Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Κορίτσια μη μασάτε!Τόσο καρό είμαστε εδώ κ αγωνιούμε..άλλωτε τρώμε τα χαστουκάκια μας..άλλες πάλι πέρνουν τη χαρά λίγο πιο γρήγορα σε σχέση με άλλες αλλα αυτο δε σημαίνει οτι η χαρά δε θα χτυπήσει κ τη δική σας πόρτα!Όλες μας περνάμε κ περάσαμε ένα μικρό-μεγάλο γολγοθά αλλα σημασία έχει το αποτέλεσμα!Όταν θα μάθετε τα θετικα αποτελέσματα σίγουρα θα ξεχάσετε όλα τ'ασχημα..κ εύχομαι να γίνει σύντομα.. Εμπρός λοιπόν να ανακτήσουμε κ πάλι τις δυνάμεις μας!Δε θέλω στεναχωρημένα μουτράκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενίτσα μου γλυκιά, όλους τους σκέφτεσαι :-*:x:-*:x:-*:x:-*

Τι να κάνουμε, αυτή η υπόθεση έχει σκαμπανεβάσματα... Τη μια αισθάνεσαι αισιόδοξη και δυνατή, την άλλη απογοητευμένη και πεσμένη... Αλλά θα το παλέψουμε...

Εσύ, κοίτα να προσέχεις το δικό σου το μπεμπέ :YMHUG::YMHUG:, να είσαι ψύχραιμη (όσο γίνεται!!!) και δυνατή, για να βγεί το πρώτο τρίμηνο και να πάρεις μετά τον δρόμο σου δίχως άλλες ανασφάλειες. Έχεις απόλυτο δίκιο για τις ανησυχίες σου και σε καταλαβαίνω. Και εγώ το ίδιο θα ήμουν στη θέση σου. Αλλά, όπως βλέπεις, όλα βαίνουν καλώς και θα συνεχίσουν ακόμα καλύτερα ;););)

Σε φιλώ γλυκά-γλυκά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koπελίτσες μου, η λαχτάρα σας θα ανταμειφθεί. Να στε σίγουρες, αισιόδοξες και κυρίως να απολαμβάνετε τη διαδικασία. Ο Θεούλης θα σας στείλει αυτό που τόσο επιθυμείτε και θα στε τέλειες μανούλες:-) Δεν το λέω έτσι, πραγματικά το πιστεύω.

Εγώ απ το Σάββατο που θα πήγαινα γιατρό το άλλαξα σε Παρασκευή και τελικά θα ακούσω τη συμβούλη σας και θα πάω για χοριακή. Ευχηθείτε μου να ναι δυνατή η χοριακή για να ξεκινήσουμε καλά.

Καλό βράδυ να χετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό chrystalleni , σου εύχομαι να έχεις μια τεράααααστια χοριακή :):):)

Και κοίτα..., μπες με το δεξί στο εξεταστικό κέντρο ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Christalleni μου πολλα συγχαρητιρια!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εγω θα την περιμενω ΚΑΙ αυριο...αν δεν ερθει θα κανω ενα τεστακι να ξερω τι μου γινετε! :-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες. Ευχαριστώ Kimon μου. Εύχομαι ότι καλύτερο και σε σένα. Να σου πάνε όλα καλά και η περίοδος σου να μη εμφανιστεί, να πάει για διακοπές....για 9 μήνες:-)))

Το μεσημεράκι πάω γυναικολόγο και για χοριακή. Ελπίζω ως το απόγευμα να χω καλά νέα να μοιραστώ μαζί σας. Έχω απίστευτη υπερένταση και άγχος και ξύπνησα απ τις 5.

Έχω παρακαλέσει πολύ το Θεούλη.

