 κομματια κεικ κ ενα σουσαμενιο κουλουρακι!!!Πιθανοτητες για το μωρακι δε μας εδωσε.Η αληθεια ειναι οτι πηγα σε 2 γιατρους...ο ενας το ειχε σιγουρο οτι θα παλινδρομησει αλλα ο δευτερος,στον οποιο καναμε κ την εξωσωματικη,ηταν περισσοερο θετικος! :D Θα δειξει λοιπον.εχθες μπηκα στην ενατη εβδομαδα.Εσυ που βρισκεσαι?

Καλη ξεκουραση ζαχαρωτο μας!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa k εσύ να πιστέψεις μέσα σου ότι θα τα καταφέρει, μερικές φορές το μυαλό μας έχει μεγάλη δύναμη..........και θα τα καταφέρει φυσικά.

Βρε και μένα η Βασούλα μου λείπει....

Το Κατερινάκι μας ..δεν έχω ιδέα πότε κάνει χοριακή....κάπου τώρα θα είναι ...εύχομαι τα καλύτερα.

Ζαχα κ πίνω μπύρες πίνω μπύρες πίνω μπύρες......................................... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Ειλικρινα με συγκινειτε με το ενδιαφερον σας και τη στηριξη σας και πιστεψτε με, αυτο εχει μεγαλη σημασια για εμενα. Ξερω πως αυτα τα λογια δεν ειναι λογια του αερα αφου προερχονται απο κοπελες που εχουν βιωσει την ιδια κατασταση με εμενα και μπορουμε νομιζω να καταλαβουμε απολυτα η μια την αλλη!!!

ΝΑ ξερετε πως δε θα χαθω αφου σε λιγο καιρο θα σας μιλαω για την καινουρια μου προσπαθεια. Μονο που θελω λιγο χρονο ακομα μεχρι να αποφασισω το ποτε!!! Μεχρι τοτε φυσικα θα εχω συνελθει εντελως!!!

Α να σας πω και για το Κατερινακι οτι χοριακη θα κανει στις 20/11. Ειχε και μια ατυχια γιατι μια ενεση που της εκαναν πρεπει να την πιεσε σε καποιο νευρο και απο τη μια μερια πρηστηκε και κουτσαθηκε. Και αγχωθηκε η κακομοιρα μηπως αυτο την επηρρεασει αρνητικα, αλλα δε νομιζω!!! Ολα καλά θα της πανε!!!

Αυριο νομιζω ειναι η χοριακή της Fenias. Kαλη επιτυχια κοριτσακι!!!! Ευχομαι αυριο να μας ανακοινωσεις το θετικο αποτελεσμα για να εχουμε παλι πανηγυρια!!!!

Nikol μου με το καλό να κανεις ωοληψια κοριτσαρα μου και να φτιαξετε τελεια εμβρυακια!!!!

Φιλακια πολλά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια αυριο στην Φενιααααα!!!!ΦΕνια γερα με τσαμπουκαααααα!!!!

ΒΑΣΩΩΩΩ????? δωσε φιλια στο Κατερινιω

Αντε μωρε ολο χανεστε...αν δεν εμφανιστει καμμια θα βγαλω τα μεμε οξω...t1535.gif

ΩΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛ τι σεξο-Αη Βασιλης ειναι αυτος;;;;;;;;;

Με κολασες βραδιατικα x_xx_x .

ΖΑΧΑ πως μπουρδουκλωθηκες ετσι με τα λαμπιονια μαρηηηηη;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια....

Βασούλα μου πόσο χαίρομαι που είσαι λίγο καλύτερα.

Νίκολ κούκλος ο Άγιος Βασίλης.

Ζαχαρένια μου άρεσει η καινούρια σου φατσούλα την προτιμώ με χίλια.

Χαζομπαμπά πως είστε στη ομάδα;

Σοφίτσα εύχομαι το καλύτερο....

Μαριλού μου εύχομαι γρήγορα να ξεπεράσεις την ναυτία.

Φένια ολόψυχα σου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Κατερινάκι ελπίζω να αισθάνεσαι καλύτερα.

Λολιπάκι πας καμιά τσάρκα...

