Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

ενταξει βρε λολιποπ δεν ειπαμε κι ετσι! εκει πια ειναι θεμα γονιων! δεν πιστευω οτι η αδριαννα λεει για τετοια κατασταση!

ζετα μου δεν παιζεται και η δικια σου τι να πω πια. ξερεις ισως αποπνεεις και εσυ τοση σιγουρια σε αυτην που να λεει αντε τωρα να της σπασω τον τσαμπουκα για να δει τι θα πει πεθερα. ισως αυτο να θελει να σου κανει.να στην σπασει για να σε κανει να εκνευριστεις με ολη αυτην την πιεση που τραβας και να πει αααααα το καταφερα αυτο που ηθελα.υπομονη να πω? υπομονη...

φιλακια καλο βραδυ και ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια τί ωραία που περνάμε εδώ τα λέμε και ξεδίνουμε. εγώ σήμερα πήγα το μωρό στην πεθερά μου με την οποία δεν έχω και τόσο μεγάλο πρόβλημα εχω μαθει και την γραφω εγώ την συνυφάδα μου δεν αντεχω.Η πεθερά μου όμως την υπερασπίζεται παντα για να μην νιώθει άσχημα ο κουνιάδος μου.Το μεσημέρι με κρατησε για φαγητό και άρχησε να με παινεύει για τον τροπο που μεγάλωνω τον μπεμπη!!!! έρχετε και η βλαμένη καποια στιγμή η οποία και τα δυο της παιδια της τα έχει μεγαλώσει η πεθερά μου απο 20 ημερώ σκέψου λαχταρα που τα είχε και τα έχει.έρχεται λοιπόν για να παρκάρει τα παιδιά της και βλέπει τον μπεμπη και αρχίζει να μου κάνει κύρηγμα ότι δεν τον έχω καλά ντυμένο ότι θέλει άλλαγμα ότι δεν κάνει να τον κραταω έτσι αλλά αλλιώς παιδιά πως κρατήθηκα και δεν την έλουσα δεν ξέρω.στο τέλος κλασικά μου πεταξε και σποντα για τα κιλά και έφυγε κυρία.Αυτό που μου τη σπαει περισσότερο είναι ότι έγώ δεν της απαντάω για να μην τσακωθούμε και αυτή νομίζει ότι είμαι χαζή και μου την λέει την ανωτερότητα την έχει για βλακεια!!!!! δεν θέλω κρατιέμαι με νύχια και με δόντια.

αφήνει και την κόρη της εκεί( διαταγμένο και αυτό οπως ήταν) δεν άφηνε το μωρό όταν το πήρε ο ύπνος να κοιμηθεί στο κρεββάτι γιατί όταν έρχεται κοιμάται λέει αυτή εκεί. και φυσικά η πεθερά μου αμέτοχη σε όλα αυτά.Την επομενη φορά που θα μου πει να της παω τον μπεμπη να τον δει θα της πω να αγοράσει πρωτα κρεββάτι και μέτα.Λες και αυτο δεν είναι εγγόνι της επειδή δεν το αφήνω εκει για να μου το μεγαλώσει; δεν θελω παει και τελείωσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου τι να σου πω κ εσενα τελικα ολες λιγο πολύ κατι τραβαμε αλλα τι να πεις.

Δεν με νοιαζει βρε κοριτσια απο την μια αποψη . Ας κανει οτι σκατα θελει γιατι πριν που τα ειχαμε σχετικα καλα πριν ξυπνησω κ δω γιατι η κυρια θελει να τα εχουμε καλα μονο κ μονο για να μας ελενχει εκανε τα αλλα απιστευτα μεχρι που ανοιξε το σπιτι επειδη δεν ειχαμε κλειδωσει κ την ειδα πανω απο το κεφαλι μου στην κρεβατοκαμμαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καημερααα κ ελεος εχω να πω εγω κοριτσια με αυτα που τραβαμε!!

