Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

καλημερα!!! τι κανετε??? ΡΕ ΣΟΦΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :(:( κανε το σταυρο σου μωρε και ευχομαι να μην ειναι τιποτα, να μη χρειαστει να κανεις τιποτα !!!!! στο ευχομαι ολοψυχα!!!! Ρε τι λετεεεεεεεεε δεν θα ησυχασουμε ποτεεεεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑλημερα Ζαχαρενια μου. Καλημερα και στα αλλα κοριτσια!!!

Ασε ρε γαμωτο μου. Δεν ησυχαζουμε. Εχω σκασει απο εχθες που το διαβασα. Φαντασου πως θα ειναι η Σοφιτσα μας :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανεις Βασω μου??? Μιλησες με γιατρο για το ποτε θα ξανα πας΄ή θα το αφησεις για μετα τις γιορτες?

Ασε τωρα το πρωι το ειδα το μηνυμα της Σοφιας και τρελαθηκα...κοντευω που κοντευω να τρελαθω απο το αγχος αυτο με αποκανε!!!! Να μην ειναι τιποτα ευχομαι!!!! Να μην επηρεαζει τα μωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!Σας ευχαριστω ολες για τη θετικη σκεψη και την υποστηριξη σας.

Σονυ διαβασα το αρθρο,σε ευχαριστω πααααρα πολυ.Ολες μου οι ελπιδες τωρα στηριζονται στο ποσοστο του 85% που στην εγκυμοσυνη μπορει να ειναι ψευδως θετικο.Υπομονη λοιπον μεχρι τη Δευτερα.........

Ειλικρινα σας ευχαριστω ολες ,με συγκινησατε παλιοκοριτσα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη που επεμβαινω στην κουβεντα σας αλλα εγω ξεκινησα τωρα για να κανω την πρωτη μου εξωσωματικη και εχω πολλες αποριες!!!!! μπορει καποια να μου απαντησει???????????!!!! 1. ποσο καιρο πρεπει να πινω τα cyclacur? μεχρι να εχω κανονικο κυκλο??? 2.πρεπει να φυγουν οι κυστες που εχω στην αριστερη ωοθηκη και μετα να συνεχισουμε???? 3. οταν αρχισω την θεραπεια με τις ενεσεις και τα αλλα φαρμακα ποσο καιρο γινεται αυτο μεχρι την εξωσωματικη?????4. επειδη ειναι το σπερμα φυσιολογικο και εγω απλα εχω ακανονιστο κυκλο απο τις κυστες ποσα ποσοστα επιτυχιας εχουμε?επειδη το πρωτο μου μωρακι ηρθε ευκολα ειμαι λιγο χαμενη τωρα με ολο αυτο!!! συγνωμη αν σας τρελλανα!!

ευχαριστω που με ακουσατε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη που επεμβαινω στην κουβεντα σας αλλα εγω ξεκινησα τωρα για να κανω την πρωτη μου εξωσωματικη και εχω πολλες αποριες!!!!! μπορει καποια να μου απαντησει???????????!!!! 1. ποσο καιρο πρεπει να πινω τα cyclacur? μεχρι να εχω κανονικο κυκλο??? 2.πρεπει να φυγουν οι κυστες που εχω στην αριστερη ωοθηκη και μετα να συνεχισουμε???? 3. οταν αρχισω την θεραπεια με τις ενεσεις και τα αλλα φαρμακα ποσο καιρο γινεται αυτο μεχρι την εξωσωματικη?????4. επειδη ειναι το σπερμα φυσιολογικο και εγω απλα εχω ακανονιστο κυκλο απο τις κυστες ποσα ποσοστα επιτυχιας εχουμε?επειδη το πρωτο μου μωρακι ηρθε ευκολα ειμαι λιγο χαμενη τωρα με ολο αυτο!!! συγνωμη αν σας τρελλανα!!

ευχαριστω που με ακουσατε :)

Κοριτσακι μου καταρχας καλωσηρθες στην παρεα μας και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!!!!

Πες μας ομως λιγα λογια για σενα να σε γνωρισουμε..

Για τις αποριες σου τωρα,,τα σικλακουρ θα τα παρεις για οσο καιρο κρινει ο γιατρος σου θα σε παρακολουθει με υπερηχο μεχρι να μην εχεις κυστες!!

