Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Μονη μου τις βγαζω τις φωτο, τι να κανω;;;;; Δεν εχω πιο μακρια χερια!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

σε καθρευτη οπως εγω :D:D

κοιτα σιδερακια δεν ειδα αλλα το καπελο τα σπαει!!!!!

πεστε κανα φαγητο καλεεεε!!!!λεω να κανω πουρε με λεμονατο κοτοπουλο!!!πως μου αρεσουν και τα συκωτακια κοτοπουλου αλλα σε ολη την εγκυμοσυνη δεν εχω φαει φοβαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααααα!!!!καλα!!!!τωρα προσεξα πως βγαζεις εσυ τις δικες σου!!!!! ;):D:D:D:D

To καπελακι ειναι το αγαπημενο της ζουζουνας μου!!!! Τωρα που πιασανε τα κρυα, οταν ειναι να παμε βολτουλα, τρεχει και μου το φερνει!!!! :D:D:D

Εγω Ρεββεκακι μου θα φαω τσιπουρες με πουρε!!!! Συκωτακια ουτε που εχω δοκιμασει ποτε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!! όμορφες κοιλιτσες είδα. Αχ Ρεββεκάκι τι γλυκιά κοιλίτσα είναι αυτή? εγώ κορίτσια ούτε που τολμώ να σας τη βάλω διότι είναι σα να κυοφορώ δίδυμα στον 9 μήνα!!!! Λένε πως όταν μεγαλώσει το μωρό δεν εχει χώρο για κλωτσιές. Σας πληροφορώ με έχει πεθάνει!!!Μάλλον πολύ ζωηρή θα είναι. Αφήστε το λόξυγγα δεν ξέρω τι γίνεται με το που θα φάω εγώ αρχίζει εκείνη το λόξυγγα :P:P Περίεργο πράγμα :-\

Σε ένα μήνα ακριβώς θα έχω τη μπουμπού μου αγγαλίτσα πρώτα ο θεός!!! Σήμερα εδέησα και έφτιαξα βαλιτσούλα, συναρμολόγησα το πορτ μπεμπέ της και όλα τα καλούδια της. Αχ φτάνει ο καιρός βρε κορίτσια πότε ήμασταν φρεσκογκαστρούλες πότε γίναμε παλιογκαστρούλες :))

Φιλιά σε όλες τις κοιλουμπίτσες!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε?

Ευτυχως σημερα δε βρεχει αλλα μια εχει συννεφια μια βγαζει ηλιο....

Ακουω για συσπασεις και δε ξερω τι ειναι. Δε ειχα καθολου στη πρωτη μου εγκυμοσυνη. Τι νιωθετε ακριβως? Εγω μερικες φορες νιωθω ενα τεντωμα στη κοιλια αλλα οχι σε ολη τη κοιλια, η δεξια η αριστερα το νιωθω και χωρις πονο σα να με σπρωχνει το μωρο καπως ετσι :shock:

Οσο για τα χτυπηματακια που ειπε μια κοπελα κι εγω τα εχω νιωσει και μαλιστα νιωθω να με κλωτσαει το μωρο ψηλα στη κοιλια και ταυτοχρονα καταλαβαινω και χτυπηματακια πισω στο εντερο :o Αυτο παλι τι ειναι? Βρε μπας και ειναι η ιδεα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μπιμπιμπο γεια σου μαριελεν!!!

κοριτσια εχτες ειχα πολλες συσπασεις ,οι οποιες μπιμπιμπο εμενα ειναι σαν να πετρωνη ολη η κοιλια να φουσκωνει και να περνει περιεργο σχημα συνοδευομενη απο ενα πονο που κραταει 30 δευτερολεπτα περιπου και μετα ερχετε στα ισια της,αυτα τα 30δευτερα δεν μπορω να κουνηθω ουτε να μιλησω!!!

λοιπον κοριτσια εβγαλα παλι καφε αιμα,πηρα την γιατρο,παλι ξαπλα ειμαι και αν συνεχιστει μου ειπε να παω για καρδιοτοκογραφημα,εδω το λενε αντιστρες τεστ!!!περιεργο ε??

