Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!επιτελους ειδαμε ασπρη μερα :-p βεβαια σε εμας δεν το εχει στρωσει καν απλα ειδα λιγες νυφαδες χιονιου να πεφτουν!τι κρυο ειναι αυτο μπρρρρ

cuando μου τι ωραιος χιονανθρωπακος και ποσο ωραια χοροπηδαει :):) δεν πιστευω στο χοροπηδητο να κανει οτι της ΣΙΑ? =))=))=))

βρε κοριτσια εγω ειμαι σημερα στην 12η μερα και χθες το βραδυ πονουσα χαμηλα δεξια.λετε να εχω τωρα ωορρηξια?μου φαινεται θα γινει πιο νωρις απο οτι μου ειπε η χρυσανθη :unsure: βεβαια εμεις ξεκινησαμε ηδη να εχουμε επαφες γιατι αυτες τις μερες εχει πρηστει το στηθος μου,εβγαλα σπυρια και εχω και υγρα..οποτε να μην χασουμε τις μερες ειπαμε μερα παρα μερα να εχουμε επαφες.ελπιζω να μην με μαλωσει η χρυσανθη :dry: αλλα αν ξεκινουσαμε στις 13/12 οπως μου ειπε μαλλον θα χαναμε τις μερες.νιωθω οτι αυτες τις μερες ειναι η ωορρηξια...για να δουμε λοιπον τι θα πιασουμε η δεν θα πιασουμε :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα ρόουζ συμφωνώ με την cuando, βούρ στο ψητό! [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] Μην χάσεις δευτερόλεπτο, γιατί αυτές είναι οι ημέρες σου... :!!:!!:!!:!!:!!

Καλή επιτυχία :-bd:-bd:-bd

Καλέ και εμείς είδαμε άσπρη μέρα, αλλά δυστυχώς δεν κράτησε... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] Θα ξανάρθει όμως σύντομα... \:D/ \:D/ \:D/

Ωραίος ο χιονάνθρωπος cuando μου, αλλά λίγο sniff, sniff.... [smilie=fart.gif], συναγωνίζεται τον χιονάνθρωπο της ΣΙΑΣ... [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ???? :)):)):)):)):)):)):))

ΒΡΕ ΤΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ 8-x8-x8-x8-x8-x8-x8-x ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΑΜΕ.............

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΑΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝΕ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΩΝΤΑΣ...

ΠΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ :o:o:o:o:o:o:o:o:o

ROZE ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΠΙΤΣΙ --ΠΙΤΣΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΝΕΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

post-5127-1387393575456_thumb.gif

post-5127-13873935754703_thumb.gif

post-5127-13873935754821_thumb.gif

post-5127-13873935754976_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΕΤΣΙ? =))=))=))=))=))=))

ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΣΑΣ =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο κοριτσια εμεις θα κανουμε ντοινγκ ντοινγκ πιτσι-πιτσι οπως θελετε πειτε το :-p και ο Θεος οτι θελησει ας κανει.

cuando να τον προσεχεις τον χιονανθρωπουλη γιατι θα κολλησει απο της ΣΙΑΣ και καηκαμε κακομοιρα μου θα πεθανουμε μετα απο την βρομα =))=))=))

ΣΙΑ μου καλη επιτυχια με τις εξετασεις σας :) βρε ΣΙΑ μου ομως τι τον κανεις τον καημενο τον Αγιο δεν προκειτε να φερει κανα μωρο ετσι οπως ειναι ζαλισμενος @-) πως να μην χασει τον δρομο αλλου νταλου θα παει :)):)) εχει ενα υφος ομως =))=))=))

για την πρωτη εικονα τι να πω? :-o:-o:-o σοκ!!!! :-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine kouklitses?isixia poli vlepo..xionia kai krio...xerete ti simainoun poli ntoing ntoing [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] gia na kolimpisoun tora pou nai kai pagomena apo to krio [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] kai na rthoun ta protoxroniatika dorakia [smilie=occasion1.gif] yeeeeeeeeeeee[smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλες τι κανετε?Πω πω κρυο και χιονι!!!!!Αλλα και χωρις χιονι Χριστουγεννα δεν λεει!! /:)

