Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Νυστάαααααζωωωωωωωωωω!!! (-|(-|

Η Μικρή έχει γράψει με το στυλό όλα της τα παραμύθια και πριν έριξε κάτω ένα βιβλίο της και έσκυψε να το σηκώσει λέγοντας: "μαμώτη μου μέχια" Ξέρω θα μου πείτε ό,τι ακούει λέει...

Η Χαρά με τον μπαμπά της παίζουν, τί άλλο, ποδόσφαιρο. Πριν αρχίσουν να διαλύουν το σπίτι με τη μπάλα, κάνουν προθέρμανση! χαχα

Θα πέσετε κάτω αν τη δείτε να κάνει τραβήγματα. Επίσης θα πέσετε κάτω αν ακούσετε τον μπαμπάτ ης να επιμενει οτι η μικρή είναι φυσικό ταλεντάκι! :)):)):))

Βέβαια με τσάντισε πριν λίγο ο αντρας μου. :twisted::twisted:

Τον περίμενε η μικρη να παίξουν μπάλα και αυτό την πούλησε για να δει ποδοσφαιρο. Και δεν είναι καν Παναθηναϊκός!!! Ώρες ώρες θέλω να τον χτυπήσω!!!

Όσο για το αν θα προσέχω τα παιδιά των παιδιών μου, με δουλεύετε?!?!?!

Καθίστε να ζω μέχρι τότε ή να θέλουν παιδιά τα παιδιά μου και το συζητάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχααχα σισσιω!!!

καλα κ ο αντρας μου το ποδοσφαιρο θα εβλεπε αν ηταν εδω, δεν το συζηταω!!!

δε θυμαμαι ποσο ειναι η μικρη? εχει κλεισει τα 2 η οχι ακομα?

αχ εχω το κατι ψηνεται στην τηλεοραση κ καθεται κ το βλεπει ο μικρος

οταν σερβιραν κολλησε στην κυριολεξια πανω στν τηλεοραση (παλι καλα που δεν την εριξε κατω) και φωναζε μαμ μαμ μαμ!!! ε ρε αυτο το παιδι!!!!

κοριτσια να σας ρωτησω

ποσο γαλα πινουν τα παιδια σας το 24ωρο??

εμενα πινει παρα πολυ και δε μπορω να του το μειωσω

προσπαθω πολυ καιρο αλλα του αρεσει παρα πολυ και δε δεχεται λιγοτερο

καμια ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw to kati psinete blepw kai leei olo mam mam

kai egw eimai problimatismenh me to fagito tou polu ....den trwei opos paliotera protimaei na pinei ximo kai gala kai tsimpologaei olh mera 2 geumata sxedon prwino kai mesimeriano ....tomesimeriano krataei os to bradu!!1

tous paidikous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορω να πω, τρωει.. τρωει κανονικα. τα φρουτα του το πρωι και το μεσημεριανο του. τρωει κ λιγο μεσημεριανο το απογευμα. αλλα επειδη εχει πολυ χαμηλο σιδηρο και φεριτινη με ανησυχει το γεγονος οτι πινει τοσο πολυ γαλα. οι μεγαλες ποσοτητες γαλακτος ενισχυουν την αναιμια. και δε μπορω να του το μειωσω..

εμενα μονο μοσιον πινει

θετικη ενεργεια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι κατασπρος

κ εχει αυτους τους κυκλους κατω απο τα ματια του

ηθελα να σε ρωτησω πιο πριν

τη γαλατοπτα μονη σου την εκανες?? η την αγορασες ετοιμη?

θελω κ εγω ενα κομματι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oti ximo na tou parw ton pinei ...apla me boleuoun ta mikra atomika .

frouta den trwei edw kai para polous mhnes ...pali kala arxise ton ximo .

kreas mono kotopoulo kai psari ...ospria den kai laxanika oti mporw na kripsw mesa se fagita tou .....

apelpisia einai

etimh kale ...an kai kserw alla poios perimene !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαααα εμενα χυμο πινει στη χαση και στη φεξη...γαλα πινει να σου πω...γυρω στα 400 μλ την ημερα..μαζι με τον θηλασμο αντε να πινει 500, παραπανω οχι.