αυτα τα νεα μου,γαμωτο και ειχε ωραια μερα!!!ηταν να ξεπορτισω!!! :D ελπιζω λα να πανε καλα οπως την αλλη φορα,μια ενεσουσα στο ποπακι και ενταξη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bibibo μου οι συσπάσεις είναι όπως ακριβώς στις περιέγραψε η Ρεββέκα ένα σφήξιμο στην κοιλιά που ξεκινάει από χαμηλά επεκτείνεται σε όλη την κοιλιά νοιώθεις την κοιλιά σου να πετρώνει να παγώνει και δεν μπορείς να κουνηθείς. Έχω κάμποσες από δαύτες τελευταία ειδικά αν κουραστώ και τις κατέγραψε και το καρδιοτοκογράφημα. Παίρνω yotopar.

Ρεββεκάκι κάτσε ήσυχο ήσυχο και άσε τις βολτίτσες. Μου φαίνεται το Λυδιάκι ανηπομονεί να βγει νωρίς σαν τη δική μου. Ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε αυτά λέω και στον εαυτό μου.

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Τι κανετε??

Συσπασουλες ακουω ε?? Το ιδιο και εγω,μολις σκυψω αμεσως πετρωνει η κοιλια για λιγο και ποναει.Το μηχανημα ομως δεν κατεγραψε τιποτα μαλλον γιατι ημουν ηρεμη εκεινη την ωρα.

Τα χιονια μας καλα κρατουνε αν και δεν ειναι πολλα! Εχει ενα λεπτο στρωμα παντου και ειναι τελεια!!! Βαλιτσουλα ακομα να κανω και εχω μια εντονη διαισθηση πως αυτην την φορα θα γεννησω πιο γρηγορα...μακαρι να μην βγει αληθινη.

Ρεββεκακι μου πως μεγαλωσε ετσι η κοιλιτσα??? :o Ειναι πανεμορφη!!! Θα σας βαλω και εγω σε λιγο την δικια μου.Οσο για το αιματακι ευχομαι να φυγει ετσι ξαφνικα οπως ηρθε.Να κατσεις στα αυγα σου εσυ! Αντιστρες τον λενε ε?? οντος περιεργο...

Μαριελεν μου ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΟΙΛΙΑΑΑΑ!!!!!!! Να βαλεις να σε καμαρωσουμε! Τρελενομαι να βλεπω κοιλιτσες! Η δικη μου ειναι ολη ενα μωρο.Υποτιθεται δεν εχει πολυ χωρο να κουνηθει αλλα με ταραζει σαν και σενα ο μικρος.Και λοξυγκα επισης μολις φαω κατι στανταρ.Αφου το περιμενω καθε φορα και τσουπ ξεκιναει! :D

Φανουλα μου τι εγινε με τα μικρα?? Πηρες τον γιατρο??

Μπιμπιμπο μου πιστευω πως το μωρο ειναι που σε κλωτσαει ταυτοχρονα σε πολλα σημεια ετσι οπως κουνιεται.Μην αγχωθεις τωρα και γιαυτο! :P:)

Ματινακι μου και εγω θελω φωτοοοο!!! Το μαιλ μου το εχεις νομιζω ε?? Αν οχι πες μου να στο ξαναδωσω.Η Αντωνια τι κανει??

Παω να βαλω φωτο και επιστρεφω! Φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λενακη μου τελεια η κοιλιτσα σου αλλα αυτο το παιδι με το μαγουλακι αχ αχ αχ τι γλυκια που ειναι δεν μπορω θελω να την δαγκωσω,με τρελενει η κορη σου!!! :x [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=love10.gif] [smilie=icon_smurf.gif] [smilie=hello.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τέλεια φώτο!!! Άχου τι γλυκούλα που είναι η μικρούλα σου!!!! Είναι όντως για δάγκωμα τα μαγουλίνια της!!!!!!

Άντε αύριο αν προλάβω θα σας βγάλω μια με την κοιλούμπα μου αλλά φτύστε τη μη τη ματιάσετε :lol::lol:

Να σας πω να γελάσετε βρε κορίτσια χθες συζητούσαμε με τον άντρα μου, του έλεγα ότι είδα στον ύπνο μου ότι η μπέμπα δεν είχε πολλά μαλλιά και αυτά τα λίγα που είχε ήταν ξανθά. Με το που το ακούει η κόρη μου μουτρώνει σουφρώνει τα χειλάκια της και λέει: όχι δεν θέλω να είναι ξανθιά μόνο εγώ θα γίνω ξανθιά όταν μεγαλώσω!!!! Και τι να κάνουμε Μαράκι μου της λέω αν τελικά βγει ξανθιά? Απάντηση: Θα της βάλουμε περούκα με καστανά μαλλιά!!! =))=))=))=)) Πεθάναμε στο γέλιο με τον άντρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti koilitsa einai ayth rebbeka!! kai ti kormi 8anathforo epishs!!!