Τα λέμε το απόγευμα.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσια!!!!επανηλθα!!!μετα απο πολυ κλαμα και μια σχεδον καταθλιψη ειμαι παλι εδω μαζι σας να τα λεμε ....συγνωμη που δεν ημουν τοσες μερρες κοντα σας αλλα δεν ηθελα τπτ...τωρα ειμαι καλα..αισιοδοξη..χαρουμενη που εφαγα τετοιο χαστουκι γιατι εμαθα να σκεφτομαι διαφορετικα να περιμενω και να ξερω οτι με μια μερα καθυστερηση και ας ειχα σταθερο κυκλο οτι δεν τρεχει τπτ και φυσικα να μην με τρωει ο κωλος μου :oops::oops: αυτααα...μεσα σαυτες τις μερρες μετακομιζω οποτε αυτο θα με βοηθησει ακομη περισσοτερο ;);)

τι ακουω ομως και τι βλεπω?????????? :shock::shock: κρυσταλλενι??????????τελειαααα :ymapplause::ymapplause: σε βγαζω απ την λιστα δεν περιμενω να δω τπτ ουτε χοριακη ουτε τπτ εισαι σιγουρα εγκυουλα!!!μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσηνη να χεις κ οτι αλλο ποθεις!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

16)Patata77

17)xouanitaki

18)pff

19)Stamymamy

20)Giotatzo

Afrodite

21)Voula25

22)Katia80

23)Speranza

24)Nefenoula

25)Μαιρη3

26)Zaira

27)Levou

28)Barb

29)Tanya

30)Maraki 24

31)Evangelia V.

32)Stefani

33)Helena83

Csystalleni

34)Love_05

35)MaDi

36)Marikaki27

37)Elenakioooo

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα ελπιζω πραγματικα ολες να πετυχουμε τους στοχους μας. Ειμαι σχετικα καινουργια αν και εχω μπει πολλες φωρες για ενημερωτικα καθαρα σκοπους. Θα ηθελα σας παρακαλω τα φωτα σας, και φυσικα να μπω και γω στην υπεροχη ομαδα σας. Με τον αντρα μου παντρευτηκαμε περσι τον Μαιο επισημως γιατι ανεπισημως κανουμε ελευθερα σεξ 2 χρονια ισως και παραπανω. Παιδι φυσικα τιποτα....αν και ποτε δεν εχω μινει εγκυος αρχιζα να υποψιαζομαι οτι κατι μαλλον εχω. Ετσι μετα απο πολυ σκεψη ξεκιναω εξετασεις. Κανω τις αρχικες υπερηχους παπ και τα σχετικα και παω στον γιατρο. Μου ειπε να παρω τα τεστακια ωορηξιας και να προχωρησω ετσι για 2-3 μηνες. Παλλι τιποτα :cry: Παω ξανακαι σε αλλη γιατρο που μου συστησε η ξαδελφη μου. Ξεκιναω μια σειρα με ποιο εξιδικευμενες εξετασεις. Υστεροσαλπιγκογραφια, Τ3 Τ4 ξανα παπ κτλ και προγεστερονη που θα παω αυριο μαλλον.

Εντομεταξυ κανει και ο αντρας μου καποιες εξετασεις μεσα σε αυτες και σπερμοδιαγραμμα.

Παμε ξανα στην γυναικολογο τα βλεπει και μας λεει οτι ολα καλα.... ανεξηγητη μορφη υπογονιμοτητας

τρωω την πρωτη φλασια. Θα παμε για σπερματεγχηση μου ειπε αν δεν γινει κατι και αυτον τον μηνα γιατι

ειμουνα στις γονιμες οταν πηγα. Ξαναπαω τελικα με την ξαδελφη μου γιατι ηθελε να κανει τεστ παπ και

τις ξαναδειχνω τις εξετασεις μου και του αντρα μου γιατι ηθελα να συζητησω πλεον ποιο σοβαρα για το πως θα κινηθουμε. Βλεπει το σπερμοδιαγραμμα παλλι και μου λεει οτι μαλλον εχουμε θεμα με το σπερμα..

Εμεινα κοκαλο τις λεω τι εννοειται?? μου λεει οτι η μορφολογια δεν ειναι καθολου καλη με 81% αμορφα σπερματοζωαρια και ισως παμε απευθειας σε εξοσωματικη. Και φυσικα να κανει και 2 σπερμοδιαγραμμα.