Αλλα πινει πολυ νερο.

Μολις τον κοιμησα..εννωειται πως δεν κοιμηθηκε στον παιδικο, ο καλος μου ακομα δεν ηρθε..τον εκανα μπανιο χωρις ιστεριες κλπ και τον κοιμησα. Εχω να μαζεψω την μπουγαδα να τη διπλοσω, να μαγειρεψω για αυριο, να βαλλω πλυντηριο, να πλυνω πιατα, να τακτοποιησω το σπιτι να βγαλω τα φρυδια, να κανω αποτριχωση τα ποδια...γιατι δεν εχω αλλα παντελονια και πρεπει να βαλλω φουστα αυριο...να φτιαξω νυχια....αυτα..ααα και φοβαμαι μονη στο σπιτι..αγιευομαι!!

Ρε κοριτσια να ρωτισω κατι, πιο πολυ αυτες που ειναι σπιτι με τα παιδια και δεν δουλευουν...

εχτες ηρθε μια "φιλη" μου να σημειοσω οτι δεν την καλεσα, η οποια μου την ειπε λιγακι...

εχτες ηταν η μερα του βγαζω εξω τα - οσα μεινανε- χαλια, τιναζω βαζω ηλεκτρικη, ξεσκονιζω ξερετε λογω αλεργια ςτου μικρου.

ε χτες το απογευμα ειχα απλυτα πιατα γιατι μαγειρευα κι'ολας για σημερα, και γινοταν στι σπιτι ενας ψιλοχαμος γιατι ο μικρος ειχε σκορπισει μερικα μανταλακια και τα ξαναεβαζε μεσα στο καλαθακι, και φυσικα υπηρχαν παντου παιχνιδια ρουχα κλπ κλπ..η συγκεκριμενη εχει ενα σπιτι αψογα τακτοποιημενο δεν εργαζετε με δυο παιδακια ενα 5 ετων και ενα στην ηλικια του Χ..αλλα ρε παιδια ειναι λιγο Γκεσταπο με τα παιδια της σουζα τα εχει, δε λεω μπραβο της αλλα δεν θελω τετοιο μεγαλωμα εγω..και στην τελικη εμενα μου αρεσει η ακαταστασια, ζω στο σπιτι αυτο δεν το εχω ετοιμο ανα πασα στιγμη για φωτογραφηση στο Ιδανικο σπιτι..

μου την ειπε εν ολοιγοις του στιλ τι κανω ολη μερα και δεν προλαβαινω..

οπως και μου ειπε πως αυτη καθε Παρασκευη κανει γεννικη και μετα ολο το ΣΚ κανει βολτες σε φιλους και συγγενεις και γιατι δεν κανω εγω το ιδιο..

Και πειτε μου ρε κοριτσια....και εσεις ειστε ετσι..δηλαδη γινετε η αυτη ειναι ιστερο...

ειστε ολη μερα με τα παιδια, κανετε τις καθημερινες δουλιες σας ασχολειστε με τα παιδια σας..και σας μενει χρονος να κανετε γενικη καθε Παρασκευη και να εχετε ενα σπιτι στην τριχα;;;;..δεν μιλαμε για ενα νορμαλ τακτοποιημενο σπιτι...μιλαμε για ειλικρινα αψογο σπιτι, τελεια διακοσμημενο, τα παιδια δεν αγγιζουν τιποτα, δεν σκορπανε παιχνιδια,...και εμφανισιακα ειστε και παντα χτενισμενες και περιποιημενες και ευδιαθετες και ορεξατες για βολτα;;;

περα απο τη Θου που δεν ξερω τι χαπια παιρνει ειναι καμια ετσι...γιατι εγω και να μη δουλευα, ολη μερα με τον Χριστοφορο θα ημουν τοσο πτωμα που δεν θα ειχα κουραγιο να κανω μπανιο!!!