Υπαρχουν 2 πρωτοκολλα εξωσωματικης το μακρυ που ξεκιναει απο την 21 μερα κυκλου και ολοκληρωνεται γυρω στην 16-18 του επομενου κυκλου..αυτο παλι ο γιατρος σου θα το κρινει..μετα ειναι το βραχυ που ξεκινας 2η μερα κυκλου και 16-18 μερα ολοκληρωνται..

Τωρα τα ποσοστα επιτυχιας κοπελα μου εξαρτωνται απο πολλα και απο την τυχη..

Μην αγχωνεσαι..Ολα θα πανε καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo re katerinoula m:)

egw trupiemai koritsi m pros to paron k deutera paw g uperixo!

euxomai k elpizw na pane ola kala me ti voitheia TOU THEOU!

mem m kai gw stin prwti diadikasia exwswmatikis vriskomai kai arxisa stin 21i mera t kiklou me enesoules stin koilia kai otan eida periodo, tin 3i mera arxisa me enesoules gia proklisi worrixias!

kai gw to makri prwtokollo kanw!

ante na mas pane ola kala koritsakia m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ερχεται το μωροοοοοοοοοοοοοοοοοο

(μωραααααααααααα)

μικρο μου ελα περνανε οι μερες περνανε!!!!!καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και τις πληροφοριες (κατερινα και ζαχαρενια).

σημερα η χοριακη μου εφτασε στα υψη!!! 1000 !!!! :D

σημερα επιτελους αρχισα να καταλαβαινω τα ευχαριστα και να χαιρομαι.

μαλλον την δευτερα θα κανω και τον υπερηχο!

καλη επιτυχεια σε ολες σας !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωω 1000???????? ωραιο νουμεροοοοοοοοοο!!!!! μπραβοοοοοοο ρε συυυυ 1000 μπραβο!!!!

καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!! :D:D:D

MEM δεν εχω ιδεα μωρε για τα φαρμακα που λες και για αυτη την περιπτωση...απλα θα πω καλη επιτυχια να ειναι η ΤΥΧΕΡΗ σου η φορα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και τις πληροφοριες (κατερινα και ζαχαρενια).

σημερα η χοριακη μου εφτασε στα υψη!!! 1000 !!!! :D

σημερα επιτελους αρχισα να καταλαβαινω τα ευχαριστα και να χαιρομαι.

μαλλον την δευτερα θα κανω και τον υπερηχο!

καλη επιτυχεια σε ολες σας !!!!!

Μπραβοοοοοοο κοριτσακι τελεια αυξησση!!!!Με το καλο ο υπερηχος!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες καλησπερα!!χρονια πολλα για χθες στην κατερινουλα!κουκλα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!! :P:P:P

σας ευχαριστω και για τις ευχες σας :) χθες δεν μπηκα καθολου γιατι δεν ηθελε να γιορτασω και εφυγα απο το σπιτι.. :?:? δεν εχω καθολου ψυχολογια..

ειμαι λιγο καλυτερα ομως,δεν μπορω να πω..το εχω παρει αποφαση οτι θα αργησω λιγο να μπω στην διαδικασια της εξωσωματικης :roll::roll:

φιλακια σε ολες και καλη συνεχεια σε ολες!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μπαμπκα

τι μου κανετε? ...χαθηκα λιγο γιατι μετα την αποβολη χρειαστικαμε λιγο ηρεμια και πηγαμε λιγες μερες διακοπουλες με τον ανδρουλη μου...το ειχαμε πραγματι αναγκη.

Τωρα βεβαια εχασα καποια επισοδια απο δω...αλλα θα βρω την ακρη...που θα μου παει??? Να....να καπου εδω την ειδα :mrgreen::mrgreen:

---Συγχαρητηρια στα ++++++++++++κοριτσια μας!!!!!

