Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?απο οτι βλεπω οι περισσοτερες τον ειδν τον σακη χθες εμ!τι να κανουμε αφου ειναι κουκλος ο ατιμος,εγω παλι συνεχιζω με πολλη ζηλο την γενικη καθαριοτητα ολου του σπιτιου για να στρωσω επιτελους τα χαλακια μου ολα....η επομενη φορα θα ειναι με ενυσχισεις μανουλα-πεθερουλα ττελος ιανουαριου για να ειναι το σπιτι καθαρουλι για την γεννα...ουφ ουφ ασ φαω καμμια σοκολατιτσα γιατι με πιασανε κατι λιγουρες μεσημεριατικα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααααααχχχ αναπλήρωσα χαμένο ύπνο, τα είπαμε και με τους δικούς μας...

τι γίνεται εδώ ;;

οχι ρε lollipopaki !την κοπανησε ο δοκτορ ψες ; πιστεύω Δευτέρα θα σας καλέσουν οπωσδήποτε!

εγώ πηρα στο κεντρο για την β επιπέδου αλλα ειναι κλειστό Σαββατα ! Δευτέρα τωρα!

καλά η φωτό που μας εδωσε δεν ειναι και οτι καλύτερο αλλα τουλάχιστον εχω κατι να κοιτάζω μεχρι να παρουμε τις καλές (και αυτή σχεδόν με το ζόρι την πήρα! αλλα την διεκδίκησα!!!!χιχιχι !)

περιγραφή του μπέμπη τώρα : μας είπε οτι το βλέπει να αναπτύσσεται και περισσότερο για τις μέρες του!!! αυτα ειναι μαλλον ευρυτάνικα γονίδια (του Φώτη! χιχιχι!) ! ειναι μπρούμυτα σε κλασική εμβρυακή στάση (τα γόνατα σταυρωτά και κοντά στο στήθος μαζεμένα) το γλυκούλι ! εμ σου λέει αφού δεν κοιμάται η μαμα μου μπρούμυτα, θα το κανω εγώ! δεν μου εδωσε εξετάσεις αίματος κλπ, αλλα θα τα ξαναπούμε τηλεφωνικώς οταν γινει η β επιπέδου και μαλλον θα με ξαναδεί σε 6 εβδομάδες απο σήμερα !;!!!!

να δω πως θα κανουμε καμπύλη ζακχάρου κοντα στα Χριστούγεννα με ολους αυτούς τους κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα...στα υψη θα ειμαστε ολες...!

post-12238-13873935365393_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!εχω ενα ευχαριστο και ενα δυσαρεστο να σας πω...το ευχαριστω ειναι πως εχω να κανω εμετο ακριβως 1 εβδομαδα σημερα!!!και το δυσαρεστο...σημερα εχω τραπεζι στα πεθερικα μου,οποτε θα ξαναρχισω τους εμετους....χιχιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες!!!!

Καλο κουραγιο Ρανια!!!! Δεν ξερω τι ειναι χειρότερο (κακία :evil: ειπα!!)

Εμενα μολις εφυγαν η αδερφη μου με το μωρο, τη φιλοξενουσα 4 μερες (μενουν Αθηνα) και εμεινα λιγο στεναχωρημενη γιατι δεν ξερω ποτε θα τους ξαναδω, σνιφ!!!

Κατα τα αλλα περασαμε πολυ ωραια, ολο βολτες και φαγητο, πολυ φαγητο!

Χθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω απο το στομαχι μου, κλωτσουσε και το νινάκι μας!!!

Μαρια+Φωτης τι καλα που είδατε τον αγοραρο, αχ και εγω θελω η β-επιπεδου ειναι πολυ αργα 15/11. Πως θα περιμένω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Εμεις ειμαστε καλεσμενοι σημερα να φαμε σε φιλικο σπιτι,απο σπιτι ακομα τιποτα ειδαμε κανα δυο αλλα ειναι μικρουλια για εμας...Ρανια κοπελα μου βαλτους τα γυαλια να μην εχουνε να πουνε τιποτα,καλο κουραγιο!!!Μαρακι το μικρουλι σας ειναι σαν και το δικο μας αναπτυγμενο,τι ωραια!!πολλα φιλακια σε ολες σας αφηνω γιατι γραφω απο ξενο υπολογιστη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning

ΡΑΝΙΑ βγαλε για ορεκτικο τσουκνιδοπιτα :twisted::twisted::twisted: ....Υπομονη μωρε....λιγες ωρες ειναι!!!!!

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ ωραια φωτο...εχει φωτογενεια το νινι σας!!!!!!!!

ΚΟΥΚΙ αντε να τακτοποιηθειτε στο νεο σπιτι για να ηρεμισετε!!!! Το εχουμε ζησει κ εμεις το σκορποχωρι πριν τη μετακομιση κ ειναι....... :ymsick:X(X( ....Και το χειροτερο για μενα ηταν να μαζεψω τα λιγα που ειχαμε αφησει για τις τελευταιες μερες!!!!!!!! 2 ποτηρια,2 πιατα,καλτσες,βρακια κτλ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!! κυριακη και μαλλον πηγατε βολτουλα...

lollaki δεν πειραζει κοριτσακι...... ολα καλα θα πανε και θα δεις συντομα τα μπεμπε!!!!

