Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Γωγουλα απο το Αγρινιο ειμαι ρε!!!!Εννοειται πως τα σκυλοσουξεδακια τα χω φαει στη μαπα.Καθε Πασχα και γιορτη το τι ακουμε.... Η Θώδη θεωρειται λαϊτ!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρωτα τον αντρα σου να σου πει.!!!!!!

1η Δεκεμβριου ειναι και η Παγκοσμια ημερα AIDS. :?::?::?::?:

Συμπεθερουλες που ειστε καλε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρουλα σιδερωμα ε;;;;Καλο κουραγιο κοριτσαρα μου.

Ρε συ να σε ρωτησω.Τωρα εδω ειναι 3 και τεταρτο.Εκει τι ώρα είναι;;;;Επισης μεχρι το βραδυ εισαι μονη σου με τα παιδια;;;; (Ναι ξερω ασχετες ερωτησεις αλλα απο καιρο ηθελα να στα ρωτησω :oops: )

σιδέρωμα? τι είναι αυτό? σιδέρωσα μόνο 2 παντελονάκια της μικρής και σταμάτησα!!!, απλά δεν είχα διάθεση, μετά έπιασα το τηλέφ. πρώτα με τον άντρα και μετά με την αδελφή μου!!!! πέρασε η ώρα....ταϊζω και την μικρή!!!!

είμαστε 1 ώρα πίσω....ο άντρας μου έρχεται στις 16.00, δεν είμαι μόνη μου μέχρι το βράδυ, όχι....

Γωγώ επειδή εσύ ήθελες να κάνεις παιδιά οι γονείς σου είναι υποχρεωμένοι να τα κοιτάζουν?!!!

εγώ δεν θα ζητούσα από την μαμά μου κάτι τέτοιο γιατί η ίδια μεγάλωσε 6 μόνη της, άρα είχε έρθει ο καιρός να ξεκουραστεί και κάνει ό,τι εκείνη ήθελε!!!!

το ίδιο άλλωστε λέμε και εμείς: να μεγαλώσουν τα παιδιά, να "φύγουν" από το σπίτι, να κάνουμε ταξιδάκια κ.λπ. κ.λπ.....αλλά αν θέλουν τα παιδιά μου βοήθεια θα τους την δώσω!!!

Όσο για τον βιολιστή έχει και μακρύ μαλλάκι και συμμετέχει σε ροκ συγκροτήματα....δεν τους ξέρω αυτούς τους καλλιτέχνες που λες!!! :?

Βίκυ ποιά είναι η Β.?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μια χαρα σε βρισκω!!!! :D:D Α ωραια που ερχεται ο αντρας σου νωρις!!!!Ελπιζω να σε βοηθαει!!!!

Βίκυ και εγω την ιδια απορια εχω;;;;Να της ζησει πάντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai ego tha ithela ma mathei violi! mou areei poly i vanessa mae!!! pebi einai i kori ekeinis tis filis sou?

ta neura mou ,katafere kai anoikse to spasmeno ntoulapaki!!!! k to adeiazei tora ...episis varethika na akouo apo tis 6.30 to proi mpoumpou mpou mpou ( ennoontas na valo tinalepou ton mazoo and the zoo 3 sto dvd!!) eleos to liosam epia to dvd!!!! molis tsakisa 100 gr nutela ,koinos guro stis 500 thermides k tora me epiase fagoura (eimai allergiki sti sokolata ma tin troo!)

Panagiota na se rotiso ,ean sunexistei me afto to ruthmo to zaxaro ti paizei?tha genniseis noritera?ti ginetai se aftes tis periptoseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panagiota na se rotiso ,ean sunexistei me afto to ruthmo to zaxaro ti paizei?tha genniseis noritera?ti ginetai se aftes tis periptoseis?

σε αυτές τις περιπτώσεις κάνεις ενέσεις ινσουλίνης και δεν σε αφήνουν να ολοκληρώσεις τις 40 εβδομάδες!!!....επίσης το παιδί είναι μεγαλύτερο και δεν θυμάμαι κατά την διάρεκια του τοκετού, νομίζω ότι γεννάς με καισαρική!!!