Σοφιτσα κοπελα μου...αν και δεν ξερω τι ειναι αυτο που σου βρηκαν....ειπαμε...δ-ε-ν τ-ο β-α-ζ-ο-υ-με κ-α-τ-ω!!!! Ολα καλα θα σου πανε!!!!! :YMHUG::YMHUG: μια μεγαλη αγκαλιτσα :D

Και γω εχω νεα...ενημερωσα το κεντρο για την αποβολη και το ιδιο βραδυ με πηρε ο γιατρος τηλ για να ρωτησε το πως και τι. Κατα την γνωμη του θα ηταν καλα να περιμενουμε κανα 3μηνο για να συνεχισουμε. Το κακο ειναι πως τωρα που ειχα μονο 5 ωαρια γονιμοποιηθηκαν ναι μεν τα 4, απο τα οποοια μου βαλαν τα 2 αλλα τα αλλα δεν καταφεραν να επιζησουν για την ψυξη :(

Οποτε ξανα απ΄την αρχη...anyway

Μου στειλαν και ενα χαρτι..κατι σαν ιστορικο....και εκει εχω αποριες...λεει τα σχετικα που εκανα τωρα...και απο κατω λεει: "Συνισταται: 1) anti mullerian hormon 2) Ελεγχος ανδρα για y deletion κλπ. 3) Επαναληψη με πρωτοκολλο 2 (ενω εγω τωρα ειχα το πρωτοκολλο 5)

Αν μπορει καποια/καποιος να μου εξηγηση τι ειναι ολα αυτα και ποια ειναι η διαφορα πρωτοκ.2 με πρωτοκ.5?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα κοριτσια και αγορια.

NICOLG οσων αφορα τα ερωτηματα σου μπορω να σου απαντησω στα εξης:Η ΑΜΗ ειναι μια ορμονη που δειχνει την αποθηκη των ωαριων σου,δηλ αν εχεις το χρονο συμμαχο χονδρικα η' αν πρεπει να βιαστεις(κοστιζει γυρω στα 135 ευρω,την εκανα παλι προσφατα)μην βιαστεις να την κανεις γιατι εγω που την εκανα τον Ιουνη μου την ξαναζητησε τωρα.Κανε την οταν θα ξεκινησεις προσπαθεια παλι.

Τωρα η μικροελλειψεις χρωμμοσωματος ψ,δειχνουν την ελειψη ενος χρωμμοσωματος στο σπερμα,εαν δηλαδη εχει καποια βλαβη με αποτελεσμα το εβρυο που θα γονιμοποιηθει να μην προχωρησει(κοστιζει γυρω στα 300-350 ευρω και αυτη την καναμε προσφατα και ποικιλει η τιμη).Εαν εχετε προβλημα με το σπερμα ειναι πολυ σημαντικη εξεταση και λεει πολλα στο γιατρο για το τι φταιει και πιο πρωτοκολο θα ακολουθησετε.Τωρα για το 5 και 2 δεν καταλαβαινω τι εννοεις?Ελπιζω να βοηθησα.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ η δευτερη εξεταση(χρωμ ψ)κανει γυρω στις 25 μερες να βγει,γι αυτο μην περιμενεις τελευταια στιγμη και βρεθεις εξ απροοπτου!!

:idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια και χαζομπαμπα!!!Τι μου κανετε?Εγω δυστυχως τα ιδια... :(

Κατερινακι τελεια με τη χοριακη!! :D με το καλο να κανετε και τον υπερηχο να μας πεις και για το/α μωρο/α!!

Ειρηνη πολλα συγχαρητηρια και σε σενα.Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Κοριτσακι84 υπομονη με τις ενεσουλες.Αλλωστε ειπαμε...ειναι για καλο σκοπο!!Καλη συνεχεια κουκλα μου!

Κατια πολυ χαιρομαι που σκεφτεσαι θετικα.Πολλα φιλια!

Νικολεγ μας,τι καλα που επεστρεψες!Μας ελειψες.Σε σκεφτομουν συνεχεια αυτες τις μερες.... ;)

ΜΕΜ δυστυχως ουτε εγω μπορω να σε διαφωτισω στις αποριες σου.Νομιζω ομως οτι το Κατερινακι σε διαφωτισε!

