Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

αχ ρε κοριτσια ποσο σας καταλαβαινω !!!πανω κατω μια απ τα ιδια..οπως λες ανδριαννα και εμεις τους βοηθαμε αλλα ο αλλος που τους καταχρεωσε τπτ!!μονο η καλη ζωη και το κυνηγι τον ενδιαφερει!!σημερα πηγα να κανω και τα ψωνια της πεθερας μου το αποκορυφωμα ηταν πολυ τρελλο...με παιρνει τηλ στις 17.00 και αρχιζει ο χειμαρος της...''θα ρθειτε?τι ωρα θα ρθειτε?θελω ψωνια..θελω1,2,3,4,5,6...1000 πραγματα,εχετε λεφτα?παρτα μου γιατι δεν εχω τπτ στο σπιτι..γεια'' τεσπα παω για ψωνια τις παιρνω παω στο χωριο να της τα δωσω κ λεει ''αααα πολλα πηρατε γιατι πηρατε τοσα πολλα...τι να τα κανω?δωσατε και πολλα ε?ποσα δωσατε?κτλ κτλ''ελεος..ειμαι φουλ νευρα γιατι εμ δεν εχω λεφτα λογω του οτι ο προυπολογισμος ειναι εκτος λογω μετακομισης,και δεν εχω τπτ απο ψωνια στο σπιτι ..και ειμαι και υποχρεωμενη να την ψωνιζω οτι γουσταρει..αααχχχ ετσι και ανοιξω τωρα το στοματακι μου θα γινει τρικουβερτο γλεντι στο σπιτι με τον αντρα μου...προς στιγμην κρατιεμαι αλλα μαλλον το πολυ μεχρι αυριο θα ξεσπασω γιατι αλλιως θα σκασω :twisted::twisted::twisted:

ευχαριστω για την υπομονη σας φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax merykal να σου πω να γελάσεις τώρα που ανάφερες ψώνια ήμουν έγκυος τότε και μέναμε στο ενοίκειο και φτιάχναμε και το σπίτι μας. Στο σπίτι που μέναμε δεν έμενες στην κουζίνα από την ζέστη αφού να φανταστείτε ότι πέρναμε τα φαγητά το μεσημέρι και τρώγαμε στην κρεβατοκάμαρα. Λεφτά γιοκο τσόκο αλλά λέμε δεν γίνεται θα βάλουμε air condition. Πάμε να αγοράσουμε και επειδή εγώ λυπόμουνα με τόση ζέστη την πεθερά μου λέμε να πάρουμε και σε εκείνους. Εκείνοι στην αρχή δεν θέλανε αλλά είναι μεγάλοι άνθρωποι και τους λέω εγώ θα σας το πάρω θα το βάλω και εσείς μην το ανάβετε. Πάμε τα παίρνουμε και επειδή δεν είχαμε πολλά χρήματα πήραμε όχι μάρκας αλλά κάποια πιο φθηνά που τα είχε πάρει και ο μπαμπάς μου στο σπίτι του και τα λειτουργούσε 2 χρόνια και είχαν βγει καλά (fidji) και όταν τους πήραμε τηλέφωνο να τους το πούμε ότι τα πήραμε τελικά και ερχόμαστε σπίτι ξέρετε τι μου είπε?? Μου είπε η Κ...... (θεία του άνδρα μου) ότι έπρεπε να παίρνατε Fudjisou (μάλλον δεν το έχω γράψει και σωστά). Κατάλαβες ήθελε και μαρκέ η κυρία αντί να πει ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την παροιμια που λεει καποιου του χαριζανε τον γαιδαρο και τον κοιτουσε και στα δοντια!!!τι να πεις?οι βλακες δεν τελειωνουν και καθε οικογενεια εχει τουλαχιστον απο εναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα με τρελαινουν εδω και 4 χρονια.σημερα ηρθε στο σπιτι η πεθερα να κρατησει τα παιδια ενω χθες το βραδυ ειχε 39 πυρετο!ελεος!μετα αλλος τα τραβαει!εννοειται την εδιωξα κ της ειπα μετα απο ενα 24ωρο απυρετη θα ξαναερθεις!τι ανα πεις!ουτε ενα τηλ απο βραδυς να ενημερωσει για την κατασταση της αν δεν την ρωτουσα το πρωι τι κανεις γιατι ειχε λιγο συναχι δεν θα ελεγε.τα νευρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμας ηρθε μας ειδε ο μ@λ@κοπαπαρ@ς και εννοειται δεν εφερε τιποτα για ακομη μια φορα

