Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΜΑΡΥΛΟΥΚΙ ΜΟΥ!! ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΛΑΡΑ :D ΚΑΛΑ....Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ :lol::lol: ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ. ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ. ΑΑΑΑΑΑΑ, ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΡΓΑ ΜΑΛΛΙΑ :twisted:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΟΛΟΣΩΜΟ. ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ, ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ;;;;;;;;;; ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑ ΤΡΕΛΗ, ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΚΙΝΗΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ!!! ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ!!!! :x:x

ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΙΜΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥΣ ( ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ :mrgreen::mrgreen: ) : ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ, ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ;;;; ΑΠΟΨΕ ΤΑ ΠΕΤΑΓΕ ΟΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΗ ΣΚΕΠΑΣΩ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κοριτσια , εριξε μια βροχη νωριτερα εδω ..κατι μπουμπουνητα .Παει το καλοκαιρακι και στα μερη μας αντε καλο χειμωνα και επισημα πια ..

Μαριλου μερσι για τις ευχες , να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ ..με το καλο !!

Λετε τωρα που βγαλαμε την μυτουλα απο το πρωτο δοντακι να σταματησουμε λιγακι την γκρινια ? Δεν εχω βεβαια πολλες ελπιδες γιατι τα ουλα της φαινονται ποοοολυ φουσκωμενα πανω κ κατω ,ιδιαιτερα διπλα απο το δοντακι ..Να δειτε που αυτη θα τα βγαλει μαζεμενα ..

Παιδια εγω τα τελευταια τρια χρονια δεν εχω αφησει κατω τα μαλλια μου μεσα στο σπιτι ..κυκλοφορω μονιμως με εναν σφιχτο κοτσο και μαλιστα ψηλο ..για να μην τον πολυφτανει η Αριαδνη ..Τραβαει τα δικα μου μαλλια επισης με τρελη χαρα , της φαινεται παραξενο που αυτη ειναι καραφλη ? Τι να πω..Παντως τραβαει και των κοριτσιων τα μαλλια , και μετα πιανει το κεφαλι της , προσπαθει να βρει τα δικα της μαλλον ...

athinouli, εμεις την εχουμε την μικρη ακομα μαζι μας , βαλε την ελειψη χωρου , βαλε τα νυχτερινα της παρτακια ..δισταζω αν και θα ηθελα να την ειχα με τις αλλες δυο ..Και η Αριαδνη ξεσκεπαζεται αλλα της φοραω πιο χοντρη πιτζαμουλα απ'οτι εμας η των κοριτσιων ετσι ωστε ακομα κ αν ξεσκεπαστει να μην κρυωνει ..Ουτως η αλλως στην δικη μας περιπτωση με το να ξυπναει καθε τρεις κ λιγο , ξυπναω και γω κ την σκεπαζω κ φτου κ απ την αρχη ..

Τωρα για αυτο που λες , εχεις μηπως σκεφτει τον υπνοσακο σαν λυση ? Υπαρχουν στο mothercare αν δεν κανω λαθος υπνοσακοι σαν κανονικο φορμακι με ποδαρακια η χωρις απλα ειναι σχεδον σαν παπλωμα χοντροι ..Δεν τους εχω δοκιμασει ακομα αλλα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βολικοι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΔΥΜΟΥΛΕΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ.....ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ, ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ....ΚΑΙ ΠΑΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ X( ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΟΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΟΒΑΡΑ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟΨΕ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΚΟΡΜΑΚΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΜΕ ΠΟΔΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΩΣ ΕΧΕΙ. ΑΝ ΜΑΣ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΩ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω athinouli, κ συ να χαιρεσαι την οικογενεια σου !

