Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια μου πεθερόπληκτα...

είχα μέρες να διαβάσω νέα σας , από ότι είδα προστέθηκαν πολλά ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ!!!!!! Τί να πω! Η λέξη ΥΠΟΜΟΝΗ ακούγεται αστεία ειδικά σε ορισμένες περιπτώσεις!!!!!!

Κι ύστερα λένε πως φταίει ο φονιάς (που λέει και το άσμα)...

Η δικιά μου με έκανε τούρμπο πάλι εχθές, θα την μπουφλίσω καμιά μέρα δεν θα αντέξω! Έμαθα ότι κάθεται και λέει σε όλο το χωριό ότι η μικρή μου της μοιάζει υπερβολικά και εγώ θυμώνω όταν το ακούω αυτό (λέει)...Εντωμεταξύ εγώ ήμουν η πρώτη που όταν γεννήθηκε είπα ότι της μοιάζει. Στην τελική σκασίλα μου σε ποιόν μοιάζει το μωρό (αρκεί να είναι γερή), όπως είπε και η αδερφή μου το πρόβλημα θα ήταν αν έμοιαζε στον γείτονα....χαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!

εμεις σημερα περιμενουμε τον πεθερο στο σπιτι.

τελος η αποστειρωση λοιπον για σημερα! στο σπιτι θα μπουν σκατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα new mammy, να τον βάλετε να σας επισκέπτεται μόνο στις εθνικές εορτές τουλάχιστον

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(ξανά χα! χα! άκου τέλος η αποστείρωση..... :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

εμεις σημερα περιμενουμε τον πεθερο στο σπιτι.

τελος η αποστειρωση λοιπον για σημερα! στο σπιτι θα μπουν σκατα!

δεν παλευεσαι new_mammy !!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καραμελενια εικονισμα κ γω στην πεθερα!!!!

καρμεν εγω σοβαρα σου μιλαω θα την εδερνα.οχι αληθεια σου λεω.αν ακουγα να με λεει μαλακισμενη θα ορμουσα κ οποιον παρει ο χαρος.ασε που ησουν κ εγκυος οποτε ειχες δικαιολογια για οτι κ εκανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Popi μου ειλικρινά δεν με πειράζει καθόλου που τους μοιάζει η μπουμπού μου, από μένα έχει πάρει μόνο τα χείλη και την μύτη, το παραδέχομαι ( αα! και όοοοολες τις γκριμάτσες)... ;;)

μοιάζει πάρα πολύ στον μπαμπά της, αλλά ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΡΟΥΝΑ θέλει οπωσδήποτε να μου μπαίνει στο ρουθούνι γι'αυτό και προσπαθεί ντε και καλά να με εκνευρίσει για να λέει μετά ότι τσατίζομαι επειδή όλοι λένε ότι της μοιάζει.

Πλέον όλοι (και ο άντρας μου ευτυχώς) την έχουν πάρει χαμπάρι τί μαλάκω είναι και την κράζουν που μου φέρεται έτσι, αλλά.......πουυυυυυυ αυτή! Της βγαίνει αυθόρμητα η κακία σε μένα (λέει) και δεν μπορεί να το ελέγξει, το παραδέχεται κιόλας η βλαμένη!

Απλώς δεν έχω καταφέρει ακόμα να μάθω να μην δίνω σημασία και με επηρεάζει πάρα πολύ η συμπεριφορά της. Είναι και η δεύτερη φορά που "καίγομαι" από πεθερά οπότε...άστα να πάνε!!!!!

Zetoyla...τί να πώ!!!!!! Σου βγάζω το καπέλο!!!!! Κάνε κάτι και...κάντο να φανεί σαν ατύχημα!!!!!!!!! (πωπω τί κάθομαι και λέω στο κορίτσι η κακούργααα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα new mammy και χάθηκες!!

Τι έγινε με τα σκατά; πλημμυρίσατε;;;;;;; ξεχείλισε ο βόθρος;;;

Πες μας κανένα νεώτερο, τι έγινε;; Ανησυχούμε που δεν δίνει σημεία γραφής..

