Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!

Χρόνια Πολλά Άννα!!!!!!!!Ότι επιθυμείς!!!!

Ιωάννα σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Κι εμένα μου αρέσει πολύ εδώ, ελπίζω να σε δω όταν ξαναρθετε!!!

Bibibo κι εδώ βροχή και χαμός άστα!!!Αλλά είναι ωραία!!

Marielen μου ψυχραιμία!!!!Καλά λέει η Ρεββέκα θετικές σκέψεις, όπου να'ναι γεννάμε βρε, ε τι στο καλό μπορεί να συμβεί μέσα σε 3 μηνες??? (αχ γεννάμε?Αγχώθηκα κι εγω τωρα)

Φιλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχούλες!!!!!Από το πρωί έτρεχα,μόλις τελείωσα...Έφτιαξα ενα γλυκό που σερβίρεται σε ποτήρι με μπισκότο,μους σοκολάτας,κρέμα (κάτι ανάμεσα σε σαντιγύ και κρέμα),τρούφα και μια κουταλιά γλυκό του κουταλιού βύσσινο!!Το έβγαλα φωτογραφίες,θα τις ανεβάσω αύριο!Και έφτιαξα το μιλφέιγ του Γιώτη!Από κει και πέρα θα πάρουμε πίτσες,μπιφτέκια,λουκάνικα,σαλάτες από τον πεθερό (να'ναι καλά ο άνθρωπος!),έχουμε πάρει μπίρες,κρασιά,αναψυκτικά,χυμούς,ξηρούς καρπούς και πατατάκια και νομίζω είμαστε κομπλέ!! :D

Έχει και ήλιο σήμερα στην Αθήνα και νιώθω πολύ όμορφα παρόλου που κουράστηκα πολύ...

Marielen,μην μου αγχώνεσαι...Όλα θα πάνε καλά!!Σου στέλνω την θετική μου ενέργεια και πολλά πολλά φιλάκια!!

Μπιμπιμπό,κι εγώ όταν βλέπω στο όνειρο το αγοράκι μου,ξυπνάω πολύ γλυκά....

FANIKO,εύχομαι να περάσει η ατονία σου σύντομα!

Ιωάννα,κι εμένα ο δικός μου υποστηρίζει διάφορες θεωρίες,π.χ. ότι ίσα ίσα που όταν κάνουμε ...... εγώ ηρεμώ και το μωρό νιώθει καλά... :lol: Τι να πεις...ο καθένας ότι τον συμφέρει λέει!!

Ρεββέκα,καλά ο δικό σου είπε την απίστευτη ατάκα!!Χαχαχαχχα!!!

Τελικά τα συμπτώματα ουρολοίμωξης που ένιωθα,υποχώρησαν ευτυχώς!!!

Σας φιλώ όλες κουκλίτσες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Όλες καλά;

Εγώ καλά … ήρεμα…

Μαριαλέν όπως είπαν τα κοριτσάκια θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!

Αννούλα χρόνια πολλά, με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου και να είστε γεροί και δυνατοί!

Ρεβέκκα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση και το ενδιαφέρον σου. Τελικά έρχονται 13 Νοεμβρίου οπότε θα σε ξαναενοχλήσω λίγο πριν για να τεστάρουμε πάλι τον καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!

Δεν βλεπω κινηση σημερα. :)

Τι κανετε??

Εγω μια χαρα.Σημερα πηγαμε και πηραμε καινουριο καροτσι για την Ειρηνουλα μας μιας και ο δικο της θα το παρει ο μικρος.Κοκκινο ειναι ομως αυτο που θα εχει ο μικρος,δεν πειραζει ε??? Εδω ευτυχος δεν δινουν σημασια σε αυτα.Κυκλοφορουνε καροτσια απο την δεκαετια του 70 εκεινα με τις ταιραστιες ροδες.

Ειδαμε ενα πανεμορφο σπιτι χτες και μαλλον κατα 90 τις εκατο θα το δωσουν σε εμας.Φαινεται να μας συμπαθησαν.Μακαρι να φυγει και αυτο το αγχος απο το κεφαλι μου.

Μαριελεν μου εχεις την θετικη μου σκεψη.Ολα καλα θα πανε.

