Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

και δεν καταλαβα------------- μπαινει ---διαβαζει---περιμενει το σχολιο---κ πεταγετε ως τι ακριβως αφου πλεον χωρισαν οι δρομοι??εγω πηγα στο ποστ τους να γραψω?

ουτε καν μπηκα να δω ποια μπαινει κ ποια δεν μπαινει.

δεν μενδιαφερει.τις βολτιτσες εδω γιατι τις κανει? τι την νοιαζει αφου λεει οτι δεν την νοιαζει??????

φευγω παω να παρω αερα

ελα τεση, γεια- τελειωνε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελειωνει εδω το θεμα ...οσο για τις 3- 4 δεν ειναι ωραιο να αποφασιζεις εσυ γιαυτες...μιλα για τον εαυτο σου.

ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι δεν θα μπω τωρα σαυτο το τρυπακι της αντιπαραθεσης, θα πω ξανα πως δεν ασχολουμαι με τα προσωπικα σας κ τι ειπε η μια κ η αλλη και ειστε ολες ευπροσδεκτες στα μωρα μαρτιου - απριλιου. αντε κ σταματηστε αυτο λες κ ειμαστε κλικες. ολες ειμαστε εδω για εναν σκοπο. τα μωρα μας. αντε κ εχει κ κεναν τωρα και αποσυντονιζομαι.

κουκι μην τρελενεσαι,δεν εχουμε να χωρισουμε τπτ.απλα ακουγεσαι ή μαλλον διαβαζεσαι καπως επιθετικη. αυτα κ φτανει.

Teskaki στο τρυπακι της αντιπαραθεσης μπηκες απαντωντας στην ΚΟΥΚΙΔΑ κ στην καθε κουκιδα(γενικοτερα)...και στα προσωπικα ΤΟΥΣ (οχι μας) μπηκες κ εσυ κ εγω αφου απανταμε ;););)

Τελος παντων....αν κ δεν πηρα απαντηση στα ερωτηματα μου (πχ αν δηλ ενιωσες εσυ οτι σε αγνοουν κ σε ειρωνευονται) ....

Πολυ σοβαρα το εχουμε παρει ολο αυτο το θεμα...οπως στη ζωη ετσι κ εδω δεν ειναι δυνατον να ταιριαζεις με ολους - ετσι δεν ειναι; -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Δεν ξερω γιατι απεχουν τα κοριτσια , αλλα δεν θα απολογηθω που λογω εγκυμοσυνης ειμαι ολη την ωρα στον υπολογιστη και ειστε η παρεα μου. Δεν θα απολογηθω που ειμαι στο μαμμυ ον λαιν ολη μερα!

Βρηκα φιλες και εμεινα, γιατι να νιωσω τυψεις γι'αυτο?

Αν μπω στο αλλο ποστ και απανταω καθε 2 ερωτησεις παλι θα ενοχληθειτε?

Δεν καταλαβαινω κατι μου φαινεται!

Τεση σου εχω στειλει ενα πμ απο το πρωι και με αγνοεις , τι να κανω να ανοιξω ποστ που να παραπονιεμαι?

Συμμαζευτειτε................... Μανες θα γινουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι ναι το αισθανθηκα καποιες φορες κοριτσι μου κ γιαυτο την εκανα. ομως αυτο δεν σημαινει οτι γουσταρω να ερχομαι σε αντιπαραθεση με οποιαδηποτε εδω μεσα. πραγματι πολυ σημασια εχουμε δωσει απλά η κουκι ειρωνευτηκε κ εμενα κ γιαυτο απαντησα... γτ τοση επιθετικοτητα? δεν καταλαβα. τεσπα τωρα θιχτηκε το θεμα της αντιληψης μου :shock::shock::shock:

ρε κουκι χαλαρωσε...ηρεμησε...θα βγει το μωρο σου τσατισμενο μαυτα που κανεις. παρτα κ λιγο χαλαρα τα πραγματα...μην τρελενεσαι