η κόρη μου όλο λέει Alliens!!!!....το έμαθε από τον Λουκά!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panagiota na se rotiso ,ean sunexistei me afto to ruthmo to zaxaro ti paizei?tha genniseis noritera?ti ginetai se aftes tis periptoseis?

Την αλλη Πεμπτη εχω γυναικολογο Γιώτα μου και θα τον ρωτησω.

Παντως στο διαδικτυο ολοι λενε οτι στην 38 πρεπει να γεννησεις οταν κανεις ινσουλινη και γενικα αν εχεις υψηλο ζαχαρο.. :?:?:?

Η διαβ. μου ειπε οτι και πάλι το ζαχαρο δε θεωρειται παθολογικο.Τι να πω;;;;Μπαχαλο τα χω κανει.

Αχ!!!Που που που που

Που να πηγε η μπουμπου;;;;

Και ο Νιλολας λεει "Ατα ατα".Παιζει να το ακουμε και 5 φορες τη μερα. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e kala mi skaseis kiolas ,ean xreiastei stis 38 tote stis 38!!!! APAPA eilikrina elizo i epomeni egkumosuni na min kratisei 40 ebdomades! nomiza oti tha to xonepso sto telos! kai ama kaisariki kaisariki (afta ta theoro leptomereies!!!) na sai esu kala k to moro k ola ta alla einai defterevousas simasias!

psuxosi tis exei ginei i mpoumpou!!!!tha petakso olo to mixanima apoto mpalkoni!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερες ποσο σε καταλαβαίνω ρε Γιώτα.....Κι εμένα τα ίδια κάνει...Αλλά με την μπεμπέ Λιλή......Δεν αντέχω άλλο μπεμπε Λιλη....Θέλω να σπάσω την τηλεόραση.........

Με το που ξυπνάει φωνάζει "μπεμπέ, μπεμπέ"...Και συνεχίζει "εμπός, εμπός..παππού" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Θέλω να πιάσω την μπεμπέ Λιλή και να της βάζω καρφίτσες στο κορμί της....... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πιάσω την μπεμπέ Λιλή και να της βάζω καρφίτσες στο κορμί της....... :twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το εχουμε και εμείς το πρόβλημα.. με το που μπουμε σπίτι τρέχει στην τηλεόραση και φωνάζει "Μαμα τιτιιιι, μαμουυυυ, γιεγιεγιεεεε!!" Mazoo and the Zoo την μαιμού και τον σκαντζόχειρο.. τιτιιι τα λέει όλα.. :lol:

Δεν θέλω να του τα βάζω κάθε μέρα.. χθες την γλίτωσα σημερα να δούμε τι θα κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχαχα κοριτσια

ο αναστασης πλεον εχει βαρεθει τους μαζου.. θελει να ακουει μονο ζουζουνια και συγκεκριμενα τα τραγουδια με τα χρωματα...

αχ ας μεινω εγκυος παλι κ ας γεννησω οποτε ναναι.. ολα καλα να πανε μονο και μην αγχωνεστε κοριτσια τοσο πολυ για τον τροπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου εαν δε δούλευα, δε θα είχα την απαίτηση να με βοηθήσουν....Όμως δουλεύω και καλώς ή κακώς έχω ένα ωράριο που δε μου επιτρέπει να πάω τη μικρή παιδικό.... :?:?:? Τη δουλειά δε θα την παρατούσα με τίποτα, οπότε πρέπει κάποιος να με βοηθήσει...

Εντάξει, εάν καμία από τις 2 γιαγιάδες δεν ήταν πρόθυμη, θα αναγκαζόμουν να πάρω μια ξένη γυναίκα και να της δίνω σχεδόν τον έναν μισθό....Όμως από εκεί και πέρα θα τις αντιμετώπιζα τελειως τυπικά...

Κι αφού είμαι αναγκασμένη να δουλεύω μια ζωή, όποτε και να αποφάσιζα να κάνω παιδιά θα είχα το ίδιο θέμα.....