Να σου πω ..για τον υπνοσακο εχω ακουσει κατα καιρους διαφορα ..Ειδα κ τι εγραφαν τα κοριτσια σε προηγουμενες σελιδες , προσωπικη εμπειρια δεν εχω να σου πω την αληθεια ..Απλως εχω ακουσει αρκετες μανουλες που τις εχει βολεψει πολυ ..Το σπιτι μας γενικα ειναι αρκετα ζεστο και στα κοριτσια τους προηγουμενους χειμωνες φορουσα πιτζαμουλες βελουτε , αλλωτε ολοσωμες αλλωτε δυο κομματια και σκεπαζοταν με κουβερτα ..Σπανια πιασαμε παπλωμα ..Τωρα σκεφτομουν το ιδιο για την Αριαδνη , αλλα με τρομαζει κ αυτη η ευαισθησια που εχει κ σκεφτομαι να δοκιμασω τον υπνοσακο σαν αυτο που σου ελεγα νωριτερα ..Βεβαια η αλλαγη της πανας οπως λες θα ειναι λιγακι δυσκολη υποθεση αλλα βλεποντας κ κανοντας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις χρησημοποιουμε μαξιλαρι γιατι η Αριαδνη θελει το γαλα της ξαπλωμενη ..Της εμεινε οτι στην αγκαλια με τον συγκεκριμενο τροπο που θα την κρατουσα για να την ταισω , θα της κανω αναροφηση μυξας , θα της βαλω ορο στην μυτη , αερολιν κτλ ..Εχω ενα μικρο μαξιλαρακι οχι πολυ ψηλο ισα ισα για να κραταει το κεφαλι ανασηκωμενο οσο πινει , μετα το βγαζει απο μονη της , δεν το θελει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ, ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΚΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟΚΟΤΟ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ. ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΤΗΣ; ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΝΑΤΟΜΙΚΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως η μικρη σου δεν το βολευεται το μαξιλαρι ..Ειναι μερικα παιδια που δεν το θελουν ετσι απλα ..Ομως σε μικρες ηλικιες εχω ακουσει οτι καλο θα ηταν να το αποφευγουμε , το εχεις συζητησει με τον παιδιατρο σας ? Ο δικος μας , δεν το δεχεται πριν τα δυο χρονια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!!Μπαμπας και κορη τα πηγαν σουπερ!!!Πηγαν και βολτουλα!!!Το ειχε ντυσει το μωρο με απολυτη επιτυχια!!Μπορω να πω πως ειχα καποιες επιφυλαξεις!!

Ευα μου πολυχρονες οι κουκλιτσες σου, να τις χαιρεσαι!!Με γεια και το δοντακι!!

Περαστικουλια στο Χριστοφορο και το Βασιλακο!!Να γινεται γρηγορα καλα κουκλοι!!

Αθηνα μου απο οτι ξερω απαγορευεται το μαξιλαρι μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι ποια...!!! :oops: Μεχρι στιγμης της φοραω πιτζαμακια με μακρυ παντελονι και να ξεσκεπαστει λιγο ειναι οκ!Βεβαια την τσεκαρουμε ποτε εγω ποτε ο Κωστας!Αργοτερα θα προτιμησω υπνοσακο!Ποσες φορες την αλλαζεις μεσα στη νυχτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ!

Κ ΟΙ 2 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΜΥΞΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ,ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...

ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ,ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΑ Κ ΕΓΩ!

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΧΩ ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ!

ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΟΛΟΣΩΜΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΦΩΛΙΤΣΑ

ΦΕΤΟΣ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ -ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ!

ΕΧΩ ΥΠΝΟΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΤΗΕRCARE ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ , ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΕΝΑ ΟΛΟΣΩΜΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΚΟΡΜΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΖΩ

ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ! ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΙ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ!Κ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΛΛΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΓΚΑΟΥΚΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ!ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ!ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ!!!

ΑΧ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΠΑΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!

Η ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 8400 (Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΑΠΟ 8375 ΜΕΧΡΙ 8395) ΚΑΙ 72 ΠΟΝΤΟΥΣ!

ΠΗΡΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΓΡ

ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!Κ Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ! ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!

ΤΗΣ ΕΙΔΕ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΑΚΙ ΜΑΖΕΨΕ ΚΕΡΑΚΙ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΩΡΛ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΕΥΑΣΘΗΣΙΑ!

ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΕΣΣΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΑ ΛΕΞΗ Ε???ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΝ ΖΗΚΟ!

ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ, ΤΡΑΧΑΝΑ, ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ , ΜΠΡΟΚΟΛΟ , ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ , ΑΡΝΑΚΙ, ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ , ΚΟΥΝΕΛΙ , ΚΑΤΣΙΚΙ ...ΑΥΤΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ Κ ΟΤΑΝ Η ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΤΟΤΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΜΕ ΟΤΑΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ...ΕΓΩ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ!

ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΚΟΜΑ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Κ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ!

ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!!

ΠΑΓΩΣΑΜΕ!ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Κ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ!Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΝΤΗΣΕ!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ?

ΑΧ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΔΕΣ"!

:lol::lol: ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΛΑ !Κ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!

ΑΧ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ 'ΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΗΣ!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο εμας ..

και μεις σε λιγες μερες εχουμε εμβολιο και το σκεφτομαι απο τωρα ..Την προηγουμενη φορα τον ειχα ρωτησει αν χρειαστει να κανουμε το εμβολιο για την κοινη γριπη μιας κ οι μεγαλες θα ξεκινησουν σε λιγακι παιδικο..Μας το προτεινε κυριως σαν επιπλεον προφυλαξη για την Αριαδνη , ετσι για να προφυλαγομαστε οπως μπορουμε ..Τελικα κοριτσια αυτες οι περιεργες μυξουλες που ειχε ισως να ειχαν να κανουν με το δοντακι ..Απο χτες εξαφανιστηκαν ..Τι να πω αλλο παιδι βγαζει σαλια , αλλο μυξακια καθενα εχει το δικο του τροπο να εκδηλωνεται ..

κοριτσια να ρωτησω κατι ..ταιζετε τα μπεμπακια σας στο καρεκλακι φαγητου η στο ριλαξ ? Εμεις εχουμε δοκιμασει απειρες φορες να την ταισω στο καρεκλακι φαγητου αλλα δεν συνεργαζεται καθολου ..Οποτε την ταιζω στο ριλαξ αλλα για ποσο θα γινει αυτο ..Καποια στιγμη δεν θα χωραει ..Σκεφτομαι να το εξαφανισω με τροπο ετσι ωστε να δει οτι δεν υπαρχει εναλλακτικη , τι λετε ? Για δωστε μου καμια ιδεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

ευχαριστουμε για τα περαστικα κοριτσια μου...εχτες τον πηγα εδω στο κεντρο υγειας που εχουμε για να τον ακροαστει γιατρος κ ευτυχως ειναι μια χαρα..ειναι ιωσουλα αυτο που εχει μου ειπε κ προφανως τον κολλησε ο Κωστας απλα αυτον τον εχει χτυπησει στο λαιμο που εχει ευαισθησια ενω ευτυχως τον Μπιλακο μου οχι αλλα εχει πολλες μυξουλες.

εγω εχω ενα μαξιλαρι αντιπνικτικο το πηρα προσφατα μαλιστα αλλα δυσανασχετει δεν του αρεσει ακομα.

Σοφιτσα μια χαρα με τον Κωστη ε?? τελεια!!!

εμενα τραβαει μαλλια αλλα γυρναω με ηρεμη φωνη κ του λεω οοοοχιιι την πονας την μαμα κ τα αφηνει ηρεμα κ ωραια!! το ιδο πλεον κανει κ στην μαμα μου!

κ μενα λεει πολλες λεξεις καταρχην φωναζει μαμα πεντακαθαρα ειδικα οταν αργω να τον σηκωσω αν πεσει στα παζλακια του στο πατωμα για παραδειγμα η θελει αγκαλια κ δεν τον παρω φωναζει μαμα άιντε κ κατι αλλα ακαταληπτα σε μωρουδιστικη γλωσσα που εχουν πολυ γελιο!! μπαμπα λεει αλλα πολυ λιγοτερο οπως κ ιαιά εννοει γιαγια κανει κ τσα τσιριχτα ομως μαλλον απ την χαρα του κ γενικα λεει πολλες λεξεις αλλα δεν τις καταλαβαινω ολες!! οσο μας λειπει σε κινηση το εχουμε σε μπλαμπλα!!

εχτες του εφτιαξα κ μασητικα μπισκοτακια να εχει να μασαει για τα δοντακια του κ εφτιαξα κ σπιτικα κουλουρακια για μας μαζι με τον αντρα μου κ τραγουδαγαμε το πλαθω κουλουρακια κ το χαρωπα τα δυο μου χερια...πολυ γελιο!!μοσχομυρισε το σπιτι κ βγηκανε παντανοστιμα!!