Μαρια-Φωτη ΤΕΛΕΙΟ το αγορακι σου!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Φραουλινο καλη επιτυχεια για αυριο, ολα θα πανε καλα και θα ηρεμησεις και συ θα το δεις!!! προσπαθησε να εισαι ηρεμη οσο γινετε.... δεν θα πονεσεις καθολου!!!

Και εγω σημερα μετακομηζω αλλα ευτυχως απο τον 3 στον 1 οροφο της πολυκατοικιας και εχω και ολοκληρο συνεργειο και μου καθαριζει... μαμα,αδερφη και 2 φιλες ευτυχως, εγω ειμαι ακομα σε κατασταση προσοχης λογω της παρακεντησης και το μονο που κανω ειναι να μαζευω τα πραγματα απο το παλιο σπιτι... α και η πεθερα μαγειρευει... αυτα!! θα τα πουμε μαλλον αυριο ξανα.φιλια πολλα σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια !να μαι και εγω μολις γυρισα απο βολτιτσα στη θαλασσα και παιδοτοπο που ειχα παει οικογενειακος και αλλα 2 ζευγαρια,καλα ε!ηταν φοβερα μαζεψα πολλη ηλιο μας εκανε πολλη ωραια μερα σημερα .τωρα θα σερφαρω για λιγο και μετα υπνο για ξεκουραση τα ξαναλεμε μετα ciaooo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia!! hellooooo!!

Μαρακι τελειο το νινι ειναι ξαπλωμενο μπρουμυτα!κοιμαται μωρε τοσο πρωι που το πηγατε στον φωτογράφο!! :lol:i-)

ασε Λολλι εχω αφησει μονο φορμες (και πυτζαμες) κα ιδεν πειραξα ακομα βρακο-σουτιενο-καλτσες- αυτα δεν μου φτανουν -τελευταια θα φυγουν απτο σπιτι!!

α! και τις 12ποντες γοβες μου αφησα προχειρες- να ειμαι πανω απολα σεξουαλα! :lol::lol:

σπιρτουλι μια χαρα μετακομιση! απο τον ενα οροφο στον αλλο!!το βρισκω ιδανικο!!

εμενα μου βγηκε η μεση να τηγανιζω κεφτεδακια (δεν εχω πυρεξ στο σπιτι) και μαλιστα σε κατσαρολακι (αφου δεν αφησα ουτε τηγανι) και εκει εκανα και τηγ.πατατες!μα σημερα επρεπε να μου ερθει η ορεξη να κανω πραγματα που θελουν σκευη? μα τι αναποδος ανθρωπος... @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια τι κάνετε?

Μαράκι τέλειος ο μπέμπης!!!!

Ράνια υπομονή λίγες ώρες είναι θα περάσουν.

Κουκίδα κουράγιο και εγώ σκεφτομαι πως θα περάσω τα ίδια το φλεβάρη και φρικάρω!!!

Σήμερα στην Αμερική είναι απόκριες (Halloween) και χτες βγήκαμε βόλτα και ήταν τέλεια. Όλοι ήταν μασκαρεμένοι με κάι φανταστικές στολές, πολύ φαντασία. Μου δώσαν πολλές ιδέες για του χρόνου με το καλό..

σήμερα θα πάμε να φάμε έξω σε μια Ελληνική ταβέρνα, έχει πολύ ωραία μέρα.

Αύριο ραντεβού με το γιατρό άντε λίγες ώρες και θα δω το μωράκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας και απο εμένα!!!

σημερα ησυχιες...όλο το σκ ησυχίες γιατι ο άντρας μου είχε πάρα πολύ δουλειά από το σπίτι και ...γλύτωσα τις εξόδους :lol::lol::lol:

συνήθως αυτός με τραβάει να βγούμε παρότι δουλεύει 12 ώρες την ημέρα, για να αλλάζει παραστάσεις! Αλλά αυτό το σκ την γλύτωσα :D

Λοιπόν Βάσια όταν ήμουν μικρή λόγω γειτόνων και συγγενών εξ αμερικής και αγγλιας πηγαίναμε συνέχεια σε halloween και ήταν η καλύτερή μας! Σαν να είχαμε απόκριες 2 φορές τον χρόνο! φανταστικά ήταν! Θυμάμαι στην αρχή σκίζαμε τα σεντόνια της μαμάς μας για να ντυθούμε φαντάσματα (καημένη μαμα :lol::lol: ) και μετά σιγά σιγά το εξελίξαμε σε μάγισσες, δράκους κλπ κλπ...

περνάγαμε φανταστικά και διοργανώνονταν και διάφορα παιχνίδια-διαγωνισμοί...οι αμερικάνοι κ οι άγγλοι είναι πρώτοι σε αυτά....αχ αντε στο μέλλον αν μείνετε εκεί να το κάνεις για τα δικά σου παιδιά!!! Πάλι συγκινήθηκα...βρε κακό με εμένα....πολύ κλαψιάρα έχω γίνει!!

