Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Κορίτσιαααααααααααα το νέο μας τρενάκι ξεκινά το δρομολόγιό του....Κι επειδή κάθε τρενο μας έχει τουλάχιστον μια ανακοίνωση εγκυμοσύνης, σε αυτό ας ακούσουμε περισσότερες...... ;);););)

Λένα, Χρυσα, Αναστασία, Έρη είστε οι επόμενες....... :lol::lol::lol::lol:

Κι επειδή δε φημίζομαι για τη νοικοκυροσύνη μου, φτιαξτε μου σας παρακαλώ ένα γαλλικό με γάλα εβαπορέ χωρίς ζάχαρη και μια βάφλα με μερέντααααα.........

Επιβιβαστείτε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχαχαχα αγαπη μαρεσει που με εβαλες και πρωτη!!!!!!!!!!!!!

απο το στομα σου και στου τολη το αυτι!!!! αντε να δουμε!!! σιγα σιγα...

φιλεναδα εγω θα σου κανω και το καφεδακι περιποιημενο και τη βαφλα!!

για να εξιλεωθω που δεν ηθελα να μου λερωσεις τα σεντονια!!! (μα ελεος δηλαδη!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά συμπεθέρα βλέπεις κάτι όνειραααααααααααα....Τι να σου πω δηλαδή......... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Μα με έχεις εμένα να γεννάω στο σπίτι;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Εγώ αγάπη μου μόνο σε σουίτες μαιευτηρίων.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε να είσαι η επόμενη γκαστρούλα του τρενακίου........

Α!!!!!Και που 'σαι μωρή...Μην ξελογιάζεις τον άντρα μου.... :evil::evil::evil::evil: Εγώ κοιμόμουν κι εσείς μιλούσατε στο chat στο Fb;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κορίτσια θα μου το φάει το γκομενάκι μου η συμπεθέρα..... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μααααιιισσστττααα..να μην επαναλαμβανω..εγραψα στο 19...χιχιχιχι..γωγω ξερασε τα ολα..ξερεις εσυ...χιχιχιχι..μιλαω για το θεμα που εγινε ο χαμος...αν εγινε χαμοσ...κλπ κλπ..με τα μωρακια και τις βαρβαρες μανουλες..η τις μανουλες με τα μαιευτηρια...

αντε γιατι ειμαι συντονιστρια και δεν ξερω που σκ@τ@ πανε τα τεσσερα εδω μεσα...

οχι τιποτε αλλο θα εχουν και πατιμα μερικες μερικες να μου λενε οτι ενω κανω παρατηρησεις σε αυτες..δεν κανω και στις υπολοιπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια :D:D:D κοιμαται ακομη ο παναγιωτης και εγω πηνω καφεδακι....

τον εχω μαθει κι αποκοιμιεται με το βυζι και συνηθως με κραταει στο κρεβατι καμια ωρα...

αχ! πως θα το κοψω να κοιματε μονος του?

ηταν βαρης απο μωρο , γεννηθηκε 3700, κι εγω απο καισαρικη και δεν μπορουσα να τον κουναω για να κοιμηθει :(:(:( ασε που στις 40 μερες ειχε φτασει 6 κιλα.

τσαμπα το 1000 που εδωσε η μανα μου για την κουνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩ εχουμε καινουρια μεληηηηη

Κωνσταντινα συμπασχω...αμα βρεις τον τροπο σε παρακαλω μπες στην ομαδα θηλαζοντας και αποθηλαζοντας και κοινοπιησε τον..θα σωσεις πολλες μανουλες..θα πινου νερο στο ονομα σου!!!

Βικυ δεν ξερω που σουρτουκευεις....αλλα θα εχει συντομα πακετο!!!!!

Παναγιωτα και εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και και που ολο ξεχναω.... :D:D:D οι περισσοτερες δεν γενναγαμε περσι κοντα στα χριστουγεννα ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ξαναμπενα τοτε και θημαμε μερικες απο τοτε :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw na katagilw oti oi neoi mpampades autoi pou endiaferonte gia ta paidia tous kai pernane xrono mazi tous kai einai h kainourgia pasta gia ta ellinika dedomena mpampades (legomenoi kai xazompampades) mas sampotaroun sinexia thn diapedagogish twn paidiwn mas .

agapane toso polu ta blastaria tous pou den den bgazoun koubenta otan kanoun kati kai gelane kai apo panw .

pws tha mathoun ta paidakia na mhn xtipane na mhn dakonoun otan autoi gelane e?tou exw pei xiliades fores "otan se xtipisei ligo para panw na tou les sobara oti ponas kai oti den prepei "....ekeinos kanei oxxx kai fenete toso asteios

kai bgenw egw h kakia sinexia ......ta neura mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαμπα το 1000 που εδωσε η μανα μου για την κουνια

Ομοιοπαθουσα και εσυ ε;;;;;;;;

Και τα πεθερικα μου δωσανε 600 και εχει κοιμηθει εκει 3 φορες.Ελπιζω να τη χρησιμοποιησει πρωτα ο Θεος το δυτερο.