lenaki esy den exeis mono yperoxh koilitsa alla kai h mikrh klebei th parastashhhhhhh

marielen perimeno me anypomonhsia koilitsa ;) th deytera tha valo kai go.. :lol: .koritsia tora eftiaksa to facebook mou eixa ksexasei to kodiko opoia thelei na me kanei add ok? barbara pavlaki perimeno ante kalh nyxta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τα καλα σας λογια!! Η αληθεια ειναι οτι την ταραζω στα φιλια συνεχειααααα!!!! :lol: Ειναι και παιχνιδιαρα και της αρεσει! :)

Ρεββεκακι τι να σου πω...θα παθεις πλακα με την Λυδια ειδικα οσο μεγαλωνει και εχει πιο πολυ επικοινωνια με τους γυρω της.

Μαριελεν μου πεθανα στο γελιο με την μικρη σου!!! :lol::lol::lol: Ακου εκει μονο εγω θα ειμαι ξανθια και θα της βαλουμε περουκα!! !!! Αρχισε απο τωρα!!! :lol::lol: Τελικα απο τα μικρα μπορεις να ακουσεις τα πιο τρελα πραγματα! Αντε ωραια περιμενουμε κοιλιτσα!!!!!

Με την δικια μου πριν λιγο ακουγαμε τραγουδια στο MAD και σε καποια φαση μου λεει:: Μαμα πιο δυνατα το στομα σου!!!! :lol::lol::lol::lol: Δηλαδη τραγουδα πιο δυνατα! Πεθανα στο γελιο!! :lol::lol:

Γεια σου Βαρβαρα μου! σε κανω σε λιγο αντ!! Ειμαι η Ελενα Κριθαριδου.Αντε περιμενουμε και την δικη σου κοιλιτσα!! Τι καλα!! Θελω να γεμισουμε κοιλιεεεεεςςςς!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti koilitsa einai ayth rebbeka!! kai ti kormi 8anathforo epishs!!!

lenaki esy den exeis mono yperoxh koilitsa alla kai h mikrh klebei th parastashhhhhhh

marielen perimeno me anypomonhsia koilitsa ;) th deytera tha valo kai go.. :lol: .koritsia tora eftiaksa to facebook mou eixa ksexasei to kodiko opoia thelei na me kanei add ok? barbara pavlaki perimeno ante kalh nyxta

Βαρβαρα μου βγαζει 2 με το ιδιο ονομα! Μια με ενα καφε φορεμα και μια αλλη με πλαγιαστη φωτο.Και οι 2 ειναι ξανθιες! Ποια απο τις 2 εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!!!!! Γυρισα σπιτακι μου. Πρωτη φορα που πηγα θεσ/νικη και γυρισα πισω τοσο χαλια. Ο μπαμπας μου δεν ειναι και πολυ καλα :(:(:(

Τα νεα σας τα διαβασα. Χαιρομαι που ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας. Ρεββεκακι τι να πω για σενα? :lol::lol: Βαλε κατω τον πωπο σου γιατι η μικρη σου απο οτι φαινεται εχει παρει την κατασταση στα χερια της. Η θα ηρεμησεις η ετοιμασου να την υποδεχτεις νωριτερα :lol::lol: αν και δεν νομιζω οτι αυτο το λιγο αιματακι σημαινει και προωρο τοκετο. Οσο για τις κοιλιες σας τελειες κοριτσια και η μικρουλα σου τελεια Λενακι. Στη Θεσ/νικη ψωνισα και για την νεα μπεμπουλα και απο Δευτερα ξεκιναω δυναμικα πλυσιμο και τακτοποιημα γιατι μαλλον το παρακανα. Τιποτα δεν εχω ετοιμο!!!!! Φιλακια πολλα σε ολες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Χαθηκα λιγο αλλα τωρα που πλησιαζουν τα Χριστουγεννα εχει ανοιξει η δουλεια στο μαγαζι και βοηθαω και εγω οσο μπορω!

Ρεββεκακι τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!Οσο για τα ποδια μακαρι να στα παρει η Λυδια σε συνδιασμο με το υψος του Τζεμ θα καψει καρδιες το Λυδιακι!!! :):):):)

Χρυσα με γεια τα πραγματακια για την μπεμπα!Ευχομαι περαστικα και στον μπαμπακα σου!

