Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Kαλησπερα!!!!

Εμεις (ο αντρας μου δηλ) τελειωσαμε την καθαριοτητα του σπιτιου κ αραξαμε!!!!

ΜΑΡΙΑ πολυ τελειο το χρωμα!!!!! Ουτε εντονο,ουτε παλ!Το λατρεψα!!!!!! Εμεις λεμε να ξεκινησουμε μετα τις γιορτες....ακομα δεν εχουμε καταληξει σε τιποτα απολυτως!!!!!

ΝΕΝΑ το πρωτο χρωμα που μου ηρθε με τις αποχρωσεις του μπλε ηταν το λαχανι (I LOVE IT)!!!!Κι εμενα δεν θα μου αρεσε ολα στην ιδια αποχρωση....τωρα θα μου πεις <γουστα ειναι αυτα>! Επισης με τις αποχρωσεις του μπλε θα μου αρεσε το κιτρινο...

Οσο για την <αφοδευση> εγω ρωτησα :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΟΦΟΥΚΙ μας "εφτιαξες" με τα ντονατς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω!! ερημιές!!

τι κανουντε φουσκοκοιλάκια?

Μαρακι τελειο το χρωμα στο δωματιο!

αν θς να σπασεις με αλλο χρωμα Νενα και μενα μαρεσει ο συνδυασμος του μπλε με τις αποχρωσεις του πρασινου! το σκετο μπλε ισως φορτωνει λίγο το μάτι-

σημερα ξεπορτισαμε- καφε-ψηφο-βολτα-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιούχουουυυυυυυυυυ !! κορίτσιααααααααααα !!!

ωστε σας αρεσε το χρωμα στο δωμάτιο ε ; γλυκούλες μου! :x:x:x

κοιταξτε τι βρήκα για τα χρώματα και την ψυχολογία μας :

http://www.makemyhome.gr/index.php?opti ... &Itemid=40

http://www.bloglife.gr/pid/3779

αυτό για βρεφικά [smilie=binkybaby.gif] δωμάτια : https://sites.google.com/site/houseartd ... -prosoche-

καλή επιτυχία %%-:D σε ότι και αν διαλέξετε !!

ΥΓ: Νενάκι ευχαριστώ για την πληροφορία αποχώρησης !!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,καλημερα,καλημερα...!!!

:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Τι καντε εσεις και οι πανεμορφες κοιλιτσες σας;

Κοιμαστε ε;;;; i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Χτες ειχαμε ερημιες στο φορουμ...ελπιζω να ηταν απο καλοπεραση ;);););););) .

Εχουμε Β-επιπεδου αυτη την εβδομαδα αρκετες απο εμας!!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Νομιζω σημερα εχει το Γιουλακι :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ (?)....Ευχομαι να ειναι ο πιο χορταστηκος υπερηχος και εχει τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!

Καμια αλλη εχει σημερις εξεταση επιπεδου; :D:D:D:D

Αντε μαζευτειτε να πουμε καμια κουβεντα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια! τι κανετε?? εγω σηκωθηκα πρωι πρωι σημερα και πηγα για επαναληπτικη αναλυση ουρων :? αυριο θα παρω τα αποτελεσματα και ελπιζω ολα να πανε καλα! ;) θα ξανακατεβω βεβαια σε λιγο στο κεντρο με τη μαμα, θα παω απο το γιατρο να παρω χαρτι αναρρωτικης για τη δουλεια, να το παω στο γραφειο, να παρω την κρεμα για τις ραγαδες που το καθυστερω μια βδομαδα τουλαχιστον τωρα, εεε να τσιμπησουμε το κατιτις μας να πιουμε και ενα καφεδακι! ;) εσεις πως ειστε? ξεχασα να σας πω οτι σημερα για πρωτη φορα με ξυπνησε ο μπεμπης!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααα!Πρωινη σημερα διοτι αρχισαμε να βαφουμε το δωματιο,γινεται πολυ ωραιο!Sofouki ολο στις βολτες σημερα ε?Ωραια καλα αποτελεσματα στα ουρα και καλες βολτες!Φιλακια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες ...τι κανετε?

μαρακι πολυ ομορφο το χρωμα , φωτεινό,ζωντανό και χαρούμενο ;) θα μου άρεσε πολύ με λαχανι...πως τα περασατε το σ/κ? Εγώ ξαπλες ειδικα χτες που εφαγα πολύ κοκκινιστό και δεν μπορουσα να χωνεψω με τιποτα :P:P ευτυχως με κλωτσαει η σβουριτσα μου και χαιρομαι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες!

