Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Φρανιτάκι μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου...Χαίρομαι που είσαι τόσο καλά και επιτέλους επέστρεψες στη δουλειά σου..... ;);););););)

Εμένα η Ιωάννα έρχεται ανεβαίνει πάνω μου και κάνει "ντεϊ,ντεϊ", αλλά δεν της λέω τίποτα..... :?:?:?:?:?:?:? Απλώς τη σπρώχνω να κατέβει λίγο πιο χαμηλά.....Καλά, δεν έχω καμία τεράστια κοιλιά προς το παρόν.......Το πρήξιμο σα να παραέφαγα έχω.......

Α, χθες ζυγίστηκα...Από τότε που έμεινα έγκυος, έχω πάρει 900 γρ....... :D:D:D:D:D:D Στην Ιωάννα τέτοια εποχή είχα πάρει ήδη 3-4.....Ο γιατρός χθες μου έδωσε συγχαρητήρια...... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλά ρε Σίσσι μου κάνεις πλάκα..... :shock::shock::shock::shock: Σου λέει η μάνα σου για τα κιλά σου..... :o:o:o:o Εσύ είσαι κορμάρα...........

Καλά η δικιά μου μάνα μονίμως για αυτό μου λέει...Μην τρως, μην τρως, μην τρως...Χάσε κιλά κλπ κλπ κλπ...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και ρε κορίτσια πιστέψετε με..Δεν τρώω...Απλώς δεν κάνω γεύματα μέσα στη μέρα και τρώω μια φορά το βράδυ...... :oops::oops::oops::oops: Γι'αυτό δε χάνω..... :cry::cry::cry::cry::cry:

Έρη εγώ το είχα αυτό το γουρουνισιο παλιά....Τώρα έχω μέτρο.... :?:?:?

Πάντως κορίτσια γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν έχω όρεξη για φαγητό....Αλλά ώρες ώρες θέλω σοκολάτες.....Και τις τρώω.... :oops::oops::oops::oops:

Αρτζι κούκλα νύφη...Νυφικό υπερπαραγωγή.... ;);););););) Πολύ too much, αλλά φαντάζομαι ότι στην εποχή του θα ήταν σούπερ...

Βικάκι καλή ξεκούραση...

Θου, Νατάσα που είστε;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες μου, καλησπέρα! :D

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις γλυκές ευχές σας! Εύχομαι στην καθεμία ξεχωριστά, να 'στε πάντα καλά, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και να 'χετε υγεία, αγάπη και ηρεμία! :x

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω τίποτα, γιατί μου πήρε κάμποση ώρα να σας διαβάσω και τρέχω λίγο σήμερα να τα προλάβω όλα, αλλά ελπίζω ότι θα επανέλθω!

Σας φιλώ γλυκά προς το παρόν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κούκλες!! ατές οι ορμόνες μου με περιπαίζουν!!! γτ καθε φορα που περιμενω εχω συμπτωματα εγκυμοσύνης και μη μου πείτε ψυχολογικό ειναι... αυτη τη στιγμη αισθανομαι τοσο χαλια και με τετοιες αναγουλες (κομάρες) που απο αυτο και μονο καταλαβα οτι μαλλον θα αδιαθετησω νωριτερα,τπτ αλλο δεν παιζει αλλωστε... εχω και εναν πονοκεφαλο απο τον κωλοκαιρο ...αστα να πανε!!! που ειστε ολες? κοιμαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι με παρεξήγησες....Η μάλλον εγώ έγραψα μακακία.....Πριν 8 χρόνια που όπως είπες παντρεύτηκες, θα ήταν τέλειο....... :D:D:D:D:D Το έσωσα καθόλου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops: Κούκλα ήσουν....

Ρε Γιωτάκι γιατί είσαι έτσι;;;;;;;;; :(:(:(:(:(:( Σήκω φύγε από εκεί μωρή και γύρνα στην πατρίδα σου...Αφού δεν τη σηκωνεις τη Χίο....Και αφού θες κι άλλο νινί, γιατί δεν κάνεις σεξακι να έρθει;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Άντε να πάρεις άδεια και να αράζεις....... ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αγιάσω δε μπορώ!!!

Μου τηλεφώνησε ο θείος μου και μου λέει είσαι σπίτι; του λέω ναι και μου λέει κατέβα λίγο κατω.

πάω και γω κάτω και γυρίζω στο σπίτι με μια τούρτα τσιζκέικ και 2 τούρτες προφιτερολ (η μια για την αδερφη μου).

πείτε μου εγώ φταίω τώρα;;;;

έχετε ξαναδεί ντιλιβερι ζαχαροπλαστείο;; χαχαχα

Αργυρώ μου θύμησες τη Σταχτοπούτα!! Τέλειο το νυφικό!

