Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

κοριτσια πηρα κ δευτερο τεστ.ιδιο.ψηφιακο.εβγαλε ξεκαθαρα οτι ειμαι εγγυος 1-2 εβδομ.πηρα το γιατρο μου κ μου πε να παω για χοριακη.στις 1.30 τηα βγει.μακαρι να ειναι αρκετα υψηλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια πηρα κ δευτερο τεστ.ιδιο.ψηφιακο.εβγαλε ξεκαθαρα οτι ειμαι εγγυος 1-2 εβδομ.πηρα το γιατρο μου κ μου πε να παω για χοριακη.στις 1.30 τηα βγει.μακαρι να ειναι αρκετα υψηλη

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:o):o):o):o):o) BRAVOOOOOOOO ANNA MOU PES MAS KAI TA NEA SOU GIA TIN XORIAKH SOU!!!!!!XAIROMAI GIA SENA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια προσπαθω ολο το μεσημερι να σας απαντησω κ δε μπορω.180 η χοριακη μου.τελικα ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!κατερινα μου τα φωτα σου.εσυ τι χοριακη ειχες?καμια αλλη κοπελα?στη 12η μερα της εμβρυομεταφορας ειμαι.αχ!μακαρι να πανε ολα καλα.κ για εσας κοριτσαρες ευχομαι τα καλυτερα.μακαρι το 2011 να μας βρει ολες μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ΤΕΛΕΙΑ τα νεα σου!!!Μπραβο κοριτσακι μου!Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Κι εγω την 12η μερα ειχα κανει και ειχα 278.Εισαι λοιπον σιγουρα ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoulam sigxaritiria!!!!

eisai egkios kopela m!

mia xara to noumeraki!

mia teliomini egkimosini na exeis kai na kratiseis to/a mwraki/a s stin agkalitsa s se ligous mines!

ax ti wraia!!!bravoooo!

kai emena ti 12i mera m eipe na kanw xoriaki!ekana emvriometafora stis 10/12 kai me ti voitheia TOU THEOU KAI THS PANAGIAS paw gia xoriaki stis 22/12!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοο!!!!! Στην Αννα!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσακι μου!!!!!! Καλησπερα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!!! Οι εγκυούλες μας να προσέχουν τα μπεμπάκια τους και να είναι ξεκούραστες και οι υπόλοιπες να παίρνουμε δύναμη και κουράγιο για την επόμενη προσπάθειά μας! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Καλησπέρα κοριτσάκι μου! Δεν έχω πολυκαταλάβει τον λόγο που αισθάνεσαι χάλια (μιας κι έχω καιρό να μπώ στο φορουμ), σκέψου όμως θετικά και ότι τα επόμενα Χριστούγεννα θα έχεις ό,τι επιθυμείς!!!!! Ευκαιρία το 2011 να θέσουμε τους νέους στόχους μας και να δώσουμε την επόμενη "μάχη" μας σε αυτόν τον αγώνα της μητρότητας...!!!!!Σε φιλώ και καλή μας επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

koritsaki m gliko eipame. . . ithiko akmaiotato!

xerw einai poli diskolo kopela m!

alla eidika twra p einai k Xristougenna prepei na sinexisoume tis prospatheies mas me allo aera giati twra exoume konta mas TON THEO KAI THN PANAGITSA pio poli apo kathe alli fora!

auto na skeftesai!

oti xreiasteis edw eimaste oles gia na s anevasoume e?

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SOU koritsaki m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου πολλά συγχαρητήρια, 178 ήταν κ μενα 10η μέρα με βλαστοκύστες κ μου είπαν πολύ καλή. Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κοπέλα μου.

Girl είσαι η επόμενη κοριτσάκι μου, να το πιστέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl 84 εχε πιστη κ να εισαι ηρεμη οσο μπορεις.κ ολα θα πανε τελεια.κ τα υπολοιπα κοριτσακια να ειναι ηρεμα γιατι οταν εχουμε ανησυχια το καταλαβαινουν.μη μου στενοχωριεται καμια.ολες θα εχουμε μωρακι μες το 11.αλλα παρτε λιγο τα πανω σας ε?βγειτε λιγο εξω να ξεχαστειτε.εγω τουλαχιστον αυτο εκανα κ αυτο κανω.αν ειστε εσεις καλα ειναι κ τα μπεμπακια σας καλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και Γιωργακη!!!Τι μου κανετε?

