Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

το δωματιο ομορφαινει με αλλα πραγματα λολι οχι με την κουνια σαν επιπλο γιαυτο μην σκας...ουτε σημαινει οτι τα πολλα λεφτα δινουν κ ενα ωραιο αποτελεσμα...σημασια εχει οτι θα γινουν με αγαπη κ μερακι ειδικα απο μας που περασαμε απο συμπληγαδες για ναποκτησουμε τα μωρακια μας.

γιουλακι αλλο ουδετερο που μαρεσει ειναι το λαχανι με πορτοκαλι - πολυ φωτεινο κ χαρουμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω ηδη απο το ΙΚΕΑ ενα σετ πολυ ομορφο ντουλαπα, συρταριερα και ραφιερα!

Ειναι οτι πρεπει για το παιδικο. Δειτε κατι τετοιο Λολι για ν α μεινει κ μετα!

Ειναι ομορφο σετ κ το εχει σε 3 χρωματα , δεν θυμαμαι πως το λενε!

Παω να δω τη φωτο που βαλατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειτε καδρακια! Ειχαν παει δωρο ενα τετοιο στο μωρο της αδερφης μου.

Τα παραγγελνεις οπως θελεις

http://www.spoilyourbaby.gr

στη 3 σελιδα εχει κ της ανηψουλας μου (ΚΑΤΙΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOULAKI δεν γινεται αλλιως...σε μια βολτα που εκανα στο ιντερνετ σε καταστηματα be be μου εβγαιναν τα 2 κρεβατακια με στρωμα κ η αλλαξιερα με τα συρταρια γυρω στα 500Ε το κομματι...συνολο 1500Ε!!!

Προσθεσε κ την ντουλαπα,χαλακι ,φωτιστηκα,κουρτινες κ να μην πω κ τα ψιλολογια (μπιμπερο-αποστειρωτες,βραστηρες, καρεκλακια αυτοκινητου,παντες για τα καγκελα των κρεβατιων κ οτι αλλο βγει στη μεση) ξεφευγουμε πολυ.....

Με ενοχλει ομως οτι η επιλογη μας αυτη εχει κατακριθει απο καλοθελητες..........εγω ομως πιστευω οτι το παιδικο πρεπει να εχει αγαπη.....κ απο αυτη εχουμε μπολικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πω και εγώ μερικά πραγματάκια γιατί δεν έχω μάθει στην ζωή μου να αφήνω να επικρατεί το ψέμα και η αδικία για τους γύρω μου και για τον ευατό μου. Μου είχαν πει από την διαχείριση ότι θα το χειριστούν και θα κάνουν παρατηρήσεις στην Κουκίδα και ότι θα σβηστούν τα υβριστικά μηνύματα στο πρόσωπό μου, αλλά ή δεν το έκαναν ακόμα ή δεν τις έλαβε υπόψη εκείνη..Και επειδή βλέπω ότι το παραμυθάκι συνεχίζεται και η Κουκίδα εξακολουθεί να ασχολείται μαζί μου χωρίς να της έχω απαντήσει καν…διαβάστε και τα παρακάτω:

Κουκίδα είσαι μεγάλη υποκρίτρια και η κακία σου ξεχειλίζει. Πραγματικά δεν έχω ξαναδει τόση πολύ κακία…Επίσης έχεις μεγάλο κόμπλεξ και ζήλεια και για όλους αυτούς τους λόγους μιλάς άσχημα για τους άλλους… Το ότι προσπαθείς να μιλήσεις «όμορφα» στο φόρουμ κάποιες φορές πραγματικά μου προκαλεί αηδία, καθώς έχω μπροστά μου 20 σελίδες με βρισιές και άσχημα λόγια που γράφεις για άλλους, μπροστά και πίσω από την πλάτη τους. Με την πρώτη ευκαιρία αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου…Εκεί φανερώνεται ο πραγματικός εαυτός σου. Πραγματικά τον λόγο που με ΜΙΣΕΙΣ τόσο δεν τον έχω καταλάβει καθώς δεν σου έχω κάνει ΠΟΤΕ τίποτα...Όπως τίποτα δεν σου έκαναν και όλοι οι υπόλυποι που έβριζες και βρίζεις… Ετοιμαστείτε όλοι να πάρετε σειρά στο βρίσιμο…(αργά ή γρήγορα…)