Ερη είναι να μη βγούμε οι δυό μας για φαί. Ποιος θα μας δει και δε θα μας φοβηθεί.

Γωγώ τα έχω τα κιλά μου και το κακό είναι οτι παίρνω και χάνω συνέχεια!

Τωρα θα παω σε διαιτολόγο να με κοουτσάρει. Θέλω να είμαι στα κιλά μου για το γάμο και να μην έχω παραπανισια κιλά πριν την εγκυμοσύνη.

Ρε Φράνι είσαι πολυπράγμων και δε σε προλαβαίνω!! :lol: Τα φιλιά μου στον Σεμπ!

Γεια σας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι θελω Γωγω μου, μια θελω μια δεν θελω..προπονηση δοξα το θεο κάνουμε...ε μην το ξεασουμε κιολας το αθλημα!!! :D:D:D

οσο για τη δουλεια ,μπορει να γκρινιαζω μα αλλοι θα σκοτωναν γ δουλεια στη θέση μου ...οπότε απλά θα με υπομείνετε!!!!! εμένα κ τη γκρινια μου.. γτ με αγαπατε...ή δεν με αγαπάτε? :?

οταν μεινω καποια στιγμη θα πρεπει να φυγω απο το νησι ουτως η αλλως γ να παω επανω ,οποτε 4 μηνες στανταρ θα ειμαστε μακρια απο τον Γ ,εγω κ η μικρη....και με στεναχωρει αυτο κ το καθυστερω κ λογω αυτού!!! θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παγώνω και τα στελνω Γιώτα!!

Ασε που μολις είδε τα κουτια η μικρη αρχισε να φωναζει τουτα τουτα! Οταν ειδε δε οτι δεν ειχα προθεση να της δωσω μας ακουσε όλο το τετράγωνο!!

Ακόμα έχω ταραχή απο τις ιαχές της!!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αγιάσω δε μπορώ!!!

με μια τούρτα τσιζκέικ και 2 τούρτες προφιτερολ (η μια για την αδερφη μου).

πείτε μου εγώ φταίω τώρα;;;;

τι λες καλέ? εγώ θα τις κρατούσα όλες!!!! :roll:

στείλε και από δώ!!!!

απαπαπαπα....πώς να χάσεις κανένα κιλό έτσι? :shock:

Γιώτα πάλι υπηρεσία είσαι? προχθές δεν ήσουν? :o πόσες τον μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ένα χρονο μετα την επιστροφη τη δουλεια δεν κανεις Αργυρω μου .... εγω 20 του μηνα συμπληρωσα το χρόνο οποτε αυτές που αντιστοιχούσαν σε ενα μηνα τις κανω στο 10 ημερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .

φρανι καλος μας ηρθες παλυ ,χαρικα πολυ για τα νεα σου .

Παναγιωτα μου σαγαπαμε ....δεν ειδα το μηνυμα σου γρηγορα σημερα επλενα πιατα και μετα εβαλα πλυντηριο .

βγηκαμε βολτα σημερα για φαγητο εξω ,πηγαμε στον Κεραμικο και καναμε και μια μεγαλη και ωραια βολτα .

Αθηνα μου υπομονη και θα κατεβει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κοιμηθηκα!

πηγα εβαψα ριζα....αγορασα και ενα μαυρο μανο....ετσι για να ειμαι στη μοδα και εγω!

εκανα λειζερ....

και εχω μπεμπανθολ σε μουστακι και πιγουνι....καλα πολυ γελιο.....

πριν κανα 3μηνο και ενω επεστρεφα απο λειζερ με σταματησαν σε μπλοκο..... η απολυτη ξεφτυλα....ντρεπομαι και που το σκεφτομαι!

σκεφτομαι να κανω τρυπα στη μυτη!

ποναει?

εχει καμια σας?

μηπως ειναι τραβηγμενο στα 30μου?

καλα σκεφτομαι και για τατου αλλα ....η οικονομικη κριση το αναβαλει.....!

σημερα και αυριο νυχτα....μετα 2 ρεπο...σκ απογευμα.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κ εγω δουλεια,εχετε ιντερνετ εκει?

Αφρο μου ειδα γλυκια μου που με απαντησες πιο μετα στο τσατ!!θενκς!!! φιλακια! δειτε ενα ωραιο βιντεο εσείς τι θα λέγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

ηρθα κι εγω!

λειπαμε ολη μερα σημερα ειχαμε παει βολτα με τον μικρο και το απογευμα εφτιαξα τις ντουλαπες(το τι σαβουρα εβγαλα απαπα πως μαζευονται τοσα???)