ειχε να μας δει τοσο καιρο και τιποτα για τα εγγονια του για ακομη μια φορα

ηρθε στρωθηκε και μετα απο 10 λεπτα κοιταγε τηλεοραση

καμια εντυπωση δεν του εκαναν τα μικρα αλλα η συνταγη που εφτιαχνε η αργυρω

ουυυυυυυυυυυστ απο δω βρωμογερε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σας πω βρε κορίτσια ειλικρινά λυπάμαι για τις συμπεριφορές αυτές αφού τα πράγματα είναι τόσο απλά γίνονται τόσο δύσκολα :roll::roll::roll::roll:

Αντί να χαρούν με τα εγγνάκια τους κάθονται και μ@λακίζονται.

Εμένα ήταν να έρθουν να πάρουν την μικρή σήμερα στις 8.30 για να πάω στην δουλειά και ήρθαν από τις 7.45 και ούτε τσιγάρο δεν μπορούσα να κάνω ούτε τίποτα είχα μαζέψει και όλο το σπίτι από εχθές το βράδυ και βρήκε 2 ποτήρια στον νεροχύτη και έπιασε να τα πλύνει της λέω αφήστε τα θα τα βάλω στο πλυντήριο πιάτων τίποτα αυτή το βιολή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax xxa κατι μου θυμιζει αυτο!!και εμενα ετσι κανει αλλα το χειροτερο ειναι οτι μολις ερθει μου ανοιγει τα ντουλαπια της κουζινας και της ντουλαπας για να ελεγξει αν τα εχω ολα στην εντελια και μετα καθεται..το καλυτερο ειναι που κανω μετακομιση κ λεει θα ρθω να σε βοηθησω αλλα μπορει να εχω δουλεια κ να μην μπορω..ελεοςςς αφοθ βαριεται και δεν θα ερθει γιατι το λεει?για να την πω καλη?εε οχι..τρελλη κ στραβοξυλο ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

την δευτερα ετοιμαζομαι για να δω τα μουτρα του αγαπημενου μου πεθερου

πειτε μου τι να αγορασω να τον κερασω... σκατα??

συγνωμη κιολας

τρελοκομειο εχω πεθανει στα γελια =))=))=)):)):)):))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D χαιρομαι που σας κανω να γελατε...ας γελασω κι εγω με τον εαυτο μου η πεθεροπληκτη!

που να το ηξερα οτι ο πεθερος θα μου εβγαινε μπαμιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμας ηρθε μας ειδε ο μ@λ@κοπαπαρ@ς και εννοειται δεν εφερε τιποτα για ακομη μια φορα

ειχε να μας δει τοσο καιρο και τιποτα για τα εγγονια του για ακομη μια φορα

ηρθε στρωθηκε και μετα απο 10 λεπτα κοιταγε τηλεοραση

καμια εντυπωση δεν του εκαναν τα μικρα αλλα η συνταγη που εφτιαχνε η αργυρω

ουυυυυυυυυυυστ απο δω βρωμογερε!

κι εμας ηρθε μας ειδε ο μ@λ@κοπαπαρ@ς και εννοειται δεν εφερε τιποτα για ακομη μια φορα

ειχε να μας δει τοσο καιρο και τιποτα για τα εγγονια του για ακομη μια φορα

ηρθε στρωθηκε και μετα απο 10 λεπτα κοιταγε τηλεοραση

καμια εντυπωση δεν του εκαναν τα μικρα αλλα η συνταγη που εφτιαχνε η αργυρω

ουυυυυυυυυυυστ απο δω βρωμογερε!

:lol::lol::lol::lol::lol:

New-mammy εγω με τα πεθερικα μενουμε στον ιδιο οροφο.....οπως βλεπεις στο τικερ μου ειμαι στον 5ο μηνα σε διδυμα.....εγω ειμαι σε κατ οικον περιορισμο λογω αιμορραγιας κ περιδεσης τραχηλου και απο τη μερα που μαθαμε για την εγκυμοσυνη μεχρι τωρα τον πεθερο μου τον εχω δει 3 φορες!!!!!!!!

Οι 2 απο αυτες ηταν στη σκαλα που κατεβαινα για να παω στον γιατρο....!!!!!!!

Ασε που ξινισε οταν εμαθε οτι περιμενουμε 2 κοριτσακια!!!!!

Ρε ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolipop κι εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ στην εγκυμοσυνη μου και περασα πολυ ξαπλα κι εγω!