Κουμπαρουλααααααααααααα!!!!!Φιλακια. :x:x:x:x:x:x

Εχω αρχισει μια χαζογενικη μιας και η μανα μου με εγραψε οταν της ζητησα βοηθεια και τωρα ποναω ρε γμτ.Και δε μπορω να πω και τιποτα γιατι ο αντρας μου θα με κραξει και θα αρχισει παλι να βριζει τη μανα μου. b-(b-(b-(b-(b-(b-( (αν μπορουσε θα την εκανε οπως οι φατσουλες!!!!!!!!)

Θουλι ετσι για να σκασεις βρηκα μαγαζι στην Αθηνα (στο food and the city το ειδα)που πουλαει αυτα τα ραβιολια που εδωσες στη Νατασα.ΘΑ παω να τα παρω ετοιμα!!!!!!ΜΜΜμμμμμμμμμμμμμ!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Ο κανακαρης μου βαρεθηκε τα τραγουδακια .Εφυγαααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρύσα το πιστεύεις ότι ούτε καν είδα ποια άνοιξε το θέμα..Και δε με ενδιέφερε βασικά ποια το άνοιξε...Απλώς τα πήρα λίγο με τοι άρθρο που είχε βάλει που χαρακτήριζε φυλακές τις αίθουσες νεογνών που είναι στιβαγμένες ανθρώπινες ψυχούλες μακριά πο τη μαμά κλπ κλπ κλπ....... :shock::shock::shock::shock::shock: Δεν έχει σημασία ποια το άνοιξε...

Εξάλλου, η καθε μια έχει την άποψή της...Εγώ παραλίγο να παρεξηγηθώ με την Αφρο.... :(:(:(:(

Κωνσταντίνα μου χρονια σας πολλά!!!!!!Να τα εκατοστήσετε!!!!!!Παντά ερωτευμένοι και να κάνετα πολλά παιδάκια.... ;);););)

Αφρο κι εμένα έτσι κάνει ο χαζομπαμπάς...Σπάνια τη μαλώνει...Και όταν της φωνάζει πολύ (σπανιότατα), αυτή πάει και του σκάει φιλί στο στόμα για να τον καλοπιάσει.... :lol::lol::lol::lol:

Προχθες κάτι έκανε η μικρή και πεθάναμε στα γέλια και λέω εγώ χαιδευτικά, μου ξέφυγε βασικά...Πόσο μαλάκω είναι;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και άρχιζε αυτή "Άννα μαάκω".... :shock::shock::shock::shock: Εγώ είχα μείνει στήλη άλατος και ο Γιώργος γέλαγε σαν χαζό.... :roll::roll::roll::roll:

Τώρα που σας γράφω,γυρίζω και βλέπω τη μικρή ανεβασμένη σε ένα ποδήλατο της...Ψηλό σχετικά..Καθόταν κανονικά και μου έλεγε "βότα βότα"...Δεν της δίνω σημασία, γυρίζω την κοιτάω μετά από λίγο και είχε δέσει και τη ζώνη της.... :shock::shock::shock::shock::shock: Μα τι άλλο θα δω από αυτό το κορίτσι;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Αρτζι μήπως να αρχίσεις να σκέφτεσαι για 3ο;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ! Χρυσα το πακετο το εκανα μια βολτα μεχρι το αιγαλεω και το επεστρεψα σπιτι....ετσι για να παρει τον αερα του....!

ειμαι νυχτα παλι!

βαριεμαι....απο το πρωθ κανω δουλειες!

νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωω αν και κοιμηθηκα και το πρωι και το μεσημερι!

ξεχασα και νουριο τρενακι... καλοταξιδο

εγω στις γονιμες θα κατεβαινω..... και θα πινω καφεδακι αλλου με την Αργυρω!

Παναγιωτα...αν θες βοηθεια ερχομαι!

και εγω ραβιολια.....γιατι ενοειται οτι δεν ξερω να φτιαχνω αλλα θελω να δοκιμασω.....ετοιμα καλε μαγειρεμενα...για να μηνπω και σερβιρισμενα.....που ειπαμε οτι ειναι το εστιατοριο με τα ρωσικα φαγητα?

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα και σας διαβάζω!

Επίσης νιώθω το νινί να στριφογυρνάει μέσα στην κοιλία μου και τρελαίνομαι!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Παναγιώτα 600 ευρώ η κούνια;;;;;;;;;;;;;;;;

Α εσείς είστε πλουσίοι!!! :lol::lol::lol::lol:

Η Ειρήνη έχει λιώσει το στρώμα από τον ύπνο σε αντίθεση με το Νικόλα.