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nάσια το κοριτσάκι σου έχει και τα μάτια σου!!! Είναι κουκλίτσα οπότε ότι και να λένε στήν πεθερά σου δε νομίζω να της μοιάζει χαχαχαχα! Να είναι γερό το παιδάκι και όλα τα άλλα ένα τίποτα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου το κοριτσακι σου ειναι μια κουκλα κ ειναι δικη σου οποτε μη δινεις καμια σημασια. Εμας συνεχιζεται η κατασταση. Ξερει οτι μου τη σπαει να λεει το παιδι Γιωργια κ αυτη εκειιιιιιιιιιιιι. Δεχτηκα να την βαφτισουμε ετσι γιατι επεμενε ο αντρας μου κ ειπα να του κανω το χατιρι μετα απο τα πολλα γιατι λεω δεν θα τσακωθω κ με τον αντρα μου γι αυτο. Παρεπιπτοντως κ την ιδια την πεθερα δεν την λενε Γιωργια αλλα την φωναζουν αλλιως γιατι δεν της αρεσει το Γιωργια. ΤΟ παιδι μου ομως το λεει μονο ΓΙωργια κ επειδικτικοτατα της σκας μπουφλα η δεν της σκας να την κανεις χαλκομανια. Αλλα επειδη κ εγω ειμαι σκατινα επιμενω οχι αγαπη μου δεν σε λενε ετσι αλλα ετσι λενε την γιαγια χαχα. Και της το λεω συνεχεια τωρα τελευταια για να το λεει κ η μικρη κ να την συνχιζω τη σκατινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για την ζουζουνίτσα μου...

μπήκα να σας πω ένα γειά και να στείλω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχώς έχω μέρες να δω την σκατόφατσα την πεθερά μου και έχουν ηρεμήσει λίγο τα νεύρα μου...

Zetoyla πολύ σωστή σε βρίσκω με τις σπόντες που πετάς για το όνομα, κι εγώ κάτι τέτοια θα πέταγα μπροστά της έτσι για να της σπάω και τα νεύρα της ηλίθιας!

Στις αρχές ήθελα να είμαι καλή νύφη και να κρατάω τα προσχήματα (παρόλο που έβλεπα ότι δεν τραβάει το πράγμα) αλλά όταν είδα ότι αυτή δεν χαμπαριάζει από καλοσύνες, το άλλαξα κι εγώ το τροπάρι και τώρα είμαστε.....ποιά θα πεί την τελευταία λέξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, εμεις τις τελευταιες δυο μερες ειχαμε τις παρενεργειες του αγαπημενου μου πεθερου.

ηρθε να μας δει και επειδη ηρθε μεσημεριατικα ηθελε να δει τα παιδια και να τα κρατησω¨λιγο ακομα" ξυπνια. μπορει τον βραδινο υπνο να μην τον εχω καταφερει οπως τον θελω στα παιδια αλλα τον μεσημεριανο ο μπεμπης τουλαχιστον τον λαχταραει μονος του. εχω λοιπον πει σε ολους να μην ερχονται 1-3 το μεσημερι γιατι κοιμαται. ο αγαπημενος μ@λ@κ@ς λοιπον ηρθε κυριος 1 η ωρα, μας ειπε οτι τα παιχνιδια μας ειναι πολλα αφου τα ειχα ολα απλωμενα στο πατωμα και παιζανε και μας ειπε και να μην τα κοιμισω. πιο μαλακας ειμαι εγω βεβαια που δεν του ειπα οτι ολα αυτα που βλεπει τα εχει παρει ο πατερας μου και ο μοναδικος παππους των παιδιων και η μεγαλυτερη πατατα που εκανα οτι κρατησα τον μπεμπη ξυπνιο και ετσι περασε η ωρα ξαγρυπνησε το παιδι και να σου οταν ηταν να φυγει ο σκατογερος κοιμαται και λεω οκ τωρα θα κοιμηθουμε και φευγει και αυτος, και να μην εφτανε αυτο σε 5 λεπτα γυρναει πισω ενω ηξερε οτι κοιμαται ο μπεμπης και χτυπουσε τις πορτες γιατι ξεχασε λεει να κατουρησει!!!!!