Αφρο μνιαμμμ και εγω θελω γαλατοπητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mw koroideueis xrusa ? den mporw na balw kai fotografia apo to spiti opos einai tora na deis !!! :lol::lol::lol::lol:

istero einai h kuria kai to exoume ksana pei gia thn sigekrimenh .

oso kai na kathese sto spiti den mporeis na to katharizeis sinexia kai na katapiezeis ta paidia na mhn to bromizoun .na pw thn alithia kai prin thn egimosinh den htan telio kathe stigmh alla erxotan kapoios episkepsh xoris na katharizw prin gia na ton upodextw ...twra den einai na mpei oute o aderfos mou mesa :lol::lol::lol::lol::lol:

an thn euxaristish aythn sthn

zwh ths thn pernei apo thn kathariotita kai thn taktikotita exei sobaro problhma kai mhn thn simerizese

exei kathilothei sto proktiko stadio :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αφροδιτη θελω κ εγω!!!!!!!!! (το ξαναειπα ε???)

καλα χρυσα δεν το συζηταω.... αφου το λες και μονη σου ειναι υστερω, ειναι δυνατον να ειναι αυτη η φυσιολογικη????

καλε εδω ολη μερα δουλεις κανω και μαγειρευω κλπ κλπ και παλι μπουρδελο ειναι το σπιτι!!!!

καθε δευτερη μερα βαζω σκουπα και παντα μα παντα εχει ενα σωρο ψιχουλα, αγγουρακια, κομματακια απο το παλικαρακι μου!!

και παλι καλα που γυρισα στη δουλεια κ αρχισα να περιποιουμαι λιγο τον εαυτο μου.. πριν ημουν σαν ουρακοταγκος

μην τη δινεις σημασια... η καθε οικογενεια εχει τους δικους της ρυθμους και συνηθειες

αν αυτη ειναι ευτυχισμενη οπως ειναι ετσι...

εσυ μην κοιτας αλλες, κανε οτι κανεις, και παλι το σπιτι σου ειναι αψογο, πεντακαθαρο και πραγματικα απορω που βρισκεις το κουραγιο να κανεις τοσες δουλειες που κανεις

ο αντρας της τρωει πολυ παντοφλα να υποθεσω?? ειδικα αν απλωσει τα ποδια του σε κανενα τραπεζακι ε?? :lol::lol::lol:

παλι καλα που κραταει τον μικρο η μανα μου και σιδερωνει που και που κανενα ρουχο αλλιως... ουτε βρακι δε θα ειχα να αλλαξω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια δε με νιαζει το σπιτρι μου να ειναι αψογο..ποτε δεν ηταν..ειναι κατοικισημο..αλλα ετσι μου αρεσει..

Οκ αλλονα ειναι τακτοποιημενο σχετικα..πχ να μην εχει πεταμενες παντοφλες καλτσες ρουχα...βρακια...αλλα οχι ετσι...

δεν ξερω..απλα σε κανει αν αισθανεσε πολυ αχριστη...αφιστε που εχει την συνηθεια να εξηψωνει εαυτον και τεκνα υποβιβαζοντας τους αλλους..γι'αυτο και δεν τη κανω παρεα..αλλα τι να κανεις συγγενεις..

Βασικα με πειραξε που μου ειπα τι θα κανετε τις γιορτες...λεω τιποτα, θα κατσω σπιτι να ξεκουραστω, θα βγω να δω μερικους φιλους, θα παω στη μαμα μου μακια βολτα και θα χαλαρωσω να χαρω και λιγο τον αντρα μου και το παιδι μου..

μου λεει γιορταζεις δε θα κανεις τραπεζι, δε θα στολισεις, δε θα πας να παρεις δωρα δε θα κανεις επισκεψεις..α...εμεις θα εχουμε κοσμο καθε μερα, θα μαγειρεψω και μετα θα παμε σε συγγενεις..καθε βραδυ ειμαστε καλεσμενοι και αλλου..εισαι αστικοινωνικη μου λεει...ελα μαζι μας..