Θεωρώ ότι αυτά που σου έγραψα παραπάνω (κακία, κόμπλεξ κλπ κλπ) σε συνδυασμό με το μικρό σου το μυαλό οδηγούν σε αυτή την συμπεριφορά…Αυτά τα λίγα γράφω μόνο, παρότι σκέφτομαι και πολλά άλλα άσχημα για εσένα αλλά θεωρώ ότι και πολύ ασχολήθηκα…Για να δεις ότι δεν είσαι η μόνη που μπορείς να βρίζεις…Τα κατάφερες και έπεσα και εγώ στο ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΟ επίπεδό σου…Σου προτείνω να μην μου απαντήσεις αν δεν θέλεις πάλι να μπούμε σε διαδικασία αντιπαράθεσης…Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει ούτε λίγο τι θα πεις αλλά σε περίπτωση που απαντήσεις δεν θα το αφήσω ασχολίαστο.

Τέλος, επειδή όπως είπα ΔΕΝ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΤΕ, παραθέτω με print screen από τον υπολογιστή μου (δηλαδή με φωτογραφία από την οθόνη του υπολογιστή μου) ένα από τα μηνύματα που ΔΕΝ (χαχαχα) έστειλε ποτε η ΚΟΥΚΙΔΑ καθώς ποτέ δεν έχει μιλήσει άσχημα για κανέναν (μάλιστα με έστειλε και στον διάβολο που το ισχυρίστηκα αυτό!). Έχω σβήσει τα ονόματα και τις φωτογραφίες αλλά αν αμφισβητηθούν μπορώ και να τα στείλω ξανά με ονόματα αν θέλετε…Έχω και άλλα αν ενδιαφέρεστε…Μην εκπλαγείτε αν κάποτε δείτε και τα δικά σας ονόματα σε ένα από αυτά…Ακόμα και εσείς Lollipop και Μαρία…

Ελπίζω μόνο να διαβάζεται το μήνυμα, αν είναι μικρά τα γράμματα πατήστε ζουμ.

Και για να εξηγήσω την ιστορία του μηνύματος εν συντομία, λίγο καιρό αφού έχει ανοίξει το θέμα Φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου, μόλις που είχαμε γνωριστεί, η Γεωργία εκφράζει το άγχος της λόγω των 3 παλίνδρομων κυήσεων που είχε και αυτό από ότι φαίνεται αυτό δεν αρέσει, είναι «μαλακία» και την «σπάει» σε κάποιες καθώς όποια έχει ανησυχίες και ανασφάλειες, «δεν βουτάει την γλώσσα στο μυαλο» και αξίζει «σιχτιρίσματος»…

Πραγματικά έχω μάθει να μιλάω με ειλικρίνια και ΗΘΟΣ και να σέβομαι τους άλλους και κυρίως όταν αντιμετωπίζουν δυσκολίες και όχι να θεωρώ τις ανησυχίες τους «μαλακίες» και να θέλω να τους «σιχτιρίσω»…Αλλά αυτό φαίνεται που λέω δεν είναι κοινώς αποδεκτό από όλους τους «ανθρώπους»…

Και για να πω και εγώ αυτό που μου έμαθε η ζωή (και ας είμαι μόλις 28 ετών…): άνθρωπος που κάνει πράγματα πίσω από την πλάτη των άλλων, τότε να είστε σίγουροι ότι θα το κάνει ξανά και ξανά και ξανά αυτό… Να το έχετε το μυαλό σας αυτό…

post-11264-13873935478166_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να πω και εγώ αυτό που μου έμαθε η ζωή (και ας είμαι μόλις 28 ετών…): άνθρωπος που κάνει πράγματα πίσω από την πλάτη των άλλων, τότε να είστε σίγουροι ότι θα το κάνει ξανά και ξανά και ξανά αυτό… Να το έχετε το μυαλό σας αυτό…

Τέλος, ομολογώ ότι με στενοχώρησε το ότι ενώ κάποια κορίτσια γνώριζαν ότι η Κουκίδα μιλάει άσχημα για άλλους (εντάξει τώρα πια το ξέρουν όλοι όσοι διαβάζουν το φόρουμ…) και ότι έχει προσωπικό ΜΙΣΟΣ μαζί μου χωρίς να της έχω κάνει ΠΟΤΕ τιποτα και φυσικά χωρίς καν να με γνωρίζει…και δεν είπαν καν ούτε το αυτονόητο: το να μην μιλάει δηλαδή τόσο άσχημα ούτε σε εμένα ούτε σε κανέναν. Επίσης με ενόχλησε το γεγονός ότι ενώ δεν απάντησα σε ούτε μία βρισιά και προσπαθούσα να διαχειριστώ το θέμα κόσμια, μου γράψατε ότι εγώ το συνεχίζω και δεν το αφήνω…Τι έπρεπε δηλαδή να κάνω? Να κάθομαι να με βρίζουν? Σας ρώτησα εάν θα σας άρεσε να σας το κάνουν αυτό και πάλι σαφή απάντηση δεν πήρα…Ωστόσο θεωρώ ότι σε όλο αυτό παρασυρθήκατε από την Κουκίδα και δεν πιστεύω ότι το κάνατε επίτηδες…Δεν σας κρύβω όμως ότι με στενοχώρησε αυτό. Προσέξτε μην βρεθείτε εσείς στο μέλλον στην θέση μου όμως γιατί η «ιστορία» γενικά επαναλαμβάνεται…

