Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Πέρασα ένα πάρα πολύ ωραίο Σαββατοκύριακο, πήγαμε μια κοντινή εκδρομούλα και το ευχαριστηθήκαμε πολύ. Έφαγα πολύ στην εκδρομή αλλά το ευχαριστήθηκα.

Ο μπεμπούλης μου καθέ μέρα κλωτσάει όλο και πιο πολύ. Κάθε φορά που τον νιώθω γίνομαι όλο και πιο χαζο-μαμά.

Μαρία τέλειο το χρώμα. Εγώ σκέφτομαι να το βάψω το μισό γαλάζιο και το μισό κίτρινο. Ως θέμα θα έχει διάφορα ζωάκια πουλάκια, προβατάκια, σκυλάκια, κτλ Σκέφτομαι να φτιάξω και ένα ράφι με κουκλάκια από διάφορα ζωάκια.

Σήμερα το μενού έχει φακές. Βρε κορίτσια έχω παρατηρήσει ότι κάθε βδομάδα η όρεξή μου ανοίγει και πιο πολύ.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φευγωωωωω

σας ευχαριστω πολυ πολυ....καφε δεν ξερω γιατι περιμενει ο γιατρος μου μετα να του παω τα αποτελεσματα!!

Φιλαααααααααααααααακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:YMHUG::x(*)[smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love2.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ααααχχ καλα εκανες κ τραβηξες φωτο το τεστ- ειναι πολυ συγκινητικο :x

εχω καλες ιδεες ωρες-ωρες!!! Αναλαμπες...μην παει το μυαλο σου σε εξυπναδα! Απα πα πα πα =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα..όχι για να σε προσβάλω αλλα δεν εισαι κ η πιο έξυπνη του λόγου σου κυρά μου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτη η δημοσιευση εγινε μονο κ μονο για να τις 1000σω!!χαχαχα

(οχι οτι ηθελα να σε πειραξω λιγακι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα..όχι για να σε προσβάλω αλλα δεν εισαι κ η πιο έξυπνη του λόγου σου κυρά μου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτη η δημοσιευση εγινε μονο κ μονο για να τις 1000σω!!χαχαχα

(οχι οτι ηθελα να σε πειραξω λιγακι)

Πειραξε με!!!!!!! Γοσταρω καργα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και τωρα που τις 1000σες τι καταλαβες;;;; Για πε...για πε αν εισαι μαγκας!

Τι να ευχηθουμε τωρα;;; Να τις εκατομμυριασεις;;;;; :P:P:P:P:P

Αντε κοιμησου κυρα μου κ εχεις εξεταση επιπεδου αυριο!!!!! Θα σουρνεσαι στην βολτα μετα!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πουυυυ να με πιασει ο υπνος αμα αρχισει τις καρατιες στα χαμηλα η μικρη στρουμφοχοροπηδηχτούλα! :ymcowboy:

θα κουραστει κ θα κοιμάται αυριο που θα την θελω πηδηχτούλα! [smilie=blob6.gif]

εσυ τι κανεις τετοια ώρα στα πισιά??

ξαπλα γρηγορα! αντε! τα κοριτσια να ξαπλωσουν ΤΩΡΑ!!!

(πάω κ γω για συμπαρασταση)χοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακαι!! τι κανετε?? εδω εβαλε λιγο κρυουλακι ( ψιχαλιζει κι ολας) κι ετσι εφτιαξα ενα ωραιοτατο τσαγακι, αλειιψα και 5-6 φρυγανιες με μερεντα, τις βουτηξα στο τσαι!!!! τελεια!!! 8-}8-}8-}8-}

καλη επιτυχια σε οποια ειναι για β επιπεδου σημερα!!! ολα να πανε τελεια!!!

εγω προχωραω με το κουβερτακι αχ κοριτσια πολυ ομορφουλι γινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σε ολες της γλυκομανουλες!!!!!!!! τι μου κανετε?καλα αποτελεσματα σε οσες πανε για β επιπεδου σημερα αντε βρε περιμενουμε τα καλα νεα...ενημερωστε μας φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Καλα αποτελεσμτα κοριτσια,και να μας πειτε νεα οταν γυρισετε,τι καλα να εβλεπα και εγω τον πριγκηπα μου,αλλα στις 16 θα τν δω..Το δωματιο το τελειωσαμε εγινε πολυ ωραιο και το φανταζομαι μεσα διακοσμημενο και στην κουνια το μαναρακι μου και τρελενομαι!!!Βαζω φωτο να το δειτε..Ο τοιχος που φαινετε ασπρος δεν ειναι ασπρος ειναι θαλασσι ανοιχτο.Τα νεα μου ειναι τα ιδια και πολυ χαρουμενα που βαψαμε το δωματιο..Αντε κοριτσια οταν αρχισετε να το κανετε να μας ανεβασετε και εσεις φωτο!!Φιλακια(σημερα παστιτσιο!