δεν θελω....ειλικρινα...δεν εχω ορεξη αν δω κανενα..θελω την ισυχια μου...δεν ειμαι η Χρυσα που ημουν και κουραζομαι..και δεν θα στολισω τιποτα γιατι δεν θελω και δενε χω ορεξη- και κουραγιο κυριως- για τραπεζοματα και να βλεπω φατσες που δεν συμπαθω, θελω να ειμαι σπιτι μου με τους ανθρωπου ςπου αγαπανω, θελλω να κανω επιστεψεις σε ατομα που συμπαθω και που θα χαρουν να ερθω σπιτι τους...και να ερθουν αυτοι στο δικο μου για ενα κρασακι και μερικα μεζεδακια..οχι γευμα 3 σκουφων, επισης δεν θα παρω δωρα..θα παρω δωρα μονο σε ατομα που θελω..οχι απο υποχρεωση..αλλα απο επιθυμια..

Δεν ειναι πως την ευχαριστει παιδια..ειναι για να τηνπαινευουν ολοι και να λενε να κοιτα η ταδε πως τακτοποιηθηκε, εχει το τοσο ομορφο σπιτι τα τοσο υπεροχα και υπακουα παιδια, και δενε χει δουλεψει ποτε και τα καταφερνει μονη της με δυο παιδια και τι μαγειρησσα...

Τι να πω ρε σεις..απλα εγω οταν καποιος ου τα λεει με τετοιο στομφο..αισθανεσε λιγο...μ@λ@κας..να το πω...

Να πω ομως πως εγω παντα το λεω πως οι γυναικες που δεν δουλευουν ζωριζονται περισσοτερο με τα παιδια σπιτι..εγω τουλαχιστων ξεφευγω λιγο απο τα συνεχομενα ουρλιαχτα...

σας γραφω με το κερι στο μουστακι και τα φρυδια να κρυωνει...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρύσα, πέθανα στο γέλιο! :lol:

Πραγματικά, κρίμα που δε μπορώ να σου βάλω κι εγώ φωτογραφία να δεις πως είναι το σπίτι αυτή τη στιγμή! :shock: Πριν τη μικρή, το διατηρούσα μόνιμα σε τάξη, όχι βέβαια υστερικά πράγματα, αλλά όπως λέει κι η Αφροδίτη, να μπορεί να μπει ένας άνθρωπος απροειδοποίητα! ;) Τώρα; Ψίχουλα, μπισκότα, παιχνίδια, ρούχα... παντού τα πάντα!! Δεν μου αρέσει να ζω σε ανάστατο περιβάλλον, αλλά έχω αποδεχθεί το σοφό ρητό... Όποιος έχει παιδί κάτω των 5 ετών και προσπαθεί να διατηρήσει τακτοποιημένο το σπίτι, είναι απλά ηλίθιος!!! :lol: Προσπαθώ να το διατηρώ καθαρό, αλλά ως εκεί. Όταν μεγαλώσουν, θα το τακτοποιήσω! :lol: Προς το παρόν, ζουν και τα παιδιά μέσα σ' αυτό το σπίτι και έχουν δικαίωμα να το χαρούν όπως όλοι μας. ;)

Kάνε κοριτσάρα μου ό,τι ευχαριστεί εσένα και μη σκαλώνεις με κομπλεξικούς ανθρώπους. Αν είσαι πολύ κοινωνικός γιατί το γουστάρεις, έχεις τα πάντα στην εντέλεια γιατί επίσης το γουστάρεις, χίλια μπράβο σου. Αν το κάνεις μόνο για να επιδεικνύεσαι, απλά έχεις χάσει την ουσία, για μένα... ;)

Πάλι ήθελα να γράψω διάφορα, πάλι τα ξέχασα όλα. I' ll be back! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε χρυσα γιατι καθεσαι κ της δινεις αξια???

δε φτανει που ειναι κομπλεξικα θελει να σου μεταδωσει το κομπλεξ της!!!!

αν απο το παινεμα ειναι αυτη ευτυχισμενη..... τι αλλο να πω...

δε μπορω να σχολιασω περαιτερω...

εσυ κανε τις δουλειες σου και κανονισε κακομοιρα μου να γκαστρωθεις πριν απο μενα!!!μονο αυτο σου λεω!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αχ καλε μιτσακι ασε πιστευω σε ολων τα σπιτια μας επικρατει ο κακος χαμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα,μη μασας!!!!!!!!!!!!!! ;)

ολες λιγο-πολυ ετσι ειμαστε!!!!!!!εγω δεν προλαβαινω τιποτα και ολη μερα δεν προλαβαινω να κατσω καθολου....η φιλη σου αυτη τα κανει ολα μονη της ή παιρνει γυναικα να της καθαριζει??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι 27 μηνών η μικρή και πίνει το πρωί σίγουρα 260 μλ γαλα καποιες φορές πίνει και μέσα τη μέρα και το βράδυ πίνει κανα 200άρι μλ, αλλά όχι κάθε βράδυ.