Προτείνω να μην μου απαντήσετε γιατί δεν θέλω να γίνει το ίδιο με την άλλη φορά…Απλώς ήθελα να ξεκαθαρίσω την θέση μου γιατί δεν μπορούμε να κρυβόμαστε πίσω από την ανωνυμία και να γράφουμε ότι θέλουμε…ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ….καθώς δεν με ενδιαφέρει το τι θα πείτε αλλά δεν θα το αφήσω να περάσει και έτσι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι βλέπω δεν διαβάζονται και πολύ καλά. Τα μετέφερα σε word και θα προσπαθήσω σήμερα να τα στείλω με print screen ξανα:

ΚΟΥΚΙΔΑ: πωπω μου τη σπαει η γεωργια τι μαλακια εγραψε στο φορουμ- δλδ αυτη τα περασε και οι αλλοι που δεν τα περασανε δεν νιωθουν-αντε μη τα παρω τωρα

ΚΟΥΚΙΔΑ: εκει στις φουσκοκοιλιτσες ειναι τοσο αρνητικη με ολα- πωωωωω ρε δεν μπορω τετοια σταση- ενταξει- θα αγχωθεις με την εγκυμοσυνη, και θα κλαψεις και θα παρακαλεσεις την Παναγια να προστατεψει το μωρο σου- αλλα ΕΛΕΟΣ με αυτο τον φοβο- οτι κατι θα γινει και θα στραβωσει., τωρα τα επαθε το συννεφακι και γυρναει -το 1ο δλδ που της ηρθε- 'σας τα λεω εγω και δεν με ακουτε' ντροπη που το λεει !

δεν λεω- εχει χασει μωρα αλλα μαυτα τα μυαλα ειναι σαν να λεει οτι τιποτα δεν θα παει καλα.

ΚΟΥΚΙΔΑ: και γω εχασα αλλα δεν θελω να το σκεφτομαι- ουτε να τοα λεω συνεχεια !ΕΛΕΟΣ!!!

αντε με συγχυζουν οι ανθρωποι που δεν βουτανε τη γλωσσα στο μυαλο πριν πεταξουν την χοντραδα.

ΚΟΥΚΙΔΑ: ασε με ρε - πολυ γκρινια..να σκαψουμε ενα λακο και να μπουμε μεσα- και εχει ενα παιδακι- απορω αυτο το παιδακι καθολου αισιοδοξια βλέπει στη ζωη του??

εσεν θα σκεφτω λοιπον- σαν την κατοψη μιας κουπας με κρεμα βανιλια για να γλυκαθω και να ηρεμησω- για να μην την σιχτιρίσω- ΑΑΑΑ! καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαίνω αυτή τη στιγμή να τα ανεβάσω με printscreen σε καλύτερη ανάλυση...Μεχρι το βραδυ θα το κάνω...

Ελπίζω τα προσωπικά μηνύματα που στέλνατε απο εδώ και από εκεί λέγοντας ότι: λέω ψέματα, ρίχνω λάσπη κλπ κλπ, να ξεκαθαρίστηκαν τώρα...

α και για να μην τα κρατάω και μέσα μου καθώς από ότι φαίνεται Η ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ σε αυτό το φόρουμ έχω να πω και το παρακάτω:

Gioulaki Θα έπρεπε να ντρέπεσαι γιατί μου μίλησες πολύ άσχημα και δεν έχεις τέτοιο δικαίωμα από την στιγμή που δεν σου έχω κάνει τίποτα και δεν με γνωρίζεις. Ντροπή σου επίσης γιατί μου είπες ότι αφού δεν έχω κάνει εξωσωματική δεν έχω δικαίωμα να μιλάω ούτε να εύχομαι «καλή επιτυχία» στις κοπέλες που προσπαθούν και να κάνουν εξωσωματική. Καταλαβαίνω ότι έχεις προσωπική φιλία με την Κουκίδα και για αυτό αντιδράς έτσι οπότε σου δίνω ένα μικρό ελαφρυντικό για την συμπεριφορά σου αυτή. Δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω, οπότε σε παρακαλώ μην το κάνεις ούτε εσύ γιατί πάλι θα μπούμε σε φαύλο κύκλο ανταλαγής ανούσιων μηνυμάτων…