στεναχωρηθηκα πολυ εχτες...πηρα τηλ τον παιδιατρο κ το σηκωσε η Σοφια η γραματεας του το κινητο κ λεω ελα Σοφακι τι εγινε που ειναι ο Σωτηρης? κ μου λεει αστα Σοφια μου...νοσοκομειο...χειρουργηθηκε...ειχε ενα ατυχημα κ εκανε χειρουργειο στην λεκανη...κοριτσια μου επαθα σοκ..πριν 5 μερες ηρθε κ μας εκανε εμβολιο κ μετα απο 2 μερες εγινε αυτο...φανταζομαι τι πονο εχει ο ανθρωπος...αφηστε που εντελως ξαφνικα πρεπει να αλλαξω κ παιδιατρο τωρα...αυτον τον ειχα φωναξει απο τον τοκετο μου...σκ*τουλες... :(:(=((

Αθηνα μου για να εξιλεωθεις να κατσεις μια νυχτα αυπνη κ να προσευχεσε να κοιμηθω εγω!! =))=))

Ευα να χαιρεσαι τις κουκλες σου καλη μου...να ειναι παντα καλα!!

κ μενα μου ειπε ο παιδιατρος να παρω υπνοσακο γιατι κανει πολυ ανυσηχο υπνο γενικα κ σε ενα δευτερολεπτο ξεσκεπαζεται...χωρις υπερβολες τον σκεπαζω κ 20 φορες καθε νυχτα...αλλα βρηκα το κολπακι τωρα τις 2 τελευταιες νυχτες βαζω την κουβερτα στο πλαι κ οχι καθετα κ τον τυλιγω σαν ντολμαδακι κ ετσι ενω αυτος γυριζει δεν ξεσκεπαζεται τελειως! βεβαι ειναι οριακ τα ποδια του στο υψος αλλα για οσο γινεται θα τον κανω ετσι κ μετα μαλλον θα βαλω παλωματακι που εχω αν κ ξερω οτι μεχρι τον χρονο καλο ειναι να αποφευγεται λογω υπερθερμανσης αλλα θα δω πως θα ειναι,αν ζεσταθει πολυ εννοειται οτι θα το βγαλω κ θα κοιταξω κ εγω μετα για υπνοσακο οπως λετε κ εσεις...

καλημερες πολλες κ φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!Τι κανετε κοριτσια?Εχασα επεισοδια με τις δουλειες αλλα επρεπε να τελειωσω ......μαζεψα καλοκαιρινα, εβγαλα χειμωνιατικα,εστρωσα το σπιτι, τακτοποιησα τα πραγματα στο μαγαζι.....ουφ... #:-s .Διαβαζα τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινα να γραψω γιατι δεν αρκούμε και σε πεντε σειρουλες!Θελω να πω πολλα!

Απο οτι καταλαβα τα περασατε super στην συναντηση!!!!Την επομενη θα ειμαι και εγω παρον!

Περαστικα στις αρρωστουλες και τα αρρωστουλια... :YMHUG: και χρονια πολλα στις εορταζουσες! Ευα μου πολυχρονες οι κουκλιτσες σου, να τις χαιρεσαι!!Με γεια και σε εσας το δοντακι!!

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Εμεις βγαλαμε και επανω δοντακια.Και τα δυο μαζι!Γι'αυτο ξυπνουσε με κλαματα μεσα στην νυχτα......Συνολο 4!!!!!Τωρα βεβαια εχουμε αλλο για να ξυπναμε......!Επειδη κανει ψυχρουλα το βραδυ την σκεπαζω με σεντονακι και ενα λεπτο κουβερτακι.Επειδη μας εμποδιζει να κανουμε τουμπες και να βαζουμε τα ποδαρακια μας οπου θελουμε ξυπναμε με νευρα! [smilie=evil6.gif]Και γι'αυτο θα καταληξω (μαλλον) στα υπνοφορμακια της mothercare. Και πλεον δεν παμε αγκαλια σε ολους παρα μονο σε εκεινους που ξερουμε!

Για το μαξιλαρι που αναφερατε γνωριζω οτι δεν επιτρεπεται πριν το χρονο οπως και το παπλωμα.

