Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

helloooooooooooooooooooo !!!

τι γίνεται εδώ ;;

και γω θελω μαλλί γιουλάκι !!

demie πες μας κι αλλα ! μετά την γλυκόζη, επιτρέπεται να πιεις νερό ή οχι μεχρι να τελειώσουν ολες οι λήψεις ;; αυτήν περιμένω και γω ! να δω πότε θα μου την δώσει η γιατρός μου... καλύτερα τωρα πριν αρχίσουν οι κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα εεε;;; ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

demie ολη αυτη την ώρα που περιμενες ? στο μικροβιολογικο? περασες δλδ πανω κατω 3 ωρες εκει??? ωχ ωχ...

την Τριτη θα ξερεις σιγουρα τι ειναι το νινι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?Demie αντε το περασες αυτο εσυ,εμεις να δουμε τωρα τελη του μηνα μαλλον θα παω εγω,αντε να μαθεις και τι ειναι το νινι..Εγω τα ιδια βρε κοριτσια πηρα τηλ την μαια καιπηρα πληροφοριες για τα μαθηματα τοκετου και μαλλον θα ξεικινησω τν αλλη εβδομαδα..Απο οτο μιλησα λιγο μαζι της στο τηλ μου φανηκε πολυ επαγγελματιας και καλη κυρια,οταν ξεκινησω θα σας πω πως ειναι!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλ DEMIE οταν ερθει η δικη μας σειρα για καμπυλη να παμε στο μικροβιολογικο προετοιμασμενες για κανονικο 8ωρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

Μα γιατι δεν μας δινουν να φαμε 2-3 κιλα τουρτα ή γλυκο της αρεσκιας μας;;;;; :lol::lol::lol::lol: Θα ηταν πιο ευχαριστη η εξεταση!

ΚΟΥΚΙ τωρα το προσεξα κ εγω...εχουμε μια εβδομαδα διαφορα ακριβως! 8-)8-)8-)8-)

Χτες βραδυ ηπια 2 γουλιες μπυρα....το τι εγινε στην κοιλια μου δεν περιγραφεται!!!! Ο κακος χαμος!!!!!Μαλον μερακλωσαν τα κοριτσια κ αρχισαν τις γυροβολιες! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα! πλακα κανεις!

αυριο να πας για β επιπεδου με ενα κουτακι μπυρα στην τσαντα! :lol::lol:

Νενα θα πας στα μαθηματα τοκετου- δεν μου λες ενημερωση για τον θηλασμό κανουν? οχι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα! πλακα κανεις!

αυριο να πας για β επιπεδου με ενα κουτακι μπυρα στην τσαντα! :lol::lol:

=)) =)) =)) λες να τα πιω πριν την εξεταση;;;;

Χωρις πλακα τωρα,χτες μετα τη μπυρα εγινε πανικος...χορευαν κ οι 2!!!! Αφου και οι γονεις μου κ ο αντρας μου τα ενιωσαν πανω απο 3 φορες ο καθενας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο ειναι το 1 65?? χα! ακους τι λεει!

το 1.65 ειναι εναμισι μετρο και 15 εκατοστα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αν το δεις ετσι...λιγο ειναι.