Και το παιδί δεν είναι απλώς επιθυμία, αλλά ολοκλήρωση.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πΩ ΠΩ....

Πόσα γράψατε καλέ;;;

Δεν ξέρω τί να πρωτοσχολιάσω...

Καταρχήν πονάει η μέση μου. Υπερέβαλα με τους καναπέδες... :oops::oops: (Το ξέρω είναι βλακεία μη βαράτε...)

Έκανα πένες με μανιτάρια και σκόρδο και έφαγα μια κατσαρόλα. Τώρα όπου να ναι θα ακουστεί το μπαμ...

Αλλά είχα μια πείν άλλο πράγμα!!! :lol::lol::lol:

Η Ειρήνη ξύπνησε πριν λίγο και άρχισε να φωνάζει. 'Και μισή και ετάμιση είπεθ να έθεις να με πάλεις'

Τί να εννοεί ο ποιητής;;; Επίσης...

Ζω στιγμές απείρου κάλους σας το πα;;;;

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε μπαμπάς και κόρη κάνουν παρέλαση μέσα στο σπίτι. Ο μπαμπάς δίνει τέμπο (εν δυό τρια τέσσερα) και η Ειρήνη ακολουθεί. Μόλις κοπάνησε και ένα φωτιστικό με το χέρι του!

=))=))=))=))=))

Παναγιώτα μου τι ξέρεις πως είμαστε οι επόμενες στη σειρά;;;;;;

Εγώ μετράω τις μέρες από τη μια και από την άλλη θέλω να το απολαύσω όσο γίνεται περισσότερο. Μου έχει καρφωθεί επίσης να μη γεννήσω νωρίς αλλά μεσα στις γιορτές. Χριστούγεννα ας πούμε! ΠΗΤ έχω 22/12 αλλά αν χρειαστεί μου δίνει και παράταση 10 μέρες αν είμαστε καλά! Επίσης έχω τρελλή περιέργεια να δω σε ποιον θα μοιάζει και δεν μπορώ να τη φανταστώ με τίποτα!!!

Γιώτα στη δουλειά είσαι;;; Τί καιρό έχει στο νησί;;;

Θου που είσαι ρε;;;

Λένα πες λεπτομέρειες...

Τί έκανα;; Πως με είδες;;;; Σε ξαναρωτάω , μήπως είμαι ο κρυφός σου πόθος;;; Παραδέξου το επιτέλους!!! :lol::lol::lol:

Πεθαίνω για Αναστάση!!!

Γωγώ μαρή τρελλή 160 ευρώ μπουφαν;;;;

Και δεν τον πυροβόλησες;;;; :D:D:D:D

Εγώ το ήξερα από την αρχή οτι θα ταιριάζαμε! Έχουμε κοινή λατρεία!! Τον Μιχαλάκη!!!

Αλλά φτου σου ρε σκυλού να μη θέλεις να μάθει βιολί ο γαμπρός...

Λένα να τον πας μην την ακούς! Θέλουμε να έχει μουσική παιδεία ο Αναστάσης!!!

Σισσιώς εμείς πάμε baby swimming με την Ειρήνη και παρακολουθούμε και ένα πρόγραμμα promusica σε ωδείο. Αργότερα θα κάνουμε και τεστ σε άλλα αθλήματα αλλά και σε κανένα όργανο!

Ντασούλα πως είναι το κεφάλι της Έλενας;;;

Bίκυ ποιά είναι η Β;;;;;;

Αναστασία ο Σπυράκος τρώει;;;;

Αrgi είσαι Κολωνία;;;

Εγώ είχα την αδερφή μου στο Dusseldorf για 2 χρόνια. Τώρα γύρισε πίσω.

Δήμητρα θα ακόυσετε κατευθείαν καρδούλα!!!

Τί γλυκία που είναι αυτή η πρώτη συνάντηση!!

Αφροδίτη και Χρύσα πολλά πολλά φιλιά!