αυτά και επανέρχομαι με τα μηνύματα ...που ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΣΤΑΛΗΣΑΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε Σαμι... εγώ δεν ειχα σκοπό να ανακατευτώ σε ολο αυτό...

αλλα το μονο που δείχνεις ειναι οτι κανεις δεν μπορεί να σου εχει εμπιστοσύνη ΟΥΤΕ εσένα... γιατί τα προσωπικά μνμ ειναι προσωπικά...

και φυσικά το οτι κρατάς διπλωματική στάση σε διαφορα θέματα δεν σε κανει αθώα...

συγνώμη αλλα απο πότε η γνώμη του καθενός ειναι κατακριτέα ;;

εγώ παντως με αυτήν την δημοσιοποίηση δεν θα σου ειχα εμπιστοσύνη...

τελως παντων... καλά να εισαι, αλλα το παρατραβήξατε νομίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))

εδω βαρκουλες χανονται...

Λοιπον ακουστε τι παθαμε, βλεπαμε το dvd με τον αντρουλη μου κ νομιζουμε οτι ειδαμε "τσουτσουνάκι"

:lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ δεν ειμαστε σιγουροι και εφοσον δεν θελουμε να μαθουμε κανουμε τα στραβα ματια στους δικους μας!

Απλα τωρα που ειδα αυτο "με τρωει"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε samantha μου, καλησπέρα! Βλέπω από το τικεράκι σου ότι είσαι και έγκυος! Και αναρωτιέμαι, πώς μπορείς να το κάνεις αυτό στο μωρό σου? Γιατί, μην μου πεις πως δεν ταράζεσαι με όλη αυτή την ατέλειωτη ιστορία? Δεν στενοχωριέσαι? Δεν αγχώνεσαι?? Τι φταίει το το μπεμπε σου, να νιώθει το στρες και την ταραχή σου?? Και οι άλλες κοπελιές εδώ, γιατί πρέπει να μπουν σ' αυτή τη διαδικασία? Τι έκαναν αυτά τα μωράκια και πρέπει να ταράζονται βραδιάτικα??

Εντάξει, κατανοώ, επίσης, ότι οι ορμόνες των εγκύων, επειδή ίσως είναι λίγο αυξημένες, δημιουργούν κάποια ξεσπάσματα! Αλλά όχι κι έτσι βρε αδερφέ! Να περιμένουμε τον άλλον στη γωνία....

Δεν μπαίνω συχνά στο μάμμυ (λόγω προσωπικών λόγων, που δεν έχουν να κάνουν με το φόρουμ), αλλά όταν μπαίνω, πάντα περνάω μία βόλτα από τις εγκυούλες, γιατί μου δημιουργούν μία αίσθηση αισιοδοξίας και ελπίδας!

Γιατί, βλέπεις, στο ποστ της εξωσωματικής, τα πράγματα είναι πιο δύσκολα, και πιο ψυχοφθόρα!

Και απορώ: ξέρεις γιατί?? Αναρωτιέμαι, πώς είναι δυνατόν, ενώ μέσα σου μεγαλώνει το Θαύμα της Φύσης, να ασχολείσαι με τέτοια μηδαμινά θέματα? Δεν ξέρω τι έχει γίνει και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει!

Κατάλαβα ότι κάποια κοπέλα, σου μίλησε άσχημα, της απάντησες, σου απάντησε, της απάντησες κ.ο.κ. Από εκεί μέχρι το στάδιο να δημοσιεύεις προσωπικά μηνύματα, υπάρχει μεγάλη απόσταση, κορίτσι μου! Και τι θα κερδίσεις με αυτό? Τη συμπάθεια κ το σεβασμό των υπολοίπων?? Δεν νομίζω Σαμάνθα μου... Το μόνο που θα καταφέρεις είναι να χάσουν την όποια εμπιστοσύνη σου είχαν και οι υπόλοιπες με αυτό τον τρόπο. Χάνεις και το δίκιο σου, στην τελική!