καλούς υπέρηχους και καλή εβδομάδα σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπηκα κ εγω να δω τι γινεται.....

Η κλασσικη ερημια του Σ/Κ ε; Εγω βαρεμαρα και Αγιος ο Θεος :D .....Σουρνομαι απο καναπε σε καναπε αγκαλια με μια κουβερτα!!!!

Δε μου λετε...; πονακια εχετε ακομα ή παιζει κατι με μενα κ την περιδεση;;; :roll::roll::roll:

Και κατι ακομα.....στηθος;;; ακομα πονεμενο;;; Εμενα σταματησε να ποναει αλλα εξακολουθει να ειναι μποοοοοοοοοοοομπααααααααααα......Δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι εχω σταματησει τα ουτροτζεσταν :roll::roll::roll:

Αντε να δουμε τι θα γινει αυριο με το ραντεβου μου.....να ρωτησω κ τον γιατρο διαφορα...ολοκληρη λιστα εχω ετοιμασει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι εγω εχω ακομη πονάκια- ειναι λογικο μωρε- αφου μεγαλωνει η μητρα- θυμαμαι καποτε που γουργουριζε η κοιλια μου ...εκει που ηταν η κοιλια μου, ενω τωρα γουργουρίζει εκει που ηταν το στομαχι μου!!! :!::!::!:

οσο για το στηθος- εγω εχει μια βδομαδα που παρατηρησα οτι εχουν αρχισει να σκουραινουν οι θηλές μου. το ειχα διαβασει οτι συμβαινει νωριτερα αλλα εμενα τωρα αλλαξαν χρωματακι.

οσο για το πρηξιμο- τα ιδια....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου και καλη βδομαδα!!! κοιμαστε ολες εεεεεε?? εγω στη δουλεια. λοιπον και γω εχω αρκετα πονακια ακομα στην κοιλια,το στηθος εχει σταματησει να ποναει εδω και καιρο αλλα απο μεγεθος αλλο πραγμα........... να ρωτησω κατι? μηπως ποναει καμμια δεξια η αριστερα στα πλευρα περιπου κατω απο το στηθος??? ειναι φορες που ποναω παρα πολυ οταν καθομαι και αυτο μου εχει αρχισει εδω και μια βδομαδα αλλα οχι καθε μερα και οχι ολη την μερα.... αν συνεχισει θα παρω τον γιατρο.... αυτα..φιλακια πολλα και ονειρα γλυκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Και εγω εχω πολλα πονακια, χθες ηταν τοσο εντονοι οι πονοι που δεν μπορουσα να περπατησω!

Σπιρτουλι ο πονος ειναι απο το βαρος μάλλον. Εμενα τωρα που κολλαει το στηθος με τη κοιλια αν κατσω δεξια ή αριστερα ποναω αντίστοιχα.

Κυριως εμενα στο καθισμα με ενοχλει η πλάτη απο το βαρος!

Ρωτα κ τον ντοκτορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα σε όλες!!! οι περισσότερες εχουμε β επιπεδου τον Νοεμβριο οπότε ευχομαι υγιή μωρακια σε όλες μας!!!

οσο για πονακια εχω κι εγω λιγα χαμηλα αλλα ειναι φυσιολογικα νομιζω,επίσης το Σ/Κ χόρτασα κλωτσιτσες και ημουν πολυ χαρούμενη. Τι ωραία αίσθηση? Χανουν οι αντρες μας που δεν το νιωθουν... Παω για δουλεια γτ κυριολεκτικα πνιγομαι αυτην την βδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοκονακια!!!!

Απο οτι βλεπω ολες εχουμε ενοχλησεις - πονακια ακομα....ουφφφφφφφφ ηρεμισα καπως!

Πως περασατε το Σ/Κ; Βολταρατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα lollipopaki εγω δεν εκανα τιποτα......... κατα τις 6 ενιωθα πτωμα, με πονουσαν τα ποδια μου και γενικα ημουν πολυ κουρασμενη αν και δεν εκανα κατι φοβερο ολη μερα και κατα τις 10.30 που εβλεπα big με πηρε ο υπνος και δεν το ειδα και ολο........

Εσυ κανενα νεο απο το γιατρουλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη νομιζεις Σπιρτουλι- κ γω στις 16 εχω ραντεβου..! ολες καπου εκει ειμαστε!

και γω καποιες φορες κουραζομαι -τουλαχιστον ετσι αισθανομαι που λες και συ, χωρις- άλλες φορες εχω ταχυπαλμίες..περαστικο ειναι πάντως ευτυχως- γιατι αυτο που με τρομαζε ηταν το αν θα ειμαι ετσι απο δω και περα....ευτυχως οχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλο μηνα σε ολες !!!!!!!!!!τι καλα σε 1,5 εβδομαδα μπαινω στον εκτο μηνα,αντε αντε να προχωραμε πιο κοντα στην ευτηχια..........τι νεα σημερα ?γραψτε νεα οσες εχετε γιατρουλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...