Αλλα αν το δεις με 12ποντο τακουνι ειναι μια χαρα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τοσο καιρο στην αντιπαραθεση κουκιδας - σαμανθας δεν πηρα θεση γτ δεν μενδιαφερει το θεμα....δεν γνωριζω καμμια σας κ για να μαι ειλικρινης περα απο την επαφη κ ανταλλαγη αποψεων εδω στο φορουμ δεν μενδιαφερει τπτ αλλο. δεν σας ξερω κ δεν εχω αποψη για σας. οτροπος που μιλας κουκιδα δεν μαρεσει καθολου,τι θα πει πηραν τα κουβαδακια τους κ σαλλη παραλία?τι θα πει υπογεια θαψιματα?αν δεν γνωριζουμε για ποιον μιλαμε καλο θα ειναι να προσεχουμε ΠΩΣ μιλάμε. επειτα να πω οτι ο λογος που ανοιξα θεμα κ αυτο δεν σημαινει οτι απεκλεισε καποιος κ την δικη σας συμμετοχη σαυτο ειναι γτ βαρεθηκα να μιλαω σενα θεμα που μονοπωλουν το ενδιαφερον 3 αντε 4 ατομα κ οι υπολοιπες αγνοουνται επιδεικτικα. απο τα 20 κοριτσια που ειναι στην λιστα στθ θεμα συμμετεχουν 3 - 4 ατομα...γτ?γτ απεχουν οι υπολοιπες?γτ οποτε γραφει κατι καποια αγνοειται απο τις ενεργα συμμετεχουσες?....επειτα να πω οτι το κλιμα εδω ειναι "καπως".γτ?αυτο κ τπτ αλλο. δεν χρειαζονται οι ειρωνειες κ οι εξυπναδες. ξερεις τι εχει περασει η καθεμια μας εδω?τι κουβαλαει?οχι ,γτ τοση ειρωνια λοιπόν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα πει πηραν τα κουβαδακια τους κ σαλλη παραλία?τι θα πει υπογεια θαψιματα?

θα πει οτι αυτο ακριβως εγινε---

και θα πει οτι η κυρία ειπε οτι ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΜΕ 'ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΙ' ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ----

ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΤΕΙΓΓΕΙΛΕ

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΜΑΜΥ

ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ???????????????????????????????????

Ε? ΡΩΤΑΣ???????????????????????????????????????????

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΗΛΙΘΙΑ ΟΥΤΕ ΧΘΕΣΙΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ.

ΝΑ ΜΗ ΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΙΡΩΝΕΙΑ

ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ.

Τα κοριτσια μην τα ανακατευετε !! ΜΗΝ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τοσο καιρο στην αντιπαραθεση κουκιδας - σαμανθας δεν πηρα θεση γτ δεν μενδιαφερει το θεμα....δεν γνωριζω καμμια σας κ για να μαι ειλικρινης περα απο την επαφη κ ανταλλαγη αποψεων εδω στο φορουμ δεν μενδιαφερει τπτ αλλο. δεν σας ξερω κ δεν εχω αποψη για σας. οτροπος που μιλας κουκιδα δεν μαρεσει καθολου,τι θα πει πηραν τα κουβαδακια τους κ σαλλη παραλία?τι θα πει υπογεια θαψιματα?αν δεν γνωριζουμε για ποιον μιλαμε καλο θα ειναι να προσεχουμε ΠΩΣ μιλάμε. επειτα να πω οτι ο λογος που ανοιξα θεμα κ αυτο δεν σημαινει οτι απεκλεισε καποιος κ την δικη σας συμμετοχη σαυτο ειναι γτ βαρεθηκα να μιλαω σενα θεμα που μονοπωλουν το ενδιαφερον 3 αντε 4 ατομα κ οι υπολοιπες αγνοουνται επιδεικτικα. απο τα 20 κοριτσια που ειναι στην λιστα στθ θεμα συμμετεχουν 3 - 4 ατομα...γτ?γτ απεχουν οι υπολοιπες?γτ οποτε γραφει κατι καποια αγνοειται απο τις ενεργα συμμετεχουσες?....επειτα να πω οτι το κλιμα εδω ειναι "καπως".γτ?αυτο κ τπτ αλλο. δεν χρειαζονται οι ειρωνειες κ οι εξυπναδες. ξερεις τι εχει περασει η καθεμια μας εδω?τι κουβαλαει?οχι ,γτ τοση ειρωνια λοιπόν?

Ωωωωωχ κουραστηκα με αυτο το <θεμα>............παρολα αυτα εχω ερωτησεις:

1. Αυτα τα 3-4 ατομα που ειναι ενεργα συμμετεχουσες κ μονοπωλουν το θεμα αγνοησαν ποτε εσενα προσωπικα; Εχω την εντυπωση οτι πριν το <συμβαν> σχολιαζαμε ολες τις αποριες(ποτε με χιουμορ-ποτε σοβαρα αναλογα το θεμα).

2. Στο ερωτημα <γιατι να απεχουν οι υπολοιπες> μαλλον θα πρεπει να ερωτηθουν εκεινες...