προσπαθησε να μην δινεις σημασια σε κανεναν και να ξεκουραζεσαι πολυ γιατι ειναι απαραιτητο.

οσο και να ειναι ωραιο που ξαλαφρωνεις μετα τη γεννα και δεν εχεις τον περιορισμο της ξαπλας τοσο αναπολεις και τις στιγμες εκεινες που ξαπλωνες και κοιμοσουν οταν κανεις τα διδυμακια σου!

ολα καλα ομως, θα φτιαξει καποια στιγμη το θεμα του υπνου! αχ παρασυρομαι και λεω τα προβληματα μου!

λοιπον ολα καλα να σου πανε και με το καλο να γινεις διδυμομανουλα να ερθεις να τα λεμε στο κλαμπ.

να σου πω εγω οτι οταν ημουν στο σπιτι ξαπλα ο πεθερος μου βρηκε ενα κλειδι μας που ειχαμε παραπανισιο και το πηρε με το ετσι θελω και μια μερα ανοιξε και μπηκε στο σπιτι την ωρα που ημουν ξαπλα στον καναπε ετσι λεει για να μην με σηκωνει να ανοιγω την πορτα.το τι εγινε μετα με τον αντρα μου δεν περιγραφεται.οταν μετακομισαμε και πηγαμε στο μεγαλυτερο σπιτι-το οποιο ειναι δικο του- εκανε παλι το ιδιο αλλα εγω πλεον ειχα γεννησει και δεν ημουν ξαπλα. εγινε χαμος με τον αντρα μου για ακομη μια φορα και αλλαξαμε τα παντα απο κλειδαριες κτλ

το να πρωτοπω για τον γεροξεκουτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα κ εμενα μου ανοιγαν με τα κλειδια κ μπουκαραν στο σπιτι μου...........λεω ετσι ειστε;;;;κοτσαρα κ εγω τα κλειδια μου απο πισω κ το πηραν το sms.Απο τοτε χτυπανε κουδουνι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!!! Πραγματικά απορώ πως αντέχεις κ δεν τον έχεις βρίσει ακόμα! Όσο για τα κλειδιά εμένα έμπαινε όταν δουλεύαμε κ έλεγχε το σπίτι μέχρι που την έπιασα μια μέρα στα πράσσα τη πεθερά μου κ φυσικά της τα πήρα!Εμένα είναι ένα χοντρόμπαζο που μιλάει κιόλας!Δήθεν κ θεούσα! Φουντώνω μόνο που βλέπω τη φάτσα της κάθε μερά μιας κ είναι απο κάτω μας κ δεν της πέφτει καρφίτσα!κ να βήξουμε στήνει αυτί κ τ'ακούει όλα! Μια φορά μας ανέβηκε κ έμεις κάναμε "αγκαλίτσες" .. κ να της λέει ο άντρας μου οτι δε μπορώ να σου ανοίξω γιατί μπαίνουμε για μπάνιο κ αυτή να επιμένει να λέει:"ε,λίγο θα κάτσω άνοιξε θα σας περιμένω να βγείτε!" και τα παίρνω στο κρανίο γιατί το έκανε συνέχεια αυτο και της λέω: "κ.Γεωργία μας πετύχατε σε προσωπική στιγμή κ είμαστε ήδη γυμνοί,θέλετε να σας πώ κ λεπτομέρειες;;!" :o Ε, δεν άντεξα την ηλίθια! Έπρεπε να το βουλώσει το ζόμπι! Με τα πολλά ξεκουμπίστηκε κ δεν έβγαλε ούτε κίχ! Τώρα που είμαι έγκυος κ δεν το ξέρει κούτε θα το μάθει προσπαθώ μέχρι κ όταν κάνω εμετό(sorry για την αηδία) να τον κάνω αθόρυβα για να μη καταλάβει τίποτα! Δράμα ζώ εκει μέσα,σε λίγο καιρό μετακομίζουμε κ θα ηρεμήσω!Ούτε που μένουμε δε θα ξέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια πραγματικά δεν καταλαβαίνω από που το παίρνουν αυτό το θάρρος...

Άκου εκεί να ανοίγουν με κλειδιά ξένο σπίτι...εγώ και στο παλιό σπίτι που έμενα με τα αδέρφια μου και έχω ακόμα το δωμάτιό μου και πράγματα εκεί, παίρνω τηλέφωνο και λέω: μου ανοίγετε σε λιγο που θα περάσω? (εννοείται ότι παίρνω και ειδοποιώ και απο το πρωί ή και την προηγούμενη...)