εγω επιτελους τελειωσα την μετακομιση αλλα ενω ειχα πει πως θα τα κανα ολα μονη μου κ θα παιρνα γυναικα για να μου σιδερωσει..εκει τσσουυυυυυυυπ ηρθε η πεθερα ..με ρωτησε βεβαια αν θελω να ερθει κ φυσικα εγω της ειπα ναι ετσι για να βγαλω το αχτι μου..κοριτσια σιδερωνε 4 ωρες μπορει!!!χαχαχα την πεθανα βεβαια τπτ αλλο δεν εκανε..και οταν ηθελε να μου επιβαλλει την γνωμη της η απαντηση ηταν εγω ετσι τα θελω... και ολη την ωρα ξαφνικα την επιασε ο πονος για μενα(πρεπει να καταλαβε τι μα@@@ια εκανε ολο τον προηγουμενο καιρο και με ειχε στα ωπα ωπα αλλα το καλυτερο παραδεχοταν τα λαθη της σε συγκριση με μενα κ την συννεφαδα μου..και ο καημος της τα εγγονια φυσικα..αφου ομως μετα το σιδερωμα της παιδικης κουρτινας καταλαβε πως και εγω θα κανω παιδια καπου ηρεμησε)μπορει μονο να σιδερωσε αλλα εφυγε απο το σπιτι ζμπαραλια...χααχχα..και εγω σημερα ποναω αλλα ευτυχως δεν εμεινε κατι αλλο να κανω..επιτελους τελειωσαααα

και για να μην ξεχνιομαστε βρε ουσσσσσσσστττττττττττ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπάσχουσες πεθερόπληκτες!!!

Πως και δεν το πήρα χαμπάρι τέτοιο θεματάκι τόσο καιρό;

Το τι έχω τραβήξει τόσα χρόνια με την πεθερά δεν περιγράφεται,προσπαθούσε με νύχια και με δόντια να με χωρίσει.Από τη μία έλεγε τα καλύτερα για μένα(και καλά)και από την άλλη με έθαβε στο μαμόθρεφτο γιο της :lol::lol::lol: μέχρι που μετά απο 7 χρόνια σχέσης έμεινα έγκυος και εκεί να δείτε τι χαλασμός έγινε.Πέρασα μια δραματική εγκυμοσύνη διότι η κυρία ήθελε να κάνω έκτρωση γιατι δεν ήμασταν λέει ακόμη έτοιμοι(ο άντρας μου 35 και εγώ 27) και εννοείται ότι δεν της ξαναμίλησα από τότε που με ανάγκασε να φύγω από το σπίτι και ο άλλος ο μαμούχαλος αμέτοχος,της ξαναμίλησα όταν ήμουν στον 6ο για χατήρι του άντρα μου.Για να σας δώσω να καταλάβετε,είμαστε από ένα νησί και οι 2 και μένουμε Αθήνα γιατί ο άντρας μου κάνει ειδικότητα,μένουμε μαζί πολύ πριν μείνω έγκυος και δεν της άρεσε της πεθεράς,νόμιζε ότι με ταΐζει ο γιος κ εγώ δε χαλάω τπτ αλλά η τσέπη μου το ξέρει που τόσο καιρό που δούλευα δεν έχω μαζέψει ούτε 1 ευρώ κ ενώ μου έστελνε κ ο πατέρας μου λεφτά.Είναι άνθρωπος του χρήματος όπως καταλαβαίνετε.Βέβαια από τη στιγμή που ξεκίνησε ο πατέρας μου να μου κάνει την ανακαίνιση στο σπίτι τσιμουδια η πεθερά.Έχω πολλά να σας πω ακόμη να σας σηκωθεί η τρίχα.