Κοριτσια γενικως τα χω παιξει το μυαλλο μου εχει γινει κοτσιδα :( Ο αντρας μου οταν το ακουσε αυτο εκνευριστηκε τοσο πολυ γιατι δεν μας το χε πει την πρωτη φωρα και επιπλεον ο γιατρος του του ειπε οτι το σπερμοδιαγραμμα ειναι καλο.

Ειμαι τοσο στεναχωρημενη γενικως που σκεφτομαι συνεχεια διαφορα κακα. Παρακαλαω την παναγια να με βοηθησει αφησα την δουλεια μου για να μπορεσω να κανω το ονειρο πραγματικοτητα να ερθει ποιο γρηγορα ομως τιποτα......η λυση της εξοσωματικης θα ειναι η τευλευταια μας λυση μου λεει ο αντρας μου.

λαμπαδοσκοπηση για πιθανη ενδομητριωση μαλλον θα ειναι η τελευταια και οριστικη εξεταση και αλλαγη ξανα γυναικολογου............ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ καλησπέρα κορίτσι μου!!!!!!!!!!!

Σα να μη μας τα λέει και πολύ καλά η Γυναικολόγος σου με φαίνεται......

Και κάτι μου θυμίζει...... κάτι μου θυμίζει...... :-?

Τις ορμόνες σου τις είδατε καθόλου??? Προλακτίνη κι Ωοθυλακιοτρόπο???

Η 1η είναι η (αυξητική) ορμόνη του άγχους και της γαλακτόρροιας..... και η 2η έχει να κάνει με την ποιότητα των ωραρίων!!!! Τα είδατε αυτά???

Μην προχωρήσετε πάντως σε Εξωσωματική (γνώμη μου βεβαίως!!!) εάν δε δείτε κι άλλους γιατρούς.... με πιο σαφείς απαντήσεις!!!!!!!!!!

Άντε........ γιατί σαν πολύ το έχουνε χ@@@@@ οι Γυναικολόγοι..... αμέσως Εξωσωματική!!!!!!!!

[smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif]

Κι εμένα με προέτρεψε σε Εξωσωματική....... με την Προλακτίνη μου στα ύψη........ που θα οδηγούσε σε αποτυχημένες προσπάθειες...... ψάξτο κοριτσάκι μου....... ψάξτο........

Θέλει μεγάλη υπομονή το όλο θέμα........ τί να κάνουμε........ που τους έχουμε ανάγκη...........

Εάν με χρειαστείς κάτι....... στείλε μου π.μ.............. να προσέχεις..........

Και μη στενοχωριέσαι...... όλα γίνονται......... "ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΠΑΝΟΥ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ"!!!!!

Merykal κορίτσι μου........ τι θα κάνεις....... υπομονή......... όλες τις έχουμε περάσει αυτή τη φάση....... όλα καλά θα πάνε και θα έρθει........ εκεί που δεν το περιμένεις...... θα το δεις.......

Christalleni μου...... τα καλυτερότερα νεάκια να έχεις από το γιατρό σου.......

Άντε....... και μετά αρχίζει το [smilie=occasion18.gif]

Kimonaki μου........ κοριτσάρα μου........... λες.......... λες να κρύβεται κάτι εκεί κάτω??? [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Στο εύχομαι ολόψυχα κοπέλα μου....... το ξέρεις νομίζω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία συμφωνώ με τη Pipitsazouzouna πάρε και μια δεύτερη γνωμη πριν προχωρήσεις.

Μερυκαλ μου καλοσώρισες πίσω, η αλήθεια είναι ότι σε σκεφτόμουνα αν ήσουν καλά γιατί είχες μέρες να φανείς. Χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη και να παραμείνεις έτσι. όσο με εμψύχωνες εσύ και τώρα και στην προηγούμενη απόξεση το ιδιο θα κάνω και εγώ για σένα και για τα υπόλοιπα κορίτσια.