Ευα εγω την ταιζω στο καθισματακι γιατι στο ρηλαξ μας πιανουν τα νευρα μας!!!Εχουμε και αποψη!!!

Νανα εγω της εδωσα τραχανα και τις αρεσε.

Πηγα και στην γυναικολογο.Μια χαρα.Περιμενω τα αποτελεσματα απο το παπ.

Και κατι αστειο....

Οι αδερφες μου εχουν ενα γατο περσιας.Η Δαναη εκστασιαστηκε οταν τον ειδε :-o:-o ενω μεχρι πριν λιγο καιρο δεν του εδινε σημασια! Την κρατουσα απο τα χερακια και του κανει ενα "εειι' και ο γατος τα επαιξε και αρχισε να φευγει...Προς μεγαλη μου εκπληξη αρχισε να τον κυνηγαει η Δαναη!!!!!Βηματακια κανονικα!Και να του κανει και "τα"!Τρελαθηκαμε!!! 8-}8-} Τι σου ειναι το κινητρο?!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!Κανει κρυο σημερα ή εγω ειμαι πολυ κρυουλιαρα???? :oops::oops::oops:

Βρε κοριτσια εμενα εχει βγαλει 3 κατω και 1 πανω!!Το λογικο ειναι να βγουν 2 και 2???Την εβαλα και στη στρατα λιγο, δεν τρελενεται και πολυ!Το γελοιο ειναι πως στο σαλονι εχω ενα βουδα, δωρο μιας φιλης, λεω λοιπον η δικια σου να το σηκωσω γιατι θα το σπασει σιγουρα.....και ναι το εσπασα εγω!!!Ελεος!!!!!! :lol:

Θα μπω και εγω να δω τωρα τον υπνοσακο απο τα mothercare!

Ιωαννα περπατησε το λουλουδι σου????Μπραβοοοοοο!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ειναι το πρωτο μπεμπακι λοιπον που περπαταει!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Ευα μου εγω το ρηλαξ το εχω κρυψει ποοολυ καιρο!Τρωει παντα στο καρεκλακι και πολλες φορες αν εχω να κανω καμια δουλεια την μεταφερω μαζι με το καρεκλακι για να με βλεπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΝΥΧΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ..ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ..ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ,ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ..ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ..ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΡΟΥΧΑ ΚΤΛ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ; ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΤΑΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΨΑ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΠΟΥ ΕΒΡΑΖΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ, ΓΙΑΤΙ ΗΠΙΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΕΡΟ!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΔΕ....ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ!!!! ΟΟΟΟΟ,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΒΛΕΠΕ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΣΥΓΥΡΙΣΕΣ ΟΛΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ!!!!! 'Η ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ 'Η ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΥΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΒΟΥΝΟ. ΗΔΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΞΟΝΤΩΝΕΙ. ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ Η ΔΑΝΑΗ 'Η ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ; ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ.

ΝΑΝΟΥΚΑ, ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΚΕΤΟ 'Η ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΜΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ; ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΡΕΠΤΙΚΟΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΦΕΡΕ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ.

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙΣ ΕΣΥ...ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ!!!!!!! ΑΠΟΨΕ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΠΥΖΑΜΕΣ :shock: Ο,ΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ...ΑΛΛΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΟ ΠΑΝΩ :lol::lol: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ....ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ. ΠΑΓΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.

ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ. ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ, ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ;

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΠΟΣΥΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΊΣ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!! ΕΛΕΟΣ!!! ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ....ΟΧΙ ΤΥΧΑΙΕΣ!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου εννοειτε οτι την κραταγαμε!Οταν την αφησα εκανε δυο βηματα και μπουπ....κατω!Και ηθελε να την σηκωσω για να συνεχισει να τον κυνηγαει!Απλα μας εκανε εντυπωση το ποσο γρηγορα πηγαινε ενω δεν το ειχε ξανακανει!Και τωρα θελει συνεχεια να περπαταμε και να πιανουμε τα παντα οπως την Γλυκεριαννα.Αν μπορουσε να ηταν ολη την ωρα ορθια θα ηταν η καλυτερη της ;)Αλοιμονο απο την μεση μου! Οσο για τις δουλειες δεν γινοταν αλλιως!Ευτυχως με βοηθησαν οι αδερφουλες μου! ;) Τραχανα εγω τον κανω σκετο προς το παρον.