Γιατί θελεις να του το μειώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrusa na tis peis otitis giortes tha erthei mia fili sou apo ti Xio kai tha parathetei geuma g tous filous tis sto makedonia palace kai tha pas ekei ,k oti kathe mera tha eisai mazi tis gt thelei na se xortasei ,aei sixtir to tsoli....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=YI8XBvok4Ws

οτι και να λετε πιο στρατο "καβλο" παιδι απο το δικο μου δεν υπάρχει !!! βαραει προσοχες και κανει κουπια με το αγαπημενο της τραγουδι!!!!! θα μου το παρει η ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ το κοριτσι μου!!!! ο μπαμπας της εκει ονειρευεται να την στειλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ρε κοριτσια παλι γραψατε τοοοοοοοοσα που δεν θυμαμαι και πολλα!!!

και εμενα παντως θα μου την εδινε αν δεν με βοηθουσανε καθολου..τωρα βεβαια αν ητανε σε αλλη πολη δεν θα ειχα απαιτησεις..αλλα και παλι...αν θα βοηθησω τα παιδια μου δεν ξερω απο τωρα να σας πω..λογικα ναι αλλα δεν λεω...μεχρι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοτεεεεεεεεεεε....

χρυσα μην μου στεναχωριεσαι..δεν γινεται εκτος και αν εισια οοοολη μερα στη τρελη τσιτα και μαλωνεις συνεχεια τα παιδια και δεν παιζεις μαζι τους..ναι τοτε μπορει να βρεις χρονο ναι ειναι ΟΛΑ στην τριχα..

εγω παντως δεν μπορω..εοτι μπορω κανω...δεν θα χαλαλισω ομως και την βολτα το σ/κ με το παιδι για να κανω δουλειες..με τιποτα ομως!

γεννησε η αθηνα ε?????? τι ωραιμ ικρο νινακι αγκαλιτσα εχει τωρα!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

καλε τι ποσοτητες ειναι αυτες που λετε???? :o:o:o:o:o

εμεις ΔΕΝ ινουμε χυμο κανεναν..ουτε συσκευασμενο ουτε φυσικο...

γαλα 180(κανουμε παρτυ αν το πιει ολο) ενα βραδυ ενα πρωι..αυτα!

σισιω σε βρηκα!!!!! :D

μιτσακι εισαι εγκυος????? :):):):):)

εγω βρηκα κολπο...βαζω τριμμενο καροτο και τριμμενο κολοκυθακι μεσα σε τραχανα και πλιγουρι και το τρωει μια χαρα!! θα δοκιμασω και φασολακια να δω..

πεοραζει ομως να τρωει συνεχεια πλιγουρι, τραχανα???

λοιπον κουλουρακια τελεια

200γρ αλευρι

50γρ καλαμποκισιο αλευρι

2 καροτα τριμμενα+ μια χουφτα σπανακι ζεματισμενο

100μλ ελαιολαδο

μισο του μισου κουταλακι αλατι

τα πλαθουμεπ ολυ καλα και το αφηνουμε 20λ με ζελατινα τυλιγμενο

αλειφουμε με κροκο+σουσαμι και ψηνουμε 175 για περιπου 20λ αναλογα το μεγεθος

τα εκανα πλεξουδα και ειναι πολυ νοστιμα για τα μικρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΒΕΝΗ ειναι αυτα τα αλμυρα που κανουν και ετοιμα;;;;

λες αμα αντι για αλατι να βαλω γραβιερα θα τρογωνται;;;

Να τα δοκιμασω το Σαββατο....