Εγώ πήγα στο γυναικολόγο μου σήμερα. Μου πε ότι είμαι πέντε εβδομάδων και ότι ο σάκος φαίνεται φυσιολογικός. Λόγω όμως της προηγούμενης αποβολής που είχα θα πρέπει να τη θεωρήσουμε "εγκυμοσύνη κάποιου κινδύνου". Τον ρώτησα για ενέσεις και μου πε μόνο αν προκύψει αιμορραγία. Προς το παρόν θα πίνω, 8 χάπια την ημέρα, ασβέστιο και κάτι άλλα για να υπαρχει καλή κυκλοφορία του αίματος μήπως προκύψει πως μου το πε;;; θρόμβωση ;;; κάτι τέτοιο. Η χοριακή μου είναι 9165 μονάδες ΄μου πε ότι είναι πολύ καλή. Επίσης πρέπει να ξαπλώνω παρα παρα παρα πολλές ωρες την ημέρα κάτι που δεν ταιρίαζει στην ιδιοσυγκρασία μου.

Το θετικό είναι ότι ξεκινήσαμε καλά....:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία συμφωνώ με τη Pipitsazouzouna πάρε και μια δεύτερη γνωμη πριν προχωρήσεις.

Μερυκαλ μου καλοσώρισες πίσω, η αλήθεια είναι ότι σε σκεφτόμουνα αν ήσουν καλά γιατί είχες μέρες να φανείς. Χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη και να παραμείνεις έτσι. όσο με εμψύχωνες εσύ και τώρα και στην προηγούμενη απόξεση το ιδιο θα κάνω και εγώ για σένα και για τα υπόλοιπα κορίτσια.

Εγώ πήγα στο γυναικολόγο μου σήμερα. Μου πε ότι είμαι πέντε εβδομάδων και ότι ο σάκος φαίνεται φυσιολογικός. Λόγω όμως της προηγούμενης αποβολής που είχα θα πρέπει να τη θεωρήσουμε "εγκυμοσύνη κάποιου κινδύνου". Τον ρώτησα για ενέσεις και μου πε μόνο αν προκύψει αιμορραγία. Προς το παρόν θα πίνω, 8 χάπια την ημέρα, ασβέστιο και κάτι άλλα για να υπαρχει καλή κυκλοφορία του αίματος μήπως προκύψει πως μου το πε;;; θρόμβωση ;;; κάτι τέτοιο. Η χοριακή μου είναι 9165 μονάδες ΄μου πε ότι είναι πολύ καλή. Επίσης πρέπει να ξαπλώνω παρα παρα παρα πολλές ωρες την ημέρα κάτι που δεν ταιρίαζει στην ιδιοσυγκρασία μου.

Το θετικό είναι ότι ξεκινήσαμε καλά....:-)

Μπράβο κοπέλα μου...........

Όλα καλά να πάνε.......... και στρώσου στην ξάπλα............

Όχι για σένα........ για το τοσοδούτσικο [smilie=binkybaby.gif] σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ 8.4 ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 2.8-29.2

ΘΥΛΑΚΙΟΤΡΟΠΟΣ ΟΡΜΟΝΗ 5.0 ΜΕ 2.5-10.2 ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΦΑΣΗ

3.4-33.4 ΜΕΣΟΚΥΚΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1.5-9.1 ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ

23.0-116.3 ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ

PIPITSAZOYZOYNA EΥΧΑΡΙΣΤΩ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ 8.4 ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 2.8-29.2

ΘΥΛΑΚΙΟΤΡΟΠΟΣ ΟΡΜΟΝΗ 5.0 ΜΕ 2.5-10.2 ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΦΑΣΗ

3.4-33.4 ΜΕΣΟΚΥΚΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1.5-9.1 ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ

23.0-116.3 ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ

PIPITSAZOYZOYNA EΥΧΑΡΙΣΤΩ..........

Να μην ευχαριστείς για τίποτε πουλάκι μου.......

Ό,τι χρειαστείς πες μου........

Ψάξτο πάντως.........

Άκου την καρδούλα σου & το ένστικτό σου!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία και εγώ συμφωνώ με την ΠιπίτσαΖουζούνα ότι κάπως δεν σας τα λέει καλά η γυναικολόγος!!! Σε καμία περίπτωση μην προχωρήσεις για εξωσωματική χωρίς να διασταυρώσεις απόψεις. Να επισκεφθείς και άλλους γιατρούς, γιατί νομίζω ότι είναι πολύ γρήγορα για εξωσωματική.