Αννουλα μου χρονια πολλα και καλα και απο εδω!! Να εισαι παντα γερη και με το καλο να υποδεχτειτε το νεο μελος!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Φανικο μου οι εξετασεις για το σιδηρο σου καλες ειναι?? Ισος εχει πεσει και γιαυτο νιωθεις ατονια.

Καλο ειναι να αρχισεις τις αγορες απο τωρα,Τα επιπλακια δεν ειναι συνηθος ετοιμοπαραδοτα και αργουν λιγο.

Καλο βραδυ να εχουμε κοριτσακια μου! Τα λεμε το πρωι! φιλακια σε ολες!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!ναι πρωινη πρωινη ειμαι σημερα!!!

παω για την καμπυλη ζαχαρου πρωι πρωι μπλιαχ!!!!!ελπιζω να τα καταφερω!!!θα δω και το μωρακι μου!!!

λενακι φατσα τρελη ο γιος!!!!!

αννουλιτσα χρονια πολλααααααααα :D:D:D:D και παλι!!!!!ελπιζω να περασες καλα και να μην κουραστηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες γλυκιές!!! Κι εδώ σήμερα έχει ωραία μέρα (επιτέλους )!!!!!

Αννούλα μου χρόνια σου πολλά κ ευτυχισμένα κοριτσάκι μου!!!!

Ρεββεκάκι, καλή επιτυχία με την καμπύλη, όλα να πάνε καλά!!!!

Λενάκι μου κούκλος ο γιος!!!!! Κι εμείς μια παρόμοια φώτο έχουμε απο τον υπέρηχο, έτσι έχει βάλει το χεράκι του στο πηγούνι σαν να είναι σκεπτικός!!!Κ φυσικά να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου, πολύχρονη κ πάντα γερή κ ευτυχισμένη!!! Θυμάσαι πέρυσι????Τι καλά να ήμασταν κ φέτος στα γενέθλιά της???? Να περάσετε τέλεια!!!!!

Καλή συνέχεια σε ότι κ αν κάνετε!!! Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και από εμένα ,

Κορίτσια μου από προχθές δεν ξέρω τι έχω πάθει και έχω συνέχεια στον νού μου μήπως κάτι δεν παεί καλά με τα μωρά μου , κοιμάμαι και βλέπω άσχημα όνειρα με έχει πιάσει ένα είδος κατάθλιψης να το πω... Ειλικρινά δεν ξέρω .Ελπίζω εσείς να είσται όλες καλά και τα μωράκια σας μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Αννουλα μου Πολυχρονη γλυκια μου!!!!Να εισαι παντα γερη κι ευτυχισμενη και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!! :ymparty::ymparty::-*:-*

Λενακι μου να χαιρεσαι την Ειρηνουλα σου!!!!!Να ειναι παντα γερο το κοριτσακι σου και τυχερο σε ολη του τη ζωη!!!! :-*:-*:x:x Οσο για το γιοκα σου ειναι κουκλακι σκετο!!!! :-*:-*

Μαριαλενα μου περαστικα γλυκια μου,να σκεφτεσαι θετικα και τιποτα κακο δε θα συμβει!!!! ;):-*:-*

Ρεββεκακι μου καλα αποτελεσματα!!!! :-*:-*

Φανουλα μου, ολα καλα θα πανε γλυκια μου!!!Να σκεφτεσαι μονο τα μωρακια σου που θα ερθουν και θα γεμισουν τη ζωη σου και τιποτα αλλο!!!!Αφου γεννησεις και μετα δε θα προλαβαινεις να σκεφτεις τιποτα!!!! :x:x:-*

Σας φιλω οοοολες!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FANIKO τι είναι αυτά που ακούω πρωί βρε? Γιατί τόσο άγχος????

Ίσως έιναι ορμονικό, μην ανησυχείς όλες μας πιάνει ώρες ώρες. Εγώ για παράδειγμα κλαίω με τις διαφημίσεις της Κοσμοτέ. Η απόλυτη ρόμπα....

Εμείς είμαστε εδώ βρε... ΠΑΝΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα κοριτσάκια!!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας!!!Ωραία τα περάσαμε χθες,χαλαρά...