Δημητρα με το καλο η βαπτιση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ!ΜΗΔΕΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 7,30 ΕΦΑΓΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 10 Κ ΑΠΟ ΤΗΣ 10 ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!

ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΑΠΕΞΩ!ΙΧΧΧ ΑΗΔΙΑ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΔΕ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ???

ΣΟΦΑΚΙ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟΝ ALPHA ΗΟW CLEAN IS YOUR HOUSE K ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΑΙ!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ!ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟ ΦΕΡΝΩ ΒΟΛΤΑ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ -ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ -ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ PSYCO ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ!ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠ....ΕΛΟ....ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΣΚΕΤΟ ,ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ Κ ΨΩΜΑΚΙ, Η ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΡΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το θεμα καθαριοτητας κ δουλειες του σπιτιου ειναι μια πονεμενη ιστορια και για το δικο μου ..στρουμφοσπιτο ..

Στο απο κατω διαμερισμα μενουν οι γονεις μου κ ειλικρινα τσακωνομαι απειρες φορες με την μαμα μου η οποια θεωρει απαραδεκτο να μην ειναι τακτοποιημενο το σπιτι ..Δεν μου λεει ομως τον τροπο να το κανω γιατι με τρια παιδια ειναι ζητημα αν μεινει για παραπανω απο 5 λεπτα για να μην πω δεπτερολεπτα ..Προσπαθω να ειναι τουλαχιστον καθαρο και οσον αφορα το συμμαζεμα κανω οτι μπορω ..Τουλαχιστον οι μεγαλες μου κορες βαζουν ενα χερακι να μαζεψουν τα παιχνιδια οποτε κατι ειναι κ αυτο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYA KAI NANA TO IΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΜΑ ΕΧΩ Μ'ΕΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ :twisted::twisted: ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΝΩ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΧΑΛΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΓΝΕ, ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...Η ΧΑΖΗ!!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΒΡΩΜΙΣΕ Η ΑΛΛΗ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ .

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ PRIMA NATURA ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ 4. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΦΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΛΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΡΑ Η vIVARTIA ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ;;;; ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;;

ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ, ΟΤΑΝ ΡΙΧΝΕΤΕ ΧΛΩΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΜΥΡΙΣΟΥΝ;; ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΠΟΡΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλι με τα καθαριστηκα συνηθως κλεινω πορτες και οσο μπορω ιδιαιτερα στα μπανια αναβω τον ειδικο εξαερισμο που εχουμε ..προσπαθω τουλαχιστον στον κοινοχρηστο χωρο να ..νερωνω την χλωρινη ετσι ωστε να μειωνεται λιγακι η μυρωδια ..Καπακι βαζω κ το υγρο των πιατων κ ετσι τουλαχιστον δεν υπαρχει αυτη η εντονη μυρωδια χλωρινης την οποια απεχθανομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ???

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΘΕΜΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΝΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ,ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΒΡΑΔΥΝΟΥ ΥΠΝΟΥ, ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ!ΚΛΑΕΙ , ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ!

:roll::roll::roll:

ΕΥΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΧΛΩΡΙΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ LAMINATE ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ,ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΥΣΤΕΡΙΑΣ, ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΤΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΧΛΩΡΙΝΗ Κ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΑΓΩΓΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Χθες το μεσημέρι εγραφα...εγραφα και οταν πάτησα "υποβολή" με πέταξε έξω... :evil: τα νευρα μου.... τώρα βέβαια ετοιμαστείτε να σας πρίξω πάλι με την πάρλα μου, ε; χαχα!!!!

Αρχικά να σας πω οτι είμαστε πολύ καλύτερα! Ο λαιμός του έδειχνε να πονάει γιατί δεν μου τρώει και δείχνει πως δεν μπορεί να καταπιει. Πήγαμε λοιπόν χθες βράδυ στο γιατρό και είδε κόκκινο το λαιμάκι μας αλλά κατα τα άλλα είμαστε μια χαρά!!!! Χαμομηλάκι του δίνω και θα γιάνουμε εντελώς. Με την ευκαιρία μας μέτρησε πάλι παρόλο που έχουν περάσει μόνο 2 εβδομάδες από την τελευταία μέτρηση και είμαστε 8.800γρ (δεν πήρε ουτε 1 γραμμαριο :( ) και ύψος 75 πόντους! Πήραμε 2 πόντους μέσα σε 15 μέρες!!!!