Εμεις οοοοοοοοολα τελεια!Πηγαμε εχθες για αυχενικη διαφανεια και ειδαμε τα μωρακια μας!!!!!!Επιτελους κανενα απολυτως προβλημα,ο γιατρος εμεινε απολυτα ικανοποιημενος!Να δειτε πως κουνιοτανε και πως γυρναγανε συνεχεια....μολις 6 εκ. και ειναι ζωηρουλικα τα ζουζουνακια μας!!Σε 2 εβδομαδες θα δουμε και το φυλο!Τελικα ολη η αναμονη και ολες οι δυσκολιες αξιζαν τον κοπο... ;)

Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σοφάκι μου τέτοια θέλω να ακούω..είμαι σίγουρη ότι αξίζει το κόπο χίλιες φορές η ταλαιπωρία που τραβάμε-ήξαμε όλες.

Καλημέρα κοριτσάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα του χιονια μια χαρα ειναιη χοριακη και πολυ καλη μαλιστα!!!! ΚΑΛΗ εγκυμοσυνη και γερο μωρακιιιιι ή μωρακιαααααααα!!!! μπραβοοοο!!!!! :D

Καλημερα δνε ειπα!!!! καλημερρρρρραααααααα!!!!

τι κανετε????????????????

πηγα για υπερηχο...και δοξα το θεουλη ολα καλα....πηγα σε ακτινολογο στην περιοχη μου να μην ανεβαινω αθηνα οποτε δεν ειπαμε και πολλα...!!!! Απο το νεο ετος παλι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια προσπαθω ολο το μεσημερι να σας απαντησω κ δε μπορω.180 η χοριακη μου.τελικα ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!κατερινα μου τα φωτα σου.εσυ τι χοριακη ειχες?καμια αλλη κοπελα?στη 12η μερα της εμβρυομεταφορας ειμαι.αχ!μακαρι να πανε ολα καλα.κ για εσας κοριτσαρες ευχομαι τα καλυτερα.μακαρι το 2011 να μας βρει ολες μανουλες

Αννα μου???Τελειαααααααααα τα νεα σου!!!!!Η χοριακη σου ειναι σουπερ!!!!!!!Να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!!Στο πα θα ρθει το δωρακι!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφιτσα μου..τελεια τα μωρακια ε??Ετσι να ναι ολα μεχρι το τελος που θα τα παρεις αγκαλιτσα κοπελα μου!!!!!!!

Κοριτσακι θα σε μαλωσω..ειπαμε θετικη σκεψη και πιστη!!!Για χαμογελα κ λιγο!!!!!!!!!

Υπολοιπες εγκυουλες και μη ολες καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles m ti m kanete?

re nikolaki m piges gia uperixo simera?perimenw neakia!xerw oti ola ma ola tha einai teleia!eimai sigouri!

katerinaki ola kala?pigame gia uperixo?

sofitsa teleia me tin auxeniki e?ti wraiiiaaaa!panta tetoia koritsi m!

zaxa m kala einai ta bebe mas, thavmasiaaaaaa!:)

oi upoloipes kopeles ti m kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles m ti m kanete?

re nikolaki m piges gia uperixo simera?perimenw neakia!xerw oti ola ma ola tha einai teleia!eimai sigouri!

katerinaki ola kala?pigame gia uperixo?

sofitsa teleia me tin auxeniki e?ti wraiiiaaaa!panta tetoia koritsi m!

zaxa m kala einai ta bebe mas, thavmasiaaaaaa!:)

oi upoloipes kopeles ti m kanete?

Κοριτσάκι έκανα χθες το 1ο υπέρηχο και είδαμε 1 σποράκι μέσα σε ενα σάκο..... :D έχω ξετρελαθεί. Κορίτσια μου έυχομαι με όλη μου την αγάπη να το ζήσετε, είναι θέμα χρόνου αλήθεια. Γιώργο μου περνάει ο καιρός τελικά ακόμα κ αν μοιάζει σταματημένος όταν αναμένουμε αποτελέσματα, δεν το πιστευω ότι έχω μπει στην 6η εβδομάδα, δεν το πιστευω ακόμα.

ασχετο αλλα προσπαθώ να στείλω π.μ και δεν στέλνει το $*$^&%^&΄ζό....

Καλήμέρααααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...