γιουλακι σου εστειλα καλο μου δεν το ειδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπερνω ολα οσα προηγηθηκαν και θα σας πω οτι πρωτη φορα ψωνισα του μπεμπη απο το ιντερνετ. πηρα 3 πιπιλες (αυτες τις περιεργες- αστειες), 3 μεγαλα μπιμπερο nuk, μια κουδουνιστρα πολυχρωμη και ενα βαλιτσακι με ολα τα απαραιτητα, (θερμομετρο, θερμομετρο μπανιου, ψαλιδακι νυχιων, βουρτσα για τα μαλλακια, αποφραγκτηρας μυτουλας, κουταλακι για φαρμακακι,και διαφορα αλλα, 14 πραγματακια συνολο, 40 ευρω ολα μαζι μαζι με μεταφορικα απο αμερικη. Νομιζω τα πηρα αρκετα καλα και βρηκα και διαφορα αλλα, ειπα ομως να μην πεσω με τα μουτρα!! :):) σιγα σιγα... τωρα θα με φαει η αναμονη μεχρι να τα δω!!!!!! :-p:-p:-p:-p

αληθεια επιτρεπεται να δωσω το σαιτ? φανταζομαι ναι αλλα σιγουρεψτε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι ειδες τον υπερηχο που ανεβασα πριν γινει εδω μεσα το συστριγκλο;

Ααααααααα με γεια SOFOUKI !!!! Και η τιμη πολυ καλη μου φανηκε!!!! Μπορεις να μου πεις απο ποιο site εκανες την παραγγελια;(επιτρεπεται βρε).

Αυριο μετα την β-επιπεδου θα κανω μια βολτα-ερευνα για επιπλα αν ειμαι στα καλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.θα βγει το μωρο σου τσατισμενο μαυτα που κανεις.

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΘΕΡΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ..................................................... [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι τι εγινε τελικα με το πλεξιμο??? βρηκες ακρη??? μακαρι να μπορουσα να σου δειξω απο μακρια!!!! εγω ειχα παρει 3 κουβαρακια για αρχη και σημερα σχεδον τελειωσαν και πηρα αλλα 6! οσο προχωραει τοσο το απολαμβανω!!!

το site : http://www.babyhaven.com και να μη βρειτε να ψωνισετε θα περασετε καμια ωριτσα χαζευοντας!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφουκι μεγεια τα πραγματακια!!!!!!!τι ωραιααα

κι εγω συνεχεια κοιταζω αυτα που πηραμε για την μπεμπουλα!!!!!συντομα θα βαψουμε δωματιο ...

ελπιζω να επιτρεπεται να γραφω εδω ετσι? :roll::roll:

για πλακα το ειπα λολι κ οχι για να εμπλεξω το μωρο κανενος...για να σπασει ο παγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι τι εγινε τελικα με το πλεξιμο??? βρηκες ακρη??? μακαρι να μπορουσα να σου δειξω απο μακρια!!!! εγω ειχα παρει 3 κουβαρακια για αρχη και σημερα σχεδον τελειωσαν και πηρα αλλα 6! οσο προχωραει τοσο το απολαμβανω!!!

το site : http://www.babyhaven.com και να μη βρειτε να ψωνισετε θα περασετε καμια ωριτσα χαζευοντας!!! ;););)

Βρηκα ακρη :ymapplause::ymapplause:

Θα παμε αυριο με τη φιλεναδα μου ν α παρουμε μαλλι. Αυτη πλεκει πολυ ομορφα κασκόλ, οποτε λογικα ο ιδιος τροπος δεν ειναι κ για κουβερτουλα? :unsure:

Ποσα κουβαρακια θελω για μια κουβερτουλα, λες?

θα μπω στο σαιτ!

Λολλακι συγνωμη το ειδα, αλλα με αυτα και με εκεινα δεν μπορεσα να γραψω!

Ταεκ βοντο κανει η μικρη?

Τεση τι χρωμα θα το βαψετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα ειναι τελεια!!!!!!πολυ γλυκα κ για αγορακια κ για κοριτσακια. ειδα κ κρεβατακι με τα συγκεκριμενα πολυ ωραιο κ εχω καταληξει...μενουν μονο οι αγορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα επιπλακια απο που θα τα παρετε;;;

Εμεις σκεφτομαστε πολυ σοβαρα να τα παρουμε απο το ΙΚΕΑ (εκτος απο τα στρωματακια που θελω να ειναι επωνυμα κ ανατομικα).