Σας αφήνω προς το παρόν γιατί πρέπει να παω τη μπέμπα για φυσιοθεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink όταν λές μαμούχαλο ποιόν εννοείς? Ακου να λέει να κανείς έκτρωση και να μην της ξαναμίλαγες ποτεεεεεεέ!!!Εκτέλεση θέλουν τέτοιοι άνθρωποι μα τόση κακία πια? Εμένα πάλι με τσάντισε κοριτσάκια μου εχθές η μέλλουσα συνηφάδα... Επειδή ο άντρας μου είχε υπηρεσία εχθές όλη μέρα είπα να πάω βόλτα με τον μικρό να μην είμαστε μόνοι μας σπίτι.Πήγαμε στη μαμά μου και μετά πήγαμε και στήν πεθερά μου μια χαρά περάσαμε είδαν και το παιδί και ο μικρός το ευχαριστήθηκε έπαιξε στο χωριό και άργα το βράδυ μας έφερε σπίτι ο πεθερός μου και παιρνεί που λέτε η κυρία τηλ.και μου λέει "μόλις πήρα τηλ.την πεθερά μας και μου είπε οτι ήσασταν εκεί και τους ζαλίσατε και αναγκαστικά σας πήγε ο πεθερός μας σπίτι γιάτι βαριόταν" Η πεθερά μου εν τω μεταξύ μας παρακαλάει να πάμε και το κάνει με την καρδιά της το ξέρω και ο πεθερός μου το ίδιο έλατε μου λέει και θα σας πάω εγώ οτι ώρα θέλετε αρκεί να δω το παιδί συνεχειά μου το λέει και εχθές στο σπίτι της πεθεράς μου ήταν και η κουνιάδα μου με τόν μικρό της και αυτή και με παρακαλάγανε να πάω να παίξουν και τα παιδακιά.δηλ.την πεθερά μου την ζάλισε και η κόρη της? Αυτό μου έλεγε η μέλλουσα?Της τα είπα ένα χεράκι ότι δεν πιστευώ να τα έιπε αυτά η πεθερά μου και ότι θα την πάρω να της ζητήσω το λόγο και τα έπαιξε οχί οχί έλεγε μη της πείς τίποτα! Αν δε θέλεις να πω τίποτα της λέω να μη μου ξαναπείς,αλλά την άφησα να τσουρουφλιστεί την κάργια της άφησα υπονοούμενο οτι θα σχολιαστε'ι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε απολαυστικες!αν μη τη αλλο μου φτιαξατε τη διαθεση.βεβαιααα δεν ειναι σωστο κ πρεπον αυτο που λεω -γελω με τον πονο σας-δε πιστευω να παρεξηγηθει καμια νταξει??

να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Θεέ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα γιατί να έχουμε πεθερές?????????????????

:x:x:x:x:x

Εγώ, μέχρι πρότινος μικρές μου, νόμιζα είχα 1 πεθερά....... τη γνωστή και μη εξαιρετέα..... μητέρα του καλού μου......

Στην περίπτωση μου βέβαια (αποτελώντας εξαίρεση!!!!)...... 2..... άσε...... η μάνα μου είναι πολύ χειρότερη απ΄την πεθερά.......

:evil::evil::evil::evil::evil:

Τέλος πάντων..........

Είπα νόμιζα........ γιατί από νωρίς το πρωϊ έχω........ επισήμως......... και 3η πεθερά...........

:x:x:x:x:x

Μα...... να έχεις παράπονο από μένα........ για κάτι που είπα...... για κάτι που έκανα........ ή για κάτι που δεν έκανα......... και να κάνεις παράπονα στην πεθερά??????? Επειδή έχετε άμεση συγγένεια??????? Που δε με χώνεψε ποτέ μα ποτέ??????? Που δε χωνεύει ούτε τα ίδια της τα άντερα????? Που η γρουσουζιά της κι η γλωσσοφαγιά της δεν έχουνε τελειωμό??????

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Περνάς 1 Τέλειο ΣΚ..........

Κι έρχεται...... ο Α...... ο Β..... συγγενής....... και σου σπάει τα νεύρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη εγώ σου λέω να το πεις γιατί αν δεν το πεις μετά μπορεί να πει πιο πολλά.

Άκου εκεί την βλαμένη καλά δεν είναι καλά η κοπέλα αλλά είναι και κουτή δεν μπορεί να κααταλάβει ότι με τέτοια ψέματα μπορεί να εκτεθεί??

Αυτήν την ζήλεια ηλικρινά ποτέ δεν μπόρεσα να την καταλάβω. :oops::oops::oops:

Εμένα η δική μου ήταν όλη την Κυριακή στην πεθερά μας γιατί δεν μπορεί να κάτσει με το μωρό σπίτι της επειδή λείπει η μαμά της. Να σημειώσω ότι ούτε εκείνη τα πάει καλά με την πεθερά μας. Αλλά προκειμένου να το ξίνει όλη μέρα πήγε. ΄

Τι να πω να έχεις παιδί και να μην μπορείς να κάτσεις μόνη σου με το παιδί τότε γιατί έγινες μάνα.

Βλέπω άλλες που θέλουν τόσο πολύ και αυτή δεν βλέπει την ώρα και την στιγμή να το παρκάρει από εδώ και από εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βλεπω νεο αιμα πεθεροπληκτων!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προχτες ηρθαν τα πεθερονια να μας δουν....Πεταξε ο πεθερος μια κοτσανα κ ο αντρας μου θεωρησε οτι εγω συγχιζομαι (στην κατασταση μου) με αυτα (ενω εμενα ουτε καν με ακουμπησε αυτο που ειπε...χ...στηκα) τους εδιωξε απο το σπιτι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: !!!!