3. Μιλωντας για μενα (γιατι θεωρω τον εαυτο μου ενεργο μελος αφου ειμαι σχεδον ολη μερα on line),δε νομιζω να εχω ειρωνευτει ΠΟΤΕ καμια κοπελα,ουτε κ εχω αγνοεισει ΠΟΤΕ καμια (εκτος απο περιπτωσεις που δεν ειχα κατι της προκοπης να γραψω)............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ομως δεν ασχολεισαι με τπτ σοβαρο...και μην εξαπτεσαι δεν υπαρχει λογος...

δεν με ξερεις κ δεν σε ξερω, προς τι ο τροπος αυτος απεναντι μου?το τι ειπατε με σαμανθα δεν μενδιαφερει. δικο σας θεμα...μενδιαφερει ΜΟΝΟ το μωρο μου... και απορώ βρε κοπέλα μου περασες κι εσυ καποια πραγματα πως ασχολεισαι με τετοια χαζα? απλά στο θεμα εδω μιλατε 2- 3 και καμμια αλλη. γιαυτο την εκανα, ειστε ολες ομως ευπροσδεκτες στα μωρακια μαρτιου - απριλιου . μην αναλωνεστε με βλακειες, ασχοληθειτε με τα μωρα σας,τι πραγματα ειναι αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι δεν θα μπω τωρα σαυτο το τρυπακι της αντιπαραθεσης, θα πω ξανα πως δεν ασχολουμαι με τα προσωπικα σας κ τι ειπε η μια κ η αλλη και ειστε ολες ευπροσδεκτες στα μωρα μαρτιου - απριλιου. αντε κ σταματηστε αυτο λες κ ειμαστε κλικες. ολες ειμαστε εδω για εναν σκοπο. τα μωρα μας. αντε κ εχει κ κεναν τωρα και αποσυντονιζομαι.

κουκι μην τρελενεσαι,δεν εχουμε να χωρισουμε τπτ.απλα ακουγεσαι ή μαλλον διαβαζεσαι καπως επιθετικη. αυτα κ φτανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικο μηνυμα γιατι δεν μου εστειλες αφου δεν εχεις προβλημα? εδω τι μπηκες να κανεις ξεκαθαρισμα?

ναι -εχω σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθω- αλλα οχι το πεταμε κ φευγουμε.

εγω το θεμα το εληξα της φιλης σου- αλλα εκεινη εμπαινε κ μονολογουσε μετεπειτα.

και πηρε η μπαλα κ 3-4 κοριτσια- παλι δεν ακουω ομως ονοματα- πεταμε στον αερα ενα κατι και γεια σας-

εχεις ανοιξει ποστ αν δεν κανω λαθος- ασε εδω λοιπον τις 3-4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι-----------------> ειμαι επιθετικη.

εχω ανεβασει πίεση -τρελαινομαι με την ...... μη βρισω και με καταγγειλουν (ουπσ... ειρωνευτηκα παλι...)

ο στοχος ειναι 1---> να μεταφερθουν ολες στο καινουριο ποστ αφηνοντας απεξω τις 3-4.

μας κόβει- δεν ειμαστε τόσο γκαου.αυτα.

μπορεις να επιστρεψεις στο ποστ σου τωρα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ μπορεις να γραφεις οτι θελεις εδω αλλά εγω οχι?εγω επρεπε να σου στειλω προσωπικο μηνυμα οταν εσυ επιτιθεσαι κ μιλας ειρωνικα εδω μεσα?

φιλες δεν εχω εδω μεσα...γιαυτο αυτα τα "φιλη σου" κομμενα. 2-3- κοπελες απο τις απώλειες μονο κ που δεν εχουν καμμια σχεση μαυτο εδω το θεμα. μην μεταφερεις την αντιπαραθεση σου με την σαμανθα στο προσωπο μου. δεν εχω καμμια σχεση κ ου τε θελω.

τελειωνει εδω το θεμα ...οσο για τις 3- 4 δεν ειναι ωραιο να αποφασιζεις εσυ γιαυτες...μιλα για τον εαυτο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...