Κάτι ξέχασα να γράψω πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

καλοταξιδο και το 21ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

αθηνα,να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

φαγαμε λιγο κροκο σημερα!!!!της αρεσε!!!!!τωρα περιμενω....ελπιζω να μην εχουμε αλλεργια.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Βασω ειναι η κορη της φιλης μου!

και ναι εκανε ενα κοριτσακι ...εφτασε τσην ημερομηνια χωρις ευτυχως να την πιασουν πονοι η να σπασουν τα νερα καθως δεν επρεπε λογω του τροχαιου!!

ολα καλα!

τα κοριτσια εστειλαν στην Β. πραγματακια για το μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου άσε έγινε χαμός σου λέω για το μπουφάν..... :evil::evil::evil::evil:

Όσο για την παρέλαση που κάνουν μπαμπάς και κόρη, χθες το βράδυ έκανε και η Ιωάννα μαζί μου....Και έλεγε "ένα-δύο, έν-δύο"...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όμως αντί να κάνει να πόδια πάνω κάτω, έκανε προς τα δίπλα...Σαν το καβούρι...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ πόσο νιώθω την ανυπομονησία σου.... :P:P:P:P Κι εγώ έτσι περίμενα στην Ιωάννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η γωγω εχει εν μερει δικιο... κ εσας αν δε σας τα κρατουσαν θα τους τα πηγαινατε με την ιδια χαρα και προθυμια? ειναι αλλιως οταν σε βοηθανε οι γονεις!

φυσικα δεν κανεις παιδια με το σκεπτικο οτι θα σε βοηθανε συνεχως.

γενικα η αληθεια ειναι καπου στη μεση... ουτε θα "απαιτησω" απο τη μανα μου να τον κραταει ουτε ομως ανδε με βοηθαει θα της τον πηγαινω μεσα στην τρελη χαρα..

εδω παρακαλαω τη μανα μου κοντα ενα μηνα να ερθει να με βοηθησει να στρωσω χαλια, αφου ο τολης δε μπορει, και ολο κατι γινεται

νατασα πρεπει να το ψαξω... ακου εκει κρυφος ποθος γκαστρωμενη γυναικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παρεπιπτοντως τριψε κοιλιτσα να παρω λιγη γκαστρωενεργεια!!!

εκεινο το καφεδακι που λεγαμε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κορίτσια κοιτάξτε τι κουκλάκι είναι το σποράκι μου στο τικεράκι........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να δω αύριο που αλλάζω εβδομάδα και μπαίνω στον 4ο πώς θα είναι...Θα έχει αλλάξει άραγε πολύ;;;;; =))=))=))=))=))

Συμπεθέρα με μενα πότε θα πιεις καφέ;;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε να γινει καλα ο τολης να βρουμε ενα τριημερο να κατεβουμε

α δε σουπα ο τολης πηγε σε μια πολυ καλη συνεντευξη αλλα λεπτομερειες αλλη φορα

να δουμε μακαρι να πανε ολα καλα

ο γαμπρος σου ροκανιζει ενα αγγουρακι κ ενα καροτακι στο αλλο χερι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tαχεία το τρενάκι Νο21!!! :shock:

Δεν σας προλαβαίνω πολυλογούδες!!! Και κυρίως, δεν θυμάμαι όσα διαβάζω! :oops:

ΜαιμουδοΓωγωΣυμπεθερούλες, εξακολουθώ να διαφωνώ περί των παππουδογιαγιάδων, sorry! :? Ούτε εγώ έχω βοήθεια από τους δικούς μας, αλλά δεν θεωρώ ότι είναι κανείς υποχρεωμένος να μου την παρέχει. Τα πεθερικά μένουν στην επαρχία, οπότε εξ' ορισμού αποκλείονται και οι γονείς μου έχουν σύνολο 11 εγγόνια και είναι και μεγάλοι. Είναι αδύνατο να τους βοηθήσουν όλους, γι' αυτό και τα κρατούν μόνο εκ περιτροπής και για λίγες μόνο ώρες, εφόσον υπάρχει ανάγκη. Συνολικά, μόνο η μητέρα μου έχει κρατήσει τη μικρή, μία φορά για ένα 3ήμερο ταξίδι στο εξωτερικό και ελάχιστες φορές που χρειάστηκε να πάω σε κάποια δουλειά ή να βγούμε στην επέτειο! :D Όσο για δουλειές στο σπίτι, δεν με έχει βοηθήσει ποτέ κανείς, αλλά και να προσφερόταν, δε θα το ήθελα, δε θέλω κανέναν μέσα στα πόδια μου! :oops: Ούτε στη λοχεία ήθελα κανέναν. Κοριτσούδια μου, μην παρεξηγηθώ, ο καθένας μας έχει άλλο χαρακτήρα, άλλες ανάγκες, τα βλέπει αλλιώς τα πράγματα. ;)