Υπερβολικος.....αλλα εγω το φχαριστηθηκα!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βλεπω νεο αιμα πεθεροπληκτων!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προχτες ηρθαν τα πεθερονια να μας δουν....Πεταξε ο πεθερος μια κοτσανα κ ο αντρας μου θεωρησε οτι εγω συγχιζομαι (στην κατασταση μου) με αυτα (ενω εμενα ουτε καν με ακουμπησε αυτο που ειπε...χ...στηκα) τους εδιωξε απο το σπιτι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: !!!!

Υπερβολικος.....αλλα εγω το φχαριστηθηκα!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τα πεθερονια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριάνα μου εσένα τουλάχιστον είναι επίσημα μέσα στήν οικογένεια η δική μας ούτε αραβωνιασμένη δεν είναι 4 μήνες δεσμό έχουν! Μου λέει "να μάθεις στο παιδί σου τρόπους να μάθει να φέρεται στα ξένα σπίτια" και της απαντάω οτι τα σπίτια που πήγαμε δεν ήταν ξένα είναι των παππούδων του! Τι να πώ μωρέ δε θελώ να αναφέρω τίποτα στην πεθερά μου και στήν κουνιάδα μου δε θα γίνω σαν αυτή και δε θα μπώ στο παιχνίδι της! Το άλλο που μου λέει "όταν λείπει ο άντρας σου καλό είναι να κάθεσαι σπίτι σου" της λέω οτι δε γυρνάω,ούτε το παιδί μου παρατάω,στη μαμά μου πάω και στην πεθερά μου αλλά όπου και να πήγαινα δεν έχω κανένα πρόβλημα,όταν κάνει και εκείνη οικογένεια τις συμβουλές για τον εαυτό της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Popi μου η μέλλουσα (και αν κουβαλάει τόση κακία δεν το βλέπω να γίνεται νυν) είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ βλαμένη και καλύτερα να την προσέχεις γιατί μάλλον θέλει να σας ανακατώσει ο Διχονομίξ!!!!!! Μην της λες και πολλά γιατί θα τα χρησιμοποιήσει όπως τη βολεύει και θα σας κάνει μαλλιά κουβάρια. Από τη μια καλά είναι να τα πείς όλα στην πεθερά σου για να ξέρει η γυναίκα τί φίδι τρέφει στον κόρφο της, από την άλλη μπορεί να σε κατηγορήσει (ο Διχονομίξ) ότι την επιβουλεύεσαι και θέλεις να την κάνεις να φανεί κακιά...(ενώ δεν είναι το πουλάκι μου, μη χέσω!)

Εγώ θα την έκανα πέρα!!!!!!! Τίποτα καλό δεν θα βγεί από τη συναναστροφή μαζί της και πιστεύω ότι σύντομα θα εκτεθεί μόνη της αφού δεν κρατάει ούτε τα προσχήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο Νάσια αυτό αποφάσισα να κάνω και αυτό λέγαμε και με τον άνδρα μου,η κοπέλα είναι φίδι.Δεν λέμε τίποτα σε κανέναν το αφήνουμε όπως έχει και δε ξανασηκώνω το τηλέφωνο,ευτυχώς που μένει μακριά και έτσι ένα Σαββατοκύριακο ή στα ρεπό τους που έρχονται κανα δυό μέρες θα αποφέυγω να πάω.Τι θα μπορέσει να χρησιμοποιήσει?δεν έχω πεί τίποτα για κανέναν γιατί απλά δεν έχω κάτι να πώ και όταν έχω να πώ έστω το πιο ασήμαντο πράγμα που μπορεί να με έχει πειράξει με τα πεθερικά μου και μιλάμε για θέματα αστεία και καθημερινά οπως το ίδιο κάνω και με την μαμά μου τα λέω στους ίδιους,ουτε τον άντρα μου δε βάζω ανάμεσα και θα πώ τώρα σε αυτή? Ανθρωπος που βλέπει ένα παιδάκι και στρίβει τα μούτρα του είναι πολύ κακός!Μα να ζηλέυει το παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολύ καλά θα κάνετε!!!!!