Εμένα η πεθερά μου (μάλλον καμμένη από πεθερά στο παρελθόν) είναι πάρα πολυ διακριτική...έχει έρθει 2 φορές μόνο σπίτι μας κατόπιν πρόσκλησης (σε χρονικό διάστημα 1 έτους)...Ο πεθερός μου ...έτσι και τον αφήσεις...θα ανακατεύεται συνέχεια...αλλά έχω τακτική να μην χαρίζομαι σε κανέναν και όταν με το παραμικρό δεν νοιώθω να θέλω να δω κάποιον, λέω: Έχω μπλέξει με την δουλεια :lol::lol::lol: και λέω , αχ μακάρι να μπορούσα (τελειώς ψυχρά και αδιαπραγμάτευτα..)...

Τα όρια πρέπει να τα βάζουμε οι ίδιοι και αν κάποιοι άνθρωποι τα ξεπερνάνε, τότε να τους τα βάζουμε ακόμα πιο μακρυά...

Έλενα δεν το ξέρει η πεθερά σου? Πώς και έτσι? Πότε θα το πεις? Εγώ το είπα στους 3μιση μήνες :lol::lol::lol: και αυτό κατόπιν πίεσης της μάνας μου και του άντρα μου ...τύπου: 'δεν είναι σωστό' και πότε θα το πεις, 2 μήνες πριν γεννήσεις΄' κλπ κλπ/....

άκου εκεί θα σας περιμένω να βγείτε!!! αν είναι δυνατόν!!!!!!!!!!! Καλά της είπες :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι απαραδεκτοι ολοι τους. εμενα ο πεθερος χθες εστειλε με τον αντρα μου κατι πομολα που ηθελα να αλλαξω και λεει οτι τα δικα του να βαλουμε γιατι εχει καλο γουστο και ταιριαζουν με τα υπολοιπα του σπιτιου.

ελανα που λες οτι ειμαι ηρωιδα δεν ειμαι,αν ημουν θα ειχα ορθωσει το αναστημα μου και ουδεν προβλημα θα ειχα, αλλα τωρα ειμαι θυμα και παραμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..εγω νομιζω οτι ο αερας που εχουν καποιοι ανθρωποι πολλες φορες δεν δινετεαλλα παιρνετε με το ετσι θελω...εγω οσες φορες την ξεμπροστιαζω λεγοντας της και τι καταλαβες που κοιταξες τα ντουλαπια γυρναει με το ηλιθιο υφακι και μου λεει εγω δεν κριβω τπτ εσυ γιατι?ακου απαντηση που δινει!!!στο σπιτι δεν εχετε παρα μονο στις περιπτωσεις που ερχοτανε στην πρωην συννεφαδα μου για να την βοηθησει την καημενη μιας που ολη μερα καθεται...σε εμενα ουτε για πλακα να πλυνει ενα πιατο..και οταν ειμαστε στο χωριο παλι ετσι εχει εμενα την δουλα...τωρα θελει και καλα να ερθει να με βοηθησει..ετσι λεει στον γιο της αλλα δεν θα της κανω την χαρη...θα τα κανω μονη μου..και αν δω οτι δεν τα καταφερνω θα παρω γυναικα να με βοηθησει για να δει οτι δεν την εχω αναγκη!!!!ουφφφφφ τα πα και ξαλαφρωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικαλ συμφωνω.....το θαρρος το περνουν μονοι τους και το χειροτερο απο ολα ειναι οτι μεταφραζουν τα πραγματα οπως τους συμφαιρει.....

Οσο για την μετακομιση ουστ μακρια!!!!!!!!!Θα εχεις τις δουλειες κ την αναστατωση,να εχεις κ αυτην να δινει οδηγιες-συμβουλες;;;;;;;; Αχ τι να σου κανω που δε μπορω να ερθω να σε βοηθησω.....ποτε θα ερθεις να με δεις;;;;;;;;(παραπονακια κανω απο την κλεισουρα) :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκια μου..........

Με όλο το θάρρος κιόλας................

Λάθος τίτλο βάλατε στο postaki σας...............

:P:P:P:P:P:P

Μήπως θα έπρεπε να το βγάλετε.......

"Πεθεριάδα"?????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα δικά μου πεθερικά τί να σας πω??????

Τα έχω πει άλλες φορές..... όχι πάλι..........

Μόνον το εξής......

Ο πεθερός μου είναι 1 κομμάτι ΜΑΛΑΜΑ........

Η καλύτερη φιλική συμβουλή......

;););););););););););););););););););)

Η δε πενθερά..............

