Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!


Recommended Posts

ΠΑΝΩ κατω περασε κοριτσια 1χρονος..αλλες γεννησανε σεπτεμβριο αλλες οκτωβρη..ολες μαζι ειμασταν και τα λεγαμε για σχεδον 1 ολοκληρο χρονο..

λεγαμε το τι τρωει το παιδι μας,με τι παιζει,τον τροπο που κοιμαται,τις ανυσηχιες μας,τους προβληματισμους μας σε προσωπικο επιπεδο και οχι μονο..

ανταλαξαμε φωτογραφιες,κινητα,μειλ,καναμε παρεες,βρεθηκαμε..

γελασαμε,θυμωσαμε,καναμε βαφτισια ,γιορτες ανταλαξαμε συνταγες...

πολλα πραγματα.

και επειτελους ξεκινησαν να γινονται και τα πρωτα γενεθλια..

ειναι απιστευτο..

1 χρονος συντροφιας στο μαμυ με ατομα που δε τα ξεραμε!!

ελπιζω να συνεχισουμε και να γραφουμε!!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα μου!!!

& εγώ ελπίζω να μην χαθεί ποτέ αυτή η όμορφη σχέση που έχουμε δημιουργήσει!!!

Είστε η παρέα που μου έλειπε εδώ στην Κύπρο...

Μοιραστήκαμε όλες τις χαρές και τις δυσκολίες που είχαμε με τα γλυκά μας μωράκια...

Αλλά... μια παρατήρηση... είχε δημιουργηθεί πολύ πιο πριν, απλά εσύ είχες αργήσει να μπεις... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα σου λεει μαρη!-επιτηδες σε λεω ετσι επειδη σε ενοχλει-απο γκαστρωμενες υπήρχε!

καλα τι έπαθες;τι γλυκαναλατα ειναι αυτα που λες! :shock: Εσυ εισαι ή κανενας φεικ που μας κανει πλάκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκανες και δακρυσα βρε γεωργια :(:(:(:( [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

εγω μπηκα πιο μετα, το βρηκα τυχαια το μαμυ, οταν ο μπεμπακος μου ειχε προβλημα, με το στομαχακι του, και εψαχνα απεγνωσμενα στο ιντερνετ να βρω τροπους να τον ηρεμησω, και ετσι βρηκα εσας, και απο τοτε ειστε καθημερινα στη σκεψη μου,στη ζωη μου, οι φιλες μου πια,

καλα βρε ντομ εισαι θεα.. [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκανες και δακρυσα βρε γεωργια :(:(:(:( [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

εγω μπηκα πιο μετα, το βρηκα τυχαια το μαμυ, οταν ο μπεμπακος μου ειχε προβλημα, με το στομαχακι του, και εψαχνα απεγνωσμενα στο ιντερνετ να βρω τροπους να τον ηρεμησω, και ετσι βρηκα εσας, και απο τοτε ειστε καθημερινα στη σκεψη μου,στη ζωη μου, οι φιλες μου πια,

καλα βρε ντομ εισαι θεα.. [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, βρε κοριτσια... παλι με κανατε να κλαιω... απο συγκινηση...

για μενα οι μανουλες του Οκτωβρη ηταν και ειναι η ψυχοθεραπεια μου!!!

αμα δεν ειχα εσας να τα βγαζω απο μεσα μου, να σας πριζω και να με πριζετε, χιχι, θα μου την ειχε βαρεσει!!!

σιγουρα σας ευχαριστει και ο αντρας μου, που οποτε ειμαι "καπως", λεει, τι εγινε, δεν τα ειπατε με τις κολιτες σου σημερα;;;

με το καλο να ειμαστε μαζι για πολλα πολλα χρονια.....

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ..!!ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας

να συνεχισετε την καλη παρεουλα σας και να μοιραζεστε ακομη περισσοτερα πραγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα Μανες του Οκτωβρη 09

λοιπον θα σας ευχηθω και γω για τα ζουζουνια σας , να ειναι γερα και δυνατα μαζι τους και σεις για να τα καμαρωνετε .Πολυχρονα τα μικρα σας κοριτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...