Εριξα μια ματια κ οι τιμες ειναι φωτια κ λαυρα (για την δικη μας τσεπη).

Εκτος απο την 2η κουνια θελω κ ντουλαπα γιατι το δωματιο δεν εχει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψαχνω για καδρακια αλλα δεν βρισκω...θα βαλω ξαδερφες κ θειες που πιανουν το χερι τους να μου κανουν

Αν εχεις ανθρωπους που ζωγραφιζουν μην αγχωνεσαι...παντως το foreverfriends ειναι δημοφιλες,πως κ δεν βρηκες;

Εγω λεω σαν θεμα να κανω τις Αριστογατες του Ντισνει...αν δεν βρω καδρακια ή αυτοκολλητα θα ψαξω για φωτο απο το ιντερνετ κ θα τα δωσω να μου τα τυπωσουν σε ποστεπ ή καδρακια!

Βεβαια μου μπηκε στο μυαλο κ η μικρη γοργονα σαν θεμα...δεν ξερω ακομα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι τα επιπλακια του ικεα ειναι μια πολυ βολικη κ οικονομικη λυση...κ εσεις με δυο μωρα θα εχετε κ διπλα εξοδα. προχτες πηγα σενα μαγαζι για να βλεφαριασω επιπλακια κ εχει για ολα τα γουστα κ ολες τις τσεπες...εμενα μαρεσε ενα κρεβατι- καναπες- με καλοστρωμα 500 γιουρο. :roll::roll: πως παει παντα το ματι μου στο ακριβο...δεν ξερω :P

κ ερωτευτηκα αυτο εδω που εβαλε η νενα προχτες κ μαλλον εκει θα καταληξω

http://www.spitokosmos.gr/popup.html

απλά δεν θα παρω ουτε αλλαξιερα ουτε συρταριερα γτ εχω μεγαλη ντουλαπα ηδη στο δωματιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ανοιγει την φωτο που εβαλα την ξαναβαζω

http://www.spitokosmos.gr/index.php?pag ... at_02=4464

οι αριστογατες ειναι πολυ ωραιες...πολυ ωραια ειναι κ τα baby looney tunes κ εχει πολλα πραγματα

για τα f.e.f.δεν εχει πολλα πραγματα σε καδρα,αυτοκολλητα,μπορντουρες κλπ ενω για disney ,tweety κλπ χαμος...ασε για τον γουινι τον που :lol::lol::lol: εναν σκασμο πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου εμφανιζει την φωτο TESH :(:(:(:(

Εμεις θα χρειαστουμε εκτος απο τη ντουλαπα κ αλλαξιερα με συρταρια απο κατω γιατι ηδη ζοριζομαστε με τη μια ντουλαπα (κ ακομα ειμαστε 2 ατομα)...Γι αυτο κ προσανατολιζομαστε στα ΙΚΕΑ....

Δεν το κανω κ με βαρια καρδια,μου αρεσουν οι απλες γραμμες που ειδα στον καταλογο...αν μπορουσα βεβαια δεν θα ελεγα κ οχι σε κατι πιο υπερπαραγωγη με σχεδια ή σκαλισματακια κτλ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα κανουμε κιτρινο και πορτοκαλι.

Μια ομορφη λυση βρισκω τον Γουινι το αρκουδακι!

Τεση αν θελεις καδρακια μπορεις

1. Να παρεις καμβαδες αδειους (ζωγραφικης) σε οποιο μεγεθος θελεις, και να κολλησεις επανω αυτοκολλητα

2. Στον καμβα ν απαρεις μαλλι και να το τυλιξεις γυρω γυρω χιαστι και να βαλεις καποια φωτο απο τα αρκουδια!

Αλλη προταση για ουδετρο χρωμα?

Και εμεις το σκεφτηκαμε αυτο Λολλι με το ΙΚΕΑ και το επωνυμο στρωμα!

Η κουμπαρα μου αυτο μου ελεγε. Στην πρωτη εδωσαν ενα σκασμο λεφτα ενω με τη δευτερη εκαναν αυτο απο το ΙΚΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...