Εγγύηση για να ξεκινήσεις τη μέρα σου βρίζοντας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ο πλέον γρουσούζης άνθρωπος του κόσμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα πω και βγάλτε συμπέρασμα

Έχουμε δικό μας σπίτι καινούργιο κάτω από πεθερικά,κουνιάδο, συνυφάδα, κουνιάδα, κουνιάδο κλπ κλπ

και εδώ και 20 μέρες μετακομίσαμε σε νοικιασμένο και ηρεμήσαμε οικογενειακώς και είμαστε μια χαρά.

Και ούτε πρόκειται να γυρίσουμε ποτέ, όχι γιατί δεν το θέλω εγώ αλλά γιατί ο σύζυγος είναι ανένδοτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα πω και βγάλτε συμπέρασμα

Έχουμε δικό μας σπίτι καινούργιο κάτω από πεθερικά,κουνιάδο, συνυφάδα, κουνιάδα, κουνιάδο κλπ κλπ

και εδώ και 20 μέρες μετακομίσαμε σε νοικιασμένο και ηρεμήσαμε οικογενειακώς και είμαστε μια χαρά.

Και ούτε πρόκειται να γυρίσουμε ποτέ, όχι γιατί δεν το θέλω εγώ αλλά γιατί ο σύζυγος είναι ανένδοτος

ΣΩΣΤΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια απο οταν αποφασησαμε να παντρευτουμε ξεκαθαρισα στον αντρα μου οτι δεν θελω πολλα πολλα με τις οικογενειες μας,επισκεψεις κτλ και το σεβαστηκε και εβαλε ορια εξαρχης.

η κουνιαδα μου μενει 5 λεπτα απο το σπιτι μου και βρισκομαστε 1 φορα στις 2 βδομαδες,η πεθερα το ιδιο,και αν ειναι να ερθει πρωτα περνει τηλ και ρωταει αν μπορω να πιουμε καφε κτλ.μεχρι και στην κρεββατοκαμαρα να θελει να μπει με ρωταει,με σεβονται και τους σεβομαι!!!

εκτος αυτου ειναι καλοι ανθρωποι.

το θεμα ειναι να βαζεις τα ορια σου απο την αρχη και να μην σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου,ειναι η ζωη σου το σπιτι σου και μονο εσυ και ο αντρας σου εισαστε οι αρχηγοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι να βαζεις τα ορια σου απο την αρχη και να μην σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου,ειναι η ζωη σου το σπιτι σου και μονο εσυ και ο αντρας σου εισαστε οι αρχηγοι!!!!

Αυτό υποστήριζα κι έλεγα κι εγώ και το λέω σε όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα. Για σκεφτείτε όμως πως γίνεται αυτό και πόσο εύκολο είναι?? Γιατί στην πράξη τα πράγματα είναι αλλιώς. Και όσο και να μην το θες και να μην το επιτρέπεις είναι μαθηματικά αποδεδειγμένο ότι όλο αυτό θα σε οδηγήσει σε καυγάδες και προβλήματα δυστυχώς και με τον άνθρωπο σου.

Κι εμείς βάλαμε τα όρια μας. Επαφές δεν είχαμε καθόλου με κανέναν τους, ούτε βοήθεια και είμασταν αυτόνομοι (όσο αυτό επιτρέπεται σε μια τέτοια κατάσταση). Όταν όμως καταλάβαμε ότι μέρα με τη μέρα οδηγούμασταν σε εντάσεις και ξεσπάσματα (από μεριάς μου) προτιμήσαμε να φύγουμε τελειώς μακρυά και να έχουμε τις τυπικές (και πολλά λέω) σχέσεις.

Και όχι ότι μας περίσευαν και τα χρήματα για ενοίκια αλλά είμαστε καλά και νιώθουμε πολύ καλύτερα κι ας μην έχουμε την κουζίνα, το τζάκι,τα πλακάκια, τις ντουλάπες και τις πόρτες που είχαμε.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ REBBEKAKI μου κ εμεις τους το ξεκαθαρισαμε αλλα αν δεν το εχει ο ανθρωπος μεσα του δεν γινεται δουλεια!!!!!!!!!Την διακριτηκοτητα ή την εχεις ή οχι.

Χιλιες φορες τους το εχει πει ο αντρας μου...με το καλο,με το κακο και αποτελεσμα μηδεν!!!!!

Απο τη μια νευριαζω και απο την αλλη λεω <αν δεν ειχαμε κ αυτα τι θα λεγαμε για να γελαμε;> :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...