Ναι η μιτσακοκουμπαρουλα ειναι εγκυος και αυτη..ειπαμε τρενακη και εγκυμοσυνη....λες να μας ανακοινωσεις κατι εσυ;;;;;

παει και η γαμπα..αποτρυχωθηκε

Γιωτα τρελη...αυτο ακριβως θα της πω..δεν κανω πλακα..χαχαχα

Λενα μουρλη..ολες μας καλε θα τραπεζωνει η Γιωτα..ειπαμε ειναι παμπλουτη...χαχαχαχα

Ειναι η Κωνσταντινα πουθενα στο βιντεκι...γιατι δεν την ειδα..σορυ φιλεναδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..τον εκανα μπανιο χωρις ιστεριες κλπ και τον κοιμησα. Εχω να μαζεψω την μπουγαδα να τη διπλοσω, να μαγειρεψω για αυριο, να βαλλω πλυντηριο, να πλυνω πιατα, να τακτοποιησω το σπιτι να βγαλω τα φρυδια, να κανω αποτριχωση τα ποδια...γιατι δεν εχω αλλα παντελονια και πρεπει να βαλλω φουστα αυριο...να φτιαξω νυχια...

εχτες ηταν η μερα του βγαζω εξω τα - οσα μεινανε- χαλια, τιναζω βαζω ηλεκτρικη, ξεσκονιζω ξερετε λογω αλεργια ςτου μικρου.

ΠΑΝΑΓΙΑ μου σιάστηκα!!! %-( [smilie=confused2.gif]

ειστε ολη μερα με τα παιδια, κανετε τις καθημερινες δουλιες σας ασχολειστε με τα παιδια σας..και σας μενει χρονος να κανετε γενικη καθε Παρασκευη και να εχετε ενα σπιτι στην τριχα;;;;..δεν μιλαμε για ενα νορμαλ τακτοποιημενο σπιτι...μιλαμε για ειλικρινα αψογο σπιτι, τελεια διακοσμημενο, τα παιδια δεν αγγιζουν τιποτα, δεν σκορπανε παιχνιδια,...και εμφανισιακα ειστε και παντα χτενισμενες και περιποιημενες και ευδιαθετες και ορεξατες για βολτα;;;

πλάκα κάνεις Χρυσα, χέστηκα με το συμπάθιο αν ειναι το σπίτι μου στην τρίχα,, τα βασικά γιατι αλλίως θα βρεθώ στο τρελοκομείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου ακομη περιμενω τον τυπογραφο να μου φερει τα προσκλητηρια..θα σε αφηνα εγω στην απέξω καλέ?

(εσένα θα σε παω σε πιο κυριλε μαγαζί! σσσσσ μην ακουσουν οι άλλες!!!)

Βενακι εγω βρηκα κατι αγοραστά βιολογικά και τις παίρνω σε λογικες τιμές!!!

πεινάω ,παρειγγειλα πιτα σκεπαστη (παναω πιτα κατω πίτα μετα μπιφτεκακια κ μπεικον κ κασερι κ τυρι) κ πατατες τηγανιτες και μια κακα κολα ζιρο (ετσι γ να γλυτωσουμε απο καπου θερμιδες!)

τι επαθα σημερα:

παω περνω το παιδι απο το σχολειο ,μου μυριζει κατι σαν κακα,διαφορετικη μυρωδια ομως...λεω εκανες κακα?με λεει κακα κ πιανει την πανα,λεω ενταξυ σπιτι παμε θα την αλλαξω ,να βρωμαει ολο το αμαξι στην διαδρομη...παμε σπιτι την βαζω κατω,καθαρο το παιδι!!! σκεφτηκα μηπως το πρωι που εκανε λερωθηκε το παντελονι κ μυριζε,κοιταω τπτ! το ξεχναω ολη μερα....μιλουσα με την πεθερα μου καποια στιγμη κ μου ζητησε πιλα..παω να την παρω απο την τσαντα μου ερχεται παλι η μυρωδια ,τι γινεται ρε γμτ λεω ,παω μυριζω το παιδι καθαρο ,ξαναπαω στη τσαντα κ τι διαπιστωνω!!!! καποιο παιδακι εκανε εμετο πανω στην τσαντα!!!!!!!!!! δεν μυριζε κακα μα ξυνιλα!!! αυριο θα πουμε 2 λογακια στο σχολειο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...