σημερα εχει το Γιουλακι Β επιπεδου! καλα αποτελεσματα να χεις μικρη μου!!

εγω χθες βραδυ ανήσυχο υπνο εκανα- απο δικη μου βλακεια βεβαια..

η μικρη καθως εβλεπα τηλεοραση αλλαξε θεση- απο κατακορυφο γυρισε ορθια- και αρχισε τις κλωτσιες τοσο χαμηλα....αρχισα να σκεφτομαι διαφορα γιατι χτυπουσε σε σημεια κάτω- σχεδον στην 'εξοδο'....

ΝΑΑΑΑ ΜΕ ΠΗΓΕΕΕΕΕΕ!!! ολη νυχτα τακα τουκα- να πεταγομαι εγω- ολο χαζα να σκεφτομαι- εφτασα σε σημειο να παρακαλαω να ηρεμησει..

δεν παω καλα το ξερω -στραβωσε το μυαλο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ρε ΚΟΥΚΙ....σε καταλαβαινω.....μωρε τι ειναι αυτο το πραγμα που με το παραμικρο χεζομαστε απο τον φοβο κ την αγωνια;;;;;;

Ασε που απο τον φοβο κ τις κακες σκεψεις ,η παραμικρη ενοχληση γινεται τεραστια στο μυαλο και κολλας!!!!!!! Ουυυυφφφφφφ.......

Πηρα τηλ στο κεντρο που θα κανω την Β-επιπεδου να μαθω λεπτομεριες...λοιπον 200Ε + dvd (για ενα μωρο το κοστος ειναι 140Ε) Πολλα μου φανηκαν αλλα οσα κ να ηταν θα τα διναμε....!

Χτες βραδυ ειχα ξαπλωσει στον καναπε κ ειχα το τηλεκοντρολ πανω στην κοιλια μου....σε καποια φαση η μια χορευτρια εκανε μια φιγουρα κ το τηλεκοντρολ εκσφεντονιστηκε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Λυσσαξαν χτες τα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα- την ενοχλουσε εκει που το βαλες μωρε το τηλεχειριστηριο (να μιλας σωστα ελληνικα παρακαλω μη γινουμε μπίλιες :lol: ) ..

στο κατω κατω μπορει οι μικρες σου να έπαιζαν εκεινη την ώρα!!

ασε- η καθε βλακεια που θα μπει στο μυαλο- απαξ και πεις απο μεσα σου 'λές?' πάει...αρχίζει και καταστρώνει κατι σεναρια ο εγκεφαλος...

εγω παλι καψιματακι νιωθω κατω- λιγα υγρα λευκα (ετσι να σας φτιαξω λιγο) και να φανταστεις 1 βδομαδα και κατι περασε που τελειωσα την αγωγη........ΑΜΑΝ!

θα δω πως θα παει κ σημερα και θα παρω αν ειναι αυριο να ρωτησω μηπως να κανω κ την αλλη μιση αγωγη....

αυριο εχω κ γω β επιπεδ. δεν ρωτησα το κοστος- ρωτησα για dvd - θα εχει. λογικα πανω απο 150 ευρω δεν θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχειτε για τιποτα!!!!!!

Κουκι αυριο θα πας για β-επιπεδου κ θα δεις ολα θα ειναι τελεια!!!

Λολλι γελασα με το τηλεκοντρολ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νενα μη κουραστεις με το βαψιμο!!!!

Σημερα εγω θα παω στις 19:00 οποτε τα νεα μου θα σας τα παω αυριο ;)

Αχ διαβασα για τα ντονατς και τα λυγουρευτηκα...αχ να ειχα ενα τωρα!!!

Καλε καλημερα δεν σας ειπα!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙ η πλακα ειναι οτι ακουμπουσε κ το σκυλι στην κοιλια μου εκεινη την στιγμη κ πεταχτηκε το ερμο :lol::lol::lol::lol:

Μα ειμαι κ εγω ενοχλητικος τυπος!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΓΙΟΥΛΑΚΙ το απογευμα η εξεταση ε;;;;; Φανταζομαι....δεν σε χωραει ο τοπος....σταματησαν του ρολογιου οι δειχτες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πηρε ο αντρας μου τηλεφωνο και μου ειπε να χτενισω το παιδι και να το πυνω για να βγει καληφωτογραφια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες το βραδυ πρωτη φορα ειδα ονειρο το παιδί μου!!!!!!!!!!

Δεν ειχα ξαναδει ονειρο να εχω μωρο. Και ηταν κοριτσακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!