Όσο για το σπέρμα του συζύγου σου, καλύτερα είναι να πάρετε και άλλες γνώμες, γιατί νομίζω ότι βρίσκεται μέσα σε φυσιολογικά πλαίσια. Ο δικός μου έχει μόνο 6% ομαλές μορφές, 83% με προβλήματα στην κεφαλή και 11% με προβλήματα στην ουρά, και δύο διαφορετικοί γιατροί στην Αμερική θεωρούν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Εξάλλου, μέσα σε λιγότερο από χρόνο έχω μείνει έγκυος δύο φορές.

Μόνο μην αγχώνεσαι και μην πανικοβάλλεσαι. Απλά ψάξτο λίγο, διασταύρωσε γνώμες και προχώρα με τον γιατρό που θα σε πείσει ότι ενδιαφέρεται πραγματικά και δεν κοιτάζει το πορτοφόλι σας...

Kimon εύχομαι να μην σου έρθει η ακατανόμαστη και να είσαι εγκυούλα :ympray::ympray::ympray:

Merykal μη μασάς, είπαμε "ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΗΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ!!! ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Chrystalleni μου γλυκιά, "άραξε τα κυβικά σου", όπως έλεγε μια παιδική φίλη στο γυμνάσιο, γιατί το μπεμπάκι σου γνέφει [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]. Από εδώ και μπρος, με το μαλακό και ό,τι σου πει ο γιατρός, εσύ κατά γράμμα και με περίσσιο ζήλο :y32b4::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..................

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ. ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ 2Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΝΣΗ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΠΑΝΤΩΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΠΑΔΟΣΚΟΠΗΣΗ.

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ. :|

ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΔΙΧΝΕΙ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni ξεκουρασου τωρα και να ακους τον γιατρο σου.ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!φυσα και λιγο καλο θα μας κανει :)

εχω νευριασει :angry: πια με ολους τους γυναικολογους που μονο το χρημα κοιτανε!ακομα δεν εχω βρει κανεναν που να του εχω εμπιστοσυνη.κατευθειαν για εξωσωματικη σε στελνουν και μας "στελνουν"κανονικα :blink: ελεος πια!ΣΙΑ κοιταξε καλα το σπερμοδιαγραμμα του αντρα σου να το δει και ουρολογος που ειναι ειδικος.3 χρονια προσπαθουμε και εμεις γι αυτο μην λες οτι τα 2 τα δικα σας ειναι πολλα..απλα να ψαξετε πολυ να βρειτε την αιτια για να μπορεσετε να την θεραπευσετε και να ερθει το μωρακι σας γρηγορα!ευχομαι καλη επιτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon αντε να μας ανακοινωσεις και εσυ τα ευχαριστα.περιμενουμε νεα σου!

elenakos σε ευχαριστουμε που δεν μας ξεχνας και μπαινεις να μας εμψυχωνεις :kiss::kiss: στο σπορακι σου :)

marikaki υπομονη και γερα με τσαμπουκα ε?δεν το βαζουμε κατω ειπαμε :)

merykal καλως ηρθες και παλι,καλη δυναμη και καλο κουραγιο το [smilie=angel13.gif] πλησιαζει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ 81% ΑΜΟΡΦΑ ΟΥΤΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ..................................