Μπαρτσελονιτα πως εισαι?Βασουλα εσυ?Η Ζαχαρενια μας?Πολλα φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες που μου εδωσες!!! τι να σου πω για μενα??? ειμαι 30 χρονων εχω ενα αγορακι απο τον πρωτο μου γαμο 11 χρονων και πριν 2 χρονια ξαναπαντρευτηκα και απο τοτε προσπατηουμε να κανουμε μωρακι. εχασα ενα μωρακι απο τον πρωτομου αντρα και πριν δυο χρονια ενα απο τον δευτερο μου αντρα. περσυ ανοιξα τις σαλπιγγες μου και αφαιρεσα 2 πολυποδες και ο αντρας μου 3 του φεβραρη εκανε αφαιρεση κυρσοκυλης. τωρα εχει 76 εκατομυρια σπερμα ειπε ο γιατρος που ειναι πολυ καλο!!! εγω παλι ομως εχω κυστες στην δεξια ωοθηκη και δεν εχω κανονικο κυκλο και ειπε ο γιατρος ειναι πιο ευκολο να μεινω με εξωσωματικη!! μασ δινει λεει 70% επιτυχια γιατι ολα τα βλεπει φυσιολογικα!!! αυτα!!!!! για μενα παλι ειναι παραξενο ολο αυτο!!! ειμαι πολυ αισιοδοξη και σιγουρη και ελπιζω να εχω δικαιο!!! τωρα που περασαν ολα τα δυσκολα ελπιζω να μην μου συμβει και αυτο!!! ειρηνη μου μπραβοοοοοοοοοο!!!!! αν και πρωτη φορα μιλαμε εγω ενθουσιαστηκα με τα νεα σου!!!!!!!!

να στε καλα που με ακουσατε!!!!χχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ερχεται το μωροοοοοοοοοοοοοοοοοο

(μωραααααααααααα)

μικρο μου ελα περνανε οι μερες περνανε!!!!!καλα εισαι?

ela zaxarenia m kala eimai!DOXA TO THEO!ligo agxos exw na pane ola kala alla tha perasei!

deutera paw gia uperixo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αχωνεσαι κουκλα μου εχε εμπιστοσυνη στον θεο!!!!! προσευχη και χαλαρωσε!! ολα θα γινουν στην ωρα τους!!! αισιοδοξη να σαι και σου ευχομαι η χαρα να ειναι διπλη και τριπλη :lol::lol::lol::lol: σου αξιζει girl84 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωω 1000???????? ωραιο νουμεροοοοοοοοοο!!!!! μπραβοοοοοοο ρε συυυυ 1000 μπραβο!!!!

καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!! :D:D:D

MEM δεν εχω ιδεα μωρε για τα φαρμακα που λες και για αυτη την περιπτωση...απλα θα πω καλη επιτυχια να ειναι η ΤΥΧΕΡΗ σου η φορα!!!! :D

ευχαριστω κουκλα μου να σαι καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα τι καντε???

barcelonita σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Πιο πολυ με αγχονουν οι εξετασεις παρα ολη η διαδικασια :roll::roll::roll:

Για το πρωτοκολλο: Εγω ειχα κανει τωρα το 5 δλδ. menopur-urgalutran-pregnyl ενεσουλες για 10-12 μερες. Τωρα μου λενε να κανω το πρωτοκολλο 2 και αν ειναι πιο για πιο πολλες μερες-αλλα φαρμακα.

Βασικα...σκεφτομαστε με τον καλο μου...αφου θα ξεκινησουμε καλα καλα το μαρτιο (λογο δουλειας) ...ισως να δοκιμαζαμε ξανα κανα 2-3μηνο με clomiphene.... γτ στην ουσια δεν εχουμε και αμαν το προβλημα (εχω πολυκυστικες..2 χρονια εχω να δω ομως κυστες και εχω κυκλο σταθερο... και δεξια σαλπιγγα φραγμενη)

Ααααχχχχχ δεν ξερω παιδια....ωρες ωρες το μυαλο μου ειναι σαν παραβρασμενα μακαρονια....σαν στοκος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες που μου εδωσες!!! τι να σου πω για μενα??? ειμαι 30 χρονων εχω ενα αγορακι απο τον πρωτο μου γαμο 11 χρονων και πριν 2 χρονια ξαναπαντρευτηκα και απο τοτε προσπατηουμε να κανουμε μωρακι. εχασα ενα μωρακι απο τον πρωτομου αντρα και πριν δυο χρονια ενα απο τον δευτερο μου αντρα. περσυ ανοιξα τις σαλπιγγες μου και αφαιρεσα 2 πολυποδες και ο αντρας μου 3 του φεβραρη εκανε αφαιρεση κυρσοκυλης. τωρα εχει 76 εκατομυρια σπερμα ειπε ο γιατρος που ειναι πολυ καλο!!! εγω παλι ομως εχω κυστες στην δεξια ωοθηκη και δεν εχω κανονικο κυκλο και ειπε ο γιατρος ειναι πιο ευκολο να μεινω με εξωσωματικη!! μασ δινει λεει 70% επιτυχια γιατι ολα τα βλεπει φυσιολογικα!!! αυτα!!!!! για μενα παλι ειναι παραξενο ολο αυτο!!! ειμαι πολυ αισιοδοξη και σιγουρη και ελπιζω να εχω δικαιο!!! τωρα που περασαν ολα τα δυσκολα ελπιζω να μην μου συμβει και αυτο!!! ειρηνη μου μπραβοοοοοοοοοο!!!!! αν και πρωτη φορα μιλαμε εγω ενθουσιαστηκα με τα νεα σου!!!!!!!!