Γωγώ θεάάάάάά μου εσύ!!!

Ρε πέρασαν σχεδόν 2 μήνες από τότε που ήρθατε και η μικρή ακόμη σας θυμάται!

Εγώ νομίζω οτι ήταν χθες...

Πως περνάει ο καιρός!!

Bίκυ κουράγιο και καλή ξεκούραση όόόόόταν τα καταφέρεις.

Αφροδίτη χαζομπαμπάδες...

Δεν υπάρχει πιο κατάλληλη λέξη!!!

Θου τί φουστάνι΄πήρες ρε;;;

Άντε πες....

Αααααααα σας είπα;;;;

Δε σας είπα...

Η πόρτα στη σκάλα μια αποτυχία (απ'όλες τις απόψεις)

Την άνοιξε μέσα σε 5 λεπτά. Αφήστε που ο μαραγκός έκανε ό,τι να ναι.

Τον πήρα τηλ για να δούμε τί θα την κάνουμε. Έτσι όπως είναι τώρα είναι χειρότερα.

Οπότε ούτε για το δωμάτιο της Ειρήνης πήγαμε...

Σκατούλες...

Αααααα Λένα να ζήσετε βρε!!!

Και συ Οκτώβρη παντρέυτηκες;

Εμείς είχαμε στις 4 επέτειο. Και έτσι για την ιστορία, με το καμάρί μου είμασταν μαζί 2 χρόνια όταν παντρευτήκαμε. Τον γνώρισα στα 20 και στα 22 με καπάκωσε (και με φούσκωσε) :lol::lol::lol:

Στο γάμο ήμουν 20 εβδομάδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!

γωγω κ γαμο το ονομα εδωσες :lol::lol::lol::lol:

κλαε κ η γιωτα θελει δευτερο νινι....\\

χρυσαααααααααααααααααααααααααααααα που χαθηκες????????????????

εγω πηγα γιατρο..

ολα καλα..θα περνω κ ασβεστιο τωρα...

με εδωσε κ ενα υποθετο να βαλω γιατι εχω εντονη φαγουρα κ κολλησα μυκητες λεει.\δε με εξετασε αλλα με εδωσε να παρω υποθετο :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

πηρα πουκαμισο για το μικρο για το κουστουμι...

λιλα..γαματο..μια γραβατα με εμεινε..

ειδα μι γκρι αλλα ειναι μαλλινη κ δε ξερω κατα ποσο παει

εγω πηρα φορεμα μεχρι γονατο ριχτο..κ εσαρπα λιλα

το φορεμα ειναι χρυσο-ασημι

κ θελει ασημι παππουτσι..τακουνι δε μποορω να βαλω..

κ δε μπορω να βρω ασημι μπαλαρινακι..

που να παωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αλλιως τζαμπα πηρα τη εσαρπα..

αααααααααααα

ειπα το γιατρο μου να με ξεγεννησει αλλου κ δεχτηκεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!βασικα θα δουμε,, 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Χρύσα...

Ερημώσαμε χωρίς εσένα... :lol:

Ο Τζεφ πως είναι;;;

Θου το πουκάμισο τέλειο!

Μη διανοηθείς να πάρεις μάλινη γραβάτα θα σε σκοτώσω. :evil::evil::evil:

Θα βρεις άλλη, μη βίαζεσαι;;;

Το υπόθετο πως το λένε;;; Μπορεί να είναι ρυθμιστικό για το ph...

Αλλιώς χωρίς καλλιέργεια αν σου έδωσε αγωγή δεν πάει καλά....

Για πες για την κλινικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koimithike to zouzouni ...me parakalouse wra alla hthela na teliosei kati pou eblepa kai meta na pigena na perimena pote tha kimotan ......eutixos koimithike grigora .....ales meres kanei kai mish wra na strifogirizei kai meta koimate .

aurio thimiste mou na sas rwtisw kati giati twra oute kosmo exei na mou apanthsei kai barieme na grafw ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!

Τι κάνετε καλέ? Θού για που ετοιμάζεσαι και σημαιοστολίζεστε?