Δεν ξέρω πια κοπέλα ξέχασα εύχομαι πάντως να είστε όλες καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα την χριστουγεννιατικη μου!!! μπερδευτηκα με τα λαμπιονια!!!!!!

Zaxarenia μου, συγχώρα με που δεν πήρα μυρωδιά ότι είσαι "ολίγον έγκυος" ;););););), αλλά εγώ εκείνες τις ημέρες είχα τις μαύρες μου [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!!!! Από την χαρά σου μπουρδουκλώθηκες με τα λαμπιόνια;;;;;;; :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Και λέω σήμερα στον εαυτό μου "να δεις που η Ζαχαρένια, για να αλλάζει μουτσούνα, είναι εγκυούλα" !!!

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη :x:x:x , μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG: και πολλές, πολλές ευχές για μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Για φύσσα λίγο και από δώ, γιατί το κλατάραμε το 43 [smilie=tongue3.gif] [smilie=tongue3.gif] [smilie=tongue3.gif] , κλατάραμε και το 44 [smilie=tongue3.gif] [smilie=tongue3.gif] [smilie=tongue3.gif] και να δούμε πως θα πάρουμε πάλι "ομπρός"... :-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se oles koritsakia!

m leipsateeeeee!

vasika sinexizw tis enesoules m gia tin exwswmatiki!

niwthw kapws asxima na sas pw tin alitheia. . . !

piga proxthes to savvato na parw mia euxi apo ena ierea gia tin nea prospatheia p kanw!

loipon. . .t eipa gia tin exwswmatiki kai m eipe diafora!

eniwsa para poli asxima!m eipe oti i exwswmatiki einai enas agnwstos dromos k oti mas pernoun polla waria kai ta gonimopoioun k ginontai emvria kai meta osa dn einai kalis poiotitas ta petane kai xerw gw!

egw ta ixera ola auta alla eniwsa oti kanw kati asximo!oti auta ta emvria einai psixes kai oti ta skotwnw!

dn einai etsi omws re koritsia, etsi?kai m eipe sto giatro na pw na m parei 3-4 waria kai oxi perissotera kai na ta gonimopoiisei kai ta 3-4 kai na ta emfiteusei kai oti ginei meta!

dn xerw re koritsia agxwthika!

loipon zaxa m pws pame?

fenia m kali epitixia!

vasoula m elpizw na niwtheis kalitera!

sofitsa m ola kala tha pane me ta mwrakia s!

marilou m afou antimetwpizetai min anisixeis!O THEOS tha voithisei!

marikaki m pws eisai?

xexasa kamia?euxomai se oles kali sinexeia kai kali epitixia se oles:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιτσουνακια μουυυυυυ!!!!!!

Ρε ΜΑΡΙΚΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ........αχχχ εχεις το ονομα της μαμας της μαμας μου!!!!! <3 1000 ευχαριστω κοπελα μουυυυυυυυυυυ (το φωναζω για να φτασει στο εξωτερικοοοοο..χαχα) Θα κανω μια ευχη για σενα και ευχομαι συντομα να πραγματοποιηθει !!!! Αλλαξα ''μουρη'' λογω Χριστουγεννων αλλα και λογω του γεγονοτος...αν ειχα αποτυχια θα εβαζα ενα emoticon με μαυρη μαντηλα!!!! :D

σε ευχαριστω και παλιιιιιιιιιιιι ρε συυυυυυυυυυυυυυ...ευχομαι τα καλυτερα οσο πιο συντομα γινεται!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για σενα μικρο μου μια φιλη μου ειπε εδω μεσα κατι που της ειπε ενας μοναχος,

''ασε τον γιατρο να σκεφτεται και ον Θεο να πραττει''!!!! Εχω σκεφτε,ι οπως ολες, τα απειρα τοσα χρονια...οτι με τιμωρει ο θεος, οτι ειμαι αναξια κλπ κλπ...μετα απο καιρο αρχισα να σκεφτομαι οτι ΑΝ ο Θεος δεν θελεινα αποκτησω παιδι με αυτη τη μεθοδο δεν θα αποκτησω (ειχα επηρεαστει κι εγω απο καποιον σαν εσενα).

καλη επιτυχια μικρο μου πονυ k05161.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...