αει και πνιξου σκατογερε!

το αποτελεσμα ηταν να εχουμε το χειροτερο βραδυ ολων των εποχων γιατι ειχε εξαντληθει ο μπεμπης και γκρινιαζε απιστευτα. αυτο που εγινε ηταν να ξυπναει καθε ωρα και να τραγουδαει σαν να ειναι μερα, οχι δεν εκλαιγε, μιλουσε δυνατα σαν να επαιζε γιατι το καημενο εχασε το ρολοι του. και δωστου μετα τις 4 να βαλει και τα κλαμματα να δεσει η κατασταση.

τα νευρα μου!

δεν ξερω τι εγραψα αν ειναι κατανοητα αλλα εχω πολλα νευρα και δεν μπορω να γραψω ηρεμα.

σημερα ξυπνησε 2,4 ,5 και 6.

ενταξει ομως σημερα ειχε τον παλιο του χαρακτηρα δηλαδη δεν ανοιγε ματακια κτλ μες στον υπνο ολα και ηρεμουσε γρηγορα,χθες ηταν μαρτυριο.

αυτα και σορυ που σας ζαλισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πεθεροπληκτες και οχι μονο ;)

NEW MAMMY.... πολυ νευριαζω με ολους οσους δεν τους κοβει...........Δηλ θελει πολυ μυαλο για να καταλαβεις πως οταν πας να δεις νινακια προσαρμοζεσαι ΕΣΥ με το προγραμμα τους κ δεν απαιτεις να βγουν απο αυτο!!!!!! Μα και σε εμενα,αν μου χαλασεις το προγραμμα υπνου,μια γκρινια θα την εχω...ποσο μαλλον το μωρο!!!!!!

Πολυ μου την δινουν αυτα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια :D

εγώ είδα την δική μου πρωί πρωί έλεγε έλεγε έλεγε εγώ σημασία, καλά δεν βαριέται να μιλάει σε ντουβάρι?? Σε μια φάση όμως δεν άντεξα γιατί ετοιμαζόμουν για την δουλειά και ερχόταν από πίσω μου από δωμάτιο σε δωμάτιο και μουρμούραγε και της λέω: Περιμένετε λίγο να ετοιμαστώ εντάξει εντάξει μου λέει (σημείωση της μιλάω στον πληθυντικό για να κρατάμε μια απόσταση αλλά δεν παίρνει χαμπάρι).

Όσο για το ωράριο στα παιδιά έλεος πια!!!

Και το πιο τραγικό είναι όταν κάποιος δεν έχει παιδιά και το παίζει έξυπνος.

Είχαμε πάει για καφέ 4 ζευγάρια το ένα δεν είχε παιδιά και επειδή τα παιδιά παίζανε και κάνανε φασαρία πετάγεται η έξυπνη και μου λέει: Μου αρέσει ότι λες ότι η Ανδριάνα έχει ηρεμήσει με ύφος και της λέω γιατί τι κάνει. Μου λέει παίζει και φωνάζει. Και της λέω όταν θα κάνεις παιδιά να δούμε τι θα λες και μου λέει τα παιδιά μου θα κάθονται φρόνιμα. Τι της λες μετά??? :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ & NEW MAMMY

Θα σας μιλησω ως "τριτη" χωρις παιδια ακομα (μιας και τωρα ειμαι εγκυος).....Τωρα θα μου πειτε <εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λες>...

Βγαιναμε με ενα ζευγαρι που εχει 2 παιδακια (4 και 6 ετων)......καθισαμε λοιπον για καφε....μολις ηρθε η παραγγελια τα παιδακια εφτυνα τις πορτοκαλαδες τους μεσα στους καφεδες μας κ γενικα σε οτι ποτηρι υπηρχε στο τραπεζι!!!!!!