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑΣ.............ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΤΙΖΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΝΟΙΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΣ ΜΕ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου, εάν ψάξεις λίγο το ιντερνετ θα δεις ότι το σπέρμα θεωρείται φυσιολογικό όταν υπάρχουν από 14% και άνω (>14%) ομαλές μορφές και εσείς φαίνεται ότι έχετε 19%. Ακόμα και με 85% ανώμαλες μορφές, θεωρείται φυσιολογικό, και εσείς έχετε 81%. Μάλιστα σε ένα ξενόγλωσσο site διάβασα ότι ακόμα και με 4-6% ομαλές μορφές θεωρείται φυσιολογικό, διότι σε αυτά τα ποσοστά κυμαίνονται οι περισσότεροι άντρες!!! Οπότε, για ποιό λόγο σας αποτρέπει από την σπερματέγχυση;;; Ασφαλώς και δεν έχει τα ποσοστά επιτυχίας μιας εξωσωματικής, αλλά η άποψή μου είναι ότι πρώτα πρέπει να δοκιμάσετε τις σπερματεγχύσεις και μετά να προχωρήσετε σε εξωσωματική. Μια κοπελιά του mammyland πρόσφατα έμεινε έγκυος με την 4η σπερματέγχυση. Καλό θα ήταν να μην διακόψεις τον κύκλο των σπερματεγχύσεων και να απευθυνθείς σε άλλο γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα κ απο μενα κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια ειστε οι καλυτερες φιλες που εχω και σας ευχαριστω γι 'αυτο!!ολες ειστε μοναδικες με εναν ιδιαιτερο κ εκπληκτικο χαρακτηρα η καθεμια απο εσας που ξερουν να ειναι απλα ΤΕΛΕΙΕΣ φιλες!!!

ΣΙΑ καλως ορισες στην παρεα μας ..και εμενα η γνωμη μου ειναι να το ψαξετε κ με αλλους γιατρους..αν δεις οτι γνωμη τους ειναι η ιδια τοτε προχορα σε εξωσωματικη η οτι αλλο σας προτεινουν..αλλα ακολουθησε το ενστικτο σου!!!

crystalleni καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να χεις και μεινε ξαπλα..εγω θα παρακαλουσα να μενω ξαπλα με τοσες υποχρεωσεις που εχω!!!χιχιιχι περα απο αυτο καντα ολα ΧΑΛΑΡΑ!!!

φιλακια

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

16)Patata77

17)xouanitaki

18)pff

19)Stamymamy

20)Giotatzo

Afrodite

21)Voula25

22)Katia80

23)Speranza

24)Nefenoula

25)Μαιρη3

26)Zaira

27)Levou

28)Barb

29)Tanya

30)Maraki 24

31)Evangelia V.

32)Stefani

33)Helena83

Csystalleni

34)Love_05

35)MaDi

36)Marikaki27

37)Elenakioooo

38)ΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tη γλυκιά μου καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια της παρέας!!!

Είχα πάρα πολύ καιρό να μπω.....και έχω πάρα πολλά πράγματα να διαβάσω για να ενημερωθώ για τις φίλες μου!

Chrystalleni συγχαρητήρια!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις.....και να ξεκουράζεσαι!

(Τα καλά νέα ταξιδεύουν νωρίς!!!).

Μαίρη μου....μην απογοητεύεσαι! Θα έρθει το μωράκι....χαλάρωσε....και απόλαυσε την κάθε στιγμή με τον άντρα σου!

Είσαι πολύ μικρούλα ακόμη...δεν έχει έρθει και το πλήρωμα του χρόνου....όλα είναι καλά και όλα θα πάνε καλά...

Μαρικάκι μου....τι μου κάνεις; Ελπίζω να σου πάνε όλα τέλεια....

Φιλιά και στα υπόλοιπα κορίτσια....(μη μου κακιώσετε...που δεν αναφέρομαι σε καθεμιά προσωπικά....είστε τόσες πολλές που φοβάμαι ότι θα ξεχάσω καμμία!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααααααα!!!!!(και αγορια).Πηραμε χθες αποτελεσματα εξετασεων που εκανα κι εγω και ο αντρας μου.

Η προλακτινη μου ειναι 21,7 ειναι καλη?και το νεο σπερμοδιαγραμμα απο 35% που ειμασταν πηγε στο 67%!!!!Για δωστε μου τα φωτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου η φυσιολογικες τιμες κυμαινονται απο 2.8 - 29.2 οποτε μια χαρα σε κοβω επιδει εκανα και γω πριν λιγες μερες η εξεταση γραφει και τις φυσιολογικες τιμες. Τωρα οσο αναφορα το σπερμοδιαγραμμα αυτο και αν φαινεται super. Eπιδει ειχα και γω ενα θεμα με το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου και με βοηθησαν οι κοπελες καλητερα να δωσει και καμια αλλη κοπελα τα φωτα της φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...