Πως παει Σια εβγαλες τελικα το κρεβατι εξω στο μπαλκονι? =p~:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια !! τι κάνετε ;; προσπαθώ να διαβάζω τα νέα σας όσο μπορώ, προσπαθώ να μην χάνω επεισόδια.... :lol::lol:

δεν ξέρω για εσάς κορίτσια αλλά οι συμβουλές και οι τακτικές δεν πιάσανε τόπο σε μένα, είμαι 14 ώρες εκτός σπιτιού και μάλιστα η δουλειά μου είναι έξω, βρέχει, χιονίζει κάνει -5 εγώ εκεί... αλλά το σποράκι και πάλι μας την έκανε, μου ήρθε περίοδος και μάλιστα 2 μέρες πριν την μέρα που περίμενα...

αργά ή γρήγορα θα γίνει και το δικό μας θαύμα, που θα πάει ;; ;)

αυτές τις μέρες κουράζομαι πολύ και φυσικά έχω γίνει παγάκι απο το κρύο αλλά οι εξετάσεις εξετάσεις...

έκανα προλακτίνη και οι τιμή ήταν 10, δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό μου, αύριο ο καλός μου ξανά κάνει σπέρμα και σε λίγες μέρες θα δούμε για το αν τα υγρά μου σκοτώνουν τα σποράκια του. Ίδωμεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χθές χιονίσαμε πάλι και έχουμε σταθερά -6...

Σήμερα χάραμα πήγαμε για υπέρηχο. Έχω ένα αυγουλάκι στην αριστερή ωοθήκη 21mm. Μάλλον αύριο θα μας καλέσουν για σπερματέγχυση. Εννοείται ότι δεν θα βασιστώ μόνο εκεί... Φοβάμαι ότι η γιατρός έπεσε έξω στους υπολογισμούς της και η σπερματέγχυση θα πάει στο βρόντο, γι'αυτό σήμερα το μεσημέρι, με το που θα κάνει ο άντρας μου διάλειμμα από τη δουλειά, έχει ντούκου-ντούκου [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]

και κάνετε καμιά προσευχή, κορίτσια, και για μας, μήπως γλιτώσουμε την εξωσωματική του Ιανουαρίου και το δανεικό ωάριο.

Σας φιλώ, και στείλτε μας όλη σας τη θετική ενέργεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χθές χιονίσαμε πάλι και έχουμε σταθερά -6...

Σήμερα χάραμα πήγαμε για υπέρηχο. Έχω ένα αυγουλάκι στην αριστερή ωοθήκη 21mm. Μάλλον αύριο θα μας καλέσουν για σπερματέγχυση. Εννοείται ότι δεν θα βασιστώ μόνο εκεί... Φοβάμαι ότι η γιατρός έπεσε έξω στους υπολογισμούς της και η σπερματέγχυση θα πάει στο βρόντο, γι'αυτό σήμερα το μεσημέρι, με το που θα κάνει ο άντρας μου διάλειμμα από τη δουλειά, έχει ντούκου-ντούκου [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]

και κάνετε καμιά προσευχή, κορίτσια, και για μας, μήπως γλιτώσουμε την εξωσωματική του Ιανουαρίου και το δανεικό ωάριο.

Σας φιλώ, και στείλτε μας όλη σας τη θετική ενέργεια....

marikaki,

σας στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια μέσα από την καρδιά μου!!!!

καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ησυχια τι παθατε ολες κρυωσε ο καιρος και μαζευτηκατε στο κρεβατι? :)):)) προβλεπω πολλα μωρακια το 2011 να ερχονται ;;);;)

cuando,anastasia ολα καλα?πολυ κρυο ε?εγω το εχω δαγκωσει 8-x8-x εμεις τρωμε το κρυο και το χιονι ειναι αλλου :(

marikaki μου πολυ πολυ θετικη ενεργεια σου στελνω.μακαρι να τσακωσετε τον σπορο και το νεο ετος να σε βρει με μωρακι και οχι με δανεικο ωαριακι :-p%%-%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-

μερεντουλα δεν πτοεισαι συνεχιζεις δυναμικα τις προσπαθειες για να μπει το νεο ετος με ευχαριστα ;)

Teddy_Dion καινουργια εδω?δεν σε εχω ξαναδει :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaa sa kai paliii..popo kairo eixa na mpo kai diavaza ena soro post...exei arxisei kai to eortastiko orario kai eimai oli mera sti douleia kai etsi den borw na benw suxna..emena i periodos adi gia 12 pou perimena ierthe 11 kai simera idi exei poli ligo diladi avrio den tha exw opote leme na rxisoume siga siga..grigora grigora..oso boroume giati doulevoume poli aftes tis meres akoma kai ta sk...na sas pw..kruo poli opos lete kai eseis alla egw exw ilektriki kouverta...lete na voithisei???Makari to Genari na eimai mazi me oles sas giati den thelw na perimenw poli..ti sto kalo tosa xapia ipia prepei na einai douros o rganismos mou ...lew egw twra...filiaaaaaaaaaa.....ama argisw na bw einai logw douleias alla tha prospathw na vlepw ta nea sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μου επιτρεψετε πρωτα να στειλω ολη μα ολη τη θετικη μου ενεργεια στο Μαρικακι μας.Κοριτσαρα μου ευχομαι να πιασεις ενα γερο σπορακι και να μην χρειαστει να μπεις σε αλλες διαδικασιες!!! ;)

Συνεχιζω με την μερεντουλα μας.....τι εξεταση ειναι αυτη βρε φιλεναδα που βλεπεις αν τα υγρα σου σκοτωνουν του συζυγου?Ο γιατρος σας εβαλε να την κανετε?Μην μασας παμε παλι γεραααααα!!!

rose μου ολα καλα μεχρι στιγμης.Ξεκινησα υπερηχους, αυριο παω για τον 2ο να δουμε ποσο μεγαλωσαν τα αυγουλακια μας.Στον πρωτο υπερηχο ειχα ενα αριστερα 11 χιλ και 2 δεξια 10 και 9 χιλ.Μαλλον κατα τη Δευτερα βλεπω σπερματεγχυση....

Kiska να περνας να μας βλεπεις οποτε μπορεις , εμεις εδω ειμαστε μονιμοι κάτοικοι!! :lol::lol::lol:

cuandooooooooooo ΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Που ειστε εσεις καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου ναι ο γιατρός μου ζήτησε να γίνει, είναι η εξέταση συμβατότητας τραχηλικής βλέννας και σπέρματος. Μερικών γυναικών η βλέννα σκοτώνει ακαριαία το σπέρμα και αυτό δεν προλαβαίνει καν να περάσει τον τράχηλο. Πως γίνεται η εξέταση ; Έρχεσαι σε επαφή με τον σύζυγο και στις επόμενες πέντε ώρες πρέπει να πας στον γιατρό σου, ο γιατρός σου παίρνει υγρά και τα αναλύει για να δει αν ζει το σπέρμα ή όχι αν βρει καλός αν όχι δεν ξέρω την επόμενη κίνηση... :lol::lol::lol::lol:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και φυσικά καλή επιτυχία και στην Μαρικάκι :ympray::ympray:

Κορίτσια αργά ή γρήγορα θα γίνουμε μανούλες, όπως ήρθε η σειρά για κάποιες έτσι θα έρθει και η δική μας

λίγο υπομονή ακόμα θέλει...