Η μαμα κ ο μπαμπας αμετοχοι.....Αφου βαρεθηκαν εφυγαν απο το τραπεζι κ τριγυρνουσαν στα αλλα τραπεζια.....τσιριζαν,χτυπουσαν τα τασακια,εβγαιναν απο το μαγαζι κτλ....μεχρι κ οι σερβιτοροι μας εκαναν παρατηρηση....Οι γονεις κ παλι στον κοσμο τους.....Ετρεχα εγω να μαζευω τα παιδια κ να ζητω συγγνωμη απο τους αλλους πελατες!!!!

Μια αλλη φορα ηρθαν στο σπιτι μας....με κοιταξε το μωρο κ αρχισε να σπρωχνει με τα χερια του οτι ποτηρι βρισκοταν στο τραπεζι του σαλονοιυ!!!!!! Τονιζω οτι δεν το εκανε κατα λαθος....με κοιταξε κ ενω τα εσπρωχνε συνεχιζε να με κοιταει!!!!!Η αντιδραση της μαμας;;; <Αααχχ γιατι;;;;;;;;>

Οταν λοιπον μιλαμε για τετοια παιδακια (που δεν φταινε κ αυτα αλλα οι γονεις τους),ναι ενοχλουμαι....Αλλα οταν μιλαμε για παιδακια που παιζουν,τρεχουν ,φωναζουν και γονεις που ειναι υπευθυνοι,δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα!!!!!

Αλοιμονο παιδακια ειναι...και φασαρια θα κανουν κ ζημια!!!Αλλα οχι κ αυτο το πραγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,

καλά new mammy ο πεθερός σου είναι πολύ βλαμμένος κι άλλη φορά άμα κατουριέται να τον στέλνεις στα δέντρα ( να σηκώνει και το ένα πόδι ο μ@#@#@ς!)

Ανδριάννα μου δεν θέλω καθόλου να σχολιάσω την χαζή που τόλμησε να γκρινιάξει για ένα παιδάκι που συμπεριφερόταν σαν όλα τα φυσιολογικά παιδάκια του κόσμου (την κορούλα σου εννοώ)...

Lollipop, καταρχήν να σου ευχηθώ με το καλό να γεννηθούν τα μπεμπάκια σου ( από ότι βλέπω περιμένεις διδυμάκια). Τα παιδάκια που αναφέρεις είναι όντως διαολάκια και εγώ εκνευρίζομαι πάρα πολύ όταν βλέπω μικρά που συμπεριφέρονται έτσι αλλά πιστεύω ότι το κράξιμο είναι περισσότερο για τους γονείς που δεν τα συμμαζεύουν. Αυτά μικρά είναι...ότι τα μαθαίνουν αυτά κάνουν, αν οι γονείς είναι αδιάφοροι και δεν τα μαλώνουν και λίγο φυσικό είναι να ξεσαλώνουν. Νομίζω ότι τα πάντα είναι θέμα παιδείας και ανατροφής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου μπηκα μισο λεπτο τρεχοντας να δω τι κανετε. Εμενα η σκατινα με ειδε σημερα στον δρομο μιας κ μετακομιζω μαγαζί ολομοναχη μιας κ η μαμα μου λειπει κ ειχα τα μωρα απο τις 7,30 μεχρι τις 3,30 μεσα στο μαγαζι στο καροτσι κ την μεγαλη στην γιαγια μου 85 χρονών η γιαγια. Κ με βλεπει η καλη σου στο δρομο κ ουτε να μου πει μωρε δωσε μου το καροτσι οπως ειναι να τους παω μιση ωριτσα μια βολτουλα να σεξαλαφρωσω κ στα φερνω. Περα βρεχει παρα μου λεει παω παω γιατι βιαζομαι να φτιαξω τα μαλλια μου χαχαχα.

Ενα τελευταιο σχολιο γιατι πρεπει να ξαναφυγω σε μιση ωριτσα για να συνεχισω. Δεν θα μας φανε αυτες θα τις φαμε εμεις κ στην περιπτωση σου new mammy θα τον φαμε μιας κ ειναι αντρας χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...