Ξέρεις τί φοβάμαι ότι μπορεί να χρησιμοποιήσει η τσούχτρα? Αυτά που λέει η ίδια...να τα παρουσιάσει για δικά σου λόγια...άλλωστε όπως ήδη διαπίστωσες τα δικά της λόγια στα πάσαρε ότι τα είπε η πεθερά σου, άρα δεν θα διστάσει να το ξανακάνει, γι'αυτό και σου είπα ότι τελικά θα εκτεθεί από μόνη της, γιατί δεν την κόβει να καλυφτεί. Μια από δω μια από κεί κάποια στιγμή θα ξεμπροστιαστεί! Πολύ θα το ευχαριστηθώ γιατί τα σιχαίνομαι αυτά τα άτομα και δυστυχώς έχω συναντήσει πολλά τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη που επεμβαινω αλλα συμφωνο με τα κοριτσια πρεπει να μιλησεις στην πεθερα σου αν δεν μπορεις στην πεθερα πες τα στην κουνιαδα σου θα σου δημιουργηση μεγαλο προβλημα αυτη,για αυτο φυλαγε τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popi συγνώμη που επεμβαίνω κι όλας αλλα εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα το έλεγα αλλα αφου αυτή΄είναι η γνωμη και του άντρα σου παω πασο κατι περισσότερο ξέρει γιατί είναι συγγενείς δικοί του.Πάντως δεν είναι πολύ χαζό και εσύ και εγώ να μην έχουμε προβλημα με τις πεθερές και να έχουμε με τις συνυφάδες; λες και είναι μοναδικές και μεις τους μπηκαμε στη μύτη.Εγώ πραγματικά στην αρχη προσπαθησα πολύ τωρα πια δεν θελω και να έχουμε σχέσεις.Τώρα καταλαβαίνω γιατί ο άντρας μου δεν με γνωρισε απο πριν στον άδερφό του και στη γυναικα του αλλά το έκανε στους αραβώνες κατευθείαν γιατι θα φοβήθηκε μην κόψω πέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!τι κανετε?εγω εδω ξενυχταω με τη μπεμπα :)Τον τελευταιο μηνα λογω αλλαγης στο γαλα επειδη δεν επαιρνε βαρος το μωρο ενω ειναι πολυ ησυχο τρελαθηκε εκανε πανικο μερα νυχτα.Ειχα τρελαθει απο το ξενυχτι κ το κλαμα κ να μη μπορω να τη βοηθησω κ να μην εχω κ εναν ανθρωπο να με βοηθησει,να την πιασει 5 λεπτα να παρω ανασα.Ηρθε λοιπον η πεθερα με τον πατερα της για καποιες εξετασεις την περασμενη εβδομαδα κ εμειναν εδω 2 βραδια,να σας πω οτι το σπιτι εδω ειναι μικρο για 2 ατομα ειναι καλο αλλα με το μωρο δυσκολα γτ εχουμε μονο μια κρεβατοκαμαρα στην οποια κοιμαται ο αντρας μου απο πολυ νωρις οποτε εγω τη βγαζω στο σαλονι με τη μπεμπα.Ηρθαν λοιπον κ ημασταν σαν τους γυφτους :lol: κοιμηθηκαν στον καναπε,η μπεμπα να τσιριζει ολη νυχτα κ η πεθερα ρε ενω τσιριζε μεσα στο αυτι της(επιτηδες τριγυρνουσα στο σαλονι :lol: )δεν σηκωθηκε να μου πει δωστη μου 5 λεπτα,αν ειναι δυνατον.Μαγειρεψε κ μου εκανε την κουζινα μεσα στη σαλτσα κ σαπουνιζα τοιχους μεσα σε ολο το ξενυχτι μου κ την εξαντληση,τηγανιζε κ η κουζινα μεσα στο λαδι,χωρια οι φωνες που μιλουσαν δυνατα με τον πατερα της κ εγω προσπαθουσα να κοιμισω τη μπεμπα κ τπτ κ μολις κοιμοταν κ ερχοταν ο αντρας μου στο σπιτι του ελεγε ησυχια μην ξυπνησει το παιδι :shock: ,ετρωγαν επιναν ολα μεσα στο νεροχυτη κ το πατωμα σε αθλιο χαλι να τα μαζεψει ο λακαμας :evil: .Τι να πεις?Υπομονη!!!!!Πόσο όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκιο έχετε κορίτσια μου οτι μπορεί να μας ανακατέψει αλλά έιπα οτι δε θα ξανασηκώσω τηλ.ευτυχώς ο άντρας μου με τον αδερφό του έχουν άριστη σχέση και εκείνη ας κάνει οτι θέλει.Και είμαι σίγουρη οτι θα φανεί ο πραγματικός της εαυτός γρήγορα γιατί είναι και χαζή και δεν της κόβει να κρυφτεί και την καταλαβαίνεις εύκολα οτι σκυλιάζει!euaggelia μου σας το ξαναλέω δεν είναι καν επίσημα με τον κουνιάδο μου 4 μήνες σχέση έχουν.Εγώ δεν έχω προσπαθήσει καν γιάτι απο την πρώτη μέρα που την γνωρίσαμε μας σχολιάζει!thinpink χαρας στο κουράγιο σου να έχεις το μωράκι σε ένα δωμάτιο και δύο γέρους,μετα απο όλα αυτά πως την βάζεις μέσα στο σπίτι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ θα έχω πρόβλημα και είμαι σε δείλημα. Όσες ξέρουν για το τι έχει γίνει με την συνηφάδα μου ας μου δώσει μια ιδέα. Στις 25 γιορτάζει η μικρή τους το παιδάκι δεν φταίει σε τίποτα και στεναχωριέμαι αλλά δεν θέλω να πάω στην γιορτή. Σας γράφω τους λόγους και πείτε καμιά ιδέα: 1) Την τελευταία φορά που πήγα σε γιορτή τους έφυγα σε 15 λεπτά γιατί μου έκανε παρατήρηση επειδή η Ανδριάνα πήγε να φάει ένα γαριδάκι και θα της λέρωνε τα σεμέν και φύγαμε και δεν μας ρώτησε ούτε τον λόγο που φύγαμε γρήγορα αντίθετα χάρηκε. 2) Έχω ψυχρανθεί μαζί της γιατί στην βάπτιση δεν κάλεσε την μαμά μου και τα αδέρφια μου 3) Θα την δω και θα μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι.