Λενάκι,χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα στο κοριτσάκι σου!!Κούκλος ο γιος!Έχει τα χειλάκια σου ή μου φαίνεται??Όσο για το καρότσι,κι εμείς σε κόκκινο του πήραμε!Μια χαρά χρωματάκι είναι και θα κάνει και στο επόμενο αν είναι κοριτσάκι!!

Ρεββέκα,ελπίζω να πήγε καλά η εξέταση!!Περιμένουμε νέα σου!

Φανίκο,ηρέμησε κοριτσάκι μου...Όλα καλά θα είναι,μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο!!!

Αγγελική,κι εμένα με πιάνει ώρες ώρες το κλάμα με διάφορες διαφημίσεις!!χαχαχαχα!!

Ζωούλα,να χαίρεσαι κι εσύ τον αντρούλη σου!!!

Σας στέλνω μια φώτο από την δημιουργία μου να με καμαρώσετε γιατί μου βγήκε η πίστη να τα φτιάξω!!

Φιλάκια πολλά!!!

post-13601-13873935273027_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και παλι!!!πριν μιση ωρα γυρισα σπιτι!!απο τις 9!!!

λοιπον την ηπια την γλυκοζη ηταν 50 γρ ολα μια χαρα δεν εκανα μπλιαχ!!!αλλα τα αποτελεσματα δεν ηταν καλα και θα επαναλαβω ξανα την κυριακη την 3ωρη καμπυλη με 100γρ οι τιμες ειναι απο 120 εως 170 και γω εχω 160!!!!εσεις τι τιμες ειχατε???

εχω στεναχωρεθει με αυτην την εξεταση νομιζα οτι θα ηταν μια χαρα γιατι δεν τρωω πολλα γλυκα και τετοια!!!!

ο σιδηρος μου εχει πεσει στο 32 και μου εδωσε να περνω 2 την ημερα αμπουλες!!!ελπιζω να μην μου αλαξει την συνηθεια της τουαλετας!!!!

ααα και η μπεμπα μου γυρισε το κεφαλι προς τα πανω και τα ποδια κατω και ελπιζουμε να γθρισει στην κανονικη της θεση εως την γεννα!!!!

ειναι πανεμορφη εχει μια τελεια μυτουλα!!!!ειναι υγιεστατη και 788γρ!!!!!!

λενακι μου να χαιρεσε την πριγκιπισσα σου [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

αννουλαααα τι ωραιο γλυκακι!!!αλλα σταματα μην βαζεις αλλο γλυκα και κανεις λεπτομερις αναφορα σε αυτα :D:D βλεπω να μου τα κοβει ολα!!!!!

βρε αγγελικουλα χαχα ελεος με την κοσμοτε κλαις???? :D:D

φανικο μου γλυκια ολες οι εγκυουλες βλεπουν εφιαλτες!!!εγω να δεις τι βλεπω!!!παρε τα π[ανω σου ολα πανε καλα να λες!!!

SOFIAEVA,ματα μου καλημερα σε ολες και πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεβέκκα μου εγώ όταν έκανα την καμπύλη με 50 γρ της 1 ώρας ήταν 160 μετά απο μια εβδομάδα έκανα 3ωρη με 100γρ γλυκόζη και ήταν νηστική 80, μετα από 1ώρα 110 , την 2η ωρα 108 και την 3η ωρα 120 , ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ καλή , ελπίζω το ίδιο καλά αποτελέσματα να έχεις και εσύ.Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες, δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και φοβάμαι τόσο πολύ, περιμένω όλη μέρα πως και πως να νιώσω τα μωρά μου. Είναι και λίγο που αντρας μου δεν είναι και τόσο τρυφερός(εως καθόλου) .Δεν με ρωταει τίποτα αν νιώθω καλά , αν έχω κάποιο πρόβλημα, του λέω να ξεκινήσουμε τα ψώνια και λέει δεν είναι καιρός ακόμα , ζητάω βοήθεια για καποιες δουλειες και τίποτα. Τι να πω δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανικο μου γλυκια σ ευχαριστω πολυ...

γιατι δεν μιλας με τον αντρουλη σου,πες του τι νιωθεις πες του ποσο αναγκη τον εχεις,καμια φορα δεν το καταλαβαινουν και πρεπει να τους ταρακουναμε,γλυκα χωρις γκρινια και φωνες....