Νατάσα-lovie, πέθανα στο γέλιο με την παρέλαση Δημήτρη-Ειρήνης!!!! :lol: Απίστευτες σκηνές!!! :lol:

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, πολλά πολλά φιλιά! :D

Aφροδίτη, εγώ δεν ξέρω αν είναι της εγκυμοσύνης ή του μυαλού μου :lol: αλλά τα λιγουρεύομαι όλα!!! Όλα θέλω να τα φάω, τα τρώω δηλαδή και μετά νιώθω έτοιμη να σκάσω!!! :shock:

Θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε γωγω..να σε δω εσενα οταν θα κανουν παιδια η Ιωαννα και η Ζιζελ..τι θα κανεις..θα ξεσκατωνεις μωρα η θα πηγαινεις εκδρομη με τα ΚΑΠΗ..εγω παντος ομολογω εν\τελως κινικα οτι θα πηγαινω εκδρομη για Λασπολουτρα..και οχι δεν θα δινω τρην συνταξη μου σε παιχνιδια..θα την τροω στα καλυτερα ΣΠΑ στης ελλαδος..τι στο διαλο, μονο εγω ξερω πως την δουλεψα την συνταξη- αμα παρω.

Ουτε επισης εχω σκοπο να προικισω πλουσιοπαροχα τα βλασταρια μου, θα τα σπουδασω ναι, θα τους βοηθησω στην αρχη να σταθουν στα ποδια τους..να τους δοσω την μαγια που λενε..αλλα εως εκει..εγω δηλαδη πωςτα καταφερα.

Επισης η μαμα μου με βοηθησε ενα χρονο με τον Χ και την ευχαριστω πολυ..αλλα δεν ηθελα παραπανω, εχει και αυτη την οικογεννεια της...υπαρχει μια ρωσικη παροιμια σχετικα με αυτο..μαλλων ανεκδοτο αλλα χανει πολυ στην μεταφραση και δεν εχει νοημα να το πω.

Παντως το δευτερο νινι πιθανως θα παει πιο μικρο στον παιδικο

Μολισ γυρησαμε απο μια μεγαλη βολτα..καναμε περιπου μιαμιση ωρα...

μερικεςε φορες η πεθερα μου με εκνευριζει αλλα κανω την παπια γιατι το κανει απο αγαπη για το παιδι...να δω ομως αν αυτα θα περνανε στην κορη της οταν με το καλο κανει παιδι..πωπω..οσο κακια και να ακουγομαι εκει θα το φχαριστιθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw den lew tipota gia to ti tha kanw otan megalosoun ....makari na broune douleia kai na pernoun tosa pou na mporoun na figoun apo to spiti kai na kanoun oikogeneia .....etsi opos giname tora as kataferoun na stathoune sta dika tous podia kai kathome na prosexw ksana mwra .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω θελω να λεω μεγαλα λογια.. ας ειναι καλα τα παιδια μου και ολα τα αλλα γινονται

ρε κοριτσια μηπως εχετε ιδεα τι κανει η σια??? γεννησε η οχι??? δεν εχω ακουσει τιποτα!! καπου τωρα ηταν να γεννησει, το θυμαμαι γιατι θα γεννουσαμε κοντα

αχ εχω κ εγω απιστευτες λιγουρες και εχω γεμισει σπυτρακια.. το ομορφο προσωπακι μου εχει γινει κατακοκκινο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...