εγω εβαλα τον σπυρο για υπνο πριν μιση ωρα και δεν λεει να κοιμηθει.....εχει αρχισει και ενα κακο συνηθειο,πεταει αντικειμενα πανω σε ανθρωπους και του εριξα 2 στον πισινο(κακως βεβαια αλλα με εκανε εξω φρενων) και τι εκανε?? με κοιταζε και γελαγε!!!!!!!!!!!!

αν ειναι δυνατον να με κοιταει στα ματια και να γελαει!!!!!

χρυσα παλι αρρωστουλης ο μικρος??? περαστικα του

αφροδιτη να ξεκουραζεσαι κοριτσι μου μην το ζοριζεις το νινακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μιση ωρα σας διαβαζω κ νυσταξα..γενικως ειμαι κουρασμενη...

χρονια πολλα στο συμπεθερο μου νατασα...να τον χιαρεσε...

μιτσακι μου χρονια σου πολλα κοριτσαρα...με το καλο το νεο μπεμπε

οσο για τη γυναικα...ξεκινησε 10 κ τελειωσε 7.30 :shock::shock::shock:

εχω μικρο σπιτι αλλα το εκανε γωνιτσα γωνιτσα

κ εχω ακομα να κανω ψυγειο.ντουλαπα μπανιου,ηλεκτρικη κουζινα..

κ βοηθησα..φανταστειτε να μη βοηθουσα..

τη λυπηθηκα κοριτσια..φοβεερη κοπελα..

αλλα οχι γωγω να μου δινοταν ευκαιρια θα εφευγα,,σιγα μη εκανα δουλειες

φιλια κ καλο σας βραδυ...

σισιω παντρευεσαι στη γιορτη μου :D

φρα κ γω λεω που χαθηκες..ευχομαι ολα καλα..

φιλια στις παλιες.. ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

χθες το απόγευμα ξανά η μικρή με το μελάνι στην γλώσσα και στα χείλη....έρχεται κάτω και μου το δείχνει, πάμε πάνω για καθάρισμα, ευτυχώς άνοιξε το στόμα!!!

πάω να ξυπνήσω τον Λουκά, έχει κολυμβητήριο σήμερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες δεν δουλεύαμε και είπα να κάνω αποτοξίνωση και δεν άνοιξα καθόλου τον υπολογιστή στο σπίτι.

Χρόνια Πολλά σε όσους γιόρταζαν ελπίζω να περάσατε όλοι καλά

Γωγώ κοριτσάκι τελικά, άντε με το καλό, σε είδα και στον ύπνο μου αλλά δεν θυμάμαι τίποτα άλλο

Αργυρώ γιατί το έβγαλες το νυφικό? εγώ δεν πρόλαβα να το δώ

Αθηνά υπομονή λίγες μέρες μείνανε που θα πάει θα κατέβει

Σισσιώ και Φρανίτα χάρηκα που σας ξαναείδα στο τρενάκι

Αναστασία δεν ξέρω για το αιματάκι δεν μου έχει τύχει

Λένα τι έγινε με το στοίχημα??????????

Θεσσαλονικιές δεν κατάλαβα τελικά για πότε κανονίζουμε Πέμπτη ή ΣΚ?

Τα νέα μας τώρα, την Δευτέρα το απόγευμα είχα πάει τον Μιχάλη καράτε κι εγώ γυμναστήριο, μόλις τελειώνω χτυπάει τον κινητό μου κι ακούω τον άντρα μου να μου λέει έλα γρήγορα στο σπίτι χτύπησε η Έλενα, χέστηκα πάνω μου κορίτσια ο άντρας μου δεν παίρνει εύκολα τηλ για τέτοια οπότε ήμουν σίγουρη ότι ήταν για νοσοκομείο :o:o:o πήγαινα σαν την τρελή στο δρόμο, φτάνω σπίτι και με το που την βλέπω πατάω κάτι κλάματα δεν μπορούσα να συγκρατηθώ, πρησμένο και μελανιασμένο όλο το μέτωπό της :cry::cry::cry::cry: έπεσε από τον καναπέ και χτύπησε στην βάση από το καρεκλάκι της. Φεύγουμε στο νοσοκομείο ευτυχώς δε είχε καθόλου κόσμο, την βλέπει ο γιατρός για τα αντανακλαστικά λέει καλά μου φαίνεται θα βγάλουμε και ακτονογραφίες να δούμε, ευτυχώς όλα καλά και με τις ακτίνες μας ρώτησαν αν έχασε τις αισθήσεις της αν έκανε εμετό και τα κλασσικά συμπτώματα διάσεισης. Ευτυχώς δεν είχε κανένα από αυτά οπότε μας είπαν ότι δεν θα την κρατήσουν αλλά να την παρακολουθούμε για 2 24ωρα.

Μέχρι στιγμής όλα καλά έχει υποχωρήσει και το πρήξιμο αρκετά αλλά τέτοια τρομάρα που πήρα, δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη τελικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...