οτι θελεις θα μαστε διπλα σου εστω και ετσι,και οτι θελεις θα μαι εδω,οποτε θες να μιλησεις.... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Χαθηκα,ε?Το ξερω αλλα τρεχουμε με το μπαμπα μου.

Αυριο ξαναμπαινει νοσοκομειο και μεθαυριο μαλλον χειρουργειται.

Σημερα πηγαμε στο γιατρο.

Η μπεμπα μας ειναι 1.184 γραμμαρια.Μεγαλωσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το κεφαλι μας ομως το σηκωσαμε ψηλα.Αλλαξαμε θεση αλλα αυτο δε μας πειραζει.

Η καισαρικη θα γινει 26-27 Δεκεμβριου.

Ολα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!Και το ντοπλερ καλυτερα δε γινεται.

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!

Α!Σαβ/κο θα παω στον αντρουλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να δω τα νεακια σας και επανερχομαι.

Φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε δεσποινακη μας!!!!

πωπω ρε συ μεγαλωσε πολυ η μπεμπα σου!!!!!μπραβο!!!

περαστικα στον μπαμπα σου να βγει σιδερενιος απο το χειρουργειο καλη επιτυχια!!!

και εμενα εβαλε το κεφαλακι της ψηλα!!!αλλα εσυ ουτως η αλλως θα κανεις καισαρικη!!!!αχ πως περασε ο καιρος κοντευεις ρε κοριτσακι!!!ανυπομονω να διαβαζω τις εμπειριες τοκετων σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου μεγαλωσε η μπουμπουκα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Πλησιαζουμε ολες μας.

Σε λιγους μηνες θα εχουμε ολες αγκαλιτσα τα μωρακια μας.

Η Λυδια σου τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!

annoula1987 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ :ymparty::ymparty: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Lenaki26 ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΑ ΣΟΥ!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

rebbeka ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΙΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ!!! :-*

FANIKO ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΛΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :cry: ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟΞΟΤΗΣ :? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ :o

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ :?: ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΨΙΛΟΗΡΕΜΩ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΣΥΧΝΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ? ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΡΕΛΕΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΛΛΕΕΣΣ!!! :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου.

Αννουλα πολυχρονη, μιαμ μιαμ τι ωραιο γλυκο ειναι αυτο?

Λενακι να χαιρεσαι τη τσουπαρα σου και να τη δεις οπως επιθυμεις :):)

Εγω σημερα πηρα τα αποτελεσπατα των εξετασεων και η γλυκοζη ηταν 169 με οριο 140 :o Ειχα παρει 50 γρ γλυκοζης και μετα απο μια ωρα 169? Πολυ δεν ειναι? Η αληθεια ειναι οτι κι εγω κατι σοκολατες τις ετρωγα δυο δυο :? Τελως παντων, αυριο θα παω στο γιατρο να του δειξω την Β επιπεδου και να τα πουμε λιγακι..... Αχγωθηκα τωρα, δε θελω και πολλη εγω..... Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!

annoula1987 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ :ymparty::ymparty: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Lenaki26 ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΑ ΣΟΥ!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

rebbeka ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΙΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ!!! :-*

FANIKO ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΛΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :cry: ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟΞΟΤΗΣ :? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ :o

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ :?: ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΨΙΛΟΗΡΕΜΩ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΣΥΧΝΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ? ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΡΕΛΕΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΛΛΕΕΣΣ!!! :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Καλε μην αγχωνεσαι κι εγω τα ιδια νιωθω, μια κλωτσαει ολη μερα και μια κλωτσαει που και που..... Θα ειναι ησυχο μωρακι ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τι κανετε??

Ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας! Καναμε τα γενεθλιακια μας το μεσημερακι γιατι ο μπαμπας μας

δουλευε ο απογευμα και περασαμε ομορφα.Σβησαμε την τουρτα,ειπαμε το τραγουδακι και αυτο ηταν...

η αληθεια ειναι οτι στεναχωρεθηκα που δεν εχει εδω παιδακια να κανουμε κανονικο παρτυ οπως περισυ στην Ελλαδα..Σοφακι τελεια ηταν περισυ ε??? Μακαρι να μεναμε λιγο ακομα Καβαλα και θα τα γιορταζαμε εκει.Θα σας βαλω φωτο αργοτερα που θα τις περασω στο πσ.