Νατάσα πέφτουν κλωτσιές ε? Και μένα το ίδιο αλλά έχω ένα πρόβλημα. Δεν το έχω αγαπήσει πολύ ακόμα. Τουλάχιστον όχι όσο είχα αγαπήσει τον Νίκο από την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος. Δεν προλαβαίνω να καταλάβω και να ασχοληθω με την εγκυμοσύνη μου καθόλου. Το μόνο που μου θυμίζει ότι είμαι έγκυος είναι η κοιλιά μου. Μου χει γίνει φοβία. Δε θέλω να γίνω από τις μάνες που έχουν αδυναμία στο πρώτο παιδί και το δεύτερο το "ρίχνουν". Θα θυμώσω πολύ με τον εαυτό μου. Γκκκρρρρρρρρ..... :evil::evil:

Παναγιώτα εγώ ευτυχώς το κρεβάτι το πήρα 250. Ευτυχώς χρησιμεύει γιατί έχω πάνω μια αλλαξιέρα των 40€ που με καραβολεύει ακόμα. Εκεί τον αλλάζω. Ακουμπηστήρι κρεβάτι. Α!!!!!! Βάζω μέσα και την καθαρή μπουγάδα για σίδερο. Εμ ! Τζάμπα να πάει??? Το δεύτερο μαζί μου θα κοιμάται και αυτό οπότε το κρεβατάκι πάει στα αζήτητα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλαρα το φορεμα καιτο πουκαμισακι ακουγονται φοβερα!!

Ρεσυ οχι μαλλινη γραβατα... εγκλημα ειναι!!!!

Για που λες να σε ξεγεννησει?

νατασα εσυ που θα γεννησεις? στο νοσοκομειο?

κοριτσια ειμαι να σκασω. η κοιλια μου εχει πρηστει κ αλλο αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα περιοδου, δε νιωθω γενικοτερα τιποτα. λετε να εχω αγχωθει με ολα αυτα που εγιναν τον τελευταιο καιρο με το σχολειο, την επεμβαση του τολη και για αυτο να μου καθυστερει?

εχετε ακουσει ποτε να εχει μεινει κοπελα εγκυος και να της εχει ερθει περιοδος?

επισης θελω να ρωτησω, ξερετε τη διαδικασια συλλογης βλαστοκυτταρων και δωρεα σε δημοσια τραπεζα? μπορει να γινει σε κλινικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα...

εγω τον εβαλα μεσα κι εβγαζα φωτογραφιες για να μου φυγει ο καημος

Ομοιοπαθουσα και εσυ ε;;;;;;;;

Και τα πεθερικα μου δωσανε 600 και εχει κοιμηθει εκει 3 φορες.Ελπιζω να τη χρησιμοποιησει πρωτα ο Θεος το δυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εμείς έτσι και έτσι βράδυ, η μικρή ξύπνησε μία φορά στις 2.00 και μια φορά στις 6.00, δεν ξέρω γιατί, είναι μπουκωμένη και λίγο η μυτούλα έχει και λίγο βήχα (όχι το βράδυ όμως), ίσως να είχε πονοκέφαλο, δεν ξέρω....αυτό που ξέρω είναι ότι δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά, ούτε πολλές ώρες!!!

Βίκυ θα πάμε αλλού για καφέ οι δυό μας, θα πάρουμε και την Νατασσούλα και αυτή δεν νομίζω να θέλει και 3ο!!! ;):)

Και μένα το ίδιο αλλά έχω ένα πρόβλημα. Δεν το έχω αγαπήσει πολύ ακόμα. Τουλάχιστον όχι όσο είχα αγαπήσει τον Νίκο από την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος. Δεν προλαβαίνω να καταλάβω και να ασχοληθω με την εγκυμοσύνη μου καθόλου. Μου χει γίνει φοβία. Δε θέλω να γίνω από τις μάνες που έχουν αδυναμία στο πρώτο παιδί και το δεύτερο το "ρίχνουν". Θα θυμώσω πολύ με τον εαυτό μου. Γκκκρρρρρρρρ..... :evil: :evil:

μην ανησυχείς καθόλου, θα το αγαπήσεις και πολύ μάλιστα και εγώ έτσι ένιωθα, μάλιστα ένιωθα και τύψεις προς τον Λουκά σαν να τον "απατούσα"!!!!....στην 1η λογικό, είχες χρόνο να ασχοληθείς με την εγκυμοσύνη, τώρα έχεις και να ασχοληθείς περισσότερο με τον Νίκο σου!!!.....όλα θα έρθουν πάλι στα κανονικά τους, μην αγχώνεσαι και μην έχεις φοβίες!!!!

Άφρο σου θυμίζω ότι κάτι ήθελες να ρωτήσεις!!!!!

Γωγώ θύμισέ μου μετά να σου πω κάτι για την Ιωάννα, τώρα δεν έχω χρόνο να το γράψω!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλοριζικο το νεο μας τρενακι!!!!

εμεις ειμαστε καλα με 2η μερα σερι υπνου την νυχτα κι φτου μην τον ματιασω εχει αρχισει σιγα σιγα και τρωει παλι

χθες εμαθα οτι η νυφη μου εχει κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σημερα θα παει να κανει την β επιπεδου

γιουπι γιουπι γιουπι

η χαζοθεια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...