Καλή επιτυχία στα κοριτσάκια που έχουν β' επιπέδου!!!

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: πήρα τηλ για το βαλιτσάκι της mothercare και αφού με ρώτησε η κοπέλα διάφορα, στο τέλος μου είπε ότι σε 2 μήνες θα στείλουν τον οδηγό εγκυμοσύνης. για να καταλάβω, το ίδιο ανέφεραν και σ'εσάς?? όταν λένε οδηγό, εννοούν αυτό το βαλιτσάκι που έλεγαν όσα κορίτσια τηλεφώνησαν ήδη?

Ευχαριστώ, φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τρωμε σημερααα??

εγω γεμιστα απο την περασμενη βδομαδα και πιτα...πολυ πιτα ρε κοριτσια...μου εστειλε η μαμα ενος φιλου μιση χορτοπιτα μιση κρεατοπιτα, και χθες μου εφερε και η μαμα μου σπανακοπιτα!

συννενοημενες ηταν? ή μαλλον σιγουρα δεν ηταν!χαχα

θα εχουμε να κολατσιζουμε συνεχεια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εφτιαξα μια ψευτοσουπιτσα μονο πατατουλες,καροτακι,σεληνο,κρεμμυδι κ λιγο αστερακι (ζυμαρικο).Εριξα κ εναν κιβο κνορ κοτα,μπολικο λεμονακι κ εφαγα. Σιχαθηκα τα ψητα κρεατα!!!!!!!!!!!!!

Στον συζυγο εκανα μπριζολιτσες στο φουρνο με ρυζακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα! πηγα τη βολτα μου, πηρα τον αερα μου εκανα και κατι ψιλοψωνια και επεστρεψα!! λοιπον!!! αρχιζω κεντημα!!! :D:D:D χαχαχαχα!! :ymparty::ymparty::ymparty: αληθεια καλε!!! πηρα μαλλακι και βελονες και θα φτιαξω το ωραιοτερο κουβερτακι του γιου μου!!! η αληθεια ειναι οτι η βαρεμαρα εχει βαρεσει κοκκινο απο την κλεισουρα!! το κεντημα η αληθεια μου ψιλοαρεσει και σημερα ετρωγα τη σαντουιτσαρα μου απεναντι απο ενα μαγαζι με τετοια ειδη! και ουπς!! να η ιδεα!!! ;);):-B μη φανταστειτε βεβαια οτι κυκλοφορουν και τα απολυτως μοντερνα σχεδια, εγω ενα απλο ριγε θα φτιαξω για την κουνια του για μεσα στο σπιτι, περισσοτερο για να περναει η ωρα μου παρα γιατι μου αρεσει! :D:D προτιμοτερο μαλλον αυτο απο το να κανω οποια συνταγη βρεθει μπροστα μου και το χειροτερο?? μετα να την καταβροχθιζω κι ολας!! 8-}8-}8-} μαζευω λιγο το σπιτι που γινεται της παλαβης και ξεκιναω αμεσα!!!

γιουλακι μουυυ!!! ολα να ειναι τελεια σημερα και να το καταευχαριστηθεις!!κι εγω με παιδαρο σε βλεπω!! την προηγουμενη βδομαδα τον ονειρευτηκα κι εγω!! :x:x:x ενα ασπρο φρατζολακι με πρασινα ματακια.. ετοιμο για δαγκωμα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

σημερα το μενου εχει φακες αλλα μετα τη μπαγκετα που χτυπησα δε με βλεπω να τρωω νωριτερα απο τις 5! γιουλακι οποτε θες τη συνταγη για τα ντονατς σφυρα μου!! ειναι ευκολοι και γινονται αψογοι!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι δεν ξερω να πλεκω αλλα ειναι τοσο ωραια απασχοληση- μπορεις να φτιαξεις ρε παιδι μου τοσο ομορφα πραγματα!μακαρι να ηξερα κ γω η ανεπρόκοπη! @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου δεν μου ειπαν κατι τετοιο. Τους ειπες εσυ για το βαλιτσακι? μαλλον θα εχει οδηγιες και δειγματακια. Παντως σε 2 μηνες μου ειπαν και μενα!

Σοφουκι οταν μπορεσεις θα ηθελα πολυ τη συνταγη, απο την ωρα που το διαβασα στη γλώσσα μου το εχω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης πολυ τελεια η ιδεα σου, μηπως να αρχισουμε ολες τοπλεξιμο??

Αχ μου αρεσε πολυ πολυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...