post-13385-13873935449104_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Χθες ειδαμε το νινι, κολυμπουσε συνεχεια και γυρνουσε! Ολο τουμπες εκανε...χαχαχαχα

Ειναι πολυ ομορφο, εχει ζουμερα μαγουλακια (ειπε η κουκουβαγια μανα :lol::lol::lol::lol: )

και γενικα μας εκανε τηχαρη και ποζαρε στο τρισδιαστατο. Ανοιξε κ το στοματακι...

Ειναι πολυ καλα ολα τα οργανα.

Νενα εσυ ρωτησες για το βαρος? :?:

460 γρ ειναι το μπουμπουκι μου. Οσες δεν εχετε παει, να φατε πολυ σοκολατα ή κοκα κολα πριν μπειτε.

Θα ξετρελαθει κ θα κανει συνεχεια τουμπες!!!! Εμενα στο ιατρειο 2 κοπελες εβγαλε εξω γιατι το νινι τους δεν κουνιοταν για να το μετρησει. Εμας απο τη σοκολατα που εφαγα με το που μπηκα εκοβε βολτες στη κοιλιτσα μεσα

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Ερωτευτηκα ......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ gioulaki τι ωραια..460 γρ ε?Εμενα στην εβδομαδα σπου εισαι ηταν 497 γρ στρουμπουλουλης,θα εχω μια πατατουλα αγκαλιτσα μου ,και θα ζουλαω μαγουλακια και μπουτακια.....Γερα να ειναι ολα τα μωρακια και οι μανουλες!!!!!! :) Αλλα τελικα τι ειναι?Αγορι ή κοριτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μαθαμε και του ειπαμε οταν τα εξετασει τα γεννητικα οργανα να μας πει να μη κοιταμε!!!

Τα καταφεραμε να φυγουμε χωρις να μαθουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μαθαμε και του ειπαμε οταν τα εξετασει τα γεννητικα οργανα να μας πει να μη κοιταμε!!!

Τα καταφεραμε να φυγουμε χωρις να μαθουμε!!

Χαρα στην υπομονη σας!!! Εμενα με ετρωγε ο [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif]

Η ουσια ομως ειναι να ειναι γερα κ υγιει μωρουλια...ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε γιουλακι! οοολα τελεια!! αντε ποσες μεινανε ακομα να τελειωνουμε?? να αρχισουμε αλλα θεματακια! βρε παιδια η γιωργια που ειναι????διακοπες???? νενακι ωραιο το δωματιο εγω ακομα δεν εχω αποφασισει τι θελωωωω.... :?:?:?

ασχετο! ξερει καμια ποτε αρχιζουμε να νιωθουμε το λοξυγγα του μωρου μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOUKI για την Γεωργια ρωτησα κ εγω πριν μερικες μερες κ απαντηση δεν πηρα.....χαθηκε αποτομα....

Επισης εχω καιρω να δω την αλλη διδυμομανουλα της παρεας την DOLFIN, την Νουτελλα,την dreamgirl.....

:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις φουσκες της παρέας...και σημερα ειχα αυτη την απορία: γτ δεν μπαινουν ολες οι κοπελες να μιλησουν στο θεματακι?συνεβη κατι? ελπίζω ολα να ειναι καλα παντως με όλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γιουλακι συνχαρητηρια!χαρας το κουραγιο σου !βρε πως συγκρατηθηκες και δεν ρωτησες φυλλο???εκπληξη!!!!!!!!!ωραιο το δωματιο νενα!!!!!!!!!!!το δικο μας ειναι λαχανι και πορτοκαλι με ταινεια του winnie...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Μονο εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα για το παιδικο δωματιο;;; :-\ :-\ :-\

Αφηστε που εχω μεσα κατι 2-3 φτηνοεπιπλακια κ πρεπει να δω τι θα τα κανω,εχει ραφακια στο τοιχο που πρεπει να βγουν κ να στοκαριστουν οι τρυπες..... Ωχχχχχχχ παναγια μουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...