Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ.


Recommended Posts

Θυμάμαι....

Θυμάμαι πως τέτοια ώρα πριν ακριβώς 2 χρόνια άκουσα το κλάμα σου

Θυμαμαι που όταν σε πρωτοείδα σκέφτηκα πως χωρούσες μέσα στη κοιλιά μου!!!

Θυμάμαι τον μπαμπάκα σου να κλέει από χαρά!!!

Θυμάμαι εμένα την "σκληρή" γυναίκα, να δακρύζει!!

Θυμάμαι που προσπαθουσα να σε θυλάσω και δεν τα κατάφερα ποτε, η άχρηστη :oops: :oops: :oops:

Θα προσπαθήσω να σου δώσω ότι είναι απαραίτητο για να πορευτείς σε αυτόν τον κόσμο, ελπίζω να μπορέσεις να τον κάνεις καλύτερο... και ξερω ότι μετα από πολλά χρόνια (ελπίζω) θα κοιτώ μεσα από τα μάτια σου, θα αναπνέω μέσα από τη ζωή σου και θα ζω μέσα στη καρδιά σου, γιατί σου δείνω ότι αγάπη έχω μέσα μου άγγελέ μου.

Σήμερα γίνεσαι 2!!!!!

Να είσαι πολύχρονος αγοράκι μου, σε λατρεύω όσο τίποτα άλλο στο κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] Να σου ζήσει!!!! Να τον δεις όπως επιθυμείς!!σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου μετά από πολλά χρόνια η πορεία του μικρού σου να σου αποδείξει ότι ήσουν η καλύτερη μανούλα που θα μπορούσε να έχει!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, γι'αυτο προσεύχομαι μέρα νύχτα. Εύχομαι να είμαι αντάξια αυτού του αγγέλου που μου χάρησε ο Θεός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χρονια καλα και πολλα πολλα πολλα!!!!!!!! Να τον χαιρεσαι!!! Απο γαριδουλα, ανθρωπακι κι απο ανθρωπακι, παιδακι!!!! Ψυχουλα μουουουουουου!!!!!!!! Να τον φυλαει παντα η Παναγιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννακι μου να σου πω κ απο δω χρονια πολλα στον ζουζουνο σου!!να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος!!!!πολυ με συγκινησες με τα λογια σου!!!ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολυ τυχερος που εχει τετοια μανουλα!!!! [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...