Λέω να στείλω το δώρο εσείς τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!Αντριανα εγω λεω να πας και να τις σπασεις τα νευρα.Οταν αποφευγεις καποιον και δεν το αντιμετωπιζεις νομιζω του δινεις αξια ετσι!Πανε και καντα ολα λαμπογυαλο.Ασε και τη μικρη να κανει ζημιες και εσυ την αδιαφορη!!! :twisted: Νομιζω θα σκεσει περισσοτερο ετσι....και οτι ευκαιρια βρεις κοπανα αραδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μάλλον δεν θα πάω γιατί ούτε και ο άνδρας μου θέλει να πάμε και αυτό που λές δεν μπορώ να το κάνω. Είναι τρελλή και αν αφήσω την μικρή όπως λες θα έχουμε μεγάλες φασαρίες γιατί έχω κόλημα με την μικρή μου και έτσι και της ξανακάνει παρατήρηση θα την πιάσω από το μαλλί. Άσε που δεν θέλω να μαλώνω μπροστά στην μικρή και θα είναι και ο άνδρας μου και θα γίνει χαμώς. Βλακεία που σας ρώτησα τελικά όσο το σκέφτομαι γιατί δεν είναι ότι έχω πάει μια φορά στο σπίτι της. Κάθε φορά που πηγαίνω φεύγω και λέω ότι δεν θα ξαναπάω. Μια φορά που φέυγαμε μου είχε πει πάντως Ρία εύχομαι το παιδί μου να μην γίνει σαν την Ανδριάνα και γυρίζω και της λέω να παρακαλάς να γίνει σαν την Ανδριάνα το κατάλαβες?? Και δεν απάντησε γιατί το κατάλαβε ότι είπε μ@λ@κί@ και φανταστείς ότι ήταν ακόμα έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου ετσι νιωθω κ εγω για τους κουμπαρους μου (τους βαφτισαμε το αγορακι).Μας παιρνουν τηλ μονο την παραμονη γενεθλιων ,γιορτων κτλ....Σε καθε γενεθλια πως γινεται να σβηνουν τα κερακια μια ωρα νωριτερα απο την ωρα που μας λενε;;;;;;;;

Φετος λυπαμαι πολυ αλλα δεν θα παω.......

Αν ειναι συμφωνος κ ο αντρας σου μην πας.....ή πηγαινε την προηγουμενη μερα ασε το δωρακι κ φυγε....Σαφως και δεν φταιει σε τιποτα το παιδακι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω αφού τα πράγματα είναι τόσο απλά τα κάνουμε τόσο δύσκολα??

Και τα παιδάκια τι φταίνε?? Γιατί να μην μπορώ εγώ τώρα να πάω στην γιορτή της ανηψούλα μας?? Επειδή αυτή είναι τρελλή με το σπίτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...