Δεσποινακι καλα ειπαμε οτι θα εισαι στην μαμα σου! Μας ελειψες!!! Μεγαλωσε πολυ η μπεμπα!! :o Χριστουγεννιατικη θα σας ερθει τι ωραια!! :) Η κοιλια που εφτασε??? :P

Περαστικα στον μπαμπα σου.Καλη αναρρωση να εχει.Ολα καλα θα πανε!

Ρεββεκακι στην επομενη μετρηση μια χαρα θα ειναι οι τιμες.Μην ανησυχεις!

Φανικο μου πιστευω πως πρεπει να μιλισεις στον αντρουλη σου.Αν δεν ενδιαφερεται απο τωρα τι θα γινει αργοτερα που θα γεννηθουν τα μικρα και θα χρειαζεσαι την βοηθεια του?? Εξηγησε του ηρεμα πως νιωθεις.

Και ο δικος μου δεν τρελενεται τοσο οσο στην πρωτη εγκυμοσυνη αλλα ερχεται καθε μερα και μιλαει και φιλαει την κοιλιτσα μου.

Ελενα μου μην ανησυχεις για την μπεμπα.Απλα εχεις ενα ησυχο μωρακι! Τυχερη εισαι γιατι και οταν γεννηθει ετσι θα ειναι.Καπως ετσι ηταν και η δικια μου.Ασε που οσο μεγαλωνει περιοριζοντε οι κινησεις της μεσα στην κοιλιτσα μιας και δεν εχει πολυ χωρο να κουνηθει.Στον γιατρο σου το ειπες??

Αννουλα μου τελειο φαινεται το γλυκακι!!! Χαιρομαι που περασατε ομορφα χτες!!!

Εφαγα σχεδον μιση τουρτα και το μυαλο μου παλι εκει ειναι! :lol: Τι θα κανω με εμενα?? :P

Κερναω εννοειται τουρτιτσα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια βλεπω τουρτες γλυκα τρεχουν τα σαλια κανω κ διατροφη κ δε μπορω να φαω :?

Λενακι να τη χαιρεσαι τη μικρη πολυχρονη!!

Δεσποινα μεγαλωσε η μικρη σου εγω Δευτερα θα παω να τον δω τον προηγουμενο μηνα ηταν 800 γρ. τωρα ποσο ναναι;

Να ρωτησω τις μανουλες επειδη πλενω τα πρωτα ρουχακια σεντονακια , μαλακτικο βαζετε στην πλυση η δε κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!

annoula1987 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ :ymparty::ymparty: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Lenaki26 ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΑ ΣΟΥ!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

rebbeka ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΙΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ!!! :-*

FANIKO ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΛΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :cry: ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟΞΟΤΗΣ :? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ :o

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ :?: ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΨΙΛΟΗΡΕΜΩ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΣΥΧΝΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ? ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΡΕΛΕΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΛΛΕΕΣΣ!!! :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Εχθές μέχρι που έκλαψα γιατί δεν τον ένιωθα ... το πρωί όμως ευτυχώς έδωσε τα σημάδια του!

Μάλλον είναι λίγο παραπάνω ήρεμα τα δικά μας.

Μη στεναχωριέσαι!

Καλησπέρα κούκλες!

Επιτέλους ήρθε το νετμπουκ!

Παραλίγω να γεννήσω!

Φανίκο μου μη στεναχωριέσαι … και εμένα φεύγει σχεδόν κάθε βράδυ και πάει στην καφετέρια.

Μου λέει να πάω και εγώ αλλά που να πάω μέσα στους καπνούς;

Ελένη μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό να της χαρίσεις τον αδελφούλη της!

Δεσποινάκι χριστουγενιάτικη η μπεμπούλα εεε;

Αννούλα μιαμ μιαμ … από εμφάνιση τουλάχιστον σκίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
    • Συγχαρητήριααααααα!!!!!!! Μα πιο έγκυος πεθαίνεις!!!! Ποια χοριακη;;; Για υπέρηχο τη Δευτέρα στο γιατρό σου κατευθείαν🤣🤣🤣 Με το καλοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...