να στε καλα που με ακουσατε!!!!χχχχχχχχ

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!

για τα παιδακια που εχασες εχεις κανει καποιες εξετασεις?πχ θρομβοφιλια?

Εφοσον εχεις μεινει εγκυος ηδη και εχεις γεννησει θα ξαναμεινεις κοπελα μου!!Ολα θα πανε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!

ΧΘΕΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΑΛΙ :cry: ΟΧΙ ΠΩΣ ΖΗΛΕΨΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ-ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΩΝΩ :evil: ΜΙΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΙΑ ΕΓΩ,ΜΙΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ,ΜΙΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΛΠ ΚΛΠ :|

ΝΙΚΟΛ G ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ,ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα τι καντε???

barcelonita σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Πιο πολυ με αγχονουν οι εξετασεις παρα ολη η διαδικασια :roll::roll::roll:

Για το πρωτοκολλο: Εγω ειχα κανει τωρα το 5 δλδ. menopur-urgalutran-pregnyl ενεσουλες για 10-12 μερες. Τωρα μου λενε να κανω το πρωτοκολλο 2 και αν ειναι πιο για πιο πολλες μερες-αλλα φαρμακα.

Βασικα...σκεφτομαστε με τον καλο μου...αφου θα ξεκινησουμε καλα καλα το μαρτιο (λογο δουλειας) ...ισως να δοκιμαζαμε ξανα κανα 2-3μηνο με clomiphene.... γτ στην ουσια δεν εχουμε και αμαν το προβλημα (εχω πολυκυστικες..2 χρονια εχω να δω ομως κυστες και εχω κυκλο σταθερο... και δεξια σαλπιγγα φραγμενη)

Ααααχχχχχ δεν ξερω παιδια....ωρες ωρες το μυαλο μου ειναι σαν παραβρασμενα μακαρονια....σαν στοκος!!!!

Νικολ μου χαιρομαι που σε βλεπω τοσο θετικη!!!!Μπραβο γλυκεια μου!!Την επομενη ολα θα πανε καλα!!!

Ο γιατρος σου ειπε τι εφταιξε?

Εχεις κανει εξεταση θρομβοφιλιας?

Επισης ρωτα τον γιατρο σου για αυτο που σκεφτεσαι με την κλομιφαινη γιατι οταν εγω επαιρνα σερπαφαρ και πχ τον επομενο μηνα ξεκινησα τις ενεσεις καταστολης οταν εκανα υπερηχο για να ξεκινησω τις ενεσεις διεγερσης ειχαν δημιουργηθει κυστικα ωοθηλκια κ σταματησαμε τη διαδικασια..πηρα ενα μηνα τον μεθεπομενο αντισυλληπτικα κ μετα ξεκινησα προσπαθεια..Και οταν τον ρωτησα ον εξωσωματικο τγιατι εγινε αυτο με ρωτησε αν επαιρνα σερπαφαρ η κλομιφεν..κ οτι γι αυτο εγινε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αχωνεσαι κουκλα μου εχε εμπιστοσυνη στον θεο!!!!! προσευχη και χαλαρωσε!! ολα θα γινουν στην ωρα τους!!! αισιοδοξη να σαι και σου ευχομαι η χαρα να ειναι διπλη και τριπλη :lol::lol::lol::lol: σου αξιζει girl84 ;)

mem se euxaristw koritsi m!

euxomai kai oi dikes s xares na erthoune to sintomotero kopela m!

ola kala na s pane!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...