Ευα μου με γεια το δοντάκι σας!!!!! Το ταϊσμα το κάνω ή στο καρεκλάκι του ή στην στράτα. Το ριλάξ το έχουμε φυλάξει εδώ και 2 μήνες!

Αθηνά μου και εγώ σε υπνόσακο θα τον βάλω αργότερα. Θα πάρω από αυτούς που εχουν ποδαράκια ετσι ωστε να μπορεί να κινείται. Το βράδυ την αλλάζεις επειδή γεμίζει το βρακάκι ή γιατί συγκαίει; Εγώ απ' όταν μπηκαν οι στερεες τροφές σταμάτησα να τον αλλάζω τη νύχτα. Κανουμε το μπανάκι μας κατά τις 22:30, βυζαίνουμε και κοιμόμαστε. Κατα τις 03:00 που ξυπνάει για βυζί δεν τον αλλάζω γιατί ξεξυπνάει μετά. Τον αλλάζω ξανά το πρωί κατά τις 8 που θα ξυπνήσει. Μαξιλάρι νομίζω κάνει μετά το ετος.

Νανα μου σουπερ είναι η μικρή σου!!!!! Ωστόσο το πρόβλημα με μανιακες στην καθαριότητα μανα & αδερφή δεν το εχεις μόνο εσυ! Και εμείς μένουμε σε τριπλοκατοικία και φαντάσου οτι η αδερφη μου κανει κάθε μέρα γενική!!!! Κάνει δουλειές μέχρι και τις 03:00 την έχω ακούσει!!!! Και φέρνει και 1 φορά τη βδομάδα γυναίκα!

Ιωάννα μου με γειά τα δοντάκια σας!!!! Μπράβο που κανατε βηματάκια!!!! Όταν θα θέλει να αφήνει και το ένα χερι όπως μου κάνει τώρα ο Χριστόφορος θα δεις τι ωραία που θα είναι! Με το ελευθερο χέρι θα τα παίρνει όλα σβάρνα!!!

Δημητρούλα μου γιατί φαγουρίζετε το μικρούλι σου;;; Πήγατε στο γιατρό;;;

Φιρφιρίκο μου περαστικούλιαααααα!!!!!

Σοφάκι μου, τα δοντάκια συνήθως βγαίνουν πρώτα τα 2 κάτω μπροστινα, μετά τα 2 πάνω μπροστινά, μετά τα 2 πάνω πλάγια, μετά τα 2 κάτω πλάγια, κλπ. Αν δεν βγαίνουν με τη σειρά αυτή όμως, δεν σημαίνει πως υπάρχει πρόβλημα!!! Θέλει να ξεχωρίζει η ζουζού σου!!!

Πάω να ταϊσω την φρουτόκρεμα...αν την φάει.

Φιλιά σε όλα τα νινάκια!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες!!!Σημερα βαλαμε μπουφανακι και κοτλε παντελονακι για να βγουμε εξω!!!Προσπαθω να κρατησω την ψυχραιμια μου με τη δουλεια γιατι αν σας πω το προγραμμα της αλλης εβδομαδας θα γελατε.... :roll:

Ιωαννα νομιζα οτι περπατησε κανονικα :lol::lol: Αν και μελαχρινη καποιες φορες αργω... :)):)):))

Νανα μου και η μαμα μου μια απο τα ιδια(σε αντιθεση με κατι αλλες γνωστες μου...)!Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως προλαβαινει να κανει το σπιτι τζαμι και να λυσσαει και με την Αλεξια!!!Το ξε κανει το παιδι σας λεω εκει που καθε μερα ηταν 7-7.30 στο ποδι οταν την κρατα η μαμα μου σηκωνεται στις 9 :!::!::!:

Μονο χαμομηλακι σου ειπε Μαρυλου για το λαιμο?

Αθηνα εγω βαζω παντου dettol και μονο στα μπανια χλωρινη!

Δημητρα πηγατε παιδιατρο για τη φαγουρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...