καλό βράδυ, τα φιλιά μου σε όλες σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου, Cuando, Merenta, Rose, Αναστασία, ΣΙΑ, kiska σας πεθύμησα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: , έτσι αραιά που γράφω τελευταία..... και η παρέα σας μου έχει λείψει πολύ!!! :((:((

Ρόουζ, Μερεντούλα και Αναστασία σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :x:x:x . Ρόουζ, μου άρεσε πολύ το σχόλιο για το σποράκι και όχι το δανεικό ωαριάκι, γιατί έχει ομοιοκαταληξία...

Γειά σου Teddy_Dion :YMHUG::YMHUG: και καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα μας. Σε ευχαριστώ πολύ που κόπιασες για να μου ευχηθείς...Να είσαι καλά!!! :-*:-*:-*

Merentoula με το καλό να κάνετε και τις υπόλοιπες εξετάσεις και ελπίζω να μην δείξουν τίποτα, για να μην συνεχιστεί το ψάξιμο...

ΣΙΑ μου καλή συνέχεια στην προετοιμασία σου...

Αναστασία έσκισες, μιλάμε... 8-}8-} Τρία αυγουλάκια.... :-o:-o ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!! :ymparty::ymparty: Καλύτερα από την προηγούμενη φορά. Άντε με το καλό η σπερματέγχυση τη Δευτέρα. Έχουμε γίνει έξπερτς πλέον.... B-)B-)B-)

Εμείς αύριο, Τετάρτη 15/12, στις 9.00 το πρωί κάνουμε την 3η κατά σειρά σπερματέγχυση :-?:-?:-?:-? Δηλαδή 4.00μμ ώρα Ελλάδος - σας ενημερώνω για να είσαστε νοητά συνδεδεμένες με Αμέρικα, μπας και γίνει τίποτα καλό!!! :)]:-c:)]:-c:)]:-c:)]:-c

Παιδιά, ο Θεός να βάλει το χέρι του!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Στις 28/12 πετάω για Ελλάδα, μαζί με το λάπτοπ, για να είμαστε online (δεν μπορώ να αφήσω τις φιλενάδες μου πίσω...) [smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif] και εφόσον έρθει η ακατανόμαστη, με περιμένουν για την εξωσωματική...

Μακάρι να μην έρθει η ακατανόμαστη [smilie=violent5.gif] ΞΟΥ, ΞΟΥ, ΜΑΚΡΥΑ!!!! :ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Παρεπιπτόντως, αύριο είναι του Αγ.Ελευθερίου. Η μητέρα του πατέρα μου ήταν Ελευθερία και γέννησε το 12ο παιδί της στα 46.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΓΙΑΓΙΑ, ΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΜΕ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ... [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Έλα, πάμε λέμεεεεεεεεεε, ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oli oli ti thetiki energeia marikaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!euxomai na vgei to moraki o leuterakis i i leuteritsa!!!!!!nai!!

anastasia ki esi pas e?euxomai na einai i pio tixeri !!!ela koritsia erxetai o ai vasilis!!tha ferei polla dora..alla ki emeis na sproxoume ligo e??min xehnate ta ntoukou ntoukou!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια!!!!!ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΛΝΩ!!!!!!!!!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) !!!!!!!ΡΟΖΕ, CUADO,MARIKAKI,MERENTA,ANASTASIA,KISKA,OΛΕΣ -ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ -ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ...ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ..ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΠΟΤΕ...ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΥΚΑΝΕΤΕ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου και απο μένα, τί μου κάνετε?

Δεν σας προλαβαίνω, μπαίνω και πιο σπάνια πια και δεν καταφέρνω να διαβάσω όλα τα ποστ. :(

Θα ήθελα να στείλω όοοοολη μου την θετική ενέργεια και αγάπη στην φίλη μας Μαρικάκι με την ευχή να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσει τα ευχάριστα!! ;)@};-:YMHUG:

Φυσικά στέλνω την θετική μου ενέργεια και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν και το θέλουν τοοοοοσο μα τόοοσο πολύ...... όπως κι εγώ!

Φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια!!!!!ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΛΝΩ!!!!!!!!!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) !!!!!!!ΡΟΖΕ, CUADO,MARIKAKI,MERENTA,ANASTASIA,KISKA,OΛΕΣ -ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ -ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ...ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ..ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΠΟΤΕ...ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΥΚΑΝΕΤΕ... :P

Xara οχι μονο μπισκοτακι, ολοκληρο ζαχαροπλαστειο θα του εχουμε.....ας ερθει αυτος και ετσι δεν θα φυγει!!!!Εμενα δεν θα με προλλαβει η παλια χρονια , αλλα η καινουργια 3/1/11 θα ξερουμε τι καναμε!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου..έγραψα 1-2 φορές στο ποστ σας...Λόγω δουλειάς δεν συμμετείχα πολύ..Ξέρω και νιωθω τη λαχτάρα σας για μωράκι..Εγώ μετά από την απώλεια που είχα πριν 10 μηνες τώρα είμαι και πάλι εγκυούλα και εύχομαι να πάνε όλα καλά..

Θα ήθελα να σας πω να μην το βάζετε κατω. Η Παναγια θα σας στείλει το πολυπόθητο..Σας το εύχομαι ολόψυχα! Λοιπόν καλες γιορτές και να φουσκώσσουβν γρήγορα οι κοιλίτσες..

Όπως κι η φίλη μου η Χαρά σας στέλνω και εγώ μπόλικη μπεμπεδόσκονη...ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα απο μένα, έχω πολύ δουλειά δουλειά δουλειά, αλλά μπήκα μια γρήγορη για να ευχηθώ φυσικά στην κοπέλα μας, Marikaki σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κοπέλαρα μου... να κάτσει το σποράκι μέσα σου, να μείνει και να μεγαλώσει, υγεία πολύ να έχει. Και του χρόνου κοπέλα μου να περάσεις τα καλύτερα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ. Στο ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μου αντε με το καλο να πανε ολα κατ'ευχην.ευχομαι τα αυγουλακια σου να σκασουν και να υποδεχτουν τον σπορο συντομα!

μαρικακι μου ωραια η ομοιοκαταληξια μου ε? :-p θα εχεις το σπορακι σου θα δεις ολα καλα θα πανε.ο Αγιος Ελευθεριος και ο Χριστουλης θα ειναι μαζι σου @};-@};-@};-:x:x:x:x

χαρα μουυυ ευχαριστουμεεεεεε για την μπεμπεδοσκονη!ετσι να μπαινεις να μας δινεις και ολες οι εγκυουλες μας.εισαι καλα χαρα μου?ποτε θα ακουσεις καρδουλα?

ευχαριστουμε και σενα μαρακι με το καλο το μωρουλακι σου :-*

παντος ο καιρος αυτος μας βοηθαει να ειμαστε συνεχεια στο κρεβατι αρα αυτο σημαινει οτι το 2011 θα γεμισουμε μωρακιααααα :):)

ειμαι σιγουρη πως σε λιγες μερες θα ξεκινησει μια μια να μας ανακοινωνει τα ευχαριστα.απλα ευχομαι να ειμαι και εγω μεσα σε αυτες :-p παμε δυναμικα κοριτσιαααααα τα σπορια μας ερχονται :)):))@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den sas prolabainw!!!! :(

efxomai k egw se oooles pou perimenoun n a akousoun ta pio efxarista mantata k se aftes pou prospathoun fysika kai se oses einai egkyoules kai se oses exoun yperoxa plasmatakia dipla tous...pff flyaria pali :lol::lol:

oles loipon aftes oi giortes na einai oi kalyteres alla k i kainouria xronia na mas ferei polla polla polla mpempakia pou TOSO POLY THELOUME!!!!!apo edw k pera as perimenoume mono efxarista!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...