Λενακι ενταξει η κοιλιτσα σου γλυκα αλλα ως γνωστον εγω χαζεψα με την κορακλα σου!!!!Δωστης φιλια και απο εμενα και φυσικα απο τον ερωτευμενο μαζι της αντρα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαριελεν τι ατακα ηταν αυτη!!!απιστευτο τοσο μικρα παιδακια να σκεφτονται τετοιες κουβεντες :lol::lol::lol::lol: Θα εχετε ζηλιτσες μου φαινεται! ;);););) Ευτυχως που σκεφτηκε την περουκα και οχι να της τα ξεριζωσει της μπουμπους τα μαλλακια =))=))=))

Αχ σημερα ξεκουραση!!!Θα χαζεψω κανα μωρουδιακο στο ιντερνετ να βγω να ψωνισω τιποτα απο εβδομαδα!

Σε οσες δεν σχολιασα καλημερα και φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα ,

Τελικά τα μωράκια μου ειναι μια χαρα τα καταλαβα για τα καλα το βραδυ που δεν κοιμηθηκα καθολου απο τισ κλωτσιες και τα σπρωξιματα, αλλα δεν πειραζει καλα να ειναι και ας σπρωχνουν, οπως εχω ξανα πει αυριο παω για doppler , ψιλοεφτιαξα και την βαλιτσα μου κατι λιγα μενουν να βαλω και ειμαι ετοιμη. Εσεις απο οτι διαβασα εισται ολες καλα !!! Αντε πλησιαζει ο καιρος να παρουμε τα παιδακια μας αγκλιτσα ... οπως λεει και η κορουλα μου η μεγαλη !!!! Σας φιλω ολες και τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;;;;;;;;

Εχουμε πάει βολτούλα σήμερα;;;;;;;;;;

Εμάς ο μπάμπάς μου δουλεύειε 20ωρα επομένως τον έχουμε χάσει και είναι τα κεφάλια μέσα.

Ευτυχώς είναι ακόμα η μαμά εδώ μιας και δε μπορεί να φύγει λόγω απεργιών στα καράβια και αποκλεισμού του αεροδρομιου

Κοιλίτσα-ρα θα βάλω και εγώ αύριο

Θα σας βάλω και την κούνια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Τι κανετε?

Εμεις ενα απο τα ιδια.

Ειχα να μπω λιγες μερες και γεμισατε τοσες σελιδες.Καποια στιγμη θα κατσω να τις διαβασω.

Ευχομαι ολα να πηγαινουν τελεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Δυσκολη νυχτα χτες..αρχισαν τα οργανα,αυπνιες,πονακια...ο μικρος να κλωτσαει οταν γυρνουσα αριστερα η δεξια.Αχ οτι θελει με κανει απο τωρα! :) Ολο το βραδυ ανασκελα την εβγαλα και δεν βολευομουν κιολας!.Μολις σηκωθηκα πηρα το καθιερωμενο μου σιδηρο με λιγο χυμο και τωρα ειμαι ετοιμη να τα βγαλω :oops: Πολυ με χαλασε σημερα...

Χρυσα μου με γεια τα πραγματακια σας! Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην με τον πατερα σου.

Ιωαννα μου ανταποδισουμε τα φιλακια.Τα πιο πολλα βεβαια δωσε τα στον αντρουλη σου τον ερωτοχτυπημενο! :lol::lol::lol: Προσεχε να μην κουραζεσαι πολυ στην δουλεια...Καλη ξεκουραση σημερα.Τι θελεις να αγορασεις ακομα για το μωρο??

Φανικο μου ειδες που δεν ηταν τιποτα?? Σε ανταμοιψαν τα μικρα σου!!! Φιλακια στην κοιλιτσα!

Ειρηνακι μου 20 ωρα ο μπαμπας σας ε?? :o Τι δουλεια κανει αν επιτρεπεται?? Πολλες ωρες...Αχ ωραια,περιμενουνε φωτο και απο την δικη σου κοιλιτσα και τα πραγματακια σας!! :)

Δεσποινακι αν μας διαβαζεις να ξερεις οτι σε σκεφτομαστε!! :) Μας λειπεις πολυ...Ευχομαι καθε μερα που περναει να νιωθεις λιιιιιγο καλυτερα.Φιλακια στην Θεοδωρα! :)

Τα φιλια μου σε ολες!!! Τα λεμε αργοτερα..παω να ξαπλωσω λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Τι κανετε?