Εδώ, θα σταματήσω! Δεν χρειάζεται να κάνεις τον κόπο να μου απαντήσεις, δεν σου γράφω, για να ξεκινήσει ένας "αγώνας" απαντήσεων, ούτε για να "τσακωθούμε" και μαζί. Στο ξεκαθαρίζω αυτό! Την άποψή μου κατέθεσα και μόνο... Και νομίζω πως πρέπει να λήξει αυτό το θέμα, γιατί στο τέλος θα σας το κλειδώσουν... Κρίμα δεν είναι??

Θεωρώ ότι είναι ένα πολύ όμορφο φόρουμ, αρκεί να το διαχειριζόμαστε σωστά! Τι στο καλό... δεν μπορούμε τελικά??

Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!

Με το καλό τα μωρά σας!! Να είναι γερά, τυχερά, και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!

Σας φιλώ όλες τις εγκυούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι κι εγω οταν βλεπαμε το μωρο στην β επιπεδου νομιζα πως εβλεπα τσουτσουνι αλλα τελικα μας ειπε κοριτσακι...και σκεφτομουν...μα αφου ειδα κατι να προεξεχει πως γινεται?

τωρα για το αλλο θεμα ας σταματησει εδω ...δεν εχει νοημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία προφανώς και δεν μπορεί κανείς να έχει εμπιστοσύνη σε κανέναν μετά από όλα αυτά...

Δεν μπορούμε όμως να έχουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά και να περιμένουμε να δείχνω εγώ μόνο ανωτερότητα και να μην μιλάω και να μην απαντάω..Την τακτική αυτή την εφάρμοσα στην αρχή αλλά δεν μου βγήκε σε καλό...

Και πραγματικά είμαι ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ που θεωρείτε ότι έχω κάνει ΛΑΘΟΣ...αλλά ειρωνίες και δηλωσεις τύπου : "δεν σε γουστάρω μία" και " τα θελες και θα τα λουστείς" δεν μπορώ να τις δεχτώ ασχολίαστες...Πραγματικά αν δειτε με λογική και σειρά τα γεγονότα θα δείτε ότι έχω δίκιο και όπου δεν έχω σας παρακαλώ να μου το πείτε είτε θέλετε εδώ είτε με προσωπικό μήνυμα...Ναι τα μηνυματα είναι προσωπικα αλλά προσπαθώ να υπερασπιστώ τον εαυτό μου από τις βρισιές και τις ειρωνίες των άλλω και για αυτό ήθελα να δείξω τον άσχημο χαρακτήρα τους...Επιμένω ότι στενοχωρήθηκα που αφήσατε να με βρίζουν έτσι...Ομολογώ δεν το περίμενα...

christinne ναι είμαι έγκυος και έχω και εγώ συναισθήματα και προφανώς ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ και ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ από όλα αυτά...Δεν μιλάμε για αντιπαράθεση αλλά για ΒΡΙΣΙΕΣ που οι διαχειριστές μου είπαν ότι θα σβηστούν...Έχει διαφορά αυτό απο την απλή αντιπαράθεση...

Τι χρωστάω εγώ δηλαδή? Τι περίμενα? Να μείνω έγκυος και να ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ σε ένα φόρουμ που υποτίθεται μπαίνω για να μοιραστώ τις ανησυχίες μου και από πάνω να μου λένε: το αξίζεις?

ΕΦΥΓΑ και πήγα να γράψω ΑΛΛΟΥ αλλά συνεχίστηκαν οι ειρωνίες στο πρόσωπό μου ενώ δεν ήμουν παρούσα και δεν απαντούσα... ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ? ΠΟΣΟ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ?

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ...ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΟΣΕΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh θα παω το ΣΚ να δω τον υπερηχο της κουνιαδας μου , που εχει αγορακι, να δω πως μοιαζει το τσουτσουνι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παντως μια παλια μου συναδελφος την ειχε παθει ετσι, περιμεναν κοριτσακι κ γεννηθηκε αγορι!!!!!!!!!

Μη πανικοβαλεσαι τοτε δεν κανανε β επιπεδου!!

Φαντάζεσαι? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια ξαδερφη του αντρα μου που εκανε κ β επιπεδου της ειπαν κοριτσακι κ στο τελος γεννησε αγορι :shock::shock: σημειωτεον ολα τα πραγματα του μωρου ηταν ροζ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχαχαχα

Αντε το γαλαζιο καπως το σωζεις μετα, το ροζ πως το σωζεις???

Ασε καλυτερα να μη μαθουμε, πορτοκαλι και Γουνι δε Που, καλος ειναι κ του λογου του!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...