Εμεις ενα απο τα ιδια.

Ειχα να μπω λιγες μερες και γεμισατε τοσες σελιδες.Καποια στιγμη θα κατσω να τις διαβασω.

Ευχομαι ολα να πηγαινουν τελεια.

Δεν το πιστευω!! Γραφαμε ταυτοχρονα! :) Φιλακια κοριτσακι μου! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!!

σημερα δεν εχω καφε αιμα,ειναι πιο ανοιχτοχρωμο,βεβαια τα πονακια μου τα χω!!!αλλα νιωθω καλα,και το τι κλωτσιες τρωω κοριτσια!!!!!νομιζω θα μου ανοιξει καμια τρυπα με τα πατουσακια της!!!δεν θα βγει??κοκκινα θα τα κανω απο το δαγκωμα :D:D

ειρηνακι που μενει η μαμα σου??αντε βαλε κοιλιτσα βαλε κουνιες μ αρεσει να βλεπω!!!

χρυσα μου ευχομαι ο μπαμπακουλης σου να τα παει καλητερα!!!τον ποπουλη μου τον εβαλα κατω γιατι πια δεν με αφηνει το αντρακι μου,τωρα ειναι στον νεροχυτη και μαζευει πιατα πλενει κατσαρολες και μαγειρευει συχρονος :D αντε καλο κουραγιο σου ευχομαι με το πλυσιμο!!!

ιωαννιτσα μου φανικο λενακι σε ολα τα κοριτσια μας:x

δεσποινακι μου πολλες καλημερες φιλια και αγκαλιες!!! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου να προσεχεις γλυκο μου κοριτσι.

Η Λυδια σου μου φαινεται οτι βιαζεται να ερθει.

Λενακι μου αρχισες να βαραινεις κι εσυ...

Εγω παλι βρε κοριτσια εχω κανει μια κοιλαρα που με δυσκολευει σε ολα.

Ειδικα το βραδυ,οταν παω να γυρισω πλευρο ειναι σα να προσπαθω να παρκαρω καραβι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα να παρκάρεις καράβι???? Χαχαχαχαχαχαχαχα, καλό, χαχααχαχαχα, τι γέλιο έριξα!!!! Κι εγώ κάπως έτσι νιώθω....και έχω και δυο μήνες ακόμα μποροστά μου!!

Περιττό να σας πω ότι η ζυγαριά δέιχνει +6 και πάω για +7 κιλά.......αχ και βαχ ελπίζω να χάνονται έυκολα με το θηλασμό όπως λένε γιατί θα πέσει η πείνα της αρκούδας..... Βέβαια για να φτάσω ξανά τα 52 θα κοπιάσω, είμαι σίγουρη ότι δεν θα είναι εύκολο.

Ρε κορίτσια κι εγώ πρέπει να έχω συσπάσεις νομίζω. Πετρώνει η κοιλιά μου και πονάει, μου συμβαίνει πολύ συχνά στη δουλειά λόγω άγχους (Ειδικά όταν εξυπηρετώ πολλούς ή δύστροπους πελάτες), σηκώνομαι να βγάλω φωτοτυπίες και περπατάω σκυφτή, δεν μπορώ να ισιώσω! Θα το πω κι εγώ στο γιατρό.....

Αχ κορίτσια άσχετο είμαι σε φάση να ψάχνομαι για έπιπλα κι εγώ γιατί μάλλον βρήκαμε σπίτι να μείνουμε μόλις ο αντρούλης μου πάρει μετάθεση και είναι ΤΕΛΕΙΟ!!! Βέβαια θα προσπαθήσω να κατεβάσω την τιμή και νομίζω θα τα καταφέρω, γιατί 500 ευρώ το μήνα για ενοίκιο είναι πολλά παρόλο που θεωρούμαστε υψηλόμισθοι με τον καλό μου... Πάντως είναι ωραία φάση να ψάχνεις για έπιπλα κλπ (για ΙΚΕΑ μας κόβω). Ήρθε και η αλλαξιέρα και το κρεβατάκι από το ΙΚΕΑ πριν μια εβδομάδα και είναι πολύ ωραία!! (τα πήρα σε λευκό)

Επίσης....που στο καλό είναι η Άννα??????????????????????

ΑΑΑΑ! Δέσποινα κι εγώ παρουσιάζω πτυχιακή σε 10 μέρες!!